چگونه امنیت حریم خصوصی خود را با گذاشتن رمز روی لپ تاپ ویندوز و دیگر سیتم عامل‌ ها حفظ کنیم؟

چگونه برای لپ تاپ رمز بگذاریم /آموزش رمز گذاشتن روی لپتاپ
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

چگونه برای لپ تاپ رمز بگذاریم؟ در این مقاله قصد داریم شما را با آموزش طریقه رمز گذاشتن روی لپتاپ آشنا کنیم تا بدین ترتیب قادر باشید که با فراگیری روش گذاشتن پسورد و رمز گذاری برای لپ تاپ به راحتی امنیت سیستم خود را برقرار کرده و از حریم خصوصی خود محافظت کنید.

امروزه، در دنیای مدرن تکنولوژی، هیچ چیز بالاتر از اطلاعات شخصی و حفاظت از حریم خصوصی اولویت ندارد.اگر آموزش رمز گذاشتن روی لپتاپ را به خوبی دنبال کنید می‌توانید از اطلاعات خود مراقبت کنید. یکی از سوالات رایج کاربران در خصوص طریقه گذاشتن پسورد لپ تاپ است که در اینجا، روش رمز گذاری برای لپ تاپ برای دسکتاپ و لپ تاپ را بررسی می‌کنیم. اگر فقط یک رایانه یا رایانه تجاری جدید دارید، یکی از کارهای اصلی که باید انجام دهید این است که آن را با رمز عبور ایمن کنید. با این کار، اطلاعات خود را در صورت گم شدن یا دزدیده شدن از دست نخواهید داد.

امروزه امنیت یک مسئله کاملا مهم و ضروری در زمینه های مختلف بوده است که اگر جزو کاربرانی هستید که از اینترنت و فضای مجازی استفاده میکنید بدنیست بدانید که لپتاپ یا کامپیوتر شما در معرض نفوذ هکرهای بسیار قرار دارد که در این مقاله قصد داریم نحو رمز گذاشتن برای لپ تاپ را به شما آموزش دهیم تا یک مانع جهت نفوذ به سیستم را سدراه هکر و برنامه های ویروسی قرار دهید.

گذاشتن رمز برای لپ تاپ دشوار نیست اما در این میان باید یکسری نکات کلیدی را مدنظر قرار دهید تا بتوانید امنیت سیستم خودرا تا حد زیادی تامین کنید. در این زمینه وبسایت پلازا با بررسی بخش های مختلف بدنبال ارائه راهکار های بسیاری است که در ادامه میتوانید به نکات خوبی در خصوص رمز گذاشتن روی لپتاپ دسترسی داشته باشید.

اگر در این زمینه با تجربه تلخ و یا نکات خوبی برخوردار هستید میتوانید در نظرات به سطح کیفی این مقاله کمک کنیده  کنظرات شما در پیشبرد مطالب و اهداف سایت تاثیر بسزایی خواهد داشت. ناگفته نماند که گذاشتن پسورد برای لپ تاپ به صورت تصویری به شما عزیزان آموزش داده میشود تا در این خصوص با مشکلی مواجه نشوید.

آنچه در ادامه خواهید دید

رمز گذاشتن برای لپ تاپ چگونه است؟

گذاشتن رمز برای لپ تاپ یکی از مهمترین مبحث های ممکن در حوزه امنیت بوده که در این خصوص جهت هربار ورود به صفحه نمایش اصلی باید رمزی که در پنل تنظیمات قرار داده اید را تایپ کنید. در این خصوص میتوانید از رمز های ساده و چند کلمه ای استفاده کنید اما پیشنهاد میشود که اینکار را نکنید. رمز های ساده عملا تفاوتی با نذاشتن رمز ندارد که اگر در این خصوص قصد دارید رمز کوتاهی را قرار دهید پیشنهاد میشود از کلید های ترکیبیبرای رمز گذاشتن روی لپتاپ استفاده کنید. بطور مثال “5Q*V0%” یک رمز قوی 5 کلمه ای بوده که از تمام کلید های موجود استفاده شده است.

جهت گذاشتن پسورد برای لپ تاپ در ادامه میتوانید به اطلاعات خوبی دسترسی داشته باشید که در این خصوص طبق بررسی های بعمل آمده نکات ارزشمندی را برای شما فراهم کرده ایم که میتوانید به صورت رایگان آنهارا مطالعه کنید. لازم به ذکر است بدانید که شما عزیزان میتوانید نظر و تجریبات خود در این زمینه را برای ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

خوشبختانه، ویندوز، لینوکس، مک و سایر سیستم عامل‌ها به شما اجازه می‌دهند تا بدون نصب نرم افزار اضافی، رمز عبور را روی حساب های کاربری سیستم تنظیم کنید تا از رایانه خود محافظت کنید. رمزگذاری لپ تاپ مک یا ویندوز امنیت داده های مهم شما را از کودکان، بستگان، غریبه‌ها و مزاحمان تضمین می‌کند. با قرار دادن رمز عبور در حساب کاربری، به طور خودکار از رایانه محافظت خواهید کرد. بهتر است فوراً یک رمز عبور ایجاد کنید، هر چه سخت تر، بهتر.

سعی کنید از تاریخ یا نام‌های مرتبط با خود استفاده نکنید. از این گذشته اگر تصادفاً رمز عبوری را که می خواهید اشتباه وارد کنید ، بعداً نمی‌توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید. اگر می‌خواهید از داده‌های خود در برابر افراد خارجی محافظت کنید، پس از ورود به حساب خود می‌توانید رمز عبور را روی رایانه خود تنظیم کنید. اما چگونه روی لپ تاپ خود رمز بگذاریم؟ در این مقاله از پلازا، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه رمزهای عبور را روی رایانه تنظیم کنید که هم برای دسکتاپ و هم برای لپ تاپ کار می‌کند.

با توجه به اطلاعات فوق شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه برای لپ تاپ رمز بگذاریم ؟ جهت انجام اینکار میتوانید در ادامه باما همراه باشید که بطور تصویری و همراه با عکس این اقدام را برای شما قرار داده ایم که با دیدن تصاویر و انجام موارد ذکر شده دیگر مشکلی بابت چگونه روی لپ تاپ رمز بگذاریم را نخواهید داشت. همچنین اگر در انجام موارد فوق با مشکلی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید و سوالات خودرا با کارشناسان پلازا در میان بگذارید.

رمز گذاری لپتاپ در ویندوز 10 به سه روش ؛ آموزش تصویری رمز گذاشتن روی لپتاپ

نحوه پسورد گذاشتن روی ویندوز لپتاپ چگونه است؟ چندین روش ساده در  خصوص اینکه چگونه برای لپ تاپ رمز بگذاریم وجود دارد که می‌توانید برای تنظیم رمز عبور انجام دهید. ما قصد داریم این روش‌ها را به شما آموزش دهیم. که به شما امکان می‌دهد حتی با رمز عبور از حساب مایکروسافت خود وارد سیستم شوید. باید روی مزایای داشتن رایانه شخصی با رمز عبور و در نتیجه جلوگیری از دسترسی افراد دیگر به آن تمرکز کنیم. به این ترتیب اطلاعات شخصی ایمن خواهد شد. با این حال، همیشه مهم است که رمز عبور را بیش از یک بار اشتباه وارد نکنید.زیرا می‌تواند رایانه شما را قفل کند.در ادامه طریقه گذاشتن پسورد لپ تاپ را به سه روش متفاوت توضیح داده‌ایم.

چگونه برای لب تاپ رمز بگذاریم ؟ در ادامه میتوانید به این سوال خود پاسخ دهید زیرا مسیر سختی را در پیش نخواهید داشت. البته ناگفته نماند که آموزش زیر جهت رمز گذاری روی ویندوز 10 بوده که اگر بدنبال آموزش برای ویندوز های دیگر هستید در ادامه میتوانید به این مورد دسترسی پیدا کنید.

1. روش رمز گذاری برای لپ تاپ از طریق منوی تنظیمات:

برای افزودن رمز عبور در رایانه ابتدا باید به بخش «تنظیمات حساب» در ویندوز بروید. دو راه برای ورود به اینجا وجود دارد:

۱- روی نماد استارت ویندوز کلیک کنید > سپس روی نماد تنظیمات > بخش حساب‌ها کلیک کنید .

چگونه برای لب تاپ رمز بگذاریم

یا مستقیماً عبارت «Manage Your Account» را در نوار جستجو جستجو کنید تا به تنظیمات حساب برسید.

۲- پس از باز کردن تنظیمات حساب کاربری، روی بخش “گزینه های ورود” کلیک کنید. (اگر باز نشد، با حساب ایمیل خود (Gmail، Microsoft یا هر حساب دیگری) وصل شوید.

آموزش رمز گذاشتن روی لب تاب

۳- پس از کلیک بر روی “گزینه‌های ورود به سیستم” می‌توانید گزینه‌های مختلفی را برای ایمن سازی دسکتاپ یا لپ تاپ خود ببینید. مانند پین، اشاره، اثر انگشت، رمز عبور. با این حال، این گزینه ها تنها در صورتی قابل استفاده هستند که رایانه شما دارای این ابزارها باشد، در غیر این صورت، سیستم به شما اجازه نمی‌دهد که آنها را برای محافظت از حساب خود اختصاص دهید. از آنجایی که تنظیم رمز عبور بهترین راه است و تقریباً در همه رایانه‌ها در دسترس است، به شما طریقه گذاشتن پسورد لپ تاپ را آموزش می‌دهیم. بنابراین روی بخش «رمز عبور» (نماد کلید) و سپس روی دکمه «افزودن» کلیک کنید.

۴- پنجره بعدی با سه فیلد ظاهر می‌شود: رمز عبور جدید را دو بار، در دو قسمت اول، وارد کنید (به همین ترتیب، برای تأیید). و در فیلد سوم یک راهنمایی برای این پسورد یادداشت کنید، حتماً راهنمایی را قرار دهید که فقط شما می‌دانید و مستقیماً رمز عبور شما نیست و به صلاح شماست تا دیگران نتوانند رمز عبور را تعریف کنند. اکنون می‌توانید یک رمز عبور قوی برای محافظت از رایانه تنظیم کنید، که دسترسی افراد را بدون مجوز به آن محدود می‌کند. پس از کلیک بر روی دکمه “بعدی” و انتخاب حساب (Admin یا حساب مرتبط شما) فقط روی دکمه “پایان” کلیک کنید. اکنون رمز عبور را با موفقیت به رایانه خود اضافه کرده‌اید.

طریقه گذاشتن پسورد لب تاب

۵- مرحله ۵ در مورد تغییر یا حذف رمز عبور رایانه شما است. همان 4 مرحله بالا را برای تغییر رمز عبور دنبال کنید، اما برای حذف رمز عبور، باید در حین انجام مراحل بالا، فضای رمز عبور خود را خالی نگه دارید. نحوه رمز گذاشتن برای لپ تاپ طبق آیتم های فوق برای شما عزیزان قرار گرفت که در این زمینه اگر با سوالی مواجه هستید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید. ناگفته نماند که در این زمینه پیشنهاد میشود از رمز های قوی استفاده کنید تا در آینده با مشکلی مواجه نشوید.

اگر جزو کاربرانی هستید که از لپتاپ لنوو استفاده میکنید زیر شک محافظت از اطلاعات برای شما مهم خواهد بود زیرا طبق برخی گزارش های دریافتی بخری محولات لنوو از امنیت نرم افزاری مناسب برخوردار نیستند که این مورد یک باگ برای محصولات شرکت محصول میشود که در چنین شرایطی بسیاری از کاربران لنوو بدنبال آموزشی جهت اینکه چگونه برای لپ تاپ لنوو رمز بگذاریم هستند. در این زمینه به نسبت ویندوزی که روی لپ تاپ خود نصب دارید میتوانید اطلاعات خوبی را از این مطلب دریافت کنید.

2. روش رمز گذاری برای لپ تاپ از طریق Computer Management:

۱- دسترسی به مدیریت کامپیوتر

۲- پوشه Users را در Local Users and Groups باز کنید.

روش رمز گذاری برای لب تاب

۳- روی یک حساب کاربری کلیک راست کرده و Set Password را انتخاب کنید.

چگونه برای لب تاپ رمز بگذاریم

۴- برای ادامه روی ادامه ضربه بزنید.

آموزش رمز گذاشتن روی لب تاب

۵- یک رمز عبور جدید وارد کنید، دوباره آن را وارد کنید و روی OK کلیک کنید.

طریقه گذاشتن پسورد لب تاپ

پس از این پنج مرحله، یک گفتگو ظاهر می شود که رمز عبور می‌خواهد. به عبارت دیگر، رایانه ویندوز 10 شما با رمز عبور محافظت می‌شود. همه افراد هنگام ورود به ویندوز 10 با استفاده از حساب کاربری شما باید رمز عبور را وارد کنند.با انجام موارد فوق دیگر سوالی در خصوص چگونه برای لپ تاپ خود رمز بگذاریم نخواهید داشت زیرا بطور کامل نحو رمز گذاری روی ویندوز 10 در لپتاپ به شما آموزش داده شد. ناگفته نماند که استفاده از کاراکتر های ترکیبی میتواند قدرت رمز شمارا افزایش دهد که در این زمینه پیشنهاد میشود از حروف و اعداد ترکیبی استفاده کنید.

3. روش رمز گذاری برای لپ تاپ از طریق کنترل پنل:

یکی از رایج ترین بخش های رمز گذاری در ویندوز 7 استفاده از کنترل پنل است که در این خصوص میتوانید نحو رمز گذاری روی لپتاپ و کامپیوتر را یاد بگیرید. اگر در زمینه نحوه پسورد گذاشتن روی لپ تاپ با مشکلی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید و سوالات خودرا در این خصوص باما در میان بگذارید.

۱- وارد کنترل پنل شوید.

۲- برای ادامه، نوع حساب را تغییر دهید.

روش رمز گذاری برای لب تاب

۳- یک حساب کاربری انتخاب کنید.

چگونه برای لب تاپ رمز بگذاریم

۴- ایجاد رمز عبور را انتخاب کنید.

نحوه پسورد گذاشتن روی ویندوز لبتاپ

۵- یک رمز عبور جدید وارد کنید، آن را دوباره وارد کنید، رمز عبور را تایپ کنید و روی ایجاد رمز عبور کلیک کنید.

طریقه قرار دادن رمز برای لب تاپ ویندوز

راهنمایی رمز عبور در این روش فیلد الزامی نیست، بنابراین می توانید از کادر راهنمایی رمز عبور صرف نظر کنید.اینکه چگونه برای لپ تاپ رمز بگذاریم به انتخاب خودتان بستگی دارد. یک پسورد برای لپ تاپ باید از قدرت بالایی برخوردار باشد که نتوان در دفعات کوتاه به آن پی برد. در این زمینه شما میتوانید از رمز های مختلفی که ترکیبی از عدد و حروف هستند استفاده کنید. جهت تغییر رمز لپ تاپ لنوو از مسیری که برای فعال کردن رمز استفاده کرده اید میتوانید اقدام کنید که در این خصوص نیازی به آموزش نخواهید داشت زیرا در جایگاه مربوط باید رمز فعلی خودرا وارد کنید و سپس رمز جدیدی که مدنظر دارید را تایپ کنید.

نحوه پسورد گذاشتن روی لپتاپ ویندوز 7 ؛ چگونه برای لپ تاپ رمز عبور بگذاریم؟

در ویندوز 7 چگونه برای لپ تاپ رمز بگذاریم؟ در ادامه به بررسی آموزش رمز گذاشتن روی لپتاپ در ویندوز 7 می‌پردازیم. هنگامی که حساب های کاربری جدیدی ایجاد می کنید، ویندوز 7 به شما این امکان را می دهد که حفاظت از رمز عبور را اضافه کنید یا نه. اگر در حال حاضر برای ورود به ویندوز نیازی به وارد کردن رمز عبور ندارید، به این معنی است که نمایه شما “محافظت با رمز عبور” نیست. خوشبختانه، این تنظیماتی است که می توانید در هر زمان تغییر دهید، همانطور که در این آموزش خواهید آموخت. برعکس، در هر زمانی می‌توانید محافظت از رمز عبور را از ویندوز 7 حذف کنید. اکنون به شما نشان می‌دهیم که چگونه یک رمز عبور به نمایه خود اضافه کنید، یک تنظیمات ترجیحی از نظر امنیتی. در این مقاله آموزش گذاشتن رمز برای لپ تاپ بطور کامل برای شما انجام گرفت که در این زمینه به اطلاعات خوبی اشاره شد که اگر در انجام آنها با مشکلی مواجه هستید میتوانید سوالات خودرا در بخش نظرات باما در میان بگذارید.

ابتدا روی دکمه start کلیک کنید و در قسمت جستجو عبارت “add password” را تایپ کنید. همانطور که شما تایپ می‌کنید، ویندوز 7 نتایج مشابهی را نشان می‌دهد. روی “ایجاد یا حذف رمز عبور حساب کاربری خود” کلیک کنید: به محض انجام این کار، ویندوز 7 کنترل پنل را باز می‌کند و صفحه “Make changes to your user account” به طور خودکار انتخاب می‌شود. روی اولین پیوند زیر هدر با عنوان “Create a password for your account” کلیک کنید: (فقط در صورتی قابل مشاهده است که در حال حاضر رمز عبور ندارید). همانطور که گفته شد روش رمز گذاشتن روی لپ تاپ در چند مورد تقسیم بندی میشود که تمامی موارد برای شما بازگو شده است. به نسبت سادگی کار و یا سلیقه خود میتوانید از روش ها استفاده کنید که اگر یک روش روی سیستم شما پاسخ نداد پیشنهاد میشود از روش های دیگری که در این مطلب به آنها اشاره شده است استفاده کنید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
مقایسه ویندوز 7 و 10 ؛ سرعت، حجم، عملکرد و …
نگار رئیسی29 آبان 1399 12:00
thumbnail
برای آپدیت درایور های ویندوز 10 چه کار کنیم؟ (راهنمای ...
محمد علی محمدی27 مرداد 1398 18:00

ویندوز 7 شما را به صفحه دیگری هدایت می‌کند که شامل سه فیلد متنی است: رمز عبوری را که می‌خواهید به نمایه خود اضافه کنید در قسمت “گذرواژه جدید” وارد کنید. برای جلوگیری از اشتباهات املایی، همان رمز عبور را در قسمت متنی “تأیید رمز عبور جدید” وارد کنید.

اگرچه فیلد بعدی اختیاری است، ما قویاً توصیه می‌کنیم که یک “اشاره رمز عبور” ارائه کنید، که توسط ویندوز 7 برای کمک به یادآوری رمز عبور حساب خود در صورت فراموش کردن آن استفاده می‌شود. یک یا چند کلمه را در قسمت متنی “Type a password hint” وارد کنید و مطمئن شوید که این یادآوری رمز عبور فقط به شما کمک می کند، نه دیگران!

هنگامی که رمز عبور جدید خود را وارد کردید (دوبار)، و به صورت اختیاری یک رمز عبور برای محافظت در برابر خود اضافه کردید، روی دکمه “ایجاد رمز عبور” در پایین کلیک کنید.

و شما با موفقیت محافظت رمز عبور را به حساب کاربری ویندوز 7 خود اضافه کرده‌اید! توجه داشته باشید که وقتی کنترل پنل شما را به صفحه قبلی بازگرداند، دیگر پیوند “ایجاد رمز عبور برای حساب خود” را نخواهید دید. در عوض، ویندوز 7 دو پیوند جدید به نام های “تغییر رمز عبور” و “حذف رمز عبور” را نشان می‌دهد. نحوه گذاشتن پسورد برای لپ تاپ ویندوزی برای شما قرار گرفت که اگر بدنبال این آمزوش برای لینوکس هستید در ادامه میتوانید به اطلاعات خوبی در این خصوص دسترسی داشته باشید.

نحوه گذاشتن پسورد برای لپ تاپ لینوکس ؛ چگونه ورودی لپ‌تاپ را رمزگذاری کنیم؟

بی شک با پرسیدن سوال چطور برای لپ تاپ رمز بگذاریم ؟ ذهن ناخداگاه به سمت سیستم های ویندوزی خواهد رفت زیرا امروزه درصد کمی از کاربران از سیستم های لینوکس و مک استفاده میکنند که اگر شما نیز جزو این افراد هستید میتوانید به اطلاعات خوبی در این زمینه دسترسی داشته باشید که در ادامه برای شما مطرح شده است.

آموزش رمز گذاشتن روی لپتاپ منحصر به ویندوز نیست و در این بخش طریقه گذاشتن پسورد لپ تاپ در سیستم‌های لینوکسی را نیز بررسی می‌کنیم. چگونه می‌توانم رمز عبور کاربر را در سیستم عامل لینوکس با استفاده از گزینه‌های خط فرمان تغییر دهم؟ هر دو سیستم عامل لینوکس و یونیکس مانند از دستور passwd برای تغییر رمز عبور کاربر استفاده می‌کنند.

از passwd برای به روز رسانی رمز احراز هویت کاربر (رمز عبور) ذخیره شده در فایل /etc/shadow استفاده می‌شود. رمز عبور برای حساب‌های کاربری و گروه‌ها تغییر می‌کند. یک کاربر معمولی فقط ممکن است رمز عبور حساب خود را تغییر دهد، کاربر فوق العاده (یا روت) ممکن است رمز عبور هر حسابی را تغییر دهد. مدیر یک گروه ممکن است رمز عبور گروه را تغییر دهد. passwd همچنین اطلاعات حساب را تغییر می‌دهد، مانند نام کامل کاربر، پوسته ورود به سیستم کاربر، یا تاریخ انقضای رمز عبور و فاصله زمانی.

۱- برنامه ترمینال لینوکس را باز کنید.

۲- دستور passwd را برای تنظیم کردن یا  تغییر رمز عبور خود تایپ کنید:

۳- در صورت وجود رمز عبور، ابتدا از کاربر خواسته می‌شود. سپس این رمز عبور هش می‌شود (رمزگذاری می‌شود) و با رمز عبور ذخیره شده در /etc/shadow مقایسه می‌شود. کاربر فقط یک فرصت دارد تا رمز عبور صحیح را وارد کند.

۴- کاربر روت مجاز است این مرحله را دور بزند تا رمزهای عبور فراموش شده تغییر کنند. رمز عبور جدید برای پیچیدگی آزمایش می‌شود. به عنوان یک دستورالعمل کلی، رمزهای عبور باید از 10 تا 20 کاراکتر شامل یک یا چند کاراکتر از هر یک از مجموعه‌های زیر تشکیل شوند:

 • حروف الفبا کوچک
 • حروف الفبا بزرگ
 • ارقام 0 تا 9
 • سایر علائم نگارشی

چگونه برای لپ تاپ لنوو رمز بگذاریم

اگر می‌خواهید رمز عبور خود را تغییر دهید، مطمئن شوید که به عنوان نمایه‌ای که می‌خواهید آن را تغییر دهید وارد شده‌اید.

۱- می توانید گزینه‌های Sign-in را در صفحه شروع ویندوز جستجو کنید.

۲- می‌توانید رمز عبور خود را با کلیک بر روی تغییر در زیر رمز عبور تغییر دهید.

۳- پس از وارد کردن رمز عبور فعلی روی Next کلیک کنید.

۴- بعد از وارد کردن رمز عبور و راهنمایی جدید روی Next کلیک کنید.

تمامی موارد و موضوعات فرعی سوالات شما در مورد چگونه در لپ تاپ رمز بگذاریم بطور کامل در این مقاله قرار گرفته است که اگر احساس میکنید به بخش و یا موضوعی اشاره نشده است میتوانید آنرا باما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1. آیا مراحل گذاشتن رمز بر روی لپتاپ در برند های مختلف متفاوت است؟

بسته به سیستم‌عامل، طریقه گذاشتن پسورد لپ تاپ در لپ‌تاپ‌ها با هم متفاوت است.

2. آیا رمز گذاری لپ تاپ در در سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس متفاوت است؟

بله هرکدام از این سیستم‌عامل‌ها رابط کاربری متفاوتی دارند و طریقه رمزگذاری روی آن‌ها متفاوت است.

نتیجه‌گیری

مقاله ای با عنوان چگونه برای لپ تاپ رمز بگذاریم | آموزش تصویری رمز گذاشتن روی لپتاپ ویندوز و مک در اختیار شما عزیزان قرار گرفت که در این زمینه به بخش های مختلفی اشاره شد که پیشنهاد میشود نظر خودرا در مورد این مطلب باما در میان بگذارید. همچنین اگر با سوالی مواجه هستید میتوانید با کارشناسان پلازا در ارتباط باشید. به طور کلی طبق مطالبی که در بالا ذکر شد توانستیم به سوال چگونه برای لپ تاپ رمز بگذاریم که سوال خیلی از کاربران است پاسخ دهیم و  شما را با آموزش ایجاد رمز عبور بر روی لپ تاپ آشنا کنیم که بدین طریق با طریقه قرار دادن رمز برای لپ تاپ ویندوز، مراحل گذاشتن رمز بر روی لپتاپ، روش رمز گذاری برای لپ تاپ یا طریقه گذاشتن پسورد لپ تاپ و موارد مشابه آشنا شدید که در نهایت می‌توانید با دانشی که در این خصوص بدست آوردید نسبت به ایمن سازی سیستم خود اقدام کنید. از اینکه تا انتهای مطلب با ما بودید تشکر می‌کنیم.لطفا نظرات خود را در بخش کامنت‌ها ثبت کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401