Immediate Spike

موفق ترین فرزندان طلاق ؛ از افراد مشهور خارجی تا بازیگران ایرانی

فرزندان طلاق معروف
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به تازگی تعدادی از سلبریتی‌ها و افراد معروف در مورد یکی از شخصی‌ترین مسائل زندگی خود، یعنی طلاق والدینشان، صحبت کرده‌اند. در ادامه این قصد داریم این افراد که از جمله بچه های طلاق موفق به شمار می‌آیند را معرفی کنیم.

فرزند طلاق، عبارتی است در توصیف شخصی که پدر و مادرش از یکدیگر جدا شده باشند. تاکنون مطالعات انسانی و روانشناسی بسیاری روی فرزندان طلاق و تاثیر طلاق بر شخصیت و آینده آنان انجام شده است. در زندگی هر شخص ممکن است شرایطی به وجود بیاید که ادامه زندگی مشترک را دشوار و یا غیرممکن کند. در این شرایط در صورت عدم توافق مشترک و با تصمیم دوطرفه، هریک از طرفین به ادامه راه در مسیر خاص خود می‌پردازد و از زندگی مشترک خارج می‌شود.

تصمیم به طلاق یک تصمیم شخصی و خصوصی است اما نکته حائز اهمیتی که در این مورد وجود دارد، بحث تاثیر این پدیده بر فرزندان مشترک این زندگی زناشویی است. آیا طلاق باعث می‌شود تا فرزندان مشترک موفق نباشند؟ در این مقاله قصد داریم تا درباره بچه های طلاق موفق صحبت کنیم و از میان سلبریتی ها و افراد مشهور و موفق برای شما نمونه هایی بیاوریم پس با این مقاله پلازا درباره فرزندان طلاق موفق همراه ما باشید.

فهرست مطالب

تاثیرات طلاق بر فرزندان

به طور قطع تاثیرات مخرب این پدیده به روی فرزندان، امری غیرقابل انکار است. به طور کلی 1 یا 2 سال اول پس از طلاق والدین، برای فرزندان سخت‌ترین و چالش برانگیزترین زمان ممکن است. پس از گذشت این زمان، به مرور فرزندان به شرایط جدید عادت می‌کنند و زندگی عادی خود را پیش خواهند برد.

اما عده دیگری از آنان که چه بسا تعداد کمی هم نیستند هرگز به شرایط عادی بازنگشته و خلاء عاطفی شدیدی را در خود حس خواهند کرد. والدین در مدیریت این بحران باید نقش پررنگی ایفا کنند تا هضم این موضوع برای فرزندانشان راحت‌تر شده و جدایی آنان تاثیری در میزان محبت و توجه دریافتی فرزندانشان نداشته باشد.

فرزند طلاق

پدیده طلاق، بنیان‌های یک خانواده را فرو می‌پاشد و می‌تواند روی درک مفهوم خانواده به خصوص برای فرزندان تاثیر مخرب بسیاری بگذارد. فرزندان طلاق همواره خود را جدا از دیگر هم سن و سالان خود می‌دانند. آن‌ها به نوعی در سپر حفاظتی خود فرو رفته و به مرور از نظر روحی از اطرافیان خود فاصله می‌گیرند. این سپر محافظتی اغلب تاثیرات روحی و روانی مخربی به همراه خود می‌آورد.

از جمله تاثیرات سوء این فاصله گیری خودخواسته، مواردی از قبیل افسردگی، پرخاش، بروز رفتارهای آسیب‌رسان و… هستند. چالش پیش روی والدین و خود فرزندان در مدیریت این بحران، تلاش برای هضم مسئله طلاق و برخورد منطقی با این معضل، زیر نظر یک روانشناس یا مشاور خانواده است. مقصود از این کار این است که فرزندان طلاق، تفاوتی میان خود و دیگر هم سن و سالان خویش حس نکرده و از همه مهمتر خود را با این مشکل تنها نبینند.

بچه های طلاق موفق خارجی

احتمالا هنگامی که دریابید بسیاری از برترین افراد در هر زمینه کاری، فرزندان طلاق هستند، تعجب خواهید کرد. به تازگی بسیاری از افراد مطرح در مورد این درد مشترک سخن گفته و تجربه خود از پدیده طلاق والدین را فاش کرده‌اند. در ادامه به معرفی موفق ترین بچه های طلاق می‌پردازیم.

1. باراک اوباما از بچه های طلاق موفق

باراک اوباما / افراد موفقی که فرزند طلاق هستند

احتمالا متعجب خواهید شد وقتی بدانید یکی از مطرح‌ترین، محبوب‌ترین و موفق‌ترین رئیس جمهورهای آمریکا، باراک اوباما (Barack Obama) جز افراد موفقی که فرزند طلاق هستند، محسوب می‌شود. والدین او، ان دانهام و باراک اوباما سنیور، هنگامی که باراک 12 ساله بود، از یکدیگر طلاق گرفتند. زندگی مشترک والدین اوباما قدری پیچیده و پر چالش است. مادر او ان دانهام هنگامی که در هاوایی مشغول به تحصیل بود با باراک اوبامای پدر، که او نیز برای تحصیل از کنیا به هاوایی مهاجرت کرده بود، آشنا شد. این دو در سال 1961، علی‌رغم مخالفت پدر و مادرشان، باهم ازدواج کردند. اما فاش شدن یک راز بزرگ، روی زندگی مشترک آنان تاثیر گذاشت.

اوبامای پدر پیش از آشنایی با ان دانهام، در کنیا ازدواج کرده بود و از این ازدواج صاحب دو فرزند نیز بوده است. خانواده‌ای که او برای ادامه تحصیل، در کنیا رها کرده بود! پس از فاش شدن این راز، اختلافات شدیدی بین اوبامای پدر و ان دانهام رخ داد. اوباما اظهار می‌کرد که از همسر اول خود طلاق گرفته است در حالی که این خلاف واقعیت بود. پس از آن اوبامای پسر و مادرش نیز به سرنوشت اولین همسر اوبامای پدر دچار شدند. او برای ادامه تحصیل در دانشگاه و در مقاطع عالی‌تر این بار نیز خانواده خود را رها کرد. ان دانهام و اوبامای سنیور، از سال 1971 از یکدیگر جدا شده و در سال 1973 طلاق خود را رسمی کردند. تلاش های باراک اوباما  از فرزندان طلاق موفق در زندگی حرفه‌ای و شخصی، او را در صدر لیست موفق ترین بچه های طلاق قرار می‌دهد.

2. لئوناردو دی کاپریو از بچه های طلاق موفق

لئوناردو دی کاپریو / بازیگرانی که فرزند طلاق بودند

از بازیگرانی که فرزند طلاق بودند، لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DiCaprio) است. والدین او تنها یک سال پس از به دنیا آمدن او از یکدیگر جدا شدند. پدر و مادر لئوناردو یکی از معدود زوج‌هایی هستند که حتی پس از جدایی و اتمام زندگی مشترکشان باز هم روابط دوستانه خود را با یکدیگر حفظ کردند. لئوناردو که پس از جدایی پدر و مادرش با مادر خود زندگی می‌کرد، همواره پدر خود را می‌دید و با او نیز وقت بسیاری می‌گذراند. دیکاپریو معتقد است تعامل و همکاری والدینش در تربیت و پرورش او مثال‌زدنی است و تمام موفقیت‌های حرفه‌ای خود را مدیون زحمات پدر و مادرش می‌داند. والدین او همیشه رویاپردازی‌های فرزندشان را تشویق می‌کردند و حامی او بوده‌اند. پدر لئوناردو همواره در مورد زندگی آینده به او چنین می‌گفته است که:

برای من اهمیتی ندارد که فرد موفق یا ثروتمندی بشوی، تنها سعی کن زندگی شگفت‌انگیز و جالبی برای خودت رقم بزنی و از هر لحظه آن لذت ببری.

با این عملکرد و رویکرد از سوی والدین لئوناردو، زیاد هم جای تعجبی نیست که او را از جمله موفق ترین فرزندان طلاق بنامیم. این داستان نشان می‌دهد که برای حمایت از فرزندان حتما نیازی به باهم بودن والدین نیست و موفق ترین بچه های طلاق نیز وجود دارند.

3. جانی دپ از بچه های طلاق موفق

جانی دپ / بچه های طلاق معروف در هالیوود

همچنین بخوانید :

جانی دپ (Johnny Depp) از بچه های طلاق معروف در هالیوود، هنرپیشه موفق و مطرح هالیوود است که موفقیتش، شهرت و ثروتی جهانی و فزاینده برایش به ارمغان آورده است. او جزء معدود افرادیست که نه تنها از طلاق والدین خود ناراحت نشد بلکه از آن استقبال هم کرد! علت آن به تنگ آمدن جانی از مشاجره‌های بی‌پایان والدینش بود. این اختلافات شدید در تمام دوران کودکی جانی دپ همواره ادامه داشت و مشکلات روحی بسیاری از جمله اختلال خود آزاری و سوء رفتار را برای جانی نوجوان به همراه داشت.

دامنه این مشکلات به حدی وسیع بود که پس از طلاق والدینش در 15 سالگی فرزندشان، جانی به مصرف مواد مخدر روی آورد و به همین دلیل نیز از مدرسه احراج شد. جانی دپ بعدها اعتراف کرد که طلاق و جدایی والدینش برای او بسیار قابل تحمل‌تر از مشاهده دعواهای شدید آنان بود. او این جدایی را آغازی برای پایان مشکلات عدیده روحی خود می‌داند. البته این روزها ماجرای طلاق جانی دپ از همسرش امبر هرد هم نقل محافل سینمایی شده است. برای اطلاع از آخرین خبرهای پیرامون شکایت جانی دپ از امبر هرد، به این مطلب مراجعه کنید. در هر صورت جانی دپ اکنون از موفق ترین بچه های طلاق است.

4. ماریا کری از بچه های طلاق موفق

موفق ترین بچه های طلاق

ماریا کری (Mariah Carey) خواننده، ترانه نویس، تهییه کننده موسیقی و بازیگر آمریکایی از موفق ترین بچه های طلاق است که باید در این لیست نام او را ذکر کنیم. همه ما این هنرمند را با القاب بزرگ‌ترین آوازخوان و ملکه کریسمس می‌شناسیم اما چیزی که درباره زندگی ماریا کری وجود دارد این است که پدر و مادرش وقتی تنها 3 سال داشت از یک دیگر جدا شدند. پدر ماریا آلفرد روی کری، یک آمریکایی آفریقایی‌تبار و مادرش پاتریشیا یک سفیدپوست بود که خانواده اش به دلیل ازدواج با یک سیاه پوست او را طرد کردند.

ماریا کوچک‌ ترین فرزند خانواده است. به دلیل رفتارهای نژاد پرستانه اطرافیان و مردم این زوج مجبور به جدایی شدند. ماریا با مادرش ماند و پدرش همراه دو فرزند دیگر خود از آن‌ها جدا شد. پدر این هنرمند در سال 2002 درگذشت و کری در این بار می‌گوید:

درک میکنم که مردم میخواهند به ریشه های خود پایبند باشند. اما برای من، به این دلیل که فردی دورگه بودم همه چیز فرق می‌کرد. شاید این بخشی از انگیزه من برای موفقیت بود. من همواره در تلاش بودم تا پذیرفته شوم.

5. آنجلینا جولی از بچه های طلاق موفق

بچه های طلاق موفق

از دیگر موفق ترین بچه های طلاق باید به آنجلینا جولی (Angelina Jolie) اشاره کنیم. مادر آنجلینا جولی، مارچلین برتراند نام داشت. او با بازیگر آمریکایی جان وویت ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو فرزند به نام های جیمز و آنجلینا شد. این زوج در سال 1971 ازدواج و در سال 1976 اقدام به طلاق کردند. آنجلینا و برادرش از آن پس با مادرشان زندگی کردند و مارچلین به خاطر فرزندانش حرفه بازیگری را کنار گذاشت.

6. اما واتسون

اما واتسون / بازیگرانی که فرزندان طلاق هستند

اما واتسون (Emma Watson) ستاره موفق سینمای هالیوود و سفیر حمایت از زنان سازمان ملل متحد از بازیگرانی که فرزندان طلاق هستند محسوب می‌شود. او یک مثال بارز از فرزندان طلاق موفق است که به تازگی تجربه خود از این پدیده را با هوادارانش به اشتراک گذاشته و توصیه‌های خوبی به سایر فرزندان طلاق کرده است. والدین اما، در 5 سالگی او از یکدیگر جدا شدند. پدر و مادر اما در آن زمان برای اینکه اما بتواند درک بهتری از این مسئله داشته باشد و متحمل فشار کمتری شود دلیل این جدایی را، تلاش برای حل مشکلات زندگی مشترکشان جلوه دادند. مانند بسیاری دیگر از افراد، اما از موفق ترین بچه های طلاق نیز با گذشت زمان به این مسئله عادت کرد و به زندگی عادی بازگشت و توصیه او برای افرادی که در حال تجربه و هضم جدایی والدینشان هستند این است:

اولین قدم برای هضم و حل این معضل، مواجه شدن با آن است. با خود خلوت کنید، در مورد این اتفاق فکر کنید و هرگز از آن فرار نکنید. بسیاری از ناهنجاری‌های روحی ناشی از طلاق والدین به این دلیل رخ می‌دهند که افراد برای فرار از تفکر درمورد آن، به رفتارهای آسیب‌رسان یا مصرف الکل و مواد مخدر، پناه می‌برند.

7. جنیفر انیستون

بازیگرانی که بچه طلاق هستند

جنیفر انیستون (Jennifer Aniston) نیز یکی از بازیگرانی که بچه طلاق هستند محسوب می‌شود که تجربه تلخ جدایی والدینش را داشته است. پدر جنیفر از موفق ترین بچه های طلاق هنگامی که او 9 ساله بود به زندگی مشترک خود با همسرش خاتمه داد و او را ترک کرد. هضم این موضوع مدتی برای جنیفر انیستون به طول انجامید اما سرانجام توانست بر این مشکل غلبه کند. او اکنون رابطه خوبی هم با پدر و هم مادرش دارد. توصیه جنیفر به تمام فرزندان طلاق این است:

می‌دانم که حتی در زمان بزرگسالی نیز تحمل این موضوع گاهی اوقات سخت می‌شود اما توصیه من به شما این است که والدین خود را ببخشید و آنان را برای گرفتن این تصمیم سرزنش نکنید. سعی کنید با افکار مثبت خود، شادی و نشاط را به خانواده تزریق کرده و روحیه خود را حفظ کنید.

8. سلنا گومز

سلنا گومز / بازیگرانی که بچه طلاق هستند

بسیاری از هواداران سلنا گومز (Selena Gomez) او را ملکه جوان موسیقی پاپ دنیا می‌دانند. سلنا گومز یکی از خوانندگانی است که از دوران نوجوانی خود به انتشار آهنگ پرداخته و در مدت کمی به شهرت زیادی رسید. والدین سلنا گومز از موفق ترین بچه های طلاق هنگامی که او 5 ساله بود از یکدیگر جدا شدند و سلنای کودک با مادرش بزرگ شد. مادر سلنا گومز که در زمان تولد سلنا تنها 16 سال داشت، باسختی فراوان و با وجود داشتن شغل‌های مختلف و مشغولیت با دروس دانشگاهی موفق شد به خوبی او را تربیت کند. هرچند سلنا لپاط بچه های طلاق موفق همیشه مادرش را برای این جدایی سرزنش می‌کند. او در مورد جدایی والدینش اینگونه اظهار نظر کرده است:

من تا کنون بارها مادرم را برای جدا شدنش از پدرم سرزنش کردم چرا که آن زمان نیاز بسیار شدیدی برای داشتن خانواده در خود حس می‌کردم. دوست داشتم پدر و مادرم با یکدیگر باشند و هنوز هم این حس را دارم. حس تلخ این جدایی همواره همراه من خواهد بود.

9. جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک / موفق ترین بچه های طلاق

والدین جاستین تیمبر لیک (Justin Timberlake)، لین و رندی تیمبرلیک، هنگامی که او تنها 3 سال داشت، طلاق خود را رسمی کردند. به گفته خود جاستین تیمبرلیک (خواننده و بازیگر مطرح آمریکایی) از بچه های طلاق موفق این جدایی، مشکلات بسیاری را از لحاظ روحی رفتاری برای او ایجاد کرد. مشکلاتی که بعضا هنوز هم با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کند. او در مورد غلبه خود به این مشکلات چنین می‌گوید:

سرانجام توانستم خود را از این بند رها کنم. کاری که همه ما باید بتوانیم آن را انجام دهیم. باید خود را از بند مشکلات والدین رها کرده و نگذاریم روی سرنوشت و آینده ما تاثیرگذار شوند. چرا که ما از مشکلات قوی‌تر هستیم.

علی رغم عدم رضایت تیمبرلیک از جدایی والدینش، او همواره تمام خانواده خود، از جمله ناپدری‌اش، را تحسین کرده و از داشتن آنان در زندگی خود شکرگزار است.

10. جاستین بیبر

خانواده جاستین بیبر / فرزندان طلاق موفق

جاستین بیبر (Justin Bieber) از بچه های طلاق موفق خواننده جوانی است که از سنین نوجوانی فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه موسیقی و خوانندگی آغاز کرد. طی مدتی اندک پس از آغاز این حرفه، بیبر به شهرت و محبوبیتی جهانی، مخصوصا در میان نوجوانان دست یافت.والدین جاستین بیبر نیز مانند بسیاری دیگر، پیش از تولد او از یکدیگر جدا شدند. مادر جاستین بیبر که در هنگام تولد جاستین تنها 18 سال داشت وظیفه تربیت و بزرگ کردن او را به عهده گرفت.

به عنوان یک مادر مجرد، در این مسیر سختی‌ها و مشقت‌های فراوانی را تحمل کرد و با انجام کارهای خرد و کم درآمد مخارج زندگی خود را تامین می‌کرد. علی‌رغم وجود اختلاف میان مادر و پدر جاستین بیبر، آنان به تعامل خوبی برای تربیت جاستین رسیده بودند. جاستین همواره با پدرش نیز در تماس بود و هیچگاه از محبت او محروم نشد. بیبر در مصاحبه‌ای در این مورد گفت:

صادقانه بگویم، والدینم با من همانند یک بزرگسال رفتار می‌کردند و مانند یک کودک به من عشق می‌ورزیدند.

جاستین بیبر یکی از جوان‌ترین افراد در فهرست فرزندان طلاق موفق است. او با تکیه بر استعداد و پشتکار خود در سن کم به ثروت و موفقیت بالایی دست یافت و به نوعی سرنوشت خود را تغییر داد.

بچه های طلاق موفق ایرانی

اما فرزندان طلاق موفق فقط در سطح جهانی و خارجی نیستند بلکه در کشور خودمان هم بچه های طلاقی وجود دارند که علیرغم محدودیت ها و کاستی ها توانسته اند موفق شوند.

1. ریما رامین فر از بچه های طلاق موفق

بچه های طلاق موفق ایرانی

ریما رامین فر بازیگر محبوب نقش هما در سریال پایتخت از جمله بچه های طلاق موفق ایرانی است که پدر و مادرش طلاق گرفته اند. او هنوز هم خود را قربانی طلاق 40 سال پیش والدینش می‌داند و به این اعتقاد دارد که حفظ یک زندگی مشترک از مهم ترین و دشوار ترین کارهای جهان است. ریما رامین فر باور دارد که محیط خانواده باید برای فرزندان بدون تشنج باشد تا در سنین بزرگسالی روان سالمی داشته باشند.

2. بهرام افشاری از بچه های طلاق موفق

بچه های طلاق موفق

بازیگر محبوب بهتاش سریال پایتخت که امروزه به دلیل نقش آفرینی های متعدد و موفق اش مورد توجه قرار گرفته است، از دیگر موفق ترین بچه های طلاق محسوب می‌شود. بهرام افشاری زمانی که تنها دو سال سن داشت شاهد طلاق پدر و مادرش بود. مادرش پس از طلاق رفت و سال‌ها از او خبری نشد و وقتی آقای افشاری به سن نوجوانی رسید پدرش بیمار شد. او توصیف می‌کند که به یک باره دید که در سن کم باید از پدرش مراقبت کند. متاسفانه پدر این بازیگر چندسال پیش فوت کرد. او تنها دلیل این‌که به خلاف روی نیاورده را بازیگر درمانی می‌داند. این بازیگر با عشق به بازیگری خود را از هرگونه خلاف دور نگه داشته است.

3. آشا محرابی

موفق ترین بچه های طلاق

از بچه های طلاق موفق دیگر این لیست باید به آشا محرابی، بازیگر، گوینده و صداپیشه اشاره کنیم. آشا محرابی پدر معروفی دارد. پدر او اسماعیل محرابی بازیگر معروف است. این بازیگر ایرانی از کودکی به بازیگری علاقه داشت و در این باره گفت که تمام برنامه ریزی های خود را براساس بودن پدرش برنامه ریزی کرده بود. اما اسماعیل محرابی به یک باره تصمیم به جدایی و رفتن گرفت. او ادعا کرد اگر با همان علاقه و انرژی اولیه به سراغ بازیگری می‌رفت، خیلی زودتر به مقصودش می‌رسید.

4. مریم مومن

فرزندان طلاق موفق

فخرالزمان سریال معروف بانوی عمارت یکی دیگر ازموفق ترین بچه های طلاق به شمار می‌آید. او تنها وقتی 9 سال سن داشت شاهد طلاق پدر و مادرش بود. مریم مومن درباره انتقاد ها به سن کم و بازیگری او گفت که مردم از درون او خبر ندارند، طلاق پدر و مادرش در سن کم باعث شد که او بزرگتر از سن خود بفهمد و درک کند. او در مصاحبه اش ادامه داد که خانواده اش همواره سعی کرده اند او را طوری بار بیاورند که روی پای خود بایستد.

5. دارا حیایی

بچه های طلاق موفق ایرانی

دارا حیایی که او با نقش هاشم سریال از سرنوشت می‌شناسیم نیز یکی از بچه های طلاق موفق دیگر است. پدر و مادر او امین حیایی بازیگر محبوب و معروف ایرانی و مونا بانکی پور بازیگر هستند. دارا حیایی از سن کم شاهد طلاق پدر و مادرش بوده است. مونا بانکی پور پس از طلاق حضانت فرزندش را گرفته و به خارج از کشور می‌رود. دارا حیایی همواره می‌کوشد زیر نام پدرش به بازیگری ادامه ندهد و رابطه بدی با پدرش ندارد.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی معضل طلاق و تاثیر آن بر فرزندان مشترک پرداختیم. همچنین با معرفی موفق ترین بچه های طلاق، به تجربه مشترک آن‌ها از این پدیده اشاره کردیم. نظر شما در مورد معضل طلاق چیست؟ چه راهکاری برای هضم موضوع طلاق والدین، به فرزندانشان پیشنهاد می‌کنید؟!

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
محسن
.
28 دی 1401، 10:37
پاسخ
2
12
من بعد طلاق با سه تا پسر راهی جز این نداشتم که فرزندانم رو به چیزی وابسته کنم لذا کارم رو رها کردم و با پسرانم به تربیت و پرورش کبوتر پرداختیم و خدا رو شکر که جواب داد و خلأ عاطفی اونا کمتر شد .
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402