آموزش تغییر زبان اینستاگرام ؛ عوض کردن اینستا از انگلیسی به فارسی

تغییر زبان اینستاگرام / تغییر دادن اینستاگرام
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اینستاگرام‌ یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا است و متا نیز با علم به این موضوع قابلیت تغییر زبان اینستاگرام را ارائه می‌کند. در اینستاگرام شما امکان تغییر دادن زبان برنامه به زبان‌های بسیاری از جمله فارسی را دارید. با عوض کردن زبان اینستا می‌توانید درصورتی که به اندازه کافی با زبان انگلیسی آشنایی ندارید، به‌شکل بهتری از برنامه استفاده کنید.

شاید کاربران زیادی ندانند که تغییر زبان اینستاگرام‌ از انگلیسی به فارسی کار بسیار راحتی است. علاوه بر زبان فارسی، این شبکه اجتماعی از زبان‌های بسیار زیاد دیگری هم پشتیبانی می‌کند و تقریبا اکثر زبان‌ها در آن قابل استفاده هستند. اگر با نحوه تغییر زبان اینستاگرام آشنا نیستید، ما در این مطلب مراحل فارسی کردن زبان اینستا را آموزش می‌دهیم.

امروزه زبان فارسی در حال تبدیل شدن به یکی از زبان های زنده دنیاست که در این زمینه حضور پررنگ ایرانیان در برنامه های معتبر جهان سبب شده تا زبان فارسی در بسیاری از اپلیکیشن هایس که تقریبا همگی آنها را میشناسیم فعال و پیاده سازی شود. در این خصوص اینستا یکی از برنامه های بوده که این زبان را طی بروزرسانی های اخیر به برنامه اضافه نموده است که اگر بدنبال آموزشی تغییر زبان اینستاگرام هستید پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

برای تغییر زبان اینستا نیازی به دانش و یا راهنمایی اشخاص دیگر نخواهید داشت زیرا در این زمینه سایت پلازا با بررسی نیاز های کاربران یک مطلب کامل را به صورت تصویری تهیه نموده است که در این زمینه با خیال آسوده میتوانید زبان برنامه اینستاگرام خود را تغییر دهید.

لازم به ذکر است اگر در حین فارسی یا انگليسي كردن زبان اينستاگرام با مشکل یا سوالی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید و سوالات خود را در این زمینه به اشتراک بگذارید. در ادامه به یکسری مشکلاتی که در زبان فارسی ممکن است با آنها مواجه شوید اشاره خواهیم کرد.

با توجه به پشتیبانی برنامه اینستاگرام از زبان فارسی بازهم کاربران بسیاری بدنبال انگلیسی کردن اینستا هستند که این مورد به دلیل تایپ و نحو نوشتاری و تفاوت های حروف فارسی با انگلیسی بوده است که یکی از آن موارد جهت نوشتن بوده که در فارسی از راست به چپ و در انگلیسی از چپ به راست بوده که این مورد سبب تغییرات مختلفی در برنامه شده که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت.

در ادامه می‌خوانید:

نحوه تغییر زبان اینستاگرام

برای تغییر زبان اینستاگرام مسیر سختی را در پیش نخواهید داشت که در این زمینه با وارد شدن به بخش تنظیمات و سپس بخش زبان ها میتوانید به لیستی که برنامه اینستا از آنها پشتیبانی میکند دسترسی داشته باشید. در این خصوص زبان فارسی که تقریبا انتهای لیست است را انتخاب و سپس روی تیک که در بالای برنامه قرار دارد کلیک کنید تا تنظیمات مربوط فعال شود.

بی شک برای شما نیز رخ داده است که تغییر زبان اینستا گاهی اوقات به صورت خودکار انجام میگیرد که در این صورت با پیام در حال پیاده سازی اینستاگرام فارسی هستیم مواجه خواهید شد. این مورد که شاید یک باگ برای برنامه باشد برای کاربران ایرانی بسیاری رخ داده که مربوط به موقعیت مکانی و حتی اینترنتی که از آن استفاده میکنند ممکن است رخ دهد.

اگر زبان برنامه شما روی فارسی قرار دارد و بدنبال انگليسي كردن زبان اينستاگرام هستید کافیست که وارد تنظیمات برنامه و سپس بخش زبان ها شوید. در این بخش میتوانید زبان مدنظر خود را انتخاب و ذخیره سازی کنید. اگر از کاربران قدیمی این شبکه باشید قطعا کارکردن با زبان فارسی برای شما سخت خواهد بود. برای انگلیسی کردن اینستا توضیحات خوبی برای شما قرار گرفت که اگر در این زمینه با سوال یا مشکلی مواجه هستید میتوانید باما در ارتباط باشید و نظرات خود را باما در میان بگذارید.

سوالات بسیاری در این زمینه ممکن است برای شما پیش بیاید که اگر با مواردی نظیر اینکه چگونه زبان اینستا را انگلیسی کنیم مواجه شده اید از طریق این آموزش میتوانید زبان اینستاگرام خودرا تغییر دهید.

اگر قبلا زبان اینستاگرام‌ را عوض کردید و حالا به‌دنبال انگلیسی کردن زبان یا فارسی کردنش هستید، می‌توانید با دنبال کردن مراحل زیر، فرایند تغییر زبان اینستا به انگلیسی یا فارسی را دنبال کنید. برای تغییر زبان در اینستاگرام در ادامه از تصاویر استفاده شده است که در این زمینه بطور تصویری بتوانید زبان برنامه را تغییر دهید که این ویژگی سبب خواهد شد تا با هیچ مشکلی در طول تغییر دادن زبان مواجه نشوید.

عوض کردن زبان اینستا در گوشی

آموزش تغییر زبان اینستا در ادامه برای شما مطرح خواهد شد که اگر در انجام آن موارد با مشکلی مواجه شدید و یا سوالی داشتید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید.

1. ابتدا به پروفایل خودتان بروید و از روی آیکون منو همبرگری (سه‌خط افقی) کلیک کنید. از پنجره ظاهر شده گزینه Settings را انتخاب کنید.

تغییر زبان اینستاگرام / تغییر دادن اینستاگرام

2. در صفحه بعدی گزینه Account را لمس کنید.

تغییر زبان اینستاگرام / نحوه تغییر زبان اینستاگرام

3. حالا Language را انتخاب کنید.

عوض کردن اینستا / تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی

4. در این صفحه می‌توانید تمامی زبان های قابل تغییر در اینستاگرام را مشاهده کنید. زبان فارسی کمی پایین‌تر قرار دارد و زبان انگلیسی نیز در ابتدا است.

تغییر دادن اینستاگرام / تغییر زبان در تنظیمات اینستاگرام

5. پس از اینکه زبان موردنظرتان را انتخاب کردید، برنامه پس از مدتی دوباره با زبان جدید بارگذاری خواهد شد. اگر در حین انجام این فرایند عوض کردن زبان پیج اینستاگرام‌ به مشکل یا پیام خطا مواجه شدید، یک‌بار دیگر این فرایند را با فیلترشکن امتحان کنید.

معمولا جهت تغییر زبان اینستاگرام اندروید از فارسی به انگلیسی آموزش های بسیاری عرضه شده است که این مطلب یکی از کامل ترین آنها بوده که به صورت کاملا رایگان میتوانید به آن دسترسی داشته باشید. در مورد تغییر زبان اینستاگرام از فارسی به انگلیسی اگر با سوال یا مشکلی مواجه شدید که در موارد فوق به آن اشاره نشده بود میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید و نکاتی که مدنظر دارید را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

همانطور که در توضیحات فوق به آن اشاره شد در زمینه عوض شدن زبان اینستاگرام نباید مشکلی داشته باشید زیرا برای انجام اینکار مسیر های منتهی به زبان ها بازگو شد که میتوانید از این طریق برای تغییر دادن زبان اینستا استفاده کنید. به محض عوض کردن زبان اینستا برنامه برای تغییر دادن متن ها به زبان جدید باید مجدد راه اندازی شود که در این میان ممکن است دقایقی به طول بینجامد که جای نگرانی نیست. پلازا پیشنهاد میکند در میان توضیحات تغییر زبان به انگلیسی در تنظیمات اینستاگرام اگر با موردی مواجه شدید که نیاز شما در این زمینه را برطرف نموده پیشنهاد میشود که نظر خودرا در این مورد باما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1. برای تغییر زبان اینستاگرام‌ چه کنیم؟

برای تغییر زبان در تنظیمات اینستاگرام‌ باید گزینه Language را همانطور که در این مطلب گفته شد پیدا و زبان موردنظرتان برای برنامه را انتخاب کنید.

2. علت تغییر زبان خودکار اینستاگرام چیست؟

مشکل تغییر زبان اینستاگرام‌ یکی از باگ‌های خود این برنامه است که برای حل کردنش کار زیادی از دست شما برنمی‌آید. این مشکل چند سال پیش سر و صدای زیادی به پا کرد اما فعلا به‌نظر می‌رسد که برطرف شده است. اگر همچنان این مشکل را دارید، مطمئن شوید برنامه از گوگل‌پلی یا اپ استور به آخرین نسخه آپدیت شده باشد.

سخن پایانی

امروزه بسیاری از کاربران که به تازگی وارد این شبکه شده اند برای آشنایی با تمام بخش های آن بدنبال آموزشی در زمینه زبان اینستا را چگونه انگلیسی کنیم هستند. در میان موارد ذکر شده در خصوص نحوه تغییر زبان اینستا اگر با مشکلی مواجه شدید و یا تنظیمات مربوط برای شما به شکل دیگری نمایش داده میشد میتوانید در نظرات باما همراه باشید که به تمامی سوالات شما در این زمینه بطور کامل پاسخ داده میشود.

در این مطلب انگليسي كردن زبان اينستاگرام، مراحل عوض کردن و تغییر دادن زبان در این شبکه اجتماعی را به‌صورت تصویری برایتان شرح دادیم. اینستاگرام همانطور که گفتیم از زبان های زیادی پشتیبانی می‌کند و کاربران با تغییر دادن این برنامه، می‌توانند از این شبکه اجتماعی در زبان مادری خود استفاده کنند. شما میتوانید باما در زمینه انگليسي كردن زبان اينستاگرام همراه باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401