8 نمونه از بهترین برنامه های سرعت سنج ماشین برای گوشی + لینک دانلود

برنامه سرعت سنج گوشی / بهترین سرعت سنج ماشین موبایل
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

برنامه سرعت سنج ماشین می‌تواند سرعت حرکت شما را اندازه بگیرد. یکی از قابلیت‌های پرشمار گوشی‌های هوشمند که شاید کمتر مورد توجه قرار گرفته باشد. بهترین سرعت سنج های انلاين گوشی می‌توانند برای دوندگان، علاقه‌مندان به ماشین ها و دوچرخه‌سواران اهمیت زیادی داشته باشند؛ به همین خاطر در این مطلب نگاهی داشتیم به اپلیکیشن های سرعت سنج گوشی.

گوشی‌های هوشمند پدیده‌های دنیای امروز هستند که هر روز با قابلیت‌های شگفت‌انگیز آن‌ها بیشتر آشنا می‌شویم. یکی از این قابلیت‌ها امکان سنجش سرعت است. در نگاه اول ممکن است باورش سخت باشد، اما این دستگاه‌های کوچک نه تنها چنین امکانی را دارند، بلکه این کار را با دقت بالایی نیز انجام می‌دهند! می‌توان از برنامه سرعت سنج ماشين براي ايفون و اندروید، علاوه بر اطلاع از سرعت ماشین، برای اطلاع از سرعت فرد هنگام دویدن یا پیاده‌روی هم بهره برد. این مقاله به معرفی چند نمونه از بهترین سرعت سنج خودرو اختصاص دارد. اپلیکیشن‌هایی که همانند بسیاری دیگر از تکنولوژی‌های جدید، آسایش و امنیت برای رانندگان به ارمغان آورده‌اند.

فهرست مطالب

بهترین برنامه های سرعت سنج ماشین

در ادامه با 10 اپلیکیشن کیلومتر سنج که جزو بهترین‌ها هستند آشنا می‌شویم.

1. برنامه سرعت سنج ماشین GPS Speedometer and Odometer ؛ سرعت سنج انلاين و آفلاین

برنامه سرعت سنج گوشی / بهترین سرعت سنج ماشین موبایل

GPS Speedometer and Odometer می‌تواند بهترین گزینه برای دانلود سرعت سنج گوشی باشد. این برنامه سرعت سنج حرفه ای برای انجام وظایف خود نیازی به اتصال به اینترنت ندارد؛ با این حال، اپلیکیشن مذکور در صورت اتصال به اینترنت، از دقت 98 درصدی بهره‌مند می‌شود (در صورت عدم اتصال به اینترنت، کمی‌از این رقم کاسته می‌شود). GPS Speedometer and Odometer می‌تواند سرعت، میانگین سرعت، فاصله طی شده، زمان سپری شده و حداکثر سرعت را اندازه‌گیری کند. این برنامه همچنین از یک صفحه ساده برای نمایش سرعت شما برخوردار است. تنها تفاوت نسخه رایگان و نسخه پولی این برنامه این است که نسخه رایگان، تبلیغاتی را برای کاربر نمایش می‌دهد.

 • دانلود برنامه سرعت سنج ماشین GPS Speedometer and Odometer برای: اندروید | iOS

2. برنامه سرعت سنج ماشین اندروید Ulysse Speedometer App ؛ بهترین برنامه کیلومتر شمار برای گوشی

برنامه سرعت سنج ماشین اندروید / بهترین سرعت سنج ماشین ایفون

Ulysse Speedometer App شاید بهترین برنامه سرعت سنج موتور باشد. البته قابلیت‌های این اپلیکیشن تنها به سنجش سرعت خلاصه نمی‌شود. در صفحه اصلی برنامه مواردی چون زمان، تاریخ و میزان شارژ و البته سرعت نمایش داده می‌شود. همچنین دو دکمه کاربردی وجود دارد که می‌تواند اپلیکیشن سرعت سنج را به پخش کننده موسیقی گوشی و نیز اپلیکیشن مسیریابی مرتبط سازد. بنابراین می‌توان Ulysse را مجموعه‌ای از قابلیت‌ها دانست که در یک جا جمع شده‌اند.

علاوه بر موارد مذکور، هنگامی که از سرعت تعیین شده گذر کنید، اپلیکیشن با ایجاد یک صدای خاص به شما اطلاع می‌دهد. بعد از اتمام رانندگی می‌توانید اطلاعات مربوط به سفر خود از جمله میانگین سرعت، فاصله طی شده و زمان‌های حرکت و زمان‌های توقف را مشاهده کنید. از این برنامه حتی می‌توانید به‌عنوان یک برنامه سرعت سنج دوچرخه نیز استفاده کنید.

 • دانلود برنامه سرعت سنج ماشین Ulysse Speedometer App برای: اندروید

3. برنامه سرعت سنج ماشین DigiHUD Speedometer ؛ سرعت سنج جی پی اس

برنامه سرعت سنج گوشی / بهترین سرعت سنج ماشین موبایل

DigiHUD Speedometer بهترین برنامه سرعت سنج برای گوشی و خودرو است. هر آنچه از یک برنامه سرعت سنج خودرو می‌خواهید را در خود دارد. می‌توانید رنگ‌بندی رابط کاربری را تغییر دهید؛ قابلیتی که جذابیت بیشتری را برای آن فراهم می‌کند. DigiHUD قادر است در حالت پس‌زمینه به کار خود ادامه دهد که بدین معناست که می‌توانید بدون ایجاد توقف در کار این برنامه، ایمیل‌های خود را چک کنید یا با هر اپلیکیشن دیگری کار کنید.

می‌توانید یک محدوده سرعت برای خود تعیین کنید تا هنگامی که از آن حد تجاوز کردید، اپلیکیشن به شما اطلاع دهد. این برنامه همچنین اطلاعات دیگری درباره رانندگی شما می‌دهد که به عنوان نمونه می‌توان میانگین سرعت، فاصله طی شده و مدت زمان را نام برد. اگر برنامه‌هایی که نمایشگر شما را با اطلاعات اضافی شلوغ می‌کنند دوست ندارید، احتمالا DigiHUD Speedometer، بهترین سرعت سنج گوگل پلی برای شما خواهد بود.

 • دانلود برنامه سرعت سنج ماشین DigiHUD Speedometer برای: اندروید

4. برنامه تست شتاب خودرو در موبایل SpeedView GPS Speedometer

بهترین سرعت سنج ماشین ایفون / برنامه سرعت سنج گوشی

SpeedView برنامه سرعت سنج انلاين است که از GPS برای اندازه‌گیری دقیق سرعت استفاده می‌کند. این برنامه از جریمه شدن شما به خاطر سرعت بالا پیشگیری می‌کند که این یعنی هنگام تخطی از سرعت تعیین شده، به شما اطلاع می‌دهد.

اپلیکیشن مذکور از حالت پس‌زمینه و نیز یک قطب‌نما برخوردار است. نمایش تاریخچه رانندگی‌های شما که شامل سرعت‌ها و مسافت‌های طی شده است از جمله امکانات دیگر برنامه سرعت سنج اندروید
SpeedView به شمار می‌آید. شما همچنین می‌توانید این آمار و ارقام را به صورت یک فایل متنی دریافت کنید و به صورت جداگانه استفاده کنید. با این اوصاف، می‌توان گفت SpeedView یک اپلیکیشن سرعت سنج عالی دیگر است.

 • دانلود برنامه سرعت سنج ماشین SpeedView GPS Speedometer برای: اندروید

5. برنامه سرعت سنج ماشین Speedbot GPS/OBD2 ؛ بهترین سرعت سنج ماشین موبایل

بهترین سرعت سنج ماشین ایفون / برنامه سرعت سنج گوشی

احتمالا جالب‌ترین خصوصیت Speedbot پوسته‌های آن است که مشابه خودروهای اسپورت و بسیار زیبا طراحی شده‌اند. به جز این، با یک اپلیکیشن سرعت سنج خودرو روبرو هستیم که مجموعه‌ای از ویژگی‌های متداول را دارا است؛ ازجمله ارائه آمار و ارقام معمول شامل تاریخچه رانندگی. با همه این‌ها اما باید گفت Speedbot یک اپلیکیشن ساده است. اگر به یک اپلیکیشن سرعت سنج خودرو زیبا و در عین حال ساده نیاز دارید، Speedbot مخصوص شماست.

 • دانلود برنامه سرعت سنج ماشین Speedbot GPS/OBD2 برای: اندروید

6. اپلیکیشن سرعت سنج گوشی Speedometer ؛ برنامه سرعت سنج ماشین ایفون

برنامه سرعت سنج گوشی / بهترین سرعت سنج ماشین موبایل

این برنامه احتمالا ساده‌ترین برنامه سرعت سنج ماشین برای گوشی‌های آیفون است. Speedometer یک صفحه سیاه و سفید دارد که تنها سرعت را در آن نمایش می‌دهد. تنظیمات آن نیز تنها شامل تغییر واحد سنجش سرعت می‌شود؛ متر بر ثانیه، کیلومتر بر ساعت و گره دریایی بر ساعت.

البته همه چیز اینقدر ساده نیست. اگر عدد نمایش داده شده بر روی نمایشگر شفاف شود، این بدین معناست که دقت آن کاهش یافته است. در نهایت اگر به یک برنامه سرعت سنج هواپیما ساده نیاز دارید که سرعت انلاین را برای شما نمایش دهد، Speedometer انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.

 • دانلود برنامه سرعت سنج خودرو Speedometer برای: iOS

7. برنامه سرعت سنج ماشین Speedometer 55 GPS Speed & HUD ؛ سرعت شمار ماشین برای گوشی آیفون

برنامه سرعت سنج ماشین اندروید / بهترین سرعت سنج ماشین ایفون

این برنامه سرعت سنج انلاين، همه خصوصیات لازم برای رانندگی امن و خوب را برای شما به ارمغان آورده است. اگر به حداکثر سرعت تعیین شده نزدیک شوید، چراغ‌های روی صفحه به رنگ قرمز در می‌آیند. اگر از آن تندتر رانندگی کنید، هشدار اپلیکیشن به صدا در می‌آید تا شما را مطلع سازد.

اپلیکیشن Speedometer 55 GPS Speed & HUD همچنین یک ارتفاع‌سنج دارد که اگر به مکان‌های مختلفی مسافرت کنید مفید خواهد بود. ثبت تاریخچه سرعت و برخی ارقام دیگر از جمله قابلیت‌های اضافی این سرعت سنج ماشین iOS است. این برنامه همچنین می‌تواند به عنوان مدرکی برای عدم تخطی از سرعت مجاز و بیگناهی شما ارائه شود. با Speedometer 55 خیالتان از بابت جریمه شدن به خاطر سرعت غیرمجاز راحت خواهد بود. در مجموع با یک نرم افزار سرعت سنج خودرو برای آيفون روبرو هستید که عملکرد بسیار خوب و خصوصیات بی‌نظیری دارد.

 • دانلود برنامه سرعت سنج خودرو Speedometer 55 GPS Speed & HUD برای: iOS

8. اپلیکیشن سرعت سنج گوشی Speedometer Free Speed Box

برنامه سرعت سنج گوشی / بهترین سرعت سنج ماشین موبایل

Speedometer Free Speed Box یک سرعت سنج انلاين گوشی است که در کنار عملکرد خوب، از همه خصوصیات ضروری نیز برخوردار است. این برنامه می‌تواند سرعت و فاصله را اندازه‌گیری کند. سرعت را می‌توان برحسب متر بر ثانیه، کیلومتر بر ساعت و گره دریایی بر ساعت نمایش داد.

این برنامه سرعت سنج دقیق خودرو همچنین از یک قطب‌نمای درونی بهره می‌برد که می‌تواند مفید باشد. دیگر قابلیت مهم این سرعت سنج انلاين، برخورداری از سه پوسته زیبا است که از آن گزینه‌ای جذاب می‌سازد.

 • دانلود برنامه سرعت سنج خودرو Speedometer Free Speed Box برای: iOS

سخن پایانی

در این مقاله 8 برنامه سرعت سنج گوشی که به سادگی قابل استفاده هستند معرفی شدند. اگر به طور کلی علاقه خاصی به آمار و ارقام دارید یا به طور خاص عاشق ماشین‌ها هستید، می‌توانید با استفاده از یک برنامه سرعت سنج خودرو اطلاعات متنوعی از نحوه رانندگی خود بدست آورید. در صورت تمایل می‌توانید تجربیات خود از برنامه‌های سرعت سنج را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402