حالت شرکتی گوشی شیائومی چیست؟

حالت شرکتی گوشی شیائومی
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

شما هم از داشتن دو گوشی مجزا برای کار و استفاده شخصی خسته شده‌اید؟ بعضی از ارائه‌دهندگان و تولید‌کنندگان تلفن های همراه مثل برند شیائومی با ارائه قابلیت حالت شرکتی گوشی شیائومی یا حالت اینترپرایز، توانسته‌اند این مشکل را حل کرده و مخاطبان بیشتری در سراسر جهان، به دست آوردند.

یکی از مشکلات بسیاری از افرادی که در محل کار خود بایستی از گوشی شخصی خود استفاده کنند، این است که آنها مجبورند برای کار و بیزینس خود یک گوشی داشته باشند و برای ارتباطات و زندگی شخصی خود نیز، یک گوشی دیگر تهیه کنند.

در گذشته و حتی همین حالا، بسیاری از کارمندان در محیط کار خود نیاز به استفاده از گوشی همراه خود دارند. اما استفاده از موبایل شخصی در محل کار معایبی دارد. اول از همه این است که دیگر زندگی شخصی افراد از زندگی کاری آنها قابل تفکیک نیست زیرا آنها مجبورند از همان گوشی برای ارتباطات کاری خود استفاده نمایند که در این صورت، استفاده از گوشی در محل کار غیر قابل کنترل می‌شود.

یعنی کارفرما نمی‌داند کارمند ساعت‌ها در حال انجام وظایف خود است یا در فضای مجازی کاری غیرمرتبط با شغل خود را انجام می‌دهد. به همین دلیل است که بسیاری از کارفرمایان گوشی جداگانه‌ای برای محیط کار، به کارمندان خود اختصاص می‌دهند که این مشکل را حل می‌کرد اما این پایان داستان نیست زیرا این کارمندان روزانه مجبور به حمل دو گوشی همراه خود هستند که به مراتب این کار نیز دشوار است. در این میان، حالت شرکتی گوشی شیائومی این مشکل را حل می‌کند. با معرفی و بررسی این ویژگی، همراه پلازا باشید.

در ادامه می‌خوانید

حالت شرکتی گوشی شیائومی چیست؟

گوشی شیائومی برای حل مشکل داشتن دو گوشی، قابلیتی را در گوشی‌های خود به نام حالت شرکتی گوشی شیائومی تعبیه کرده است. حالت شرکتی گوشی شیائومی یا حالت اینترپرایز گوشی شیائومی این امکان را فراهم می‌کند که ما در همان گوشی همراه خود، موبایل کاری داشته باشیم. این حالت می‌تواند ویژگی‌های زیادی داشته باشد. برای مثال می‌تواند از داده‌های موجود در گوشی محافظت کند و یا این امکان را مهیا می‌کند تا از آن به گونه‌ای استفاده شود که فقط یک گوشی برای یک کسب و کار خاص باشد و تنها اپلیکیشن‌های لازم را بر روی گوشی نصب کرد.

ویژگی های حالت شرکتی شیائومی

برند شیائومی به دلیل طراحی امکانات خلاقانه و متفاوت از گوشی‌های سایر برندها، متمایز است و به همین دلیل افرادی که دنبال محصولات خلاقانه و نوآورانه هستند، از گوشی‌های شیائومی بسیار استقبال می‌کنند. یکی از همین ویژگی‌های جدید، حالت اینترپرایز گوشی های شیائومی است که در گوشی‌های آسیایی دارای نسخه MIUI 10 و بالاتر مانند شیائومی Note 6 pro ،Note 7 pro ،Note 8 و Note 9 این امکان فراهم شده است. کاربرد حالت شرکتی موبایل شیائومی بیشتر برای شرکت‌ها و کارهای تجاری تعبیه شده است.

در این حالت، کارفرما می‌تواند با هدف خاص خود، دستگاه‌ها را در اختیار کارمندان خود قرار دهد و آن را از راه دور مدیریت نماید. علاوه بر این، او می‌تواند خط مشی‌های لازم را طراحی و برای کارمندان ارسال کند. همچنین می‌تواند محدودیت‌هایی نیز، برای هر بخش از کسب و کار خود تعیین نماید. یکی دیگر از امکانات حالت شرکتی شیامی، امنیت داده‌ها در این گوشی است. با وجود عصر اطلاعات، بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌ها روزانه با حجم عظیمی از اطلاعات مواجه هستند که دریافت و پردازش این اطلاعات بسیار حائز اهمیت است.

از سوی دیگر، امروزه حفظ این اطلاعات و تامین امنیت داده‌ها، یکی از دغدغه‌های مهم صاحبان کسب و کار به حساب می‌آید. از این رو، با توجه به اهمیت و حفظ داده‌ها در حین دریافت، پردازش و نگهداری،‌ در این گوشی‌ها امنیت لازم برای کار با داده‌ها برای همه کارمندان فراهم شده است. به علاوه، حالت شرکتی شیامی، برای صاحبان کسب و کار جهت کنترل بیشتر کارمندان، امکاناتی را فراهم می‌آورد. مثلا، آنها می‌توانند محدودیت‌هایی در نصب برنامه و اپلیکیشن و یا اتصال به شبکه برای کارمندان خود، اعمال نمایند.

فعال کردن حالت اینترپرایز گوشی های شیائومی

حالا نوبت به آن رسیده است که نحوه فعال سازی حالت شرکتی گوشی شیائومی را بررسی کنیم. ابتدا بایستی روی Setting بزنید و سپس قسمت Additional setting را انتخاب کنید. در مرحله بعد پایین بیایید تا به گزینه Enterprise mode برسید. پس از انتخاب این آیتم، بایستی با شرایط و سیاست‌گذاری‌ها نمایید، پس گزینه Agree را بزنید. حالا در قدم بعدی می‌بایست کد شرکتی (Corporate Code) و کد قانونی (Licence Code) خود را وارد کنید که این کدها توسط کارفرما و شرکت شما، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در پایان، گزینه Next را لمس کنید. در این جا حالت شرکتی شیائومی برای گوشی شما فعال خواهد شد. بسیاری از کاربران که از این حالت استفاده می‌کنند، معتقدند که حالت شرکتی گوشی شیائومی بسیار شبیه به نرم افزار Apple Business Essential و Google Work Profile است.

سخن پایانی

ما در این مقاله به بررسی حالت شرکتی موبایل شیائومی پرداختیم و با توجه به مواردی که در بالا بررسی کردیم، در نهایت می‌توان نتیجه گرفت که این گوشی برای کارهای تجاری و شرکتی طراحی شده است، علی الخصوص، مواردی که کارفرمایان از کارمندان خود می‌خواهند که با گوشی کار کنند. منتها برای تفکیک زندگی شخصی از محیط کاری، امنیت داده‌ها و سایر مشکلات به همراه داشتن دو گوشی همراه، حالت اینترپرایز گوشی های شیائومی طراحی شده است که به آسان‌تر شدن این روند، بسیار کمک می‌کند. به علاوه، امکانات حالت شرکتی شیامی باعث شده است که تمایل به خرید گوشی‌های این برند در بسیاری از کارمندان با شرایط ذکر شده، افزایش یابد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها