چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم؟ ترفند فهمیدن بلاک شدن در واتساپ

whatsapp / آنبلاک کردن در واتساپ
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

بلاک شدن در واتس اپ خیلی تلخ است! اگر دوست‌تان شما را در واتساپ بلاک کرده است، احتمالا به دنبال راه‌هایی برای رفع بلاک شدن در واتس اپ هستید یا به دنبال برنامه رفع مسدودی واتساپ می‌گردید. در این مطلب به علائم بلاک شدن در واتس اپ اشاره کرده و روش های رفع بلاک در واتس اپ را هم توضیح می‌دهیم.

چگونه از بلاک واتس اپ خارج شویم؟ دانلود برنامه ضد بلاک شدن واتس اپ و ضد بلاک واتس اپ موردی است که افراد بلاک شده به دنبال آن هستند. وقتی بلاک می‌شوید، نمی‌توانید هرگونه پیامی را به شخص بلاک کننده ارسال کرده و از وضعیت و زمان‌های آنلاین شدن او باخبر شوید. اما راه‌هایی برای خارج شدن از بلاک واتساپ وجود دارد که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید دوباره با شخص بلاک کننده ارتباط برقرار کرده و از او بخواهید شما را از بلاک درآورد. در ادامه این مطلب به نحوه بلاک یا آنبلاک کردن و علائم بلاک شدن در واتس اپ پرداخته و روش‌های ضد بلاک واتس اپ را با هم مرور می‌کنیم. با مقاله برنامه رفع مسدودی واتساپ همراه ما باشید.

در ادامه می‌خوانید: 

علائم بلاک شدن در واتس اپ

قبل از اینکه به دنبال واتس اپ ضد بلاک یا بلاک شکن واتس اپ باشید، بهتر است ابتدا از اینکه block شده‌اید، مطمئن شوید. در زیر می‌توانید علائم بلاک شدن در واتساپ را ببینید. همچنین باید ذکر شود که برنامه فهمیدن بلاک شدن در واتس اپ وجود ندارد و شما از همان برنامه اصلی می‌توانید متوجه این موضوع بشوید.

  • یک ترفند فهمیدن بلاک شدن در واتساپ این است که دیگر نمی‌توانید آخرین زمان آنلاین بودن مخاطب block کننده یا وضعیت کنونی آنلاین بودن را ببینید.
  • نمی‌توانید عکس پروفایل کاربر را مشاهده می‌کنید.
  • نمی‌توانید استاتوس او را ببینید.
  • هر پیامی که به مخاطب ارسال می‌کنید، همیشه یک علامت تیک (ارسال پیام) را نشان می‌دهد و هیچ وقت تیک دوم (رسیدن پیام) را نشان نمی‌دهد.
  • وقتی از طریق واتساپ با او تماس می‌گیرید، نمی‌توانید ارتباط برقرار کنید.

Blocked-on-WhatsApp-Unblock-Yourself / ضد بلاک واتس اپ

حال که مطمئن شدید دوستتان شما را بلاک کرده است، بیایید ببینیم روش های رفع مسدودی واتساپ کدامند و آیا چیزی به نام واتساپ ضد بلاک وجود دارد؟ آیا نرم افزار بلاک شکن واتساپ می تواند مشکل را حل کند؟

دانلود برنامه رفع مسدودی واتساپ

ضد بلاک واتس اپ یا ربات بلاک شکن واتساپ کجاست؟ قبل از هر چیزی باید گفت که فعلا برنامه رفع مسدودی واتساپ که بتواند شما را از بلاک واتساپ خارج کند به وجود نیامده است و در واقع در هیچ پلتفرمی امکان دانلود برنامه بلاک شکن واتساپ وجود ندارد. بسیاری از وبسایت ها با اهداف سودجویانه اقدام به فروش برنامه بلاک شکن واتساپ می کنند. این دست برنامه ها با نام دانلود واتساپ پلاس ضد بلاک، اغلب با اهداف کسب پول و یا دزدیدن اطلاعات شخصی شما از گوشی هوشمندتان در اختیار شما قرار داده می شود. بنابراین توصیه می کنیم که به عناوینی چون دانلود واتساپ پلاس ضد بلاک، دانلود برنامه ضد بلاک شدن واتساپ یا انواع دانلود بلاک شکن واتساپ فارسی، ربات بلاک شکن واتساپ و واتساپ ضد بلاک توجهی نکنید. ما در ادامه روش های مطمئن و امنی برای رفع بلاک شدن در واتس اپ در اختیار شما قرار می دهیم. همراه ما باشید.

چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم؟

چگونه از بلاکی واتساپ خارج شویم؟ در این بخش ترفند رفع بلاک در واتساپ، روش‌های مختلفی در پاسخ به این سوال که چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم معرفی می‌شوند که برخی از روش های رفع بلاکی واتساپ ممکن است بسته به نسخه واتساپ شما کار نکند.

1. دور زدن بلاک واتس اپ با حذف اکانت

اگر برای شما نیز این سوال ایجاد شده است که چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم؟ باید گفت که در ورژن های قدیمی واتساپ حذف اکانت و نصب دوباره آن یکی از روش های آسان رفع بلاک شدن در واتس اپ بود که البته به نظر می‌رسد در نسخه‌های جدید، این روش ضد بلاک واتساپ یا بلاک شکن واتساپ کار نمی‌کند. همچنین در این روش تمام اطلاعات شما پاک می‌شود؛ به همین دلیل استفاده از این روش رفع بلاک شدن در واتس اپ به هیج وجه پیشنهاد نمی‌شود.

یکی از روش های دیدن پروفایل کسانی که ما را بلاک کردند در واتساپ این است که برای حذف اکانت و اومدن عکس طرف مقابل بعد از بلاک شدن در واتساپ به مسیر Settings > Account > Delete my account بروید و پس از وارد کردن شماره، روی Delete My Account بزنید. پس از این کار برای پیام دادن به شخصی که بلاک کرده در واتساپ، دوباره واتساپ را نصب کنید. همانطور که گفتیم این روش به احتمال زیاد کار نکند و هنوز هم از طرف مخاطب مورد نظر بلاک شده باشید، به همین دلیل استفاده از این قابلیت رفع بلاک در واتساپ پیشنهاد نمی‌شود.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
نحوه تشخیص و رفع هک واتساپ ؛ چگونه بفهمیم واتساپ ما ...
تیم پلازا29 مرداد 1401 12:30
thumbnail
آموزش ساخت استیکر واتساپ ؛ چطور استیکر دلخواه خود ...
تیم پلازا22 مرداد 1401 06:30
thumbnail
راهنمای نصب چند واتساپ همزمان در کامپیوتر
تیم پلازا12 اردیبهشت 1401 11:30
thumbnail
راهنمای دانلود واتساپ ؛ نصب واتس اپ و استفاده از آن ...
سمیرا افشاری26 آبان 1400 17:30

2. رفع بلاک واتساپ با شماره ای دیگر در گوشی های اندروید

چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم؟ روش دوم در پاسخ به سوال چگونه از بلاک واتس اپ خارج شویم این است که اگر گوشی شما دارای دو سیم کارت است، می‌توانید با استفاده از روشی که در ادامه بیان می‌کنیم، به صورت همزمان از دو شماره در یک گوشی برای واتس اپ استفاده کنید. اگر یک سیم کارت دیگر ندارید هم احتمالا بتوانید با استفاده از واتساپ بدون شماره، این کار را انجام دهید. برای انجام این کار به برنامه‌ای با نام Parallel Space نیاز داریم. یکی از نرم افزار های خروج از بلاک را از این لینک دانلود کرده و نصب کنید. پس از اجرای بلاک شکن واتساپ، روی دکمه + ضربه زده و با انتخاب واتساپ، Add to Parallel Space را انتخاب کنید. این روش برای دیدن پروفایل کسانی که ما را بلاک کردند در واتساپ، کار خواهد کرد.

Parallel-Space-WhatsApp-Installation / ضد بلاک واتس اپ

بعد از این کار می‌توانید واتساپ را از محیط نرم افزار اجرا کرده و با شماره موبایل جدید خود ثبت نام کنید. گرچه بعد از این کار نوعی ضد بلاک واتس اپ را در اختیار دارید و می‌توانید با شخص مورد نظر خود صحبت کنید و یکی از روش های پیام دادن به شخصی که بلاک کرده در واتس اپ است.

3. دور زدن بلاک در واتس اپ با شماره ای دیگر در گوشی های آیفون

چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم؟ اگر از یکی از گوشی های آیفون استفاده می کنید، یکی دیگر از پاسخ ها به این سوال که چگونه رفع مسدودی را انجام دهیم و از بلاک واتساپ خارج شویم استفاده از شماره دیگر در گوشی های آیفون است. با این روش دیدن پروفایل کسانی که ما را بلاک کردند در واتساپ نیز همچنان امکان پذیر است. در گوشی های آیفون نیز برای دیدن وضعیت واتساپ بلاک شده، با نصب برنامه Dual space می توانید همزمان دو اکانت واتس اپ فعال داشته باشید. چگونه از بلاکی واتس اپ خارج شویم؟ بدین منظور لازم است مراحل زیر را طی نمایید:

برنامه Dual space / دانلود برنامه ضد بلاک شدن واتساپ

مرحله 1- دانلود برنامه رفع مسدودی واتساپ Dual space از اپ استور و نصب آن بر روی گوشی

مرحله 2- در این مرحله برای شکستن بلاک واتساپ، باید در برنامه ثبت نام کنید و واتس اپ را در دسته برنامه های دوتایی قرار دهید.
مرحله 3- در این مرحله برای رفع بلاک شماره تلفن در واتساپ، لازم است یک شماره جدید در قسمت واتساپ اضافه کنید.
مرحله 4- و در آخر شما می توانید بدون محدودیت شروع به چت در واتساپ با شخصی که شما را بلاک کرده کنید.

گرچه این روش را نیز نمی توان به عنوان روش ضد بلاک واتس اپ معرفی کرده اما این ویژگی آیفون می تواند به شما برای پیام دادن به شخصی که بلاک کرده در واتس اپ به خوبی کمک کند. در واقع دانلود واتس اپ ضد بلاک امری غیر ممکن است. همچنین ربات بلاک شکن واتس اپ نیز وجود ندارد.

4. رفع مسدودی واتساپ از طریق گروه

چگونه از بلاک طرف مقابل خارج شویم؟ گروه‌ها یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های هر شبکه اجتماعی است اما یک کاربرد مخفی هم دارند. گروه های واتس اپی روشی آسان برای پیام دادن به شخصی که بلاک کرده در واتس اپ است.

برای رفع مسدودی واتساپ، در واتس اپ می‌توانید از طریق گروه با کسی که شما را block کرده صحبت کنید که یکی از روش‌هایی است که قطعا عمل می‌کند، اما باید برای اجرای آن از یک دوست کمک بگیرید تا هم شما و شخصی که شما را block کرده است را وارد یک گروه مشترک کند. پس از این کار از او بخواهید تا گروه را ترک کند تا به راحتی بتوانید با مخاطب مورد نظر خود چت کنید. البته توجه داشته باشید که با این روش دیدن پروفایل کسانی که ما را بلاک کردند در واتس اپ نیز همچنان امکان پذیر نیست. علاوه بر آن مشاهده استاتوس و آخرین زمان آنلاین شدن او نیز ممکن نخواهد بود، اما نکته مهم این است که می‌توانید با او چت کنید. در ادامه می توانید «ویدیو آموزش ساخت گروه در واتس اپ» را تماشا کنید:

چگونه شخصی را در واتساپ block یا آنبلاک کنیم؟

قبل از اینکه به موضوع بلاک شدن برسیم باید روش‌های block یا آنبلاک کردن را بدانید. بلاک کردن افراد در واتس اپ کار چندان پیچیده‌ای نیست. اگر شخصی مزاحم شما شده و می‌خواهید او را Block کنید،مسیر زیر را طی کنید:

مراحل block کردن در واتساپ:

  • مرحله 1: Settings > Account > Privacy > Blocked contacts

block-contact-whatsapp / بلاک شدن در واتساپ

block-contact-whatsapp / بلاک شدن در واتساپ

block-contact-whatsapp / بلاک شدن در واتساپ

block-contact-whatsapp / بلاک شدن در واتساپ

  • مرحله 2:  برای بلاك كردن تو واتساپ، در این بخش باید روی علامت آدمک زده و مخاطبی که می‌خواهید او را block کنید را اضافه کنید. یک راه دیگر هم آن است که در صفحه چت با آن مخاطب، روی سه نقطه و More زده و سپس گزینه Block را زده و دوباره BLOCK را (با حروف بزرگ) بزنید.

block-contact-whatsapp / بلاک کردن در واتساپ

block-contact-whatsapp / بلاک کردن در واتساپ

چگونه یک نفر را از بلاک در بیاوریم؟ برای آنبلاک کردن (unblock) مخاطب هم کافی است دوباره به مسیر Settings > Account > Privacy > Blocked contacts رفته و روی کاربری که می‌خواهید آنبلاک کنید زده و نگه دارید و گزینه Unblock را انتخاب کنید.

آنبلاک کردن واتساپ

 

سوالات متداول درباره رفع بلاک شدن در واتس اپ

چگونه خود را از بلاک واتس اپ در بیاوریم؟

به طور کلی 4 روش امن و مطمئن برای خارج شدن از بلاک واتس اپ وجود دارد. این روش های تماما در متن مقاله بع تفضیل تشریح شده است. در بعضی از روش ها شما قادر به چت و دیدن پروفایل کسانی که ما را بلاک کردند در واتساپ نیز خواهید بود

چگونه از بلاک لیست تماس واتس اپ خارج شویم؟

خارج شدن از بلاک لیست تماس واتس اپ نیز به شرطی انجام می شود که مخاطب شما را از لیست بلاک خود خارج کند. در روش هایی که در متن آورده شده شما می توانید با مخاطبی که شما را بلاک کرده است نیز تماس حاصل نمایید.

آیا دانلود واتس اپ پلاس ضد بلاک امکان پذیر است؟

تا به الان هیچگونه امکانی برای دانلود واتس اپ پلاس ضد بلاک وجود ندارد. این دست نرم افزارها می توانند امنیت اطلاعات شخصی شما را به مخاطره بیاندازند.

آیا می توان از بلاک شدن در واتس اپ جلوگیری کرد؟

بله. تا جای ممکن سعی کنید از ارسال پیام‌های آزاردهنده و اسپم جلوگیری کنید.

بهترین برنامه بلاک شکن واتس اپ کدام است؟

در واقع برنامه مطمئنی برای انجام این کار وجود ندارد.

سخن پایانی

امیدواریم این روش های رفع بلاک واتس اپ بتوانند به شما در دور زدن این اپلیکیشن کمک کنند. اگر روش دیگری برای دور زدن بلاک واتس اپ بلد هستید لطفا آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران56 دیدگاه
avatar
ساحل
.
10 آبان 1401، 20:05
پاسخ
0
0
بادرود همسرم برای اینکه زمان آنلاین بودنشو نبینم بلاکم کرده ولی عکس نمایشو میبینم وآخرین بازدیدش هم ثابته گوگل کردم دیدم راهی برای بلاک کردن هست که طرف متوجه بلاک شدن نشه چطورمیتونم زمان آنلاین بودنشو ببینم اپلیکیشنparallel space رونصب کردم ولی برنامه ضدبلاک واتساپو نداره شما روشی دارین که پیشنهاد بدین سپاسگزارم
avatar
یونیک
.
15 شهریور 1401، 02:43
پاسخ
0
0
میشه کسی ک بلاکش کردیم ما رو بلاک کنه؟؟ متاسفانه منو مجبور کرد بلاکش کنم حالا میخوام بدونم اونم اینکارو انجام داده یا نه چون همه ی نشونه های بلاک شدن از طرف اونو دارم🙃
avatar
.
09 شهریور 1401، 20:07
پاسخ
0
0
آخه چه کاریه که آدمو بلاک میکنن 😕 بنظرم کار مسخره ایه ولی خب ممکنه پیش بیاد دیگه من انقدر به این قضیه فک نکرده بودم اصلا نمیدونستم از کجا باید بفهمم بلاک شدم ؟ 😆 بعدش با سرچ و اینا فهمیدم وقتی بلاک میشم دیگه نمیتونم تماس صوتی داشته باشم یا پروفایل طرفو چک کنم یا استاتوسشو ببینم به خاطر همین خواستم ببینم چطور میتونم از این حالت دربیام و چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم بدون حذف اکانت رو سرچ کردم بنظرم استفاده از یه سیمکارت دیگه تو یه گوشی دو سیکارته بهترین و راحت ترین راه حله مرسی از راهنمایی هاتون .
avatar
نرگس
.
08 شهریور 1401، 12:37
پاسخ
0
0
شاید برای هر کسی پیش اومده باشه حالا بنا به هر دلایلی بلاک شده باشد . و اینکه چگونه از بلاکی واتساپ خارج شویم یه سوالیه که بعد از بلاک شدن تو ذهنمون پیش میاد و دنبال راه حلیم . من فقط اینو میدونستم که اکانت رو پاک و مجدد نصب کنیم از بلاکی در میاد ولی تو ورژن جدید واتساپ دیگه اینکار جواب نمیده .باید دنبال راه حل دیگه ای بود که تو این مقاله درموردش خوندم و واسم جالب بود . و توضیحاتتون خیلی کامل و مفید بود .
avatar
آیه
.
07 شهریور 1401، 14:43
پاسخ
0
1
راه کار هايی که دادین برای دیدن وضعیت واتساپ بلاک شده خوبن اما کمی گیج شدم، چون پیشنهادات خیلی زیادی دادین و مطالب کمی درهم و هم شده اما به هر حال تونستم از طریق پیشنهادات شما از بلاکی در بیام، بعضی ها واقعا از قصد بلاک می کنن و باعث می شن که از واتساپ بلاک شیم خیلی کاره بچگونه ایه، بلاک کردن برای مواقعی هستش که فرد مزاحمت ایجاد می کنه و هیچ راهی جز بلاک برای ما نزاره اما در غیر اين صورت کاره غیر انسانی ایه و باعث اذیت می شه، به هر حال ممنون بابت مطالب خوبتون
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها