В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш. source Immediate Spike

با ارزش ترین پول دنیا را بشناسید! + جدول ارزش پول کشورها 2022

با ارزش ترین پول دنیا
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

آیا می‌دانید کدام پول لقب با ارزش ترین پول دنیا را به خود اختصاص داده است؟ سازمان ملل 180 نوع ارز را به رسمیت می‌شناسد اما از میان این‌ها، تنها تعداد اندکی از ارزشمندترین پول های دنیا محسوب می‌شوند. در این مقاله با ما همراه باشید تا با گران ترین پول جهان آشنا شویم.

رتبه بندی ارزش پول کشورها براساس میزان عرضه و تقاضای آن‌ها هم در داخل و هم خارج از کشور انجام می‌شود. افزایش تقاضا باعث افزایش ارزش پول و در نتیجه تبدیل آن به گران ترین پول جهان می‌شود و در مقابل، افزایش عرضه سبب کاهش ارزش آن می‌شود.  در این میان عواملی نیز وجود دارند که بر میزان عرضه و تقاضا تأثیر می‌گذارد. برای مثال معمولا کشورهایی که ارزشمندترین پول های دنیا را دارند، درصورتیکه بقیه عوامل یکسان باشند، نرخ بهره بیشتری دارند. تورم نیز یکی از دیگر عوامل مؤثر است. افزایش نرخ تورم سبب افزایش قیمت محصولات داخلی می‌شود و کشورهایی که تورم بیشتری دارند، ارزش پولشان کمتر می‌شود. میزان گردش سرمایه و همچنین ذخایر ارزی نیز از دیگر عوامل تأثیرگذار در میزان عرضه و تقاضا هستند.

یکی از رایج‌ترین راه‌های تعیین ارزش پول و رتبه‌بندی ارزشمندترین پول های دنیا نیز، نرخ تبادل آن با سایر ارزهاست. به زبان ساده‌تر، اینکه آن پول با چه مقدار ارز کشورهای دیگر مبادله می‌شود. ارزش‌گذاری خزانه و میزان ذخایر ارزی نیز از راه‌های تعیین ارزش پول یک کشور هستند. در ادامه این مقاله از پلازا ارزشمند ترین پول های دنیا به ترتیب را به شما معرفی می‌کنیم.

فهرست مطالب

ارزشمندترین پول های دنیا

شاید بسیاری از شما تصور کنید که در رتبه بندی ارزش پول کشورها، دلار آمریکا و یا پوند انگلیس گرانترین پول جهان باشند؛ اما این طور نیست. در این بخش ارزش پول کشورها به ترتیب ارائه شده است.

1. دینار کویت: با ارزش ترین پول دنیا 2022

ارزشمندترین پول های دنیا

 • هر 1 دینار کویت = 3.24 دلار آمریکا
 • کد ارز دینار کویت: KWD

دینار کویت گرانترین پول دنیا به شمار می‌‌آید. این پول نسبت به دلار آمریکا، بالاترین میزان ارزش را دارد. کویت که از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس محسوب می‌شود و بین عربستان سعودی و عراق قرار دارد، حدود 80 درصد درآمد خود را از صادرات نفت به دست می‌آورد.

این واحد پول برای اولین بار در سال 1961 و به دنبال استقلال از بریتانیا منتشر شد. از آن زمان به عنوان یکی از ارزشمند ترین پول های دنیا شناخته می‌شود. در طول سالیان گذشته، دینار کویت در مقایسه با ارزهای کشورهای دیگر ارزش بالاتری را به ثبت رسانده است. در آخرین آمارها، هر دینار کویت برابر با 3.24 دلار آمریکا داد و ستد می‌شود. البته با اینکه دینار کویت گران ترین پول جهان است، در معاملات ارزی زیاد از آن استفاده نمی‌شود.

2. دینار بحرین: دومین رتبه در با ارزش ترین پول دنیا

گران ترین پول جهان

 • هر 1 دینار بحرین = 2.65 دلار آمریکا
 • کد ارز دینار بحرین: BHD

دینار بحرین در مقام دوم جدول گرانترین پول جهان قرار دارد. این پول واحد پول رسمی کشور بحرین است که به صورت رسمی در سال 1965 معرفی گردیده است.

بحرین جزیره‌ای در خلیج فارس است. این جزیره جمعیتی حدود یک میلیون نفر دارد و بسیاری از مهاجرین این کشور هندی هستند. در نتیجه، معاملات دینار بحرین به روپیه هندوستان و برعکس در این کشور بسیار رایج است. ثروت اصلی این کشور از صادرات نفت به دست می‌آید. همچون دینار اردن، دینار بحرین نیز تنها در این کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد و ارزشی بالاتر از دلار آمریکا دارد. در حال حاضر، هر دینار بحرین برابر با 2.65 دلار آمریکا و یکی از ارزشمندترین پول های دنیا در سال 2022 است.

3. ریال عمان: رتبه سوم در ارزشمندترین پول دنیا

با ارزش ترین پول دنیا 2022

 • هر 1 ریال عمان = 2.60 دلار آمریکا
 • کد ارز ریال عمان: OMR

در لیست ارزش پول های جهان، ریال عمان سومین واحد پولی قدرتمند به‌شمار می‌رود. این واحد پولی عربی اولین بار در سال 1973 معرفی شد. و به دلیل موفقیت کشورهای تامین‌کننده نفت دنیا، توانست ارزش بسیار زیادی پیدا کند و ارزش آن از دلار آمریکا بیشتر شده است.

این واحد پول به عنوان ارز رایج کشور پادشاهی عمان شناخته می‌شود. و باید آن را سومین ارز قدرتمند دنیا دانست. قدرت خرید این واحد پولی بسیار بالا است و باید آن را جزء فهرست گرانترین پول جهان در نظر گرفت. در نتیجه دولت این کشور مجبور است که اسکناس‌های رسمی 1/4 و 1/2 ریالی منتشر و عرضه کند. در سال 2022 هر ریال عمان برابر با 2.60 دلار آمریکا ارزش دارد.

4. دینار اردن

لیست ارزش پول های جهان

 • هر 1 دینار اردن = 1.41 دلار آمریکا
 • کد ارز دینار اردن: JOD

دینار اردن به عنوان واحد پول رسمی کشور اردن شناخته می‌شود. اردن کشوری در کرانه رود اردن است. این واحد پولی که در سال 1949 معرفی شد، جایگزین خوبی برای پوند فلسطینی بود. دینار اردن در 20 سال گذشته، دارای ارزشی بالاتر از دلار آمریکا بوده است. این مسئله کمک زیادی به تبدیل شدن این واحد پولی به ارزشمند ترین پول دنیا کرده است.

اما علی‌رغم این ارزش و وضعیت، دینار اردن تنها در این کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد و در هیچ جای دیگر دنیا به کار نمی‌رود. هر دینار اردن برابر با 1.41 دلار آمریکا ارزش دارد.

5. دلار جزایر کیمن ؛ با ارزش ترین پول دنیا

گرانترین پول جهان

 • هر 1 دلار جزایر کیمن = 1.20 دلار آمریکا
 • کد ارز دلار جزایر کیمن: KYD

جزایر کیمن از جمله مستعمره‌های بریتانیا به شمار می‌رود. واحد پولی این کشور که دلار جزایر کیمن نام دارد، در مقام بعدی در جدول ارزش پول کشورها و لیست با ارزش ترین پول های جهان قرار می‌گیرد. این کشور که در دریای کارائیب است، به عنوان یکی از بهترین کشورها از نظر پناهگاه مالیاتی به شمار می‌رود. در این کشور گواهینامه رسمی برای تعدادی از بزرگ‌ترین بانک‌های دنیا، صندوق‌های مالی و همین طور شرکت‌های بیمه صادر می‌شود.

دلار جزایر کیمن در سال 1972 به عنوان جایگزینی برای دلار جامائیکایی معرفی گردید. هم اکنون دلار جزایر کیمن از ارزشمندترین پول های دنیا محسوب می‌شوند. در لیست ارزش پول های جهان، هر دلار جزایر کیمن برابر با 1.20 دلار آمریکا است.

6. پوند استرلینگ (انگلستان) ؛ قدیمی ترین و با ارزش ترین پول دنیا

جدول ارزش پول کشورها 2022

 • هر 1 پوند استرلینگ = 1.17 دلار آمریکا
 • کد ارز پوند انگلیس: GBP

پوند استرلینگ یا همان پوند انگلستان قدیمی ترین واحد پول جهان است. این واحد پولی در جدول ارزش پول کشورها مقام ششم را از آن خود می‌کند و بعد از واحد پولی چهار کشور عربی و دلار جزایر کیمن به عنوان با ارزش ترین پول دنیا شناخته می‌شود.

البته از زمانی که بریتانیا تصمیم به خارج شدن از اتحادیه اروپا را گرفت، این مسئله تاثیری منفی بر ارزش پوند گذاشت. پوند انگلیس به عنوان یکی از پرکاربردترین واحدهای پول دنیا به شمار می‌رود. پوند انگلیس اولین بار در سال 1489 در بریتانیای کبیر مورد استفاده قرار گرفت و در حال حاضر در لیست ارزش پول کشورها، رتبه ششم را دارد. هم اکنون، هر پوند انگلیس برابر با 1.17 دلار آمریکا است. جالب است بدانید که در گذشته، وقتی انگلیس اقتصاد دنیا را در چنگ داشت، ارزش یک پوند استرلینگ گاهی با 5 دلار آمریکا برابری می‌کرد.

7. فرانک سوئیس ؛ با ارزش ترین پول دنیا

ارزش پول کشورها به ترتیب

 • هر 1 فرانک سوئیس = 1.03 دلار آمریکا
 • کد فرانک سوئیس: CHF

یک فرانک سوئیس برابر با 1.03 دلار است. این واحد پولی ارز رسمی کشورهای سوئیس و لیختن‌اشتاین محسوب می‌شود. البته شاید این واحد پول با ارزش ترین پول دنیا نباشد، اما در این فهرست در رتبه هفتم قرار دارد. سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا است و وضعیت اقتصادی و مالی بسیار مناسبی دارد. بانک‌های این کشور برای سرمایه‌گذاری بسیار مناسب هستند. فرانک سوئیس برخلاف پول بسیاری از کشورهای دیگر این لیست، ارزشش را از صادرات زیاد به دست نیاورده است؛ بلکه ثبات اقتصادی و ثروت این کشور از دلایل حضور آن در فهرست ارزشمندترین پول های دنیا هستند. فرقی ندارد چه خطری دنیا را تهدید کند، فرانک سوئیس ارزشش را حفظ می‌کند.

همچنین بخوانید :

از آنجا که سوئیس از جمله سخت‌ترین سیاست‌های پولی و کمترین میزان بدهی مالی را دارد، با توجه به ارزش پول کشورها و ارزش پول ایران در جهان، شاید فکر بدی نباشد که مقداری از پول خود را به فرانک سوئیس تبدیل کرده و در بانک‌های این کشور ذخیره کنید. همچنین از آنجا که ارز این کشور در فهرست پرکاربردترین و گران ترین پول جهان در معاملات در رتبه هفتم قرار دارد، به نظر می‌رسد که فرانک سوئیس در آینده نیز این ارزش خود را همچنان حفظ کند.

8. یورو اتحادیه اروپا

ارزشمند ترین پول های دنیا به ترتیب

 • هر 1 یورو اروپایی = 1 دلار آمریکا
 • کد ارز یورو اروپایی: EUR

یورو از تاریخ اول ژانویه 1999 به عنوان ارز رسمی اتحادیه اروپا انتخاب گردید. این واحد پولی، دومین ارز خارجی دنیا است که توسط کشورهای مختلف ذخیره می‌شود. درواقع می‌توان گفت یورو اروپایی واحد پول رسمی 19 کشور از 27 عضو اتحادیه اروپا به شمار می‌رود. یورو اروپایی در جدول ارزش پول کشورها رتبه هشتم را کسب کرده و در فهرست با ارزش ترین پول جهان 2022 قرار می‌گیرد.

این ارز در ابتدا به صورت مجازی و در قالب چک بانکی و همین طور انتقال الکترونیک شروع به کار کرد. اما چند سال بعد در سال 2002، اسکناس بانکی و همین طور سکه‌های رایج برای آن ارائه گردید. معرفی یورو در ابتدا برای افزایش مبادلات تجاری میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا اتفاق افتاد. با توجه به با ارزش ترین پول های جهانی، هر یورو در بازارهای جهانی برابر با 1.00 دلار است و در لیست گرانترین پول جهان قرار دارد.

9. دلار آمریکا ؛ با ارزش ترین پول دنیا از نظر سیاسی

گرانترین پول دنیا

 • 1 دلار آمریکا = 1 دلار آمریکا
 • کد ارز دلار آمریکا: USD

دلار واحد پول ایالات متحده آمریکا است و بیشترین معامله در دنیا با این واحد پولی انجام می‌شود. این واحد پولی همچنین اصلی‌ترین پول در صندوق ذخیره ارزی کشورها به شمار می‌رود. بانک‌های دنیا و همین طور بانک مرکزی کشورهای مختلف، آن را در صندوق‌های خود ذخیره می‌کنند. به همین دلیل دلار آمریکا را با وجود اینکه رتبه نهم را کسب کرده میتوان با ارزش ترین پول جهان 2022 دانست.

البته با توجه به ارز کشورهای مختلف و ارزش پول ایران در جهان، شاید بهترین زمان برای تبدیل انواع پول‌ها به دلار نباشد و بهتر است که نیم‌نگاهی به بازار ارز داشته باشید. قبل از تبدیل ارز حتما قیمت آن را رصد کنید و بعد اقدام به خرید این ارز کنید. این را هم در نظر داشته باشید که دلار گرانترین پول جهان نیست و در فهرست با ارزش ترین پول دنیا در رتبه نهم قرار دارد. پس نگاهی به ارزهای دیگر این فهرست که عنوان ارزشمند ترین پول دنیا را دارند، بیندازید.

10. دلار کانادا

رتبه بندی ارزش پول کشورها

 • 1 دلار کانادا = 0.77 دلار آمریکا
 • کد ارز دلار کانادا: CAD

دلار کانادا یکی از ارزهای هم نام با دلار آمریکا محسوب می‌شود. این واحد پولی کشور کانادا بهایی نزدیک به ارزش دلار آمریکا داشته و می‌توان آن را در لیست با ارزش ترین پول دنیا قرار داد. در این کشور واحد پولی به صورت اسکناس‌های 2 دلاری، 5، 10 و 20 دلاری دیده می‌شود. اسکناس‌های 50 و 100 دلاری از دیگر اسکانس‌های با ارزش ترین پول جهان 2022 به شمار می‌آیند.

11. دلار استرالیا ؛ با ارزش ترین پول دنیا

با ارزش ترین پول دنیا

 • 1 دلار استرالیا = 0.69 دلار آمریکا
 • کد ارز دلار استرالیا: AUD

در لیست ارزشمندترین پول های دنیا، دلار استرالیا رتبه آخر را کسب می‌کند. استرالیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است که اقتصاد قدرتمندی دارد. هم نامی واحد پول این کشور با دلار آمریکا و تفاوت نه چندان زیاد ارزشش، دلار استرالیا را به یکی از ارزشمندترین پول های دنیا تبدیل کرده است.

جدول ارزش پول کشورها

کشورهایی که دارای با ارزش ترین پول دنیا هستند یک کشور قدرتمند در جهان به شمار می‌آیند. درواقع ارزش پول یک کشور می‌تواند اقتصاد آن کشور را تحت تاثیر قرار بدهد. در این قسمت از مقاله ارزش پول کشورها به ترتیب ارزشمند ترین پول دنیا در سال 2021 و 2022 در جدول‌هایی تهیه شده که با شما به اشتراک می‌گذاریم.

جدول ارزش پول کشورها در سال 2021

در این بخش ارزش پول کشورها و ارزشمندترین پول های دنیا در سال 2021 را مشاهده می‌کنید. همانطور که می‌بینیند، در این سال دینار کویت لقب گران ترین پول جهان را به خود اختصاص داده و دلار استرالیا در رتبه یازدهم قرار گرفته است.

واحد پولکشورکدنمادبرابری با 1 دلار آمریکا
دینارکویتKWDد.ک یا KDحدود 3.33
دیناربحرینBHDد.ب یا BDحدود 2.66
ریالعمانOMRر.ع یا ROحدود 2.60
دیناراردنJODد.أحدود 1.41
پوندانگلیسGBP£حدود 1.31
یورواروپاEURحدود 1.24
دلارجزایر کیمنKYD$حدود 1.22
فرانکسوئیسCHF₣، Fr ،SFr ،Fr.svحدود 1.06
دلارآمریکاUSD$حدود 1
دلارکاناداCADCan$ ،C$ ،CA،$حدود 0.79
دلاراسترالیاAUD$.A یا AU$حدود 0.78

جدول ارزش پول کشورها 2022

در ادامه، جدول ارزش پول کشورها در سال 2022 را می‌بینیم. نکته قابل توجه این است که در این سال، ارزش یورو اتحادیه اروپا به طرز چشمگیری افت کرده و از جایگاه ششم به جایگاه هشتم نزول کرده.

واحد پولکشورکدنمادبرابری با 1 دلار آمریکا
دینارکویتKWDد.ک یا KD3.24
دیناربحرینBHDد.ب یا BD2.65
ریالعمانOMRر.ع یا RO2.60
دیناراردنJODد.أ1.41
دلارجزایر کیمنKYD$1.20
پوندانگلیسGBP£1.17
فرانکسوئیسCHFFr یا fr1.03
یورواروپاEUR1
دلارآمریکاUSD$1
دلارکاناداCAD$ یا Can$0.77
دلاراسترالیاAUD$.A یا AU$0.69

سوالات متداول

1. چه کشوری با ارزش ترین پول دنیا را دارد؟

با ارزش ترین پول دنیا متعلق به کویت است. ارزش دینار کویت حدودا برابر با برابر با 3.24 دلار آمریکا است.

2. چگونه ارزش پول یک کشور تعیین می‌شود؟

رتبه بندی ارزش پول کشورها براساس میزان عرضه و تقاضای آن‌ها انجام می‌شود. برخی از عوامل تأثیرگذار بر عرضه و تقاضای یک ارز عبارتند از: نرخ سود بانکی، تورم، گردش سرمایه و ذخیره ارزی کشور. یکی از رایج‌ترین راه‌های تعیین ارزش پول و رتبه‌بندی ارزشمندترین پول های دنیا نیز، نرخ تبادل آن با سایر ارزهاست.

کلام آخر

ممنون از اینکه تا پایان این مطلب همراه ما بودید. در این مقاله سعی کردیم درباره نحوه ارزشگذاری پول و همچنین عوامل تأثیرگذار بر آن حرف بزنیم و همچنین ارزشمندترین پول های دنیا را به شما معرفی کنیم. آیا تا قبل از مطالعه این مقاله می‌دانستید که گرانترین پول جهان متعلق به چه کشوری است؟‌ فراموش نکنید که نظراتتان درباره مقاله با ارزش ترین پول دنیا را در بخش دیدگاه‌ها با ما و سایر مخاطبان پلازا به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران31 دیدگاه
avatar
دانیال
.
29 دی 1401، 22:10
پاسخ
3
2
سلام لطفاً پخش کنید با نام خداوند بخشنده مهرباناول از شما میپرسم کشور ایران چند برابر کویت و قطر است؟ بیشتر از 700 برابر ایران کشوری است با بیشتر از صدها شهر و چندین هزار آبادی و روستا و چندین شهر عظیم با جمعیت میلیونی و پایتختی به اندازه یک کشور. حالا بگذریم..... فکر می‌کنید مثل قطر و کویت و بحرین و سایر کشور های عربی، کشورمان ایران هم یک شهر یا جزیره کوچک هستش که آبادی و توسعه اش راحت باشه؟؟؟ نکته دوم : کشور ما در تحریم های ظالمانه هستش و نمی‌تواند نفت و گاز و فولاد و..... بفروشد (فقط هر از گاهی چین به یک سوم قیمت نفت می‌خره) که اگر همین تجارت هم قطع شود درآمد سالانه ایران به 0 خواهد رسید
avatar
.
01 اردیبهشت 1402، 14:03
پاسخ
0
0
@دانیال
آها شرمنده ببخشید صحبت هاتون رو اول درست نفهمیدم
avatar
.
01 اردیبهشت 1402، 14:02
پاسخ
0
1
@دانیال
خب برادر ایران به قول شما چند برابر امارات و کویت و... هستش خب شاید فراموش کردید که بیشتر از 75 درصد خاک ایران کویر و بیابان و صحرای بی آب و علف هستش. در ثانی : انتظار نداشتید که بودجه کشور فقط خرج روستاها شود؟
avatar
مصطفی
.
29 دی 1401، 21:55
پاسخ
1
2
نیروی ایمان و اعتقاد و اتحاد به جای خود اما : قدرت برتر نظامی = داشتن سلاح هسته ای قدرت برتر اقتصادی = فروش کامل نفت (مثل کشور های حاشیه خلیج عربی) قدرت برتر سیاسی =متحدان نیرومند
avatar
Hans trh
.
18 تیر 1401، 12:35
پاسخ
1
2
عزیز دل چی مینویسی شما صرفا گرانترین پول دنیا با ارزش ترین پول دنیا نیست حقوق یک کارگر ساده در کویت ۳۷۰ دینار در ماه هست و همین کارگر در انگلیس ۲۰۰۰ پوند الان کی قویترینه کسی که پولش گرونتره ؟ ۱۰۰ تا فاکتور داره
avatar
علی
.
14 تیر 1400، 00:55
پاسخ
0
2
مطلب بسیار جالبی بود منو به فکر فرو برد...
avatar
امید رضاخان جنگلی
.
18 آذر 1399، 18:49
پاسخ
2
2
اقایان داداشا وخواهران با این حرفها فقط حرص همو درمیارین طوریکه اگه حضوری باهم اگه بودین حتما دعوا پیش میامد باید بگم بعضی از دوستان فکرمیکنن همه چیز بلدهستن ولی یزره ادب تو حرفشان واحترام به نظر بقیه ندارن مکررهم بی ادبیشانو تکرار میکنن بعد وقتی حرفایکه هم زده رو میخوانی ازخودت میپرسی چه داره میگه ؟چه ربطی داره آخه حرفایکه نوشته لطفا دوستان به نظر بقیه احترام بگذارید وحرفای نامربوط نزنین ممنون
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402