روش های حل مشکل ناهماهنگی صدا و تصویر در اینستاگرام

ناهماهنگی صدا در ویدیو اینستاگرام / سینک نبودن صدا و تصویر در ویدیو اینستا
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

برخی کاربران ممکن است با مشکلاتی از قبیل ناهماهنگی صدا و تصویر در اینستا مواجه شوند. عدم هماهنگی صدا در ویدئو اینستاگرام یکی از مشکلات شایع برای کاربران به‌خصوص در اندروید است. این مشکل کمتر به تنظیمات صدای فیلم و بیشتر به باگ‌های برنامه مربوط است. در این مطلب به بررسی این مشکل پرداخته‌ایم.

ناهماهنگی صدا و تصویر در ویدیو اینستاگرام بعد از آپلود یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلاتی است که هنگام استفاده از این شبکه اجتماعی می‌توانید با آن مواجه شوید. وقتی دچار این مشکل شوید، صدای محتوایی که در فید شما پخش می‌شود با تصویر هماهنگی ندارد و نمی‌توانید از ویدیوها استفاده کنید. این مشکل بیشتر در بخش IGTV نمایان می‌شود. برای حل مشکل صدای فیلم آپلود شده در اینستاگرام روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید. با پلازا همراه باشید.

در ادامه می‌خوانید:

حل مشکل ناهماهنگی صدا و تصویر در اینستا

حل مشکل ناهماهنگ شدن تصویر ویدئو با صدای آن بعد از آپلود کردن خیلی کار مشکلی نیست. به‌طور کلی چند راه پیش رویتان است که با دنبال کردن آن‌ها می‌توانید ناهماهنگی صدا در فیلم اینستاگرام را حل کنید. البته ممکن است همه آن‌ها جواب ندهند چرا که این موضوع بیشتر به باگ‌های خود برنامه مربوط است.

1. گوشی را ریستارت کنید

اولین راهکار، همان راه‌حلی است که برای اکثر مشکلات نرم‌افزاری پیشنهاد می‌شود. یعنی ریستارت کردن گوشی. برخی برنامه‌ها و پردازش‌های در پس‌زمینه گوشی می‌توانند مشکلاتی را برای اپلیکیشن‌هایی مثل اینستاگرام ایجاد کنند. با ریستارت کردن گوشی، این برنامه‌ها و پردازش‌ها متوقف شده و ممکن است مشکل عدم هماهنگی صدا در استوری اینستاگرام حل شود.

تنظیمات صدای ویدیوی اینستاگرام / رفع مشکل صدای فیلم اینستاگرام

2. آپدیت اینستاگرام

برای رفع مشکلات صدا در اینستاگرام می‌توانید آخرین نسخه برنامه را دانلود کنید. برخی اوقات ممکن است یک سری باگ‌ها چنین مشکلاتی را برای برنامه بوجود بیاورند که معمولا اینستاگرام طی مدت کوتاهی با انتشار یک بروزرسانی، این باگ‌ها را حل می‌کند. به همین خاطر توصیه می‌شود هر هفته برنامه‌های خود مثل اینستاگرام را به آخرین نسخه آپدیت کنید. کاربران اندروید اینکار را حتما از طریق گوگل‌پلی انجام دهند.

3. آپدیت سیستم عامل ؛ ناهماهنگی صدا در ویدیو اینستاگرام

ممکن است راهکار ناهماهنگی صدا در فیلم اینستاگرام، ربطی به باگ خود برنامه نداشته باشد و از نسخه سیستم‌عامل شما باشد. اگر سیستم‌عامل شما بروز نباشد ممکن است با مشکلاتی از این قبیل مواجه شوید. برای حل این مشکلات اگر برای گوشی شما آپدیتی منتشر شده، آن را دریافت و روی گوشی نصب کنید.

4. پاک کردن کش برای حل مشکل سینک نبودن صدا و تصویر در ویدیو اینستا

یکی دیگر از روش های حل ناهماهنگی صدا در ویدیو اینستاگرام، پاک کردن کش برنامه است. با پاک کردن کش برنامه یکبار ریست خواهد شد و درست مثل روز اول روی گوشی اجرا می‌شود. با اینکار هرگونه مشکلات نرم‌افزاری باید حل شوند. البته کاربران آیفون قابلیت پاک کردن کش را ندارند و باید برنامه را یک بار حذف و دوباره نصب کنند.

ناهماهنگی صدا در ویدیو اینستاگرام / حل مشکل صدای فیلم آپلود شده در اینستاگرام

5. استفاده از نسخه تحت وب اینستاگرام

اگر مشکل شما با هیچکدام از روش‌های بالا حل نشد چاره کار آپلود ویدیوها از طریق نسخه تحت وب اینستاگرام است. یکی از کاربران ردیت که با همین مشکل مواجه شده بود، پس از امتحان کردن روش‌های مختلف، در انتها نتوانست راه‌حلی برای این مشکل پیدا کند. به گفته او این مشکل از خود برنامه اینستاگرام است و در تنظیمات صدای ویدیوی برنامه هم از دست کاربران کار زیادی ساخته نیست. با این حال اگر از طریق مرورگر و وبسایت اینستاگرام، ویدیوها را آپلود کنید با مشکل عدم هماهنگی صدا در ویدئو اینستاگرام مواجه نخواهید شد.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
تغییرات آپدیت جدید اینستاگرام 2022 | با جدیدترین ویژگی ...
تیم پلازا15 مرداد 1401 09:30
thumbnail
چگونه استوری دیگران را در اینستاگرام مخفی کنیم؟
تیم پلازا13 مرداد 1401 14:30

سخن پایانی

ناهماهنگی صدا و تصویر در اینستا یکی از مشکلاتی است که کاربران زیادی طی چند وقت اخیر با آن مواجه بودند. متاسفانه راه‌حل قابل اتکایی برای حل این مشکل وجود ندارد و با مراجعه به تنظیمات صدای ویدئو در اینستاگرام هم کار خاصی نمی‌توان کرد. آخرین راه چاره، همانطور که گفتیم، آپلود ویدیوها از طریق کامپیوتر و مرورگر است. اگر شما راهی برای حل مشکل سینک نبودن صدا و تصویر در ویدیو اینستا سراغ دارید، حتما آن را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401