چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟

اد استوری / استوری کردن استوری دیگران
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اد استوری که از آن به‌عنوان استوری کردن استوری دیگران یا پست‌ها نیز یاد می‌شود، یکی از قابلیت‌های پرکاربرد و محبوب است. در این مطلب با پلازا همراه باشید تا به‌طور کامل با نحوه استوري كردن استوری ديگران در اينستاگرام آشنا شویم.

استوری‌های اینستاگرام برای به‌اشتراک‌گذاری موقتی برخی محتوا که نمی‌خواهید همیشه در دسترس باشند، کاربرد دارد. در استوری می‌توانید یک عکس یا ویدیو را تا حداکثر 24 ساعت به‌دنبال کنندگان خود نشان دهید. اما یکی از قابلیت‌های استوری، امکان به‌اشتراک گذاری آن با سایر کاربران و استوری کردن استوری دیگران در اینستا است. در این مطلب از پلازا، به‌نحوه استفاده از این قابلیت پرداخته‌ایم.

آنچه در ادامه می‌خوانید

اد استوری اینستا ؛ چگونه استوری را استوری کنیم؟

اد استوری اینستا، این امکان را به‌شما می‌دهد تا پست‌ها یا استوری دیگران را در استوری خود قرار دهید و از این طریق آن محتوا را با دنبال‌کنندگان خودتان هم به‌اشتراک بگذارید. اما اد استوری چگونه است و چطور می‌توانیم از آن استفاده کنیم؟

1. استوری کردن پست دیگران

ابتدا در پستی که می‌خواهید استوری کنید، روی آیکون هواپیمای کاغذی بزنید.

استوری کردن استوری دیگران / اد استوری

حالا منو به‌اشتراک گذاری نشان داده خواهد شد. کافی است روی گزینه اول، یعنی Add post to your story بزنید.

استوري كردن استوری ديگران در اينستاگرام / استوری کردن استوری

پست مدنظر شما به‌صورت خودکار با قالب از پیش‌تعریف شده برای قرار دادن پست در استوری آپلود خواهد شد. می‌توانید مانند یک استوری معمولی، با کلیک روی آیکون‌های مربوطه، به استوری متن، استیکر، گیف یا نقاشی اضافه کنید.

استوري كردن استوری ديگران در اينستاگرام / استوری کردن استوری دیگران

وقتی کارتان تمام شد، روی آیکون ارسال بزنید تا استوری شما در دسترس دنبال‌کنندگان قرار بگیرد. لازم به ذکر است که اد استوری در اینستاگرام برای پست‌ها، تنها برای حساب‌های عمومی قابل استفاده است. همچنین در صفحه ارسال می‌توانید مشخص کنید که اد استوری توسط کلوز فرند یا تمام دنبال‌کنندگان قابل مشاهده باشد.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
مشاهده استوری اینستاگرام بدون سین شدن امکان پذیر است؟
تیم پلازا08 مرداد 1401 10:30
thumbnail
آموزش جامع و تصویری استوری اینستاگرام؛ چگونه در اینستا ...
تیم پلازا12 تیر 1401 14:30

2. آموزش استوری کردن استوری دیگران ؛ چگونه استوری دیگران را اد استوری کنیم؟

مهمترین سوال اما این است که چطوری استوری دیگران را استوری کنیم؟ استوري كردن استوری ديگران در اينستاگرام بیشتر از استوری کردن پست کاربرد دارد. با این حال برای انجام اینکار، استوری مدنظر شما باید پیش‌شرط‌هایی داشته باشد:

 • حسابی که استوری را منتشر کرده باید عمومی باشد
 • صاحب حساب باید قابلیت به‌اشتراک گذاری استوری را فعال کرده باشد
 • شما باید در استوری او تگ شده باشید

اگر هرکدام از این شرط‌ها فراهم نباشد، نمی‌توانید استوری را در استوری خودتان قرار دهید. وقتی شخصی شما را در استوری خود تگ می‌کند، از طریق دایرکت برای شما پیامی ارسال خواهد شد. درصورتی که حساب کسی که شما را تگ کرده عمومی باشد و قابلیت به‌اشتراک‌گذاری استوری را نیز فعال کرده باشد، مانند تصویر زیر گزینه Add This to Your Story را مشاهده می‌کنید.

چگونه اد استوری کنیم / چگونه استوری دیگران را اد استوری کنیم

کافی است روی این گزینه کلیک کنید تا صفحه اد استوری برایتان همراه با استوری فردی که شما را تگ کرده، بارگذاری و در دسترس قرار بگیرد. می‌توانید مانند یک استوری معمولی، به استوری خودتان متن، استیکر یا گیف اضافه کنید. نحوه استوري كردن استوري ديگران به همین سادگی است.

سوالات متداول

 

1. چطور استوری دیگران را استوری کنیم؟

برای انجام اینکار، شما باید در استوری آن‌ها تگ شده باشید و حساب آن‌ها نیز قابلیت به‌اشتراک‌گذاری استوری را فعال کرده و عمومی باشد. سپس در بخش دایرکت، با انتخاب گزینه Add This to Your Story می‌توانید استوری آن‌ها را استوری کنید.

2. چگونه اد استوری کنیم؟

برای اضافه کردن پست‌ها به استوری باید روی گزینه به‌اشتراک‌گذاری زیر تصویر هر پست کلیک و گزینه Add post to your story را انتخاب کنید. برای استوری کردن استوری دیگران اما باید در استوری آن‌ها تگ شده باشید.

3. چگونه گزینه اد استوری را فعال کنیم؟

این گزینه درصورتی که شما در استوری که می‌خواهید به‌اشتراک بگذارید، تگ شده باشید و حساب طرف مقابل نیز عمومی باشد، به‌صورت خودکار فعال خواهد شد.

4. چرا نمیتونم اد استوری کنم؟

چون در استوری تگ نشده‌اید و یا پروفایلی که استوری را منتشر کرده خصوصی است و گزینه به‌اشتراک‌گذاری استوری را فعال نکرده است.

5. چگونه استوری دیگران را بدون تگ شدن استوری کنیم؟

می‌توانید از استوری آن‌ها اسکرین‌شات بگیرید و سپس در استوری خودتان قرار دهید

کلام آخر

ما مراحل انجام اد استوری اینستاگرام را در این مطلب به شما آموزش دادیم. با توجه به این که امروزه استوری یکی از مهم‌ترین بخش‌های اینستاگرام است و بازدید کننده‌های بسیاری دارد، افراد در تلاش‌اند تا از این قابلیت استفاده‌ی بیشتری کنند. امیدواریم که تمامی اطلاعات در این اموزش استوري كردن استوری ديگران مورد استفاده شما قرار گرفته و برایتان مفید بوده باشد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران5 دیدگاه
avatar
mahan
.
20 مرداد 1401، 22:36
پاسخ
0
0
استوری گذاشتن تبدیل شده به یکی از سر راست ترین کار هایی که میشه در اینستاگرام انجام داد و با راهنمایی هایی که خود اینستاگرام میذاره خیلی راحت میشه انجامش داد، با این حال شما هم توضیح خیلی خوبی درباره اینکه چجوری استوری رو استوری کنیم گذاشتین و دیگه فکر نکنم کسی باشه که با خوندن این مطلب از پس انجام دادن این کار بر نیادش.
avatar
.
20 مرداد 1401، 22:36
پاسخ
0
0
استوری گذاشتن تبدیل شده به یکی از سر راست ترین کار هایی که میشه در اینستاگرام انجام داد و با راهنمایی هایی که خود اینستاگرام میذاره خیلی راحت میشه انجامش داد، با این حال شما هم توضیح خیلی خوبی درباره اینکه چجوری استوری رو استوری کنیم گذاشتین و دیگه فکر نکنم کسی باشه که با خوندن این مطلب از پس انجام دادن این کار بر نیادش.
avatar
تابان
.
20 مرداد 1401، 22:35
پاسخ
0
0
برای من طراحی استوری و پست خیلی مهمه! یعنی به نظرم این دغدغه همه شده الان! اینکه هر کی میخواد استوری یا پست کسیو به اشتراک بذاره سریع میاد اسکرین شات میگیره اعصااابمو بهم میریزه! یعنی خوبه آدم اگر میخواد تو فضای اینستاگرام فعالیت کنه به ظاهر پیجش هم توجه کنه! بعد بره سراغ آموزش! مخصوصا استوری که به نظرم به بازدید و بالا رفتن پیج خیلی کمک میکنه حالا جدا از این اشتراک گذاشتن پست و استوری دیگران گاهی برای تبلیغه که به بالا رفتن پیج طرف هم کمک میکنه! این "روش استوري كردن استوری ديگران در اينستاگرام یا همون ادد استوری خیلی کاربردیه! پیشنهاد من اینه که حتما خود استوری و پست صفحه یکی دیگرو به اشتراک بذارید و اگر هم از پیجی میخواید استوری بذارید اونو تگ کنید که بتونه استوری شما رو استوری کنه!
avatar
هدیه زارع
.
18 مرداد 1401، 20:31
پاسخ
0
0
اینکه چجوری استوری رو استوری کنیم شاید خیلی ساده باشه اما جدیدا با باگ هایی که اینستا داره در میاره واقعا کار با اینستا داره خیلی سخت میشه هر روز یه آپدیت جدید داره میاره بدون اینکه باگ های آپدیت قبلی رو برطرف کنه من تقریبا یک هفته بود نمیتونستم اد استوری کنم یه دفعه کاملا یه دفعه خودش درست شد اگر اینستا باگ هاشو برطرف کنه واقعا یکی از بهترین برنامه هاست مخصوصا الان که به غیر تفریح جنبه بیزینسی هم داره
avatar
سارا
.
16 مرداد 1401، 15:11
پاسخ
0
0
اینستا قابلیت های زيادی داره که یکی از اونها استوری کردن پستا يا خوده استوریاست، واقعا جالبه که متنی که خودت دوسش داری و دوس داری با بقیه به اشتراک بزاری کلا میزاریش استوری و راحت میشی. الان موضوع اینه که چگونه استوری ديگران را استوری کنیم بدون تگ شدن. این سایت برای اين راهکار گفته که اسکرین شات بگیریم و خیلی راه حل خوبیه و سعی میکنم از این ببد اینکارو انجام بدم
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401