بازیابی پیام های واتساپ؛ چگونه پیامهای حذف شده واتس اپ را برگردانیم؟

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازیابی پیام های واتساپ شاید در نگاه اول غیرممکن باشد اما روش‌هایی برای برگرداندن چت ها وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بیشتر پيام ها را ریکاوری کنید. البته پیش‌شرط بازگرداندن پیام های واتس اپ این است که از پیامهایتان بکاپ تهیه کرده باشید. در ادامه با آمورش بازگردانی چت های حذف شده واتس آپ با پلازا همراه باشید.

به جای آرشیو کردن یک چت در واتساپ، تصمیم می‌گیرید که آن را حذف کنید. تفاوت در چیست؟ بازگردانی پیام های واتساپ آرشیو شده در اندروید به راحتی از درون برنامه قابل انجام است؛ اما بازگردانی پیام های پاک شده واتساپ در iOS کمی مشکل‌تر است.

اما چگونه بدون برنامه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم؟ اطمینان داشته باشید که این کار قابل انجام است. در این آموزش، به شما نشان خواهیم داد که چگونه به بازیابی پیام های واتساپ حذف شده جدید و قدیمی بپردازید و سپس به شما آموزش خواهیم داد که بکاپ پیشرفته این اپلیکیشن را طوری تنظیم کنید تا دیگر پیامی را حتی در صورت پاک کردن آن، در این پیام رسان از دست ندهید. با آموزش برگرداندن و خواندن پیام های حذف شده واتساپ بدون برنامه، همراه پلازا باشید.

فهرست مطالب

آموزش برگرداندن پیام های واتساپ

به منظور ریکاوری پیام های واتساپ، اول باید بدانید پیام‌های شما چطور حذف شده‌اند. به طور کلی حذف شدن پیام‌ها دو دلیل دارد یا اینکه به صورت اتفاقی آن‌ها را آرشیو کرده‌اید یا اینکه چت‌ها حذف شده‌اند. بسته به این دو حالت راه‌حل‌های متفاوتی برای بازگردانی چت های حذف شده واتس آپ وجود دارد.

در ویدیوی زیر ببینید که « چگونه چت های واتساپ را برگردانیم»: 

1. بازگرداندن پیام‌های آرشیو شده واتساپ

در آیفون: اگر پیام‌هایتان آرشیو شده‌اند نیازی به برنامه یا سایت ریکاوری پیام های واتساپ ندارید و فقط کافی است در صفحه اصلی واتساپ به بالای صفحه بروید و صفحه را از بالا به پایین بکشید و گزینه Archived Chats را انتخاب کنید.

بازیابی پیام های واتساپ - چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم

در پنجره بعد اگر یک گفتگو را آرشیو کرده باشید می‌توانید آن را مشاهده کنید. اگر چت موردنظرتان آرشیو شده بود انگشتتان را روی آن نگه داشته و به سمت چپ صفحه بکشید و بعد Unarchive را لمس کنید. اکنون آن چت به صفحه اصلی بازگردانده می‌شود.

برگرداندن پیامهای حذف شده واتساپ - ریکاوری پیام دیلیت شده واتساپ

در اندروید: در اندروید اگر چتی را آرشیو کرده باشید در بالای صفحه عبارت Archived را مشاهده می‌کنید. این گزینه را انتخاب کنید و در صفحه بعدی انگشتتان را روی چتی که می‌خواهید از آرشیو خارج کنید نگه‌ دارید. حالا فقط کافی است از نوار بالایی آیکون Unarchive را لمس کنید.

2. بازگردانی چت های حذف شده واتس آپ

اما اگر پیام‌ها را آرشیو نکرده باشید و در عوض آن‌ها را حذف کرده باشید تنها راهی که برای بازگردانی چت های حذف شده واتس آپ پیش‌رویتان قرار دارد، بازیابی پیام های واتساپ از گوگل درایو است. از این روش می‌توانید برای بازیابی پیام های واتساپ در گوشی جدید هم استفاده کنید. البته این روش تنها زمانی کاربرد خواهد داشت که پشتیبان گیری از پیام های واتساپ را از قبل فعال کرده باشید و پیام یا چت موردنظر را نیز در بین بازه‌های زمانی که برای بکاپ‌ها مشخص کرده‌اید حذف کرده باشید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
نحوه تشخیص و رفع هک واتساپ ؛ چگونه بفهمیم واتساپ ما ...
تیم پلازا25 دی 1401 11:30
thumbnail
آموزش ساخت استیکر واتساپ ؛ چطور استیکر دلخواه خود ...
تیم پلازا22 مرداد 1401 06:30
thumbnail
راهنمای نصب چند واتساپ همزمان در کامپیوتر
تیم پلازا12 اردیبهشت 1401 11:30
thumbnail
راهنمای دانلود واتساپ ؛ نصب واتس اپ و استفاده از آن ...
سمیرا افشاری26 آبان 1400 17:30

اما با استفاده از این روش چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم؟

ابتدا به مسیر WhatsApp > Settings > Chats > Chat Backup بروید و مطمئن شوید بکاپ گوگل درایو یا آی‌کلاود فعال است. اگر فعال بود واتساپ را از گوشی حذف کرده و دوباره آن را نصب کنید. پس از نصب مجدد برنامه، واتساپ از شما می‌پرسد آیا تمایلی به بازگرداندن چت‌های قبلی که از آن‌ها بکاپ گرفته شده را دارید یا خیر. گزینه RESTORE را انتخاب کنید. به این ترتیب پیام های واتساپ پس از نصب مجدد بازیابی تا آخرین چت‌هایی که از آن‌ها پشتیبان تهیه شده دوباره به گوشی شما بازگردانده شوند.

Recover Deleted WhatsApp Messages - چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم

این روش و نحوه بازگردانی و بازیابی پیام های واتساپ با بکاپ و از طریق گوگل درایو و آی‌کلاود کار می‌کند و در هردو سیستم‌عامل اندروید و iOS جواب می‌دهد اما به شرطی که از قبل بکاپ واتساپ را فعال کرده باشید. همچنین به خاطر داشته باشید که با این کار تنها پیام‌هایی که در بازه زمانی بکاپ شما قرار داشتند برگردانده می‌شوند.

برای مثال اگر به صورت روزانه بکاپ می‌گیرید و فرضا واتساپ هر روز ساعت 11 صبح از چت‌های شما پشتیبان می‌گیرد فقط می‌توانید پیام هایی که بین بازه زمانی 11 صبح یک روز تا 11 صبح روز بعد حذف شدند را برگردانید چرا که پس از گذشت 24 ساعت فایل بکاپ با چت‌های جدید بروزرسانی خواهد شد و چت حذف شده نیز از بین می‌رود. واتساپ علاوه بر بکاپ گیری روزانه، امکان تهیه نسخه پشتیبان در بازه‌های زمانی هفتگی و ماهانه را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد که با انتخاب آن‌ها فرصت بیشتری برای بازگرداندن چت‌ها خواهید داشت.

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که اگر واتساپ را پاک کنیم پیام ها پاک میشود؟ خیر چرا که از پیام‌های شما در گوگل درایو و حافظه گوشی پشتیبان تهیه خواهد شد و پس از حذف برنامه می‌توانید دوباره آن‌ها را بازیابی کنید. نسخه اندروید واتساپ علاوه بر گوگل درایو هر روز ساعت 2 صبح به صورت خودکار یک بکاپ از چت‌های 7 روز گذشته شما تهیه و آن را در گوشی ذخیره می‌کند. اگر از طریق گوگل درایو بکاپ نگرفته‌اید هنگام نصب مجدد، واتساپ به صورت خودکار جدیدترین بکاپ ذخیره شده در حافظه را به گوشی شما بازمی‌گرداند و شما نیاز به انجام کار خاصی ندارید.

2. بازگردانی پیام های واتساپ بدون وجود بکاپ

بازیابی پیام های واتساپ بدون بکاپ یا پس از اینکه یک بکاپ جدید از چت‌ها گرفته شده و بازیابی پیام های واتساپ بعد از دیلیت اکانت کار مشکل‌تری است. بیشتر از همه بازه زمانی که برای تهیه بکاپ‌ها مشخص کردید در اینجا تاثیرگذار است.

البته این روش بازیابی پیام های واتساپ فقط برای اندروید است و برای ایفون کار نمی‌کند چرا که iOS برخلاف اندروید، به شما اجازه دسترسی به فایل‌های برنامه‌ها را نمی‌دهد. اگر کاربر آیفون هستید، تنها روشی که برای بازگردانی پیام های واتساپ یا نسخه بیزینس پیش رویتان است، بازگردانی بکاپی است که از گوشی در آی‌کلاود گرفته‌اید که در بالا به آن پرداختیم.

اگر کاربر اندروید هستید خبر خوب این است که می‌توانید هنگام بازگرداندن چت های حذف شده یا بازیابی پیام های واتساپ که توسط مخاطب شما پاک شده، بکاپ‌های قدیمی‌تر را به جای آخرین نسخه بازگردانید. برای آنکه به آن‌ها دسترسی داشته باشید باید یک برنامه مدیریت فایل در گوشی داشته باشید. اگر چنین برنامه‌ای ندارید می‌توانید برنامه Files by Google را دانلود کنید. یا می‌توانید با کامپیوتر از این روش بازیابی پیام های واتساپ استفاده کنید.

ابتدا از طریق برنامه مدیریت فایل خود یا کامپیوتر به مسیر /WhatsApp/Databases بروید. بسته به مدل گوشی شما ممکن است فایل WhatsApp در قسمت sdcard یا storage یا internal storage و یا main storage باشد.

بازیابی پیام های واتساپ - بازیابی پیام های واتساپ در گوشی جدید

در پوشه Databases می‌توانید چندین نسخه بکاپ را مشاهده کنید. نام نسخه‌ای که واتساپ در برنامه به شما نشان می‌دهد msgstore.db.crypt14 است. بقیه نسخه‌ها msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt14 نام دارند و قسمت YYYY-MM-DD از راست به چپ روز، ماه و سال مربوط به آن نسخه از بکاپ را نشان می‌دهد.

بازگردانی پيام هاي واتس اپ - بازیابی پیام های واتساپ از گوگل درایو

ابتدا اسم فایل msgstore.db.crypt14 را به msgstore-latest.db.crypt14 تغییر نام دهید. اکنون نسخه‌ای که تاریخ و روز آن پیش از حذف شدن پیام یا چت مورد نظر شما بوده را پیدا و نام آن را به msgstore.db.crypt14 تغییر دهید. به خاطر داشته باشید که با این کار، پیام‌هایی که بعد از آن تاریخ دریافت کرده‌اید را از دست می‌دهید. حالا واتساپ را حذف و دوباره آن را نصب کنید.

برگرداندن پیامهای حذف شده واتساپ

اگر گزینه تهیه پشتیبان از طریق گوگل درایو را فعال کرده باشید باید ابتدا بکاپ واتساپ در این فضا را حذف کنید در غیر این صورت واتساپ به صورت خودکار بکاپ گوگل درایو را روی گوشی بارگذاری می‌کند. برای حذف این بکاپ، ابتدا به اپلیکیشن Google Drive بروید و از منو کشویی سمت چپ گزینه Backups را انتخاب کنید.

ریکاوری پیام دیلیت شده واتساپ - روش های بازیابی پیام های واتساپ با کامپیوتر

در پنجره بعد یک فایل که با واتساپ (به انگلیسی) شروع شده و حاوی شماره تلفن شما است را مشاهده خواهید کرد.

 بازگردانی پیام های پاک شده واتساپ

بر روی سه‌نقطه روبه‌روی آن کلیک کرده و Delete backup را انتخاب کنید.

ریکاوری پیام دیلیت شده واتساپ - بازگردانی پیام های حذف شده در واتساپ

حالا واتساپ را دوباره نصب کنید. پس از نصب و هنگام راه‌اندازی، واتساپ از شما می‌پرسد می‌خواهید چت‌های فایل بکاپ در حافظه گوشی که نام آن را تغییر دادید بازگردانی کنید یا خیر. گزینه تایید یا RESTORE را انتخاب کنید تا بکاپ قدیمی در برنامه بارگذاری و بازگرداندن پیام های واتس اپ شروع شود. نظر خود را در مورد مقاله بازگرداندن پیام های واتساپ باما در میان بگذارید.

سوالاتی که ممکن است در خصوص بازگرداندن پیام های واتساپ با آنها مواجه شوید :

 • چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم : در این خصوص روش تضمینی و یا ابزار صد در صدی وجود نداشته است زیرا برای انجام اینکار باید به تاریخچه برنامه و هسته مرکزی واتساپ متصل شوید که این مورد عملا غیر ممکن است زیرا طبق رمز نگاری بسیار قوی برنامه نمیتوان اینکار را انجام داد اما یکسری راه هایی وجود دارد که بتواند در آینده شمارا از این مشکل بی نیاز سازد مانند فایل بکاپ.
 • برگرداندن پیام های واتساپ بعد از نصب مجدد : یکسری از افرادی که در حوزه اینترنت و برنامه های اجتماعی نظیر اینستاگرام فعالیت دارند براین باور هستد که با حذف و نصب برنامه میتوانید از طریق مسیر دیتای گوشی به اطلاعاتی که دنبال آنها هستید دسترسی داشته باشید. در پاسخ به این موضوع باید بدانید که این مبحث کاملا دروغ و غیر ممکن بوده است زیرا با حذف برنامه دیتای اصلی آن از حافظه گوشی حذف خواهد شد و فقط فایل های دانلود شده را میتوانید در گالری مشاهده کنید.

با بررسی 2 سوال مهم در خصوص چگونه پیام های پاک شده واتساپ را برگردانیم باشما عزیزان همراه بودیم که اگر بدنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید و یا قصد دارید از اطلاعات خود یک فایل پشتیبان داشته باشید پیشنهاد میشود در ادامه این مقاله باما همراه باشید که در ادامه به گزینه های خوبی در این خصوص اشاره شده است که نباید آنها را ساده از دست داد.

3. بازگرداندن پیام های فعلی واتس اپ ؛ چگونه پیام واتساپ را برگردانیم؟

با این روش بازگرداندن پیام های حذف شده واتساپ خودم، پیام‌های حذف شده قدیمی را می‌توانید بازیابی کنید اما همه پیام‌های جدیدی که بعد از بکاپی که برگردانید، دریافت کرده باشید حذف می‌شوند. برای آنکه پیام‌های جدیدتر را از دست ندهید، می‌توانید چت‌هایی که پیام‌های حذف شده در آن بودند را Export کنید و بعد با بازگرداندن پیام های واتس اپ به جدیدترین بکاپ و حالت اول، پیام‌های حذف شده را در یک فایل متنی جداگانه داشته باشید و پیامهای جدید را هم حفظ کنید.

اول باید پیام‌ها را Export کنیم. برای انجام این کار به صفحه چت که پیام حذف شده در آن بوده بروید، روی سه‌نقطه بالای صفحه کلیک و سپس گزینه More و بعد Export chat را انتخاب کنید. در ادامه مقاله بازگرداندن پیام های واتساپ با پلازا همراه باشید.

بازیابی پیام های واتساپ - بازگردانی پيام هاي واتس اپ

حالا یک پنجره پاپ‌آپ ظاهر می‌شود که دو گزینه Without media و Include media دارد. اگر Include media را انتخاب کنید، تمامی تصاویر و فایل‌هایی که در چت دریافت کردید به فایل اضافه می‌شود و در نتیجه حجم فایل بالا می‌رود. اگر این گزینه را انتخاب کنید می‌توانید تا حداکثر 10 هزار پیام را در فایل قرار دهید. اما گزینه دیگر Without media تنها پیام‌های متنی را در فایل قرار می‌دهد. در این حالت تا 40 هزار پیام قبلی که رد و بدل کردید در فایل قرارداده می‌شود.

ریکاوری پیام دیلیت شده واتساپ - بازگردانی پيام هاي واتس اپ -

وقتی یکی از این دو گزینه را انتخاب کردید حالا باید محلی که می‌خواهید فایل به آنجا ارسال شود را انتخاب کنید. می‌توانید فایل را به خودتان ایمیل کنید، در گوگل درایو یا دراپ‌باکس آپلود کنید. اگر در سایر چت‌ها هم پیام حذف شده دارید، این پروسه را برای هرکدام از آن‌ها به صورت جداگانه تکرار کنید.

بازیابی پیام های واتساپ / بازگردانی پيام هاي واتس اپ / برگرداندن پیامهای حذف شده واتساپ

وقتی کارتان تمام شد باید فرایند بالا و تغییر نام فایل‌های بکاپ را این بار به شکل برعکس اجرا کنید. دوباره مانند بالا و از طریق یک فایل منیجر به مسیر /WhatsApp/Databases بروید. حالا فایل msgstore.db.crypt14 که مربوط به بکاپ قدیمی شما است و در بالا اسمش را عوض کردیم به msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt14 تغییر نام دهید. در ادامه مقاله بازگرداندن پیام های واتساپ باما همراه باشید.

بازگردانی پيام هاي واتس اپ - روش بازیابی پیام های واتساپ ایفون

حواستان باشد که به جای YYYY-MM-DD، به ترتیب روز، ماه و سال امروز را وارد کنید. اگر یک فایل دیگر با تاریخ امروز وجود داشت، به جای عدد 1 که پس از روز و قبل از db.crypt آمده، عدد 2 را وارد کنید. حالا فایل msgstore-latest.db.crypt14 که آخرین و جدیدترین بکاپ شما است را به msgstore.db.crypt14 تغییر نام دهید.

اگر دوباره در گوگل درایو، بکاپ واتساپ وجود داشت دوباره آن را حذف کنید. سپس واتساپ را پاک و دوباره نصب کنید. هنگام راه‌اندازی برنامه گزینه RESTORE را انتخاب کنید. حالا با برگرداندن جدیدترین پیام‌هایتان در واتساپ از دیلیت شدنشان جلوگیری کرده و دوباره هم پیامهای جدید را دارید و هم پیام های حذف شده را ریکاوری کردید. البته پیام‌های حذف شده که Export کردید دیگر در برنامه نیستند اما حداقل هروقت که به آن‌ها نیاز داشتید می‌توانید در یک فایل متنی که به خودتان ایمیل کردید یا در گوگل درایو و دراپ‌باکس آپلود کردید آن‌ها را ببینید. پیشنهاد میشود نظر خود را در خصوص بازگرداندن پیام های واتساپ باما در میان بگذارید.

طبق فرایندی که در خصوص برگرداندن پیام های حذف شده واتساپ در توضیحات فوق ذکر شد بدنیست بدانید که با انجام اینکار میتوانید به یکسری تنظیمات اولیه و البته مهم برنامه دسترسی داشته باشید که باید دید در آینده آیا واتساپ از چنین ویژگی برای بازیابی تاریخچه پشتیبانی خواهد نمود یا خیر که از دید پلازا چنین کاری انجام نخواهد گرفت اما یکسری موارد مهم هستند که میتوانند شمارا از این مشکل در آینده بی نیاز سازند که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

اگر در دنیای وب با برنامه ریکاوری پیام های واتساپ مواجه شدید پیشنهاد میشود از نصب یا خرید آنها منصرف شوید زیرا طبق اطلاعیه ای که چندی پیش از واتساپ عرضه شد برنامه یا ابزاری وجود نداشته که بتواند فایل پیام های حذف شده واتساپ را بازیابی کند که در این شرایط افراد بسیاری بدنبال سود جویی از نیاز کاربران هستند که بسیاری از برنامه های این چنینی با کد های مخربی همراه هستند که ممکن است سبب لو رفتن اطلاعات شما شود.

در این مقاله از سایت پلازا اصلی ترین راهکار های مطمئن که از سوی بلاگ واتساپ عرضه شده است در قالب یک آموزش برگرداندن چت حذف شده واس آپ در اختیارتان قرار گرفته که اگر کمی دقت کنید متوجه خواهید شد که در این مقاله برنامه خاصی معرفی نشده است زیرا طبق بررسی های بسیاری که در این خصوص انجام داده ایم به این مورد رسیده ایم که برنامه ای در این زمینه وجود نداشته که بتواند نیاز شما را برطرف کند. در ادامه مقاله بازگرداندن پیام های واتساپ باما همراه باشید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
لوکیشن واتساپ کجاست؟ آموزش تصویری لوکیشن فرستادن ...
طاهره غلامیان20 مهر 1401 13:30
thumbnail
انتقال چت واتساپ به تلگرام؛ آموزش تصویری منتقل کردن ...
محمد علی محمدی04 مهر 1401 08:30
thumbnail
ترفند های واتساپ | ویژگی هایی که شاید با آن ها آشنا ...
تیم پلازا05 شهریور 1401 10:30
thumbnail
راهنمای نصب چند واتساپ همزمان در کامپیوتر
تیم پلازا12 اردیبهشت 1401 11:30

ریکاوری پیام های واتساپ با بکاپ

اگر شما جزو افرادی هستید که در اکانت واتساپ خود اطلاعات و یا تصاویر مهمی را رد و بدل میکنید قطعا نیاز به بکاپ خواهید داشت تا در شرایط مهم بتوانید آنها را بازیابی کنید. امروزه در زمینه بازگردانی پیام های واتساپ یکی از مطمئن ترین روش های موجود تهیه فایل پشتیبان از اکانت بوده است که در این شرایط میتوانید از تمامی پیام و تصاویر و فایل های ارسال و دریافت شده خود به صورت فشرده یک فایل تهیه کنید. در واقع به صورت رسمی روش یا ابزار خاصی توسط واتساپ ارائه نشده است که این مورد بدلیل امنیت بالای برنامه بوده زیرا اگر از چنین ویژگی و مزیتی استفاده شود قطعا امنیت برنامه به خطر خواهد افتاد.

در دنیای وب امروزی برنامه و ابزار های بسیاری معرفی میشود که با نصب یا خرید آنها میتوانید بازیابی چت های پاک شده واتساپ را به همراه داشته باشید که این مورد از دید پلازا یک دروغ اینترنتی بوده است. شرکت سازنده پیام رسان واتساپ برای امنیت آن هزینه بسیاری را صرف نموده که در این میان نمیتوان به چند ابزار ساده و ناشناخته اطمینان نمود. معمولا افرادی که بدنبال بازیابی پیام های خود هستند بدنبال بدست اوردن یکسری اطلاعات مهم بوده که برای این مورد حاظرند هرکاری انجام دهند. در این آشوب ذهنی خود نباید به برنامه هایی که بیشتر آنها مخرب هستند اطمینان داشته باشید.

در واقع با یک سرچ ساده در گوگل در خصوص چگونه پیام های واتساپ را برگردانیم میتوانید به سایت های بسیاری دسترسی داشته باشید که عملا بسیاری از آنها بدنبال سود خود هستند. اگر دقت داشته باشید در این مقاله از سایت پلازا برنامه خاصی معرفی نشده است بلکه راهکار و تنظیمات موجود در خود پیامرسان بوده است که موضوع کاری این مقاله بوده که پیشنهاد میشود به برنامه یا روش های پولی اطمینان نداشته باشید و به سراغ خرید آنها نروید.

بازیابی پیام های واتساپ با کامپیوتر از طریق بکاپ مقدور خواهد بود که البته بد نیست بدانید این مورد تضمینی و صد در صد نخواهد بود زیرا در حین بکاپ گیری یا بازیابی آن ممکن است با مشکلات متعددی مواجه شوید که تمامی آنچه که نیاز دارید بازیابی نشود. در این زمینه میتوانید سوالات و مشکلاتی که با آنها مواجه شده اید را در بخش نظرات باما در میان بگذارید.

سوالات متداول

آیا می توانم پیام های واتساپ را از اندروید به آیفون بازیابی کنم؟

بله. اخیرا واتساپ ویژگی جدیدی را در نسخه بتای خود قرار داده است که براساس آن میتوانید تاریخچه واتساپ خود را از اندروید به آیفون منتقل کنید.

آیا می توانم پیام های واتس اپ را از Google Drive در iPhone بازیابی کنم؟

بطور کلی این مبحث توسط واتساپ تائید نشده است اما در این میان برنامه های پولی بسیاری به محبوبیت رسیده اند که پلازا صحت عملکرد آنها را تضمین نمیکند زیرا عملا چنین کاری مقدور نیست.

آیا می توانم پیام های WhatsApp را بدون پشتیبان بازیابی کنم؟

واتساپ از یک رمز نگاری قوی برخوردار است که این مورد را عملا غیرممکن نموده اما اگر یک بکاپ از واتساپ خود داشته باشید چنین کاری امکان پذیر خواهد بود.

سخن پایانی

مقاله ای با محوریت برگرداندن پیام های واتساپ ایفون و اندروید در اختیار شما قرار گرفت که در این زمینه به تمامی اطلاعات و روش های مهمی که نیاز است بدانید اشاره شد. لازم به ذکر است بدانید که مهم و مطمئن ترین روش موجود در این زمینه استفاده از بکاپ بوده است که اطلاعات مربوط به برگرداندن پیام های واتساپ با بکاپ در اختیار شما قرار گرفته است. شما عزیزان میتوانید سوالات و نیازهای خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا کارشناسان پلازا با بررسی آنها پاسخ مطمئنی را برایتان ارسال کنند. همان‌طور که در این مطلب آموزش بازیابی پیام های حذف شده واتساپ دیدید، نحوه بازیابی و برگرداندن پیامهای برنامه نسبتاً آسان است و نیازی به اپ‌های متفرقه ندارد. با این حال، بهتر است از قبل برای چنین شرایطی آمادگی داشته باشید. تجربه شما در زمینه برگرداندن پیام های واتساپ چیست؟ نظرات خود را می‌توانید در پایین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران53 دیدگاه
avatar
مانا
.
09 شهریور 1401، 20:23
پاسخ
1
0
من فکر نمیکردم بازگردانی پیام های واتساپ امکان پذیر باشه و این واقعا فوق العاده است. این که میتونیم از طریق بک آپ گرفتن اطلاعات واتساپ رو برگردونیم خیلی کاربردیه و میزان نگرانی مون رو کم میکنه. البته من موقع تعویض گوشیم دچار یه مشکلی شدم اونم اینکه حدود ۵-۶ ساعت پیام های واتساپم رو از دست دادم و نتونستن برشون گردونم. البته بک آپ نگرفته بودم. اطلاعات مهمی نبود که ناراحت بشم اما برام چندین ساعت پیام واتساپ پاک شده بود.
avatar
رها
.
08 شهریور 1401، 12:14
پاسخ
0
0
این راه های خوبی بود با بکاپ خیلی راحت میشه پیام های پاک شده واتساپ برگردوند اما‌ اگر میشد با سایت ریکاوری پیام های واتساپ، پیام هارو برگردوند خیلی خوب میشد نمیدونم سایتی برای این کار هست یانه اما اگر بود معرفی میکردید خیلی بهتر بود چون این راه ها گاهی اوقات جواب نمیده مخصوصا برای ایفون که خیلی دردسر داره به این راحتی نیست
avatar
.
07 شهریور 1401، 19:05
پاسخ
0
0
خب با توجه به مطلب شما فقط در صورتی میشه این پیام ها رو برگردوند که ازش قبلا بک‌آپ گرفته باشیم در غیر اینصورت نمیشه و عملا هیچ راهی برای اینکه چگونه پیام های واتساپ را برگردانیم وجود نداره! کلا از این برنامه به اجبار داره تو ایران استفاده میشه کاربردی هم نداره! همچیش هم نامیزونه! این که بشه پیام پاک شده ای رو برگردوند قابلیت خیلی خوبیه کاش بشه اضافه کرد به برنامه هایی مثل واتساپ ...
avatar
چارلز
.
05 شهریور 1401، 21:02
پاسخ
0
0
تا مدت ها که از واتس اپ استفاده می کردم، بهش اجازه بک آپ گرفتن از اطلاعات رو نمیدادم و خب فکر نمی کردم که مشکلی هم برام پیش بیاد، تا اینکه یک بار تمام چت و پیایم هایی که خیلی هم مهم بودن پاک شدن، توی اون دوره با سرچ های زیادی و گشتن، از همین روش هایی که اینجا آوردین استفاده کردم و تونستم پیام ها رو برگردونم، و الان دیگه به طور مرتب از برنامه هام بک آپ میگیرم تا دیگه یه همچین مشکل ناجوری برام پیش نیادش.
avatar
ارسلان طالبی
.
06 شهریور 1401، 10:31
پاسخ
0
0
@چارلز
کلا سیستم ذخیره سازی واتس اپ واقعا بده. چرا باید بک آپ بگیره و بریزه روی گوشی خودم آخه ؟ هر دو سه ماه یکبار همه بک آپ هاشو پاک میکنم چون کلی فضا میگیره. بهتر بود ذخیره سازی ابری داشت و بک آپ مارو روی ابرهای خودش ذخیره میکرد و متصل میکرد به جساب کاربریمون. کاری که تلگرام داره الان میکنه
avatar
رضا
.
05 شهریور 1401، 17:45
پاسخ
0
0
برای اینکه بدونیم چجوری پیامهای پاک شده واتساپ رو برگردونیم بهتره سری به این برنامه های بالا بزنید شاید در لحظه اول نشدنی باشه اما روشهایی تواین برنامه هست که بااستفاده اونا میتونیم پیامها رو بازیابی کنیم"چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم... مطمئن باشید که اینکار قابل برگشته اول باید بدونیم پیامها چجوری پاک شده دو دلیل داره از گوگل درایو میتونیم پیامهارو درایو کنیم بااین روش میشه پیامهارو برگردوند البته این روش تنها موقعی کارایی داره کهپشتیبان گیری از پیامها فعال باشه نسخه پشتیبان گیری زمانهای هفتگی و ماهیانه در اختیارتون میذاره که هرکدومو انتخاب کنید میتونید پیامهارو برگردونید "
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400