معرفی مجموعه فیلم های دایورجنت (Divergent) و نکات جالب درباره آنها

فیلم های دایورجنت / سری فیلم های divergent
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم های دایورجنت (Divergent) مجموعه‌ای سه قسمتی در ژانر علمی تخیلی هستند که داستان آنها در یک پادآرمان‌شهر خیالی می‌گذرد. برای آشنایی با مجموعه فیلم سینمایی متمایز یا ناهمتا همراه ما باشید.

سری فیلم های Divergent سه گانه‌ای بر اساس رمان‌های Divergent نوشته ورونیکا راث (Veronica Roth)، نویسنده آمریکایی است. این سری فیلم که توسط کمپانی‌های Summit Entertainment و Lionsgate Films عرضه شده، شامل 3 فیلم علمی تخیلی و اکشن است که عبارتند از فیلم سنت شکن (Divergent) محصول سال 2014، فیلم Insurgent محصول سال 2015 و فیلم Allegiant محصول سال 2016. تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم های سینمایی Divergent نیز لوسی فیشر (Lucy Fisher)، پویا شهبازیان (Pouya Shabazian) و داگلاس ویک (Douglas Wick) هستند.

نقش‌های اصلی مجموعه فیلم سینمایی متمایز را شیلین وودلی (Shailene Woodley) و تئو جیمز (Theo James) ایفا می‌کنند و داستان آن در یک پادآرمان‌شهر خیالی می‌گذرد. مجموعه فیلم های ناهمتا در کنار مجموعه فیلم‌های Twilight و سری فیلم‌های The Hunger Games، از سری آثار محبوب در ژانر علمی تخیلی محسوب می‌شوند. اگر از طرفداران چنین فیلم‌هایی هستید، در این مقاله از پلازا با معرفی مجموعه فیلم های ناهمتا همراه ما باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید

دانلود سری فیلم های دایورجنت

پیش از معرفی کالکشن فیلم سنت شکن Divergent، لینک‌های دانلود آن را برای شما قرار می‌دهیم. برای دانلود مجموعه فیلم های سنت شکن می‌توانید از لینک‌های زیر کمک بگیرید. امیدواریم از تماشای این مجموعه فیلم هیجان انگیز لذت ببرید.

دانلود فیلم Divergent 2014

کیفیت: BluRay 720p | حجم: 998 مگابایت

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Divergent 2014

دانلود فیلم Insurgent 2015

کیفیت: BluRay 1080p | حجم: 1.50 گیگابایت

کیفیت: BluRay 720p | حجم: 850 مگابایت

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Insurgent 2015

دانلود فیلم Allegiant 2016

کیفیت: BluRay 1080p | حجم: 2.26 گیگابایت

کیفیت: BluRay 720p | حجم: 1.05 گیگابایت

کیفیت: BluRay 480p | حجم: 450 مگابایت

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Allegiant 2016

دانلود آهنگ های فیلم Divergent

برای دانلود آهنگ های فیلم Divergent 2014 می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید. موسیقی متن این فیلم توسط جانکی ایکس‌ال (Junkie XL)، آهنگساز هلندی ساخته شده است. از دیگر آثار او باید به موسیقی متن فیلم Mad Max: Fury Road اشاره کنیم.

دانلود آلبوم Divergent از جانکی ایکس‌ال

معرفی سری فیلم سنت شکن

آیا می‌دانید فیلم Divergent چند قسمت است؟ همانطور که پیشتر گفتیم مجموعه فیلم سینمایی متمایز بر اساس رمان‌های ورونیکا راث که هم نام همین فیلم‌ها هستند ساخته شده‌اند. بعد از اینکه کمپانی Summit Entertainment حقوق مربوط به رمان Divergent را با همکاری کمپانی Red Wagon Entertainment خرید، تولید این فیلم‌ها نیز در سال 2011 آغاز شد. بعد از موفقیت فیلم اول از مجموعه فیلم های سنت شکن، استودیوها اعلام کردند که قسمت بعدی نیز ساخته خواهد شد. در دسامبر 2013 آنها حقوق مربوط به رمان Allegiant را نیز خریدند و تصمیم داشتند آن را در قالب یک فیلم دو قسمتی بسازند که البته قسمت دوم هیچ وقت ساخته نشد. فیلم های دایورجنت در مجموع فروشی بیشتر از 765 میلیون دلار داشتند. اگر در مورد تعداد قسمت‌ها و داستان مجموعه فیلم های سنت شکن با ابهاماتی مواجه هستید، در ادامه همراه ما باشید تا تک تک این فیلم‌ها را معرفی کنیم.

فیلم دیورجنت (Divergent) ؛ اولین قسمت از فیلم های دایورجنت

مجموعه فیلم سینمایی متمایز / کالکشن فیلم سنت شکن

 • سال ساخت: 2014
 • کارگردان: نیل برگر (Neil Burger)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.2
 • امتیاز متاکریتیک: 48%
 • بودجه: 85 میلیون دلار
 • میزان فروش: 288.9 میلیون دلار

در جهانی که مردم بر اساس ارزش‌های انسانی دسته‌بندی می‌شوند، تریس پرایر متوجه می‌شود که یک «ناهمتا» (Divergent) است و در هیچ کدام از دسته‌ها قرار نمی‌گیرد. در همین حین او به این موضوع پی می‌برد که رهبر یکی از گروه‌ها قصد دارد همه ناهمتاها را از بین ببرد. تریس مجبور می‌شود به پسری به نام فور اعتماد کند و حالا آنها باید بفهمند که چرا اینقدر ناهمتا بودن خطرناک است و قصد دارند آنها را از بین ببرند…

فیلم Insurgent ؛ دومین قسمت از مجموعه فیلم سینمایی متمایز

مجموعه فیلم های ناهمتا / فیلم دیورجنت

 • سال ساخت: 2015
 • کارگردان: روبرت شونتکه (Robert Schwentke)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.2
 • امتیاز متاکریتیک: 42%
 • بودجه: 110 میلیون دلار
 • میزان فروش: 293.3 میلیون دلار

تریس و فور در حال فرار و در عین حال به دنبال متحد و پاسخی برای سوال‌هایشان هستند. تریس به خاطر تصمیمات اشتباه در گذشته و محافظت از افرادی که دوستشان دارد درمانده شده است و یکی بعد از دیگری با چالش‌های مختلفی روبرو می‌شود. در نهایت او پرده از راز حقیقت گذشته و آینده جهانی که در آن زندگی می‌کند بر‌می‌دارد…

همچنین بخوانید :

فیلم Allegiant ؛ سومین قسمت از مجموعه فیلم های ناهمتا

سری فیلم divergent / فیلم های سینمایی divergent

 • سال ساخت: 2016
 • کارگردان: روبرت شونتکه
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 5.6
 • امتیاز متاکریتیک: 33%
 • بودجه: 110-142 میلیون دلار
 • میزان فروش: 179.2 میلیون دلار

تریس و فور باید فرار کنند. آنها برای اولین بار باید تنها شهری که می‌شناسند و خانواده‌شان را ترک کنند تا بتوانند در نهایت راه حلی صلح‌آمیز برای شهر جنگ زده‌شان پیدا کنند. آنها به حقایق غیرمنتظره‌ای پی می‌برند…

قسمت چهارم از فیلم های دایورجنت

در ابتدا قرار بود که بر اساس رمان Allegiant یک فیلم دو قسمتی ساخته شود که قسمت اول آن در سال 2016 با نام The Divergent Series: Allegiant ساخته شد. فیلم دوم قرار بود در مارس 2017 (اسفند 1395) اکران شود، ولی تاریخ اکران آن به ژوئن 2017 (خرداد 1396) تغییر یافت و لی تولند کریگر (Lee Toland Krieger) قرار بود آن را کارگردانی کند. با این حال تولید این فیلم کنسل شد و در نتیجه با پایانی نفس‌گیر و بی سرانجام برای مجموعه فیلم سینمایی متمایز مواجه شدیم.

سریال کنسل شده

در جولای 2016 بعد از عملکرد ضعیف فیلم سوم از فیلم های دایورجنت، تهیه‌کنندگان به ساخت فیلم چهارم در قالب یک فیلم تلویزیونی فکر کردند تا کاراکترهای جدیدی به داستان اضافه کنند و احتمالا بعدتر یک سریال اسپین آف نیز از آن بسازند.

در سپتامبر 2016، شیلین وودلی اعلام کرد که تصمیم و انتخاب میان فیلم یا تلویزیون هنوز قطعی نشده است. در همان مصاحبه او از احتمال بازگشتش به مجموعه فیلم سینمایی متمایز در فرمت تلویزیونی ناامیدانه صحبت کرد، اما اعلام کرد که در قالب یک فیلم سینمایی با کمال میل برخواهد گشت. در فوریه 2017، تهیه‌کنندگان ساخت یک پروژه تلویزیونی را تایید کردند و وودلی خودش را از این پروژه کنار کشید.

در آگوست 2017، کمپانی‌های Starz و Lionsgate Television خبر از ساخت یک سریال تلویزیونی با حضور کارگردان لی تولاند کریگر (Lee Toland Krieger) و نویسنده آدام کوزاد (Adam Cozad) دادند. با این حال در دسامبر 2018 کمپانی Starz اعلام کرد که دیگر سریالی ساخته نخواهد شد و دلیل آن عدم علاقه بازیگران و تهیه‌کنندگان تلویزیونی بود.

بازیگران مجموعه فیلم دیورجنت

در تاریخ 22 اکتبر 2012 (1 آبان 1391) اعلام شد که شیلین وودلی نقش تریس پرایر را بازی خواهد کرد. برای نقش شخصیت فور بازیگرانی چون لوکاس تیل (Lucas Till)، جک رینور (Jack Reynor)، جرمی ایروین (Jeremy Irvine)، الکس پتیفر (Alex Pettyfer)، برنتون توایتز (Brenton Thwaites)، الکساندر لودویگ (Alexander Ludwig) و لوک بریسی (Luke Bracey) در نظر گرفته شده بودند. در نهایت این نقش به تئو جیمز رسید.

در حالی که جیمز هنگامی که برای این نقش انتخاب شد 10 سال سنش از کاراکتر فور در کتاب بیشتر بود، اما راث از انتخاب او راضی بود و در این باره اعلام کرد:

در همان ثانیه‌های اول مطمئن بودم: این فور است، شکی در آن نیست. تئو می‌تواند توانایی و قدرت و از طرف دیگر عمق و حساسیت شخصیت فور را نشان بدهد.

در ادامه می‌توانید بیوگرافی کوتاهی از بازیگران سنت شکن بخوانید. همچنین نگاهی به عکس های بازیگران مجموعه فیلم های ناهمتا نیز خواهیم انداخت.

شیلین وودلی در نقش تریس پرایر

بازیگران سنت شکن / مجموعه فیلم های divergent

شیلین وودلی بازیگر آمریکایی متولد 15 نوامبر 1991 برابر با 24 آبان 1370 در شهر سن برناردینو، ایالت کالیفرنیا است. وودلی در 4 سالگی به حرفه مدلینگ وارد شد و نقش‌های کوچکی در تلویزیون گرفت. او در ابتدا به خاطر بازی در سریال درام The Secret Life of the American Teenager شناخته شد. اولین فیلمی که شیلین وودلی در آن به ایفای نقش پرداخت فیلم درام کمدی The Descendants محصول سال 2011 بود و بعد از آن در فیلم The Spectacular Now محصول سال 2013 بازی کرد.

برای فیلم The Descendants او جایزه شوپارد را گرفت و در بخش بهترین جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل زن نامزد شد. برای فیلم The Spectacular Now نیز در جشنواره فیلم ساندنس جایزه‌ای ویژه از هیات داوران دریافت کرد. شیلین وودلی با بازی در آثاری چون فیلم عاشقانه The Fault in Our Stars محصول سال 2014 و سری فیلم های دایورجنت بیشتر شناخته شد. بین سال‌های 2017 تا 2019 نیز او در سریال درام Big Little Lies برای شبکه HBO بازی کرد و برای دریافت جوایز امی و گلدن گلوب نامزد شد. یکی از جدیدترین فیلم‌های وودلی فیلم درام The Fallout محصول سال 2021 است.

تئو جیمز در نقش فور

دانلود تمام قسمت های فیلم divergent

تئو جیمز بازیگر و تهیه‌کننده انگلیسی متولد 16 دسامبر 1984 برابر با 25 آذر 1363 در شهرک های ویکام است. این بازیگر به خاطر ایفای نقش در مجموعه فیلم سینمایی متمایز شناخته می‌شود. او همچنین در سریال درام جنایی Golden Boy، فیلم‌های ترسناک Underworld: Awakening محصول سال 2012 و Underworld: Blood Wars محصول سال 2016 و فیلم اکشن How It Ends محصول سال 2018 بازی کرده است.

زوئی کراویتز در نقش کریستینا

عکس های بازیگران فیلم divergent

زوئی کراویتز (Zoë Kravitz) بازیگر، خواننده و مدل آمریکایی متولد 1 دسامبر 1988 برابر با 10 آذر 1367 در شهرک ونیز لس آنجلس است. زوئی فرزند لنی کراویتز (Lenny Kravitz) و لیسا بونت (Lisa Bonet) است. او با فیلم عاشقانه No Reservations محصول سال 2007 وارد سینما شد و اولین فیلم مطرحش فیلم ابرقهرمانی X-Men: First Class محصول سال 2011 بود که به خاطر آن نامزد یک جایزه برگزیده نوجوانان و یک جایزه اسکریم شد.

زوئی کراویتز با ایفای نقش در مجموعه فیلم های ناهمتا و سری فیلم‌های Fantastic Beasts بیشتر شناخته شد و در آثار دیگری چون فیلم اکشن Mad Max: Fury Road محصول سال 2015 و انیمیشن‌های The Lego Batman Movie محصول سال 2017 و Spider-Man: Into the Spider-Verse محصول سال 2018 حضور داشت. بازی کراویتز در سریال Big Little Lies مورد استقبال قرار گرفت و به خاطر آن نامزد جایزه انجمن بازیگران فیلم شد. از آخرین آثار او می‌توانیم به سریال عاشقانه کمدی High Fidelity و فیلم ابرقهرمانی The Batman که قرار است در سال 2022 اکران شود اشاره کنیم.

مایلز تلر در نقش پیتر

فیلم های دایورجنت / دانلود آهنگ های فیلم divergent

مایلز تلر (Miles Teller) بازیگر آمریکایی متولد 20 فوریه 1987 برابر با 1 اسفند 1365 است. برخی از آثار شاخص او عبارتند از فیلم عاشقانه The Spectacular Now محصول سال 2013، فیلم درام Whiplash محصول سال 2014، سری فیلم های دایورجنت، فیلم ورزشی Bleed for This محصول سال 2016 و فیلم زندگینامه‌ای Thank You for Your Service محصول سال 2017.

انسل الگورت در نقش کیلب پرایر

مجموعه فیلم سینمایی متمایز / سری سینمایی ناهمتا

انسل الگورت (Ansel Elgort) بازیگر، خواننده و دی جی آمریکایی متولد 14 مارس 1994 برابر با 23 اسفند 1372 در شهر نیویورک است. انسل بازیگری را با نقشی مکمل در فیلم ترسناک Carrie محصول سال 2013 آغاز کرد. او با بازی در فیلم عاشقانه The Fault in Our Stars محصول سال 2014 و مجموعه فیلم سینمایی متمایز بیشتر شناخته شد. در سال 2017 او در فیلم اکشن Baby Driver بازی کرد که به خاطر آن نامزد جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد در یک فیلم موزیکال یا کمدی شد.

ری استیونسون در نقش مارکوس ایتن

مجموعه فیلم های ناهمتا / سری فیلم های سنت شکن

ری استیونسون (Ray Stevenson) بازیگر اهل ایرلند شمالی متولد 25 می 1964 برابر با 4 خرداد 1343 در شهر لیسبورن است. این هنرپیشه به خاطر ایفای نقش در فیلم تاریخی King Arthur محصول سال 2004 و سریال درام تاریخی Rome شناخته می‌شود. استیونسون در آثار ابرقهرمانی چون فیلم Punisher: War Zone محصول سال 2008، سریال انیمیشنی The Super Hero Squad Show، فیلم Thor محصول سال 2011 و ادامه‌اش Thor: The Dark World محصول سال 2013 و Thor: Ragnarok محصول سال 2017 بازی کرده است. او همچنین در فصل هفتم سریال دکستر حضور داشت که در این مقاله می‌توانید بیشتر با این سریال آشنا شوید.

کیت وینسلت در نقش ژنین متیوز

داستان مجموعه فیلم های سنت شکن

کیت وینسلت (Kate Winslet) بازیگر معروف بریتانیایی متولد 5 اکتبر 1975 برابر با 13 مهر 1354 در شهر ردینگ، برکشایر است. وینسلت به خاطر بازی در فیلم‌های مستقل، خصوصا درام‌های تاریخی شناخته می‌شود و اغلب نقش زنان مضطرب را ایفا کرده است. او تاکنون جوایز زیادی دریافت کرده است؛ از جمله 3 جایزه بفتا، 4 جایزه گلدن گلوب و یک جایزه اسکار. وینسلت به تازگی در مینی سریال Mare of Easttown بازی کرده است که در این مقاله می‌توانید درباره این سریال بخوانید.

برخی از آثار مهم او عبارتند از فیلم تاریخی Sense and Sensibility محصول سال 1995، فیلم عاشقانه Titanic محصول سال 1997، فیلم درام Eternal Sunshine of the Spotless Mind محصول سال 2004، فیلم The Reader محصول سال 2008، مینی سریال Mildred Pierce محصول سال 2011 و فیلم زندگینامه‌ای Steve Jobs محصول سال 2015.

نائومی واتس در نقش اولین جانسون-ایتن

تعداد قسمت های فیلم سنت شکن

نائومی واتس (Naomi Watts) بازیگر و تهیه‌کننده بریتانیایی متولد 28 سپتامبر 1968 برابر با 6 مهر 1347 در روستای شورهام، کنت است. این بازیگر با فیلم استرالیایی For Love Alone محصول سال 1986 وارد سینما شد و با سریال Hey Dad..! در سال 1990 به تلویزیون راه یافت. واتس در مسیر بازیگری‌اش با بن بست روبرو شده بود تا اینکه در فیلم موفق Mulholland Drive محصول سال 2001 به کارگردانی دیوید لینچ (David Lynch) بازی کرد.

برخی از آثار شاخص نائومی واتس عبارتند از فیلم ترسناک The Ring محصول سال 2002، فیلم درام 21 Grams محصول سال 2003، فیلم The Impossible محصول سال 2012، فیلم کمدی سیاه Birdman محصول سال 2014، فیلم Luce محصول سال 2019 و فیلم Penguin Bloom محصول سال 2020.

برخی از دیگر بازیگران مجموعه فیلم های ناهمتا عبارتند از:

 • مگی کیو (Maggie Q) در نقش توری
 • اشلی جاد (Ashley Judd) در نقش ناتالی پرایر
 • جای کورتنی (Jai Courtney) در نقش اریک
 • مکای فایفر (Mekhi Phifer) در نقش مکس
 • بن للوید-هیوز (Ben Lloyd-Hughes) در نقش ویل
 • تونی گلدوین (Tony Goldwyn) در نقش اندرو پرایر
 • اکتاویا اسپنسر (Octavia Spencer) در نقش جوآنا ریز

نکات جالب فیلم های دایورجنت

در ادامه می‌توانید نکات جالبی درباره مجموعه فیلم های ناهمتا بخوانید:

 • در طول فیلمبرداری اولین فیلم سنت شکن، کیت وینسلت 5 ماهه باردار بود. با اینکه او فقط برای 4 هفته سر صحنه بود، اما زمانی رسید که بارداری او کاملا مشخص شده بود. به همین دلیل در قاب‌بندی‌ها از بالای مچ از او فیلم می‌گرفتند یا در دست‌هایش همواره چیزهایی مانند برخی اسناد و آیپد داشت تا بارداری او مشخص نشود.
 • مایلز تلر (بازیگر نقش پیتر) در واقع برای نقش فور تست داده بود، اما به او گفتند که این نقش را نخواهد گرفت. چند ماه بعد تهیه‌کنندگان فیلم The Spectacular Now را دیدند و تحت تاثیر بازی تلر قرار گرفتند. به همین دلیل به او زنگ زدند و نقش اریک را به او پیشنهاد دادند. البته او این نقش را قبول نکرد و در نهایت نقش پیتر را به او دادند.
 • شیلین وودلی تنها بازیگری بود که برای نقش تریس در نظر گرفته بودند و هیچ بازیگر دیگری برای این نقش تست نداد.
 • تریس در کتاب 16 سال دارد و شیلین وودلی زمانی که نقش او را ایفا کرد 23 سال داشت. فور در کتاب 18 ساله است و تئو جیمز هنگام ایفای نقش 28 ساله بود.

دانلود مجموعه فیلم های سنت شکن

 • در ابتدا بودجه اولین فیلم سری فیلم های دایورجنت حدود 40 میلیون دلار بود، اما کمپانی Lionsgate به دلیل موفقیت اولین قسمت از سری فیلم‌های The Hunger Games، بودجه Divergent را به 80 میلیون دلار افزایش داد.
 • در ابتدا شیلین وودلی نقش تریس را قبول نکرد، اما بعد از صحبت با جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) نظرش عوض شد.
 • قبل از شروع فیلمبرداری، گروه بازیگران برای 2 ماه به یک کمپ آموزشی برای یادگیری مهارت‌های مختلف رفتند.
 • کیت وینسلت گفته است که به این دلیل نقش ژنین را قبول کرده تا بتواند کاری کاملا متفاوت در حرفه بازیگری‌اش انجام دهد و همچنین به خاطر اینکه در فیلمی بازی کند که بچه‌هایش نیز بتوانند آن را تماشا کنند. طبق صحبت‌های وینسلت، بعد از اینکه در مدرسه بچه‌هایش خبر پیچید که نقش ژنین را او بازی می‌کند، بچه‌هایش حسابی محبوب و معروف شدند.
 • جرمی ایروین اولین انتخاب تهیه‌کنندگان برای ایفای نقش فور بود، اما او این نقش را قبول نکرد؛ چراکه نمی‌خواست تبدیل به بت و الگوی نوجوانان شود.
 • در حالی که مجموعه فیلم سینمایی متمایز اشتراکات زیادی با سری فیلم‌های The Hunger Games دارد، در فیلم‌های The Hunger Games لنی کراویتز که پدر زوئی کراویتز است بازی کرده است.

کلام آخر

سری فیلم های divergent

در این مقاله از پلازا با معرفی سری فیلم های دایورجنت همراه شما بودیم و از داستان و بازیگران آنها گفتیم. در انتها نیز به نکات و حقایق جالبی درباره مجموعه فیلم سینمایی متمایز پرداختیم. اگر از طرفداران آثار تینیجری و علمی تخیلی هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما این فیلم‌ها را تماشا کنید.

آیا شما مجموعه فیلم های ناهمتا را تماشا کرده‌اید؟ نظر شما در مورد مجموعه فیلم دیورجنت، داستان آنها و بازیگران این سری چیست؟ در قسمت نظرات همراه ما باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400