آموزش ساخت استیکر متحرک در واتساپ (WhatsApp)

آموزش ساخت استیکر متحرک واتساپ
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله می‌توانید روش ساخت گیف یا همان درست کردن استیکر متحرک برای واتساپ را ببینید و آن را به عنوان یک پیام در چت شخصی یا گروهی ارسال کنید. برای ساختن استیکر متحرک در واتس اپ می‌توانید از iPhone ، iPad یا Android استفاده کنید. در ادامه آموزش و نحوه ساخت استیکر زنده و متحرک واتساپ را خواهید خواند.

اغلب اوقات استیکرهای ارائه شده توسط WhatsApp برای بیان خواسته‌های ما مناسب است و بنابراین ما از مجموعه WhatsApp انتخاب می‌کنیم. با این حال، ایده‌ها یا عبارات منحصر به فردی وجود دارد که نمی‌توانند به طور دقیق با استیکرهای داخلی WhatsApp ارتباط برقرار کنند. سپس ایجاد و ساخت استیکر متحرک واتساپ با کامپیوتر ضروری می‌شود. WhatsApp به کاربران خود اجازه می‌دهد تا ساخت استیکر متحرک واتساپ با کامپیوتر را انجام دهند. این روند ساده و شبیه ارسال یک ویدیو است، فقط با کمی تغییر، واتس اپ ویدئو را برای شما به استیکر متحرک تبدیل می‌کند. روش آموزش ساختن و درست کردن استیکر متحرک واتساپ، برای iPhone ، iPad و Android در ادامه آمده است.

در ساخت استیکر متحرک واتساپ مشکل خاصی سد راه شما نخواهد بود اما در این بین باید یکسری نکات را مد نظر قرار دهید تا بتوانید استیکری که مد نظر دارید را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کنید. در این خصوص سایت پلازا با بررسی های مختلفی که در این زمینه انجام داده است توانسته به موارد خوبی دست پیدا کند که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت.

برای درست کردن استیکر متحرک واتساپ آموزش تصویری در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که در این زمینه به صورت کاملا رایگان میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. با استفاده از توضیحات و تصاویر ساخت فایل گیف به آسانی میتوانید در این زمینه نمونه کار های خوبی را به ثبت برسانید و در گفتگو های خود از آنها استفاده کنید.

استیکرها یک سرگرمی را به مکالمات WhatsApp ما اضافه می‌کنند. اگرچه می‌توان استیکرهای شخصی شده را در WhatsApp وارد کرد، اما شخصی سازی استیکرهای متحرک امکان پذیر نبود. با این حال WhatsApp اکنون به شما امکان می‌دهد استیکرهای متحرک سفارشی را با آخرین به روزرسانی به WhatsApp وارد کنید. این بدان معناست که می‌توانید از هر ویدئو یا GIF برای ایجاد استیکر متحرک خود استفاده کنید. در ادامه با آموزش ساخت استیکر زنده با برنامه برای واتساپ همراه ما باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

آموزش ساخت استیکر متحرک واتساپ

پیشنهاد میشود در ادامه مقاله مربوط به ساخت استیکر متحرک واتساپ باما همراه باشید که به اطلاعات خوبی در این زمینه اشاره شده است.

در زمینه درست کردن استیکر متحرک واتساپ اگر با سوال یا مشکلی مواجه هستید میتوانید باما در بخش نظرات همراه باشید و سوالات خود را در این زمینه مطرح نمایید. لازم به ذکر است بدانید که تمامی سوالات شما توسط کارشناسان پلازا بررسی و پاسخ داده میشود. حال بیایید ببینیم چگونه استیکرهای متحرک سفارشی WhatsApp را در Android و iPhone ایجاد و وارد کنیم.

ساختن استیکر متحرک در واتس اپ

طریقه ساخت استیکر متحرک در اندروید

چگونه برای واتساپ استیکر متحرک درست کنیم؟ آموزش ساختن استیکر متحرک برای واتساپ برای اندروید به صورت زیر است:

برنامه WhatsApp به شما اجازه نمی‌دهد استیکرهای متحرک شخصی را مستقیماً اضافه کنید. برای انجام کار باید به برنامه‌های دیگر تکیه کنید. برای ساختن استیکر متحرک برای WhatsApp، از برنامه Sticker Maker استفاده می‌کنیم.

 • برنامه Sticker maker را برای ساختن استیکر متحرک در واتس اپ، در تلفن Android خود نصب کنید.
 • برنامه را اجرا کرده و روی “Create a new sticker pack” کلیک کنید.
 • نام پک استیکر خود را تایپ کرده و سپس نام خود را نیز وارد کنید. دکمه Create را بزنید.

اگر بدنبال این هستید که بدانید چگونه استیکر متحرک واتساپ بسازیم باما همراه باشید. در این زمینه تنظیمات و بخش هایس که اهمیت دارند بطور کامل مورد بررسی قرار گرفته تا مشکلی از این بابت نداشته باشید. همچنین در هنگام ساخت گیف در واتساپ به موارد تکمیلی که ممکن است با آنها برخورد داشته باشید اشاره خواهد شد تا بطور کامل با این موضوع آشنا شوید. روش ساخت گیف برای واتساپ به سلیقه و مهارت شما نیز بستگی دارد که در این زمینه تا چه حد میتوانید از ایده های فان و یا گرافیکی استفاده کنید. اگر در این زمینه از نمونه کارهای خوبی برخوردار هستید آنرا با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

آموزش ساخت استیکر متحرک واتساپ

 

 

روش ساخت استیکر متحرک واتساپ ایفون

برای کاربران iPhone، مراحل تقریباً مشابه است. با این حال، برای ایجاد استیکر متحرک سفارشی WhatsApp با استفاده از iPhone خود، باید از برنامه دیگری استفاده کنید. در اینجا ما از برنامه Sticker Maker Studio استفاده می‌کنیم. برای وارد کردن استیکر متحرک سفارشی به WhatsApp در iPhone، روش زیر را دنبال کنید.

 • برای درست کردن استیکر متحرک واتساپ، برنامه Sticker Maker Studio را روی iPhone خود نصب و باز کنید.
 • پک استیکر و نام خود را در کادرهای داده شده وارد کنید. دکمه ایجاد را فشار دهید تا ذخیره شود.
 • روی پک استیکر تازه ایجاد شده ضربه بزنید. کادرهای مختلفی را مشاهده خواهید کرد. روی کادر اول ضربه بزنید و Files را از منو انتخاب کنید.
 • به فایل ویدیو یا GIF بروید و آن را انتخاب کنید.  به طور مشابه، استیکرهای دیگر را به پک اضافه کنید.

یکی از مهم ترین مبحث های داغ در نحوه ساخت استیکر متحرک در واتساپ زبان واتساپ بوده است زیرا بسیاری از کاربران که از زبان انگلیسی استفاده میکنند به این مورد تسلط نداشته و قبل از شروع نیاز دارند که از طریق یک آموزش این عمل را انجام دهند. اگر شما نیز جزو این افراد هستید میتوانید از طریق آموزش ساخت استیکر متحرک واتساپ به این مورد دست پیدا کنید. لازم به ذکر است بدانید که اگر در مسیر ساخت استیکر متحرک واتساپ برای ایفون با مشکل یا سوالی مواجه شدید میتوانید باما همراه باشید.

نحوه ساخت استیکر زنده واتساپ

 • هنگامی که حداقل 3 استیکر متحرک در پک ایجاد کردید، روی Add to WhatsApp ضربه بزنید. یک پنجره پاپ آپ ظاهر می‌شود که می‌خواهد WhatsApp را باز کند. روی Okay ضربه بزنید.
 •  برای وارد کردن استیکرهای متحرک به WhatsApp، در پنجره باز شده روی Save ضربه بزنید. استیکرهای متحرک سفارشی شما آماده استفاده در WhatsApp در iPhone شما هستند.

امروزه ساخت استیکر واتساپ آنلاین نیز صورت می‌گیرد که از طریق یکسری سایت ها انجام میگیرد اما بدنیست بدانید که در این زمینه سایت هایس که در این خصوص فعالیت دارند با محدودیت های مواجه هستند که این مورد شمارا در ساخت استیکر واتساپ با کامپیوتر با مشکل مواجه خواهد مرد که پیشنهاد میشود از روش دستی در این زمینه اقدام کنید. روش های دیگری نیز در مورد ساخت استیکر متحرک واتساپ با فیلم وجود داشته که اگر بدنبال آنها هستید در ادامه میتوانید به این مبحث دسترسی داشته باشید. پیشنهاد میشود نظر خود را در مورد این مطلب باما در میان بگذارید.

روش ساخت گیف برای واتساپ

پیشنهاد میشود در ادامه مقاله ساخت استیکر متحرک واتساپ باما همراه باشید و اگر سوالی در خصوص ساخت استیکر متحرک واتساپ دارید آنرا باما در میان بگذارید که به تمامی سوالات شما در این زمینه پاسخ داده میشود.

چگونه استیکرهای متحرک را از WhatsApp حذف کنیم

اگر می‌خواهید پک استیکر متحرک (یا هر پک استیکر دیگر) را از WhatsApp در iPhone یا تلفن Android خود حذف کنید، این مراحل را دنبال کنید:

 • یک چت WhatsApp را در تلفن Android یا iPhone خود باز کنید.
 • به صفحه استیکر بروید. روی نماد افزودن (+) ضربه بزنید.
 • بر روی my stickers ضربه بزنید.
 • در iPhone، روی Edit در بالا ضربه بزنید و نماد قرمز حذف را در کنار بسته بزنید.

درست کردن استیکر متحرک واتساپ

 •  روی Done ضربه بزنید.
 • در Android، روی نماد Delete در کنار پک استیکر که می‌خواهید حذف کنید ضربه بزنید.
احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
دانلود بهترین آنتی ویروس های رایگان کامپیوتر و لپ ...
محمد علی محمدی24 مرداد 1401 10:30
thumbnail
آموزش جامع آرشیو اینستاگرام و بازیابی پست از بایگانی ...
تیم پلازا23 اردیبهشت 1401 13:30
thumbnail
بهترین لپ تاپ های سامسونگ ؛ با بهترین های غول کره ای ...
رقیه رنجبری03 اسفند 1400 12:30
thumbnail
بررسی و معرفی گوشی Xiaomi Civi ؛ گوشی جدید شیائومی
نگار رئیسی19 مهر 1400 12:00

اگر بدنبال یک آموزش مفید در مورد درست کردن استیکر متحرک واتساپ هستید از این مقاله میتوانید به نکات خوبی دست پیدا کنید. لازم به ذکر است که نظرات شما در کنار سایر کاربران میتواند به سطح کیفی این مقاله کمک نماید که پیشنهاد میشود در این زمینه باما همراه باشید. ناگفته نماند که مقاله درست کردن استیکر متحرک واتساپ طبق آموزش های تست شده در اختیار شما قرار گرفته است که در این خصوص مشکلی نخواهید داشت.

سوالات متداول

چرا استیکر متحرک به واتساپ اضافه نمیشه؟

این ویژگی به واتساپ اضافه شده است و شما اکنون می‌توانید ویدیوهای خود را به گیف تبدیل کنید.

آیا رباتی برای تبدیل گیف به استیکر متحرک وجود دارد؟

این ویژگی هم اکنون در ویرایشگر ویدیوی واتساپ موجود است.

رفته رفته در حال نزدیک شدن به پایان مقاله ساخت استیکر متحرک واتساپ با گیف هستیم که در این زمینه به موارد و نکات خوبی اشاره شد. لازم به ذکر است بدانید که اگر در حین ساخت استیکر متحرک واتساپ از گیف با مشکل یا سوالی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید.
ناگفته نماند که در زمینه ساخت استیکر متحرک واتس اپ روش های دیگری نیز وجود دارد که اصلی ترین آنها برای شما مطرح شد. اگر از روش خوب دیگری برخوردار هستید که به نظرتان میتواند برای سایر کاربران مفید واقع شود آنرا برای ما به اشتراک بگذارید تا در بروز سانی های بعدی در مقاله قرار گیرد. پیشنهاد شما در مورد ساخت استيكر متحرك واتساپ ايفون چیست ؟ آیا روش های ذکر شده شمارا در زمینه ساخت استیکر بطور کامل همراهی می‌کنند یا خیر ؟

سخن پایانی

مقاله ای با عنوان آموزش ساخت استیکر متحرک واتساپ | ساخت گیف gif و استیکر زنده واتس اپ در اختیار شما عزیزان قرار گرفت که در این زمینه اطلاعات خوبی در این خصوص برای شما مطرح شد که میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب باما در میان بگذارید. همچنین اگر از روش یا راهکار دیگری در این زمینه برخوردار هستید میتوانید آنرا در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا سایر کاربران نیز امکان استفاده از آنرا داشته باشند. اگر در انجام مراحل فوق با مشکل یا سوالی مواجه شدید باما همراه باشید. در این مقاله به شما نشان دادیم که چگونه ساختن استیکر زنده برای واتس اپ با گوشی را انجام دهیم. در آخر امیدواریم بتوانید استیکرهای مورد علاقه خود را به WhatsApp وارد کنید. همانطور که حتما حدس زده اید، با استفاده از مراحل مشابه نحوه ساخت استیکر زنده واتساپ، می‌توانید استیکرهای متحرک را از برنامه‌های مورد علاقه خود مانند تلگرام، فیس بوک مسنجر و غیره وارد کنید. در روش ساخت گیف برای واتساپ، فقط کافی است استیکرهای متحرک را در قالب GIF یا ویدئو بارگیری کرده و مطابق مراحل بالا عمل کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
Seyed
.
02 اسفند 1400، 01:15
پاسخ
0
0
تا میزنم رو فایل ویدیو میپره بیرون از برنامه
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401