معرفی بهترین نرم افزار های رایگان مدیریت پروژه

نرم افزار مدیریت پروژه رایگان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

نرم افزارهای برتر مدیریت پروژه برنامه هایی برای مدیریت کارهای گروهی به بهترین شکل هستند به تیم‌ها کمک می‌کنند به صورت گروهی و از راه دور بر روی یک موضوع یا پروژه کار کنند، به همین دلیل است که برخی اوقات از آن‌ها به عنوان نرم افزار های تقسیم کار نیز یاد می‌شود.

چنانچه به دنبال راه حلی برای سروسامان دادن به کار گروهی خود هستید، جای هیچگونه شکی نیست که نرم افزار مدیریت پروژه به شما کمک می‌کند تا کارآمدتر عمل کنید. جالب‌تر از همه اینکه نسخه‌های رایگانی از نرم افزار مدیریت کارهای گروهی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید.

امروزه یکی از مهم ترین مبحث های ممکن در میان کارهای گروهی مدیریت کار بوده است که در این زمینه قصد داریم شمارا با نرم افزار مدیریت پروژه آشنا کنیم که در این زمینه گزینه های خوبی برای شما معرفی شده اند که براساس ویژگی آنها میتوانید به گزینه های خوبی دسترسی داشته باشید. برنامه های معرفی شده طبق بررسی های پلازا جزو بهترین های این سبک بوده که به صورت رایگان میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

اگر بدنبال یک نرم افزار مدیریت کار تیمی هستید بدنیست بدانید که در این زمینه گزینه های خوبی وجود دارد که ما قصد داریم شمارا با بهترین های آن آشنا کنیم. در این زمینه نقاط قوت سایت و برنامه های ذکر شده قرار گرفته است تا بطور کامل بتوانید برنامه های موجود را طبق نیاز خود بررسی و سپس به سراغ استفاده از انها بروید. همچنین اگر در این خصوص با مشکلی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید.

بهترین نرم افزار مدیریت پروژه

یک نرم افزار مدیریت پروژه باید از ویژگی های بارزی در این خصوص برخوردار باشد که براساس ان کاربر بتواند شخصیت های  مختلف را در زمینه های متنوع مدیریت کند. در این زمینه سایت پلازا طبق بررسی های بسیاری که در این زمینه انجام داده توانسته به لیستی از نرم افزار مدیریت کار تیمی دسترسی پیدا کند که در ادامه میتوانید به بهترین های این حوزه دسترسی داشته باشید. برای ساده‌تر کردن روند کار گروهی خود در ادامه نگاهی به 10 مورد از نرم افزار های برتر برای تقسیم کار خواهیم انداخت.

1. برنامه مدیریت پروژه Trello

نرم افزار مدیریت پروژه Trello - بهترین نرم افزار مدیریت پروژه

ترلو در چند سال گذشته به یک راه حل محبوب برای مدیریت رایگان پروژه تبدیل شده و رویکرد تابلوی کانبان (Kanban) را برای مدیریت کارهای در جریان به ارمغان آورده است. تابلوها شامل پروژه‌ها و کارت‌های موجود در تابلوها هستند. سپس هر کار و مجموعه‌ای از کارها روی یک تخته گروه‌بندی می‌شود. درنهایت، بسته به کارهایی که انجام شده است و کارهایی که هنوز باید انجام شود، می‌توانید کارت‌ها را به نقاط مختلف منتقل کنید. همچنین قادر خواهید بود جزئیات کار را اضافه کنید، چک لیست ایجاد کنید و پرونده‌ها را روی کارت بارگذاری کنید.

در میان نرم افزار های کار گروهی ترلو یکی از بهترین ها بوده است که در این زمینه با ارائه مجوز های مربوط به کاربران میتوانید سطح دسترسی آنها را مشخص کنید که در این زمینه به چه ویژگی هایی دسترسی داشته باشند. محدودیت خاصی در افزودن کاربر و یا تعیین نمودن مدیر در ترلو وجود ندارد که این برنامه و سایت به صورت آنلاین قابل فعالیت بوده که میتوانید از طریق رابط کاربری حرفه ای آن به ابزار و بخش های بسیاری دسرتسی داشته باشید که در ادامه تعدادی از ویژگی های این برنامه برای شما معرفی خواهد شد.

آنچه در نسخه رایگان Trello دریافت خواهید کرد:

 • تعداد نامحدودی از تابلوها، لیست کارها، کارت‌ها، کاربران، چک لیست‌ها و پیوست‌ها
 • یک ادغام در هر صفحه
 • حداکثر 10 مگابایت برای پرونده‌ها
همچنین بخوانید :

2. نرم افزار مدیریت پروژه MeisterTask

برنامه مدیریت کارهای گروهی MeisterTask - نرم افزار های برتر برای تقسیم کار

این برنامه هم درست همانند ترلو از تخته کانبان استفاده می‌کند. این نرم افزار مدیریت پروژه، استفاده از تابلوهای کانبان را کاربردی‌تر می‌کند. وظایف، نظرات، یادداشت‌ها، موعد مقرر و موارد دیگر مانند تابلوهای کانبانی در یک مکان تنظیم می‌شوند. این یک بورد پروژه انعطاف‌پذیر و مدیریت پروژه مبتنی بر ابر است که همراه با گردش کار شما قابل تنظیم است.

یکی دیگر از نرم افزار مدیریت پروژه تحت وب که با استفاده از آن بتوان به ویژگی های بسیاری دسترسی داشت این برنامه بوده که با ابزار های آن میتوانید تعیین وظایف برای کاربران را مشخص کنید. وجود تابلو های اعلاناتی میتواند در مواقعی که مد نظرتان است متن و بخش هایی که نیاز دارید کاربران انرا مشاهده کنند را به نمایش بگذارد که در این زمینه اگر در نقش مدیر باشید تنظیمات و ابزار های بسیاری برای شما فعال خواهد گردید که در ادامه میتوانید تعدادی از قابلیت های این برنامه را مشاهده کنید.

آنچه در نسخه رایگان MeisterTask دریافت می‌کنید:

 • تعداد نامحدودی از پروژه‌ها، کارها و اعضای پروژه و کاربران
 • دو برنامه کامل‌کننده (مانند Slack یا Zendesk)
 • چک لیست‌ها، نظرات، برچسب‌ها و ویژگی‌های ردیابی کار و زمان
 • دارای رابط گرافیکی کاربرپسند
 • اشتراک فایل در پیوست‌های adn حداکثر تا 20 مگابایت

3. نرم افزار مدیریت پروژه رایگان Asana

نرم افزارهای مدیریت پروژه - نرم افزار مدیریت پروژه Asana

Asana یک ابزار نرم افزاری بسیار معروف مدیریت پروژه است که توسط گروه‌های زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. آن‌ها به عنوان یک شرکت از ترقی و پیشرفت بزرگی برخوردار شدند؛ چراکه مدیرعامل آن‌ها یکی از بنیانگذاران اولیه فیسبوک بود. به طور کلی کاربران، Asana را دوست دارند؛ زیرا این یک ابزار بصری جذاب است که از پروژه‌ها و بخش‌ها برای سازماندهی کار بهره می‌گیرد و به تیم شفاف‌سازی می‌کند که دقیقا چه کسی در برنامه‌ریزی پروژه شما مسئول است.

یک نرم افزار مدیریت کار تیمی رایگان که از تنظیمات و قابلیت های بسیاری برخوردار است که با استفاده از آن میتوانید به کار های خود ساماندهی خوبی را منتقل کنید. این برنامه از اقدامات ساده نظیر درگ و دراپ و کپی پیست پشتیبانی میکند که در این خصوص میتوانید برنامه ریزی های بسیاری را در آن داشته باشید و با با افرادی که مدنظرتان است تعاملات مختلفی را داشته باشید. رابط کاربری ساده و سرعت بالا در انجام تغییرات از دیگر ویژگی های این برنامه مدیریت کارهای گروهی است.

این اپلیکیشن مدیریت پروژه در مقایسه با سایر گزینه‌های نرم افزاری مدیریت پروژه ساده‌تر است. به علاوه، جابجا کردن وظیفه و تخصیص کار در آن آسان است. قابلیت کشیدن و رها کردن در این برنامه کمک‌کننده و بصری است.

آنچه در نسخه رایگان نرم افزار تقسیم کار Asana دریافت می‌کنید:

 • کارها، پروژه‌ها و مکالمات نامحدود
 • داشبورد اصلی
 • جستجوی اولیه

4. برنامه مدیریت پروژه Freedcamp

بهترین نرم افزار مدیریت پروژه - نرم افزار مدیریت کارهای گروهی Freedcamp

Freedcamp امکان نمایش چندین طرح از جمله لیست، تابلوهای کانبان و نمودار گانت را به شما می‌دهد. همچنین دارای دیواری برای ارتباطات اجتماعی و کارهای خصوصی است. این برنامه مدیریت کارهای گروهی شامل برچسب‌گذاری سفیدی برای فضاهای مشتری، صورتحساب و قابلیت‌های CRM است. این اپلیکیشن مدیریت پروژه فراتر از یک نرم افزار مدیریت پروژه است که همه چیز را با خود دارد.

با مشاهده تصویر این برنامه متوجه کیفیت و کارایی بالای آن خواهید شد که این برنامه از سی آر ام خوبی برخوردار بوده که این مورد سبب شده تا نام آن در میان نرم افزار مدیریت دورکاری به خوبی بدرخشد. از اصلی ترین ویژگی های این برنامه میتوان به نمایش اقدامات انجام شده توسط کاربران در هر زمینه ای اشاره داشت که با وجود این ویژگی میتوانید کوچک ترین فعالیت و تغییراتی که توسط کاربران انجام گرفته است را دریابی و مشاهده کنید.

آنچه در نسخه رایگان FreedCamp دریافت می‌کنید:

 • وظایف
 • ردیابی زمان
 • تابلوهای بحث و گفتگو
 • مدیریت رمز عبور
 • مدیریت وظیفه شخصی
 • زیرگروه‌ها

5. برنامه مدیریت کارهای گروهی Basecamp

نرم افزار مدیریت وظایف و فعالیت ها - نرم افزار کار گروهی Basecamp

یکی دیگر از نرم افزار های برتر برای تقسیم کار بیس‌کمپ است. این برنامه بیشتر مناسب تیم‌های خلاق و کسب و کارهای کوچک است و به شما کمک می‌کند پروژه‌هایتان را در یک جا مدیریت کرده و کارها را بین اعضای تیم تقسیم کنید. همچنین در این برنامه شما یک تابلو پیام‌ها در اختیار خواهید داشت که از طریق آن می‌توانید ایده‌های جدید را به گوش دیگر اعضا برسانید و همچنین از میزان پیشرفت پروژه‌ها مطلع شوید.

علاوه بر این می‌توانید لیست کارها انجام دهید و هرکدام از آن‌ها را به اعضای مختلف گروه محول کنید و برایشان تاریخ تحویل درنظر بگیرید. بیس‌کمپ علاوه بر نسخه ویندوز برای لینوکس و اندروید و iOS نیز عرضه شده است.

اگر جزو افرادی هستید که با پروژه های شخصی سروکار دارید و یا در نقش یک مدیر قصد دارید بخشی از کسب و کار را بدست بگیرید این برنامه گزینه خوبی برای شما خواهد بود که بطور همزمان میتوانید تا 20 کاربر را وارد آن کنید. پشتیبانی از 3 پروژه به صورت همزمان میتواند گزینه خوبی برای شما و افرادی که از پروژه های مختلفی برخوردار هستند باشد که این موارد از اصلی ترین دلیل حضور این برنامه در لیست نرم افزار مدیریت پروژه شخصی شده است که نباید آنرا از دست داد.

آنچه در نسخه رایگان Basecamp دریافت می‌کنید:

 • امکان افزودن و مدیریت 3 پروژه به شکل همزمان
 • امکان اضافه کردن 20 کاربر به یک پروژه
 • 1 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ابری

6. نرم افزار مدیریت پروژه رایگان Bitrix24

نرم افزار های برتر برای تقسیم کار - نرم افزار مدیریت وظایف و فعالیت ها Bitrix24

Bitrix ابزاری بصری و یکی از نرم افزارهای مدیریت پروژه چندمنظوره است که سعی می‌کند چندین نیاز کاری را به طور همزمان حل کند. این برنامه برای بعضی از مشاغل، به خصوص مشاغل کوچک بسیار عالی است؛ اما نوع آن هم به شخصیت شما و هم به عادت‌های گروه شما بستگی دارد. از ویژگی‌های Bitrix می‌توان به نمای داشبورد سطح بالا، اینترانت اجتماعی شامل چت، فیلم، ذخیره اسناد، تقویم‌ها، مدیریت کار، نامه و موارد دیگر اشاره کرد.

اگر بدنبال یک نرم افزار مدیریت وظایف هستید باید بدانید که این برنامه گزینه خوبی برای شما خواهد بود که براساس ویژگی های آن میتوانید با کاربرانی که در لیست کاری شماحضور دارند گفتگو کنید و یا یک گروه گپ ر ا راه اندازی کنید تا اطلاعاتی که مدنظر شماست با سایر کاربران به تعامل گذاشته شود. رابط کاربری ساده و در عین حال وجود ابزار و تنظیمات بسیار سبب محبوبیت این برنامه شده که میتوانید فایل های مد نظر خود را تا حجم 5 گیگابایت برای دیگران ارسال کنید.

در ارتباط با مدیریت پروژه باید بگوییم که به طور رایگان امکان تخصیص وظایف، نمودارهای گانت و سایر موارد مربوط به کار را دریافت می‌کنید. یکی از معایب این اپلیکیشن مدیریت پروژه، تعداد کاربران و فضای ذخیره‌سازی است؛ به این معنی که بخشی از گروه کاری شما می‌تواند از آن استفاده کند و نمی‌توانید اسناد زیادی را ذخیره کنید.

آنچه در نسخه رایگان Bitrix24 دریافت می‌کنید:

 • مدیریت کارها
 • چت گروهی و خصوصی
 • ویدیو کنفرانس بدون محدودیت
 • 5 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی
 • امکان اضافه کردن کاربران بدون محدودیت

7. برنامه مدیریت پروژه Wrike

نرم افزار های برتر برای تقسیم کار - نرم افزار مدیریت کارها Wrike

Wrike برای گروه‌های کوچک خوب کار می‌کند و سیستم پوشه‌بندی آن همه چیز را سازمان‌یافته نگه می‌دارد. داشبورد جریان فعالیت برای دیدن اینکه چه کسی روی چه وظایفی و پروژه‌هایی کار می‌کند مفید است. همچنین می‌توانید چندین پروژه را در Wrike ذخیره کرده و به سرعت به آن‌ها دسترسی پیدا کنید؛ اما سیستم فایل آن در بعضی مواقع بسیار زیاد خواهد بود. این برنامه یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت پروژه است که یک ویژگی ردیابی مسئله دارد و می‌تواند برای گروه‌های توسعه‌دهنده مفید باشد.

با استفاده از این برنامه میتوانید برای کار های خود برچسب قرار دهید و براساس این برچسب گذاری فعالیت کاربران خود را مشخص کنید که در چه حوزه ای باید فعالیت داشته باشند. این برنامه در میان نرم افزار مدیریت وظایف کارکنان گزینه خوب و قابل قبولی بوده است که از اصلی ترین ویژگی های آن میتوان به رابط کاربری حرفه ای و محیط بصری در کنار سازگاری برنامه با سرویس های ابری اشاره داشت که در این خصوص گزینه های خوبی برای شما  قرار گرفته است. در ادامه میتوانید به تعدادی از ویژگی های این شبکه دسترسی داشته باشید.

آنچه در نسخه رایگان Wrike دریافت می‌کنید:

 • امکان اضافه کردن کاربران بدون محدودیت
 • آپدیت لحظه‌ای پروژه‌ها
 • سازگاری با پلتفرم‌های ذخیره‌سازی ابری مثل گوگل درایو و دراپ‌باکس
 • 2 گیگابایت فضای ابری به ازای هر حساب

8. نرم افزار مدیریت پروژه Todoist نرم افزار مدیریت کار تیمی

نرم افزار مدیریت پروژه Todoist - مقایسه نرم افزارهای کنترل پروژه

در Todoist به راحتی می‌توانید افکار و ایده‌های خود را در تلفن خود ضبط کرده و بعدا آن‌ها را یادآوری کنید. همچنین می‌توانید مهلت‌هایی مانند قبض‌های پرداخت در 3 روز را ثبت کنید و برنامه به طور خودکار به شما یادآوری می‌کند. در طرح حق بیمه، قادر هستید برچسب‌های خود را ایجاد کنید، طرح زمینه‌ها و نماهای خود را تنظیم کرده و قالب‌ها را ذخیره کنید. سایر برنامه های مدیریت پروژه آنلاین از این قابلیت‌ها پشتیبانی نمی‌کنند.

خوب است بدانید که Todoist به عنوان یک برنامه مدیریت وظیفه شخصی ساخته شده است و نه به عنوان نرم افزار مدیریت پروژه برای مشاغل و همکاری‌ها. برای مدیریت آسان همه کاربران و وظایف آن‌ها، باید برنامه پرداخت‌شده یا یک نسخه متفاوت را انتخاب کنید. گفتنی است که هیچ ویژگی مدیریت کارهای گروهی را در نسخه رایگان اصلی این برنامه دریافت نمی‌کنید.

اگر بدنبال یک نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین هستید باید بدانید که این برنامه امکان کار روی 5 پروژه به صورت همزمان را به شما میدهد که از این طریق میتوانید با تنظیمات و بخش های مختلفی در خصوص هر پروژه در ارتباط باشید. پشتیبانی از پروتکل امنیتی گوگل که SSl است میتواند محیط کاربری شما در این برنامه را به شکل ایمن تری شبیه سازی کند که در این زمینه میتوانید برای هر پروژه خود 5 کاربر را اضافه کنید.

آنچه در نسخه رایگان نرم افزار مدیریت وظایف و فعالیت ها Todoist دریافت می‌کنید:

 • ایجاد و مدیریت 5 پروژه همزمان
 • آپلود فایل‌ها حداکثر 5 مگابایت
 • اتصال امن SSL
 • نمایش تاریخچه ویرایش پروژه تا 1 هفته قبل
 • 5 نفر در هر پروژه

9. برنامه مدیریت کارهای گروهی Notion نرم افزار مدیریت کار تیمی

نرم افزار مدیریت پروژه Notion - مقایسه نرم افزارهای کنترل پروژه

نوشن یک ابزار به اشتراک‌گذاری دانش و همکاری است که می‌تواند اعضای تیم شما را برای اجرای پروژه‌های مختلف در یک پلتفرم دور هم جمع کند. این برنامه به شما کمک می‌کند با یک ادیتوری که طرز کارش به شکل کشیدن و رها کردن است، پروژه‌ها و اعضای تیم را مدیریت کنید.

بی شک این برنامه در میان نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین از بهترین ها بوده است که به صورت دورکاری میتوانید کاربران خود را مدیریت کنید و دسترسی هایی که نیاز دارید را برای آنها فعال کنید. از اصلی ترین ویژگی های این شبکه میتوان به ساخت صفحات وبلاگی اشاره داشت که در این خصوص میتوانید اطلاعات خود را از روش های مختلف با دیگران به اشتراک بگذارید.

این برنامه همچنین از تخته‌های کانبان پشتیبانی می‌کند و علاوه بر آن به شما اجازه ساختن جدول و فهرست را هم برای اجرای هر نوع پروژه‌ای می‌دهد.

آنچه در نسخه رایگان برنامه Notion دریافت می‌کنید:

 • صفحات و بلاک‌های بی‌نهایت
 • امکان به اشتراک‌گذاری پروژه با 5 میهمان
 • سینک شدن اطلاعات در تمام دستگاه‌ها

10. نرم افزار مدیریت پروژه رایگان Airtable نرم افزار مدیریت کار تیمی

بهترین نرم افزار مدیریت پروژه - نرم افزار مدیریت پروژه Airtable

یکی دیگر از نرم افزار های برتر برای تقسیم کار آریاتیبل است. Airtable یک میز با طراحی زیبا است که با بانک اطلاعاتی مطابقت دارد. این برنامه آنچه را که شما در مورد Excel و Google Sheets دوست دارید به ارمغان می‌آورد و یک پروژه مدرن مبتنی بر وب را روی آن قرار می‌دهد. در اصل، Airtable یک پایگاه داده فوق‌العاده دوستانه و عالی قرن بیست‌ویکم است و سیستم‌های سنتی مدیریت بانک اطلاعاتی را که به SQL یا سایر زبان‌های پیچیده تکیه می‌کنند مختل می‌کند. اگر در گذشته از Excel به عنوان یکی از نرم افزارهای مدیریت پروژه استفاده کرده‌اید، ممکن است در حال حاضر بخواهید به Airtable نیز نگاهی بیندازید. این نرم افزار رایگان کار تیمی همانطور که گفته شد از طراحی و رابط کاربری ساده ای برخوردار است که این مورد میتواند ویژگی های بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد. ارائه 2 گیگابایت فضای خالی میتواند به شما در زمینه ارسال داده کمک نماید.

آنچه در نسخه رایگان نرم افزار کار گروهی Airtable وجود دارد:

 • نمایش برنامه‌ریزی نامحدود
 • سوابق غنی
 • قابلیت نظر دادن
 • 2 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی

سخن پایانی

امیدواریم این مقاله از پلازا برایتان کاربردی بوده باشد. اگر نرم افزار های مدیریت پروژه دیگری را سراغ دارید که به خوبی از تقسیم کار و مدیریت آن‌ها پشتیبانی می‌کنند و از نظر شما شایستگی قرار گرفتن در بین بهترین ها را دارند، لطفا در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1. نرم افزار مدیریت پروژه چیست؟

عدم ارتباط درست و ناکارآمدی در فرآیند مدیریت پروژه، می‌تواند منجر به تجربیات گیج‌کننده و استرس‌زا برای کارمندان شما شود و مانع از توانایی شرکت شما در برآورده کردن نیازهای مشتری یا رسیدن به اهداف پایان سال شود. خوشبختانه، نرم افزارهای مدیریت پروژه بسیاری وجود دارند که به کمک آن‌ها می‌توانید گروه کاری خود را بدون صرف هزینه زیاد، در مسیر خود نگه دارید. با استفاده از برنامه مدیریت پروژه قادر خواهید بود مدیریت بهتر کارهای خود را در پیش بگیرید و موفق‌تر از قبل عمل کنید.

2. بهترین نرم افزار برای کار گروهی بر روی تصاویر و مشاهده آنها چیست؟

هرکدام از این برنامه‌هایی که در اینجا معرفی کردیم جزو بهترین نرم افزار های مدیریت پروژه هستند و برای انجام پروژه‌های مختلف از قبیل کار گروهی روی تصاویر قابلیت‌های کاربردی زیادی ارائه می‌کنند. بهتر است هرکدام از آن‌ها را امتحان کنید و با مقایسه نرم افزارهای کنترل پروژه بهترین نمونه را برای انجام پروژه‌های خود انتخاب کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
rehanna
.
15 شهریور 1399، 11:01
پاسخ
0
0
ممنون از معرفی نرم افزارها، بهتایم (behtime) هم نرم افزار فارسی مدیریت پروژه است.
avatar
الیزه خانم
.
07 اسفند 1398، 19:49
پاسخ
0
0
مقاله استخون داری درمورد مدیریت پروژه و اپلیکیشن‌هاش نوشتید. ممنون پلازامگ
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401