آموزش نحوه پین کردن پست ها در پروفایل اینستاگرام

پین کردن پست در اینستاگرام / پین کردن پست در پروفایل اینستا
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

اینستا تقریبا هر ماه چندین ویژگی جدید را با هدف تازه نگه‌داشتن این پلتفرم و همچنین افزایش بازدید پست‌ها و محتوای منتشر شده در پروفایل کاربران، عرضه می‌کند. قابلیت پین کردن پست در اینستاگرام نیز یکی از جدیدترین ویژگی‌هایی است که به این شبکه اجتماعی افزوده شده است.

با کمک این ویژگی شما می‌توانید تا حداکثر 3 پست را در پروفایل خود پین کنید تا این پست‌ها همیشه و در همه حال، اولین پست‌هایی باشند که کاربران هنگام مراجعه به پروفایل شما می‌بینند. برخلاف هایلایت‌های اینستاگرام، پست‌های پین شده تا زمانی که خود شما آن‌ها را جایگزین یا بردارید، در ابتدای پروفایل شما باقی خواهند ماند. اما چگونه از این ویژگی استفاده کنیم؟ در ادامه با آموزش پین کردن یک پست در اینستا، همراه پلازا باشید.

در ادامه می‌خوانید:

آموزش پین کردن پست در اینستاگرام ؛ روش های پین کردن پست در پروفایل اینستا

نحوه پین شدن پست در اینستا بسیار آسان و طی چند مرحله قابل انجام است. ابتدا به پروفایل خودتان بروید و پستی که می‌خواهید پین کنید را باز کنید. سپس روی سه‌نقطه بالا سمت راست پست کلیک و گزینه Pin to Your Profile را انتخاب کنید.

پین کردن پست در اینستاگرام / پین کردن پست در پروفایل اینستا

همانطور که گفتیم، می‌توانید تا حداکثر 2 پست دیگر را هم با تکرار کردن این فرایند، به پروفایل خودتان پین کنید. پس از پایان فرایند پین کردن پست در پروفایل اینستا، پیام Post pinned to your profile را مشاهده خواهید کرد.

حالا اگر به پروفایل خودتان مراجعه کنید، می‌بینید که جدیدترین پست شما درست بعد از پست‌های پین شده قرار گرفته است. درصورتی که خواستید یک پست را آنپین کنید نیز کافی است دوباره آن پست را باز کرده و سپس از منو مربوط به پست، گزینه Unpin From Your Profile را انتخاب کنید.

سوالات متداول

1. حداکثر چه تعداد پست را می‌توان در اینستاگرام پین کرد؟

در حال حاضر اینستاگرام حداکثر اجازه پین کردن 3 پست را می‌دهد. فعلا مشخص نیست آیا در آینده این محدودیت برداشته خواهد شد یا خیر.

2. چگونه یک پست را در اینستاگرام پین کنیم؟

چگونگی پین پست در اینستاگرام بسیار ساده است. به پستی که می‌خواهید پین کنید بروید و پس از انتخاب سه‌نقطه بالای سمت راست، روی گزینه Pin to your profile کلیک کنید.

3. آیا امکان تغییر چیدمان پست‌های پین شده وجود دارد؟

چیدمان پست‌ها به ترتیب زمانی است که آن‌ها را پین کرده‌اید. پست‌ اول به‌عنوان اولین پست پین می‌شود و 2 پست دیگر نیز پس از آن در پروفایل شما نشان داده خواهند شد.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
آموزش تغییر فونت نستعلیق در اینستاگرام آیفون و اندروید
اعظم شعبانی15 مرداد 1401 08:30
thumbnail
برگرداندن پست های پاک شده اینستاگرام: ریکاوری پست‌ ...
اعظم شعبانی04 مرداد 1401 09:30

سخن پایانی

در این مطلب با یکی از قابلیت‌های جدید یعنی پین کردن پست در اینستاگرام آشنا شدیم. همانطور که دیدید، نحوه پین شدن پست در اینستا بسیار ساده است و مراحل پیچیده‌ای ندارد. با پین کردن پست شما می‌توانید پست‌های مدنظرتان را مانند یک ویترین، برای افرادی که از پروفایل شما بازدید می‌کنند، به‌نمایش بگذارید تا این پست‌ها اولین پست‌هایی باشند که آن‌ها مشاهده خواهند کرد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها