بهترین بازیگران زن طنز ایران را بشناسید؛ از شقایق دهقان تا الناز حبیبی

بهترین بازیگران زن طنز ایران
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازیگران زن طنز ایران که در عرصه طنز و کمدی فعالند، همیشه با محدودیت‌های عجیب و بیش از اندازه‌ای روبرو هستند. در ادامه بهترین بازیگران زن کمدین ایرانی را برایتان معرفی می‌کنیم.

بازیگران زن طنز ایران همیشه نسبت به آقایان این حوزه از محدودیت‌های بسیار بیشتری برخوردارند و همین مسئله بازی در فیلم و سریال‌های طنز ایرانی یا اجرای استندآپ کمدی را برای آنها سخت می‌کند. در دو دهه گذشته نسبت به دهه‌های قبل دست بازیگران زن برای ایفای نقش‌های طنز کمی بازتر شده، اما هنوز هم خیلی از بانوان سینمای ایران در آثار کمدی و طنز، بصورت کاملا جدی بازی می‌کنند و بار کمدی کار روی دوش بازیگران مرد است. در این مطلب می‌خواهیم به زنان بازیگر طنز بپردازیم. بازیگرانی که با خلق یک تیپ خاص یا توان بالا در اجرای یک کاراکتر آن را در میان مردم به محبوبیت رساندند و بار کمدی فیلم یا سریال را به دوش کشیدند. تعداد بهترینبازیگران زن کمدین ایرانی ایران شاید به سختی از تعداد انگشتان دو دست فراتر برود. با مجله پلازا همراه باشید تا بهترین بازیگران زن طنز ایران را بهتر بشناسید.

بهترین بازیگران زن طنز ایران / بازیگران زن کمدین ایرانی

آنچه در ادامه می‌خوانید

معرفی بهترین بازیگران زن طنز ایران

تعداد بازیگران زن طنز ایران در حال حاضر بسیار کم است و این نشان از توانمندی و تلاش فوق‌العاده این بازیگران در این حوزه دارد. در ادامه با فهرست بهترین بازیگران زن کمدین ایرانی آشنا می‌شوید.

گوهر خیراندیش | بازیگران زن طنز ایران

بهترین بازیگر زن طنز ایرانی / بازیگران زن فیلم های طنز

 • آثار مطرح کمدی: همسایه‌ها، دایره زنگی، اشک‌ها و لبخندها، دیوار به دیوار 1 و 2، زیر خاکی، هیولا، ساخت ایران و آذر، شهدخت، پرویز و دیگران
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: فرنگیس (همسایه‌ها)، شمسی (اشک‌ها و لبخندها)، مهری (دیوار به دیوار)، مهری (هیولا)

یکی از بهترین بازیگران زن فیلم های طنز در سینما و تلویزیون ایران، در عرصه طنز هم توانمندی‌های بالایی داشته و شخصیت‌های به‌یادماندنی خلق کرده است. گوهر خیراندیش در فیلم و سریال‌های طنز زیادی ایفای نقش کرده است، اما نقش‌های فرنگیس خانم در همسایه‌ها، شمسی پلنگ در اشک‌ها و لبخندها و مهری در هیولا از بهترین بازی‌های گوهر خیراندیش در آثار طنز و کمدی هستند. خیراندیش چند ماه قبل با سریال زیرخاکی به روی آنتن شبکه یک آمد که آنجا هم در نقش یک پیرزن حواس‌پرت شیرازی حضور بسیار موفق و دلنشینی داشت. برای آشنایی با سریال زیرخاکی می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید.

شقایق دهقان | بازیگران زن طنز ایران

بهترین بازیگران زن طنز ایران / بازیگر زن کمدی تلویزیون ایران

 • آثار مطرح کمدی: قطار ابدی، پاورچین، شب‌های برره، مرد هزار چهره، ساختمان پزشکان، دزد و پلیس و پژمان
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: یاسمن (پاورچین)، سحرناز (شب‌های برره)، خانم شیرزاد (ساختمان پزشکان)

شقایق دهقان از بازیگر زن کمدی تلویزیون ایران را می‌توان جزو موفق‌ترین بازیگران زن در عرصه طنز و کمدی به شمار آورد. او در سریال‌های مهران مدیری به دلیل تعامل و شناخت خوبی که با پیمان و مهراب قاسم‌خانی به عنوان نویسنده داشت و البته کارگردانی خوب مهران مدیری، بهترین بازی‌هایش را ارائه داده است. یکی دیگر از درخشان‌ترین کاراکترهایی که دهقان آن را ایفا کرده است خانم شیرزاد ساختمان پزشکان است. این کاراکتر بخش زیادی از بار کمدی سریال سروش صحت را به دوش داشت و به خاطر بازی درجه یک شقایق دهقان از بازیگران زن کمدین ایرانی با محبوبیت بی‌نظیری روبه‌رو شد.

شبنم مقدمی | بازیگران زن طنز ایران

بهترین بازیگران زن طنز ایران / هنرپیشه های زن فیلم های کمدی ایرانی

 • آثار مطرح کمدی: هفت سنگ، زاپاس، اکسیدان، خجالت نکش، کلمبوس، هیولا و دوپینگ
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: خورشید (زاپاس)، صنم (خجالت نکش)، شهره (هیولا) و توران (دوپینگ)

شبنم مقدمی که این روزها یکی از کمدین‌های توانمند در میان زنان بازیگر و بانوی هزار چهره سینما و تلوزیون محسوب می‌شود، پس از حضور موفق در سریال هفت سنگ و نشان دادن وجه کمیک بازی خود، در چند اثر مثل زاپاس و اکسیدان نشان داد که فضای کمدی را به خوبی می‌شناسد. در سال‌های اخیر مقدمی از بازیگران زن کمدین ایرانی در هر فیلم یا سریال کمدی که بازی کرده، یک سر و گردن از سایر بازیگران بالاتر بود. اوج هنرنمایی‌اش در فیلم «خجالت نکش» و سریال‌های «هیولا» و «دوپینگ» است که با استقبال زیاد مخاطبان روبه‌رو شدند. شبنم مقدمی از هنرپیشه های زن فیلم های کمدی ایرانی حالا یک بازیگر بسیار توانمند است که حتی منتقدان و صاحب نظران هم بازی‌های خوبش در آثار کمدی را تحسین می‌کنند.

ریما رامین فر | بازیگران زن طنز ایران

بهترین بازیگران ایرانی / بازیگران طنز خانم فیلم های ایرانی

 • آثار مطرح کمدی: نان، عشق و موتور 1000، من یک مستاجرم، سری مجموعه پایتخت، چک برگشتی، زاپاس
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: نیره (من یک مستاجرم)، هما (پایتخت)

ریما رامین‌فر از معدود بازیگران زنی است که با وجود بازی جدی و غیر کمدی، در آثار کمدی بسیار دلنشین ظاهر می‌شود. این هنرمند از بازیگران طنز خانم فیلم های ایرانی در یک دهه اخیر با نقش هما در سری‌های 1 تا 6 پایتخت به محبوبیتی وصف‌ناشدنی رسید، هرچند که قبل از آن با ایفای نقش یک شخصیت حواس‌پرت و تا حدودی خنگ در سریال «من یک مستاجرم» توانایی خود را در آثار کمدی ثابت کرده بود. رامین‌فر در آثار غیر کمدی هم حضور زیادی داشته، اما مخاطبان و سینمادوستان این بازیگر را با آثار طنزش یاد دارند.

مرجانه گلچین | بازیگران زن طنز ایران

زنان طناز ایرانی / بازیگران فیلم های کمدی زن ایرانی

 • آثار مطرح کمدی: بزنگاه، شمس‌العماره، خوش‌نشین‌ها، راه در رو، سه دونگ سه دونگ، نقطه سرخط، شاهگوش و موچین
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: بهجت (بزنگاه)، زیور (شمس‌العماره)، آفاق (خوش‌نشین‌ها)، روح‌انگیز (نقطه سر خط)، گلاب (شاهگوش)

مرجانه گلچین از بازیگران فیلم های کمدی زن ایرانی قبل از سریال رمضانی بزنگاه، اغلب در آثار درام و تلخ ایفای نقش می‌کرد، اما رضا عطاران با هوش و خلاقیت ویژه خود گلچین را برای ایفای نقش بهجت انتخاب کرد. نقش بهجت با بازی بی‌نظیر مرجانه گلچین آن‌قدر شیرین و کمدی از آب درآمد که مسیر فعالیت حرفه‌ای او کاملا تغییر کرد و با حضور در یکی دو اثر طنز دیگر، مرجانه گلچین از بازیگران زن کمدین ایرانی به نماد یک زن حاضرجواب بامزه در آثار کمدی تبدیل شد. پس از نقش بهجت، زوج درخشان او با فرهاد آییش در شمس‌العماره و بعدها حضورش در آثار سعید آقاخانی و داوود میرباقری نشان داد که مرجانه گلچین توانایی‌های بسیار زیادی در عرصه طنز و کمدی دارد. او این روزها سریال موچین را در شبکه نمایش خانگی دارد که پخش آن به تازگی آغاز شده است. برای آشنایی با سریال موچین این مقاله را مطالعه کنید.

رویا میرعلمی | بازیگران زن طنز ایران

زنان بازیگر ایرانی / بازیگران طنز خانم ایرانی

 • آثار مطرح کمدی: شمعدونی، لیسانسه‌ها یک و دو، فوق لیسانسه‌ها
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: زیبا سعادتی (شمعدونی)، خواهر آقای پلیس (لیسانسه‌ها)، فرشته رحیمی (فوق لیسانسه‌ها)

رویا میرعلمی از بازیگران طنز خانم ایرانی را می‌توان کشف سروش صحت دانست. با اینکه میرعلمی سابقه طولانی در تئاتر دارد و قبل از بازی‌های کمدی‌اش، بازی‌های خوبی در فیلم و سریال‌های درام داشته، اما در سریال شمعدونی به یکباره سروش صحت از او به عنوان یک زن به شدت شیرین و بامزه رونمایی کرد و همین روند در سه سری لیسانسه‌ها هم ادامه داشت تا با قطعیت بتوانیم رویا میرعلمی را در میان توانمندترین و بهترین بازیگران زن کمدین ایرانی قرار دهیم.

الناز حبیبی

بهترین بازیگران زن طنز ایران / اسامی بازیگران طنز زن ایرانی

 • آثار مطرح کمدی: دودکش، پادری، دردسرهای عظیم یک و دو، زاپاس، خجالت نکش، ژن خوک و دوپینگ
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: عالیه سوزنچیان (دودکش)، بهار (دردسرهای عظیم)، نعنا (زاپاس)، شیوا (دوپینگ)

عنوان جوان‌ترین بازیگر در بین اسامی بازیگران طنز زن ایرانی، متعلق به الناز حبیبی است. حبیبی که کارش در تلویزیون را با حضور در آثار درام آغاز کرد، به واسطه حضور در دو سریال پرمخاطب دودکش و دردسرهای عظیم نشان داد که در عرصه طنز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. از آنجایی که بازیگران زیادی مهارت بازی طنز ندارند، حبیبی با این دو سریال موفق، به دختر طناز فیلم و سریال‌های ایرانی تبدیل شده و در اغلب آثارش هم حضور بامزه و قابل قبولی داشته است. البته الناز حبیبی از بازیگران زن کمدین ایرانی اگر می‌خواهد در این عرصه به تکرار نیفتد، باید نقش‌های متفاوت‌تری را تجربه کند.

بهنوش بختیاری

بهترین بازیگران زن طنز ایران / بازیگران زن کمدین ایرانی

 • آثار مطرح کمدی: خانه بدوش، جایزه بزرگ، شب‌های برره، باغ مظفر، چارخونه
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: ژینوس (خانه بدوش)، جایزه بزرگ (فریبا)، لیلون (شب‌های برره)، اشرف (باغ مظفر)، پرستو (چارخونه)

بهنوش بختیاری که در سال‌های اخیر از سینما و تلویزیون دور شده است و حاشیه‌های مختلفی هم برای خود ایجاد کرده، هنوز هم در شمار بهترین بازیگران زن طنز ایران قرار دارد. او زمانی نه چندان دور با بازی‌های خود در عرصه طنز و کمدی توانمندی خود را در این حوزه نشان داد و با همین آثار در ذهن مخاطبان ماندگار شده است. بختیاری مهارت زیادی در بازی کمیک و ایجاد شخصیت‌های دوست داشتنی و عجیب و غریب دارد و هنوز که هنوز است می‌تواند با فیلمنامه‌ای درست و کارگردانی خوب باز هم کاراکترهایی در حد ژینوس و لیلون خلق کند.

سحر ولدبیگی

بهترین بازیگران زن طنز ایرانی / اسامی بازیگران طنز زن ایرانی

 • آثار مطرح کمدی: پشت کنکوری‌ها، پاورچین، نقطه‌چین، چارخونه، دورهمی
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: شادی برره (پاورچین)، مژده جابری (نقطه‌چین)، هنگامه (چارخونه)

سحر ولدبیگی فرزند مسعود ولدبیگی بزرگ هم با وجود نقش‌آفرینی‌های کم تعداد ولی ماندگار در میان بهترین بازیگران زن طنز ایران جای دارد. همسر نیما فلاح در تعدادی از بهترین سریال‌های طنز تلویزیون ایفای نقش کرده و کاراکترهایی چون شادی برره در پاورچین، مژده در نقطه‌چین و هنگامه در چارخونه از او به یادگار در ذهن مخاطبان نقش بسته است. او مهارت ویژه‌ای در خلق تیپ‌ها و لحن‌های خاص دارد و بارها نشان داده در میان کمدین‌های خانم جزو بهترین‌هاست.

ژاله صامتی

بهترین بازیگران زن طنز ایران / بازیگران زن کمدین ایرانی

 • آثار مطرح کمدی: رفیق بد، ضد گلوله، دراکولا، تگزاس 2 و زیرخاکی
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: ناهید (رفیق بد)، فرشته (ضدگلوله)، سوری (تگزاس 2) و پریچهر (زیرخاکی)

بازیگر بعدی لیست بهترین بازیگران زن کمدین ایرانی، ژاله صامتی است. بازیگر کارکشته و حرفه‌ای تئاتر که همین دو سه ماه قبل با سریال «زیرخاکی» مهمان خانه‌های مردم بود و آنجا هم بسیار شیرین و دوست‌داشتنی ظاهر شده بود. صامتی برای بازی در فیلم‌هایی چون رفیق بد، ضد گلوله و دراکولا هم تحسین منتقدان را برانگیخته و حتی برای ایفای این نقش‌ها جوایز زیادی هم برنده شده است.

مریم امیرجلالی

بازیگران زن کمدین ایرانی

 • آثار مطرح کمدی: خانه به دوش، متهم گریخت، ترش و شیرین، چارخونه، چهار چرخ
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: ناهید (خانه به دوش)، سرور (متهم گریخت)، نصرت (ترش و شیرین)

یکی از بازیگران زن کمدین ایرانی که چه به لحاظ بازیگری و چه به لحاظ خلق موقعیت های طنز و کمدی موفق عمل کرده، مریم امیرجلالی است. مریم امیرجلالی یک شخصیت به حساب می‌‌آید و صرفا به‌ خاطر بازی های خوب خود نیست که معروف است.

او کاراکتری کاملا جدی و عصبی است که با گفتن دیالوگ های جالب یا انجام حرکات جذاب موقعیت کمدی خلق می‌کند. اگرچه تجربه بازیگری او به سال 1366 بازمی‌گردد اما اولین بار همه ما در سال 1383 با کاراکتر ناهید سریال متهم گریخت او را شناختیم. مادری عاشق خانواده و همسرش که به شدت با وجود بار مسئولیت های عصبی است. عصبی بودن و گفتن دیالوگ های جذاب آن‌قدر این بازیگر را محبوب کرد که هنوز هم با وجود کم‌تر کار کردن جز بهترین بازیگران زن طنز ایران است.

گیتی قاسمی

بازیگران زن کمدین ایرانی

 • آثار مطرح کمدی: سال های دور از خانه، زیرخاکی ۲ ، نیسان آبی، جادوگر
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: خاله خاور (سال های دور از خانه) و علم تاج (نیسان آبی)

یکی از بازیگران زن طنز ایران که در سال‌های اخیر بسیار مطرح شد، گیتی قاسمی است. او بازیگری را از سال 1375 شروع کرد اما نقطه عطف هنرپیشگی او در سال 1398 و با سریال سال‌های دور از خانه رقم خورد. این سریال به شدت مورد استقبال قرار گرفت و یکی نقاط مثبت آن بازی بی‌نظیر گیتی قاسمی در نقش خاله خاور بود‌. پس از آن بازم در سریال نیسان آبی او را با نقش علم تاج دیدیم که خوش درخشید. او یکی از بازیگران زن کمدین ایرانی که نقش های مختلف را با بیان قوی خود خوب از آب در می‌آورد. گیتی قاسمی هم اکنون در سریال جادوگر به ایفای نقش می‌پردازد.

ویشکا آسایش

بازیگران زن طنز ایران

 • آثار مطرح کمدی: ورود آقایان ممنوع، دیوار به دیوار، دراکولا و روزی روزگاری مریخ
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: بیتا دارابی (ورود آقایان ممنوع)، خاور/پارمیدا (دیوار به دیوار)،  ژاله کبیری (دراکولا) و لونا نیواکبری (روزی روزگاری مریخ)

شاید وقتی ویشکا آسایش را در بین بازیگران زن طنز ایران ببینید کمی تعجب کنید. این بازیگر فعالیت خود را از سال 1375 شروع کرد و در فیلم ها و سریال های جدی و شاخصی همچون امام علی ایفای نقش داشت. ظاهر جدی این هنرمند محبوب حتی گمان افراد را به سمت طنز نمی‌برد. اما با درخشیدن ویشکا آسایش در ورود آقایان ممنوع فهمیدیم که این بازیگر طناز نیز هست. خاور یا پارمیدا در ورود آقایان ممنوع یک چهره جدید طنز بود که مخاطبان را مجذوب خود کرد. علاوخ بر خاور، بازی درخشان او در دراکولا و خلق موقعیت های کمدی او را تبدیل به یکی از بهترین بازیگران زن طنز ایران می‌کند.

سیما تیرانداز

بازیگران زن کمدین ایرانی

 • آثار مطرح کمدی: دودکش ۱ و ۲، پادری، هیولا، دراکولا
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: عفت سوزنچیان (دودکش ۱ و ۲، پادری) و مینا مهرافزون (هیولا، دراکولا)

سیما تیرانداز نیز همانند مورد قبل نه از طنز شروع کرد و نه آثار طنز فراوانی بازی کرده است اما یکی از بهترین بازیگران زن کمدین ایرانی محسوب می‌شود. این بازیگر با داشتن چهره ای مثبت و پرشور چه در نقش جدی و چه کمدی توانست ماندگار شود. او با نقش عفت سوزنچیان در سریال های دودکش ۱ و ۲ و پادری شخصیت جذاب طنزی از خود به جای گذاشت که مورد اسقبال مخاطبان قرار گرفت. مورد بعدی بازی در نقش مینا مهرافزون در سریال های هیولا و دراکولا بود که استعداد طنز سیما تیرانداز را به خوبی آشکار کرد. درست است که بیشتر آثار خانم تیرانداز جدی و درام هستند اما این دو نقش طنز از او هم دریچه ورود به دنیای طنز را برای او گشودند و هم باعث شدند تبدیل به یکی از بازیگران زن طنز ایران شود.

فلامک جنیدی

بازیگران زن طنز ایران

 • آثار مطرح کمدی: بدون شرح، جایزه بزرگ، شب های برره، چارخونه، مرد هزارچهره، چهار چرخ
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: نسرین (بدون شرح) و شادونه (شب های برره)

فلامک جنیدی یکی از بازیگران زن طنز ایران است که از سال 1377 تاکنون به ایفای نقش می‌پردازد. او نخستین بار شاید با نقش نسرین خاله بدون شرح دیده شد و پس از آن توانست در سریال شب های برره خوش بدرخشد. فلامک جنیدی اگرچه نقش های تقریبا یکسانی را بازی کرده است اما در زمان خود بسیار بازیگر کلیدی بود. او معمولا نقش زنی مهربان و استرسی را داشت که با شخصیت ساده خود موقعیت های طنز به‌ وجود می‌آورد. فلامک جنیدی مدت زیادی کم کار بود و هم اکنون در سریال روزی روزگاری مریخ بازی می‌کند.

فاطمه هاشمی

بازیگران زن طنز ایران

 • آثار مطرح کمدی: شب های برره، قهوه تلخ، باغ سرهنگ
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: شاخ شمشاد خانوم (شب های برره)، همدم‌الملوک (قهوه تلخ)، اعظم (باغ سرهنگ)

فاطمه هاشمی نیز از بازیگران قدیمی در حوزه طنز و کمدی است. فاطمه هاشمی اگرچه جز نقش های اصلی نبوده، اما جز بازیگران کلیدی دهه های پیشین بوده است. او در طنزهای آیتمی، کارهای مهران غفوریان و مهران مدیری ایفای نقش داشت. این روزها خانم هاشمی را کم‌تر در تلوزیون می‌بینیم اما بازی های زیبای او باعث می‌شود تا این بازیگر را در لیست بازیگران زن طنز ایران قرار دهیم.

آناهیتا همتی

بازیگران زن طنز ایران

 • آثار مطرح کمدی: خانه به دوش، ترش و شیرین، باغ سرهنگ
 • شخصیت‌های به‌یادماندنی: نرگس (خانه به دوش)، ترش و شیرین (شیدا)، سمیرا (باغ سرهنگ)

آناهیتا همتی نیز از بازیگران با استعداد طنز بود که چهره پرانرژی و جذابی داشت. حتی در زمانی که تلوزیون محدودیت هایی برای بازی طنز خانم ها قائل است، آناهیتا همتی توانست با بازی ساده و دلنشین خود مخاطبان را جذب کند و باعث شود نرگس آقا ماشالله همیشه در خاطر مردم ثبت شدم. متاسفانه او نیز جز بازیگران زن طنز ایران است که این روزها کم کار شده، محسوب می‌شود.

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم بصورت مختصر و مفید بهترین بازیگران زن طنز ایران را با هم مرور کنیم. البته بازیگران دیگری هم هستند که در یک یا دو اثر کمدی بازی خوب و قابل قبولی داشته‌اند، اما هیچکدام نتوانسته‌اند به اندازه این بازیگران موفقیت و محبوبیت کسب کنند. یادمان نرود در سینما و تلویزیون ایران خیلی سخت پیش می‌آید که تکیه‌کلام‌ها یا اکت‌های یک بازیگر زن آن هم در اثری کمدی، در میان مردم کوچه و بازار محبوب و ماندگار شود و بازیگران حاضر در فهرست فوق در این زمینه واقعا موفق بوده‌اند. شما نیز نظرات خود را درباره این بازیگران و نحوه بازی آنها برایمان بنویسید. به نظرتان کدام بازیگران در لیست فوق، جزو بهترین بازیگران زن کمدین ایرانی هستند؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402