معرفی بهترین برنامه های فال حافظ برای اندروید و iOS

نرم افزار فال حافظ برای اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

این روزها که حتی تاکسی گرفتن نیز به صورت آنلاین و به کمک گوشی‌های تلفن همراه انجام می‌شود، شاید بدمان نیاید کمی فراتر برویم و فال را نیز با بهترین برنامه های فال حافظ بگیریم! در ادامه به معرفی برترین برنامه‌های مخصوص اینکار می‌پردازیم. با پلازا همراه باشید.

اکثر کارهای روزمره ما با گوشی هوشمندمان انجام می‌شود؛ شارژ کارت اعتباری مترو، خرید شارژ، پرداخت‌های اینترنتی، گرفتن تاکسی و غیره. هوشمند شدن زندگی ما تا آنجایی پیش رفته که گوشی‌هایمان کم کم جای قصه خوانی و شاهنامه خوانی پدربزرگ‌هایمان را نیز می‌گیرند و خبری از فال گرفتن‌های سنتی دیگر نیست! حتی با باز کردن گوشی هوشمند خود، می‌توانیم تفالی به حضرت حافظ بزنیم و راز اسرار درون ذهنمان را از این عارف بزرگ جویا شویم. حضرت لسان‌الغیب هیچ کس را بی پاسخ نمی‌گذارد. پس با ما همراه باشید تا در ادامه به معرفی چند اپلیکیشن فال حافظ با معنی برای اندروید و iOS بپردازیم.

فهرست مطالب

بهترین برنامه های فال حافظ

در این بخش مقاله قصد داریم به معرفی 10 برنامه فال حافظ واقعی بپردازیم. این اپلیکیشن‌های فال حافظ هم برای سیستم عامل اندروید و هم برای سیستم عامل iOS معرفی می‌شوند، پس اگر آیفون یا گوشی اندرویدی دارید، خواندن فهرست زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

1. اپلیکیشن فال حافظ ؛ برنامه فال حافظ صوتی

بهترین برنامه فال حافظ / برترین برنامه های فال حافظ

اولین گزینه در میان برنامه های فال حافظ واقعی برای گوشی، یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها است. اپلیکیشن فال حافظ در حال حاضر در گوگل‌پلی بیش از 1 میلیون بار دانلود شده و امتیاز 4.7 را از کاربران کسب کرده است. این برنامه به‌صورت رایگان و با حجم کم در اختیار شما قرار می‌گیرد و علاوه بر نمایش کامل غزل‌ها، معنی آن‌ها را نیز ارائه می‌کند.

علاوه بر این می‌توانید فال خود را در شبکه‌های اجتماعی نیز به‌اشتراک بگذارید. یک قابلیت ویژه این برنامه صوتی بودن آن است. درصورتی که گوشی شما به اینترنت متصل باشد، برنامه غزل را همراه با صورت برایتان می‌خواند.

2. اپلیکیشن فال حافظ جامع همراه با تفسیر کامل ؛ برترین برنامه های فال حافظ

برترین برنامه های فال حافظ / اپلیکیشن فال حافظ با معنی

این برنامه فال حافظ ازدواج، یکی از بروزترین گزینه‌ها در گوگل‌پلی است. در این برنامه نیز در کنار نمایش غزل‌ها به‌صورت کامل، معنی آن‌ها نیز ارائه شده و امکان اشتراک‌گذاری با دوستان نیز در دسترس است. برای استفاده از این اپ، نیازی هم به اینترنت ندارید و می‌توانید به‌صورت آفلاین از مجموعه غزلیات آن در کنار رابط کاربری زیبا و مدرن برنامه بهره ببرید.

 • دانلود اپلیکیشن فال حافظ جامع همراه با تفسیر کامل برای: اندروید

3. اپلیکیشن فال حافظ از Golden Mind Services

بهترین برنامه فال حافظ / برنامه فال حافظ شب یلدا

اگر به‌دنبال یک برنامه فال حافظ در گوشی با تفسیر هستید، این برنامه برای شما نیست؛ با این حال یکی از معدود اپ‌های فال حافظ موجود در اپ‌استور به‌شمار می‌رود. این برنامه رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و علاوه بر امکان فال‌گیری، غزلیات حافظ را نیز با جستجو به‌شما نشان می‌دهد. همچنین می‌توانید هر غزل را نیز با کلیدواژه مخصوص آن غزل پیدا کنید. مهمتر از همه اینکه این برنامه از اپل واچ نیز پشتیبانی می‌کند.

 • دانلود برنامه فال حافظ از Golden Mind Services برای: iOS

4. اپلیکیشن فال حافظ شیرازی با تفسیر کامل

برترین برنامه های فال حافظ / برنامه فال حافظ ازدواج

این اپ، یک برنامه فال حافظ شب یلدا است. در این برنامه نیز تمام غزلیات حافظه در دسترس شما هستند و شما کافی است با لمس گزینه مربوطه در اپ، فال خود را با غزل و همچنین معنی و تفسیر آن دریافت کنید. همچنین می‌توانید فال خود را در شبکه‌های اجتماعی نیز به‌اشتراک بگذارید.

 • دانلود اپلیکیشن فال حافظ شیرازی با تفسیر کامل برای: اندروید
همچنین بخوانید :

5. اپلیکیشن فال پیشگو

برترین برنامه های فال حافظ / برنامه فال حافظ ازدواج

این گزینه تنها یک برنامه ی گرفتن فال حافظ نیست و علاه بر فال، امکانات سرگرم‌کننده دیگری مثل طالع بینی، فال قهوه، فال اثرانگشت، فال فرشتگان و انواع دیگر فال‌ها را نیز دارد. هرکدام از فال‌ها نیز فرایند متفاوتی برای دریافت نتیجه دارند. همچنین تمام این فال‌ها نیز به‌صورت تصویری قابل به‌اشتراک گذاری هستند. این برنامه همچنین ادعا می‌کند که یک برنامه فال حافظ واقعی اثر انگشتی است و با اثرانگشت فال شما را خواهد گرفت.

 • دانلود اپلیکیشن فال پیشگو برای: اندروید

6. اپلیکیشن حافظ

برترین برنامه های فال حافظ / برنامه فال حافظ پیشگویی با قران

یکی از کامل‌ترین اپ‌های آیفون در ارتباط با حافظ، همین برنامه است. در این اپلیکیشن شما به مجموعه آثاری مثل غزلیات، قطعیات، رباعیات، قصاید و همچنین اشعار منتسب دسترسی دارید و می‌توانید در میان آن‌ها جستجو کنید. همچنین می‌توانید اشعار مورد علاقه را به فهرست علایق خود اضافه کنید و آن‌ها را برای استفاده در سایر برنامه‌ها، کپی کنید. در کنار این موارد شما به زندگی‌نامه حافظ، فال حافظ با تفسیر هم دسترسی خواهید داشت. البته رابط کاربری برنامه کمی قدیمی است و نیاز به بازطراحی دارد.

 • دانلود اپلیکیشن حافظ برای: iOS

7. دیوان حافظ صوتی همراه با فال حافظ

برترین برنامه های فال حافظ / برنامه فال حافظ واقعی اثر انگشتی

گزینه بعدی که در میان برترین برنامه های فال حافظ قرار دارد، یک دیوان صوتی حافظ به‌همراه بیوگرافی و قابلیت گرفتن فال است. برنامه مانند برنامه اولی که در فهرست معرفی کردیم، درصورتی که شما به اینترنت متصل باشید، غزلیات را به‌صورت خودکار برای شما می‌خواند. خود غزل‌ها نیز همراه با تفسیر، قابل دسترسی هستند.

 • دانلود برنامه دیوان حافظ صوتی همراه با فال حافظ برای: اندروید

8. Fal Hafez | فال حافظ ؛ از برترین برنامه های فال حافظ

بهترین برنامه فال حافظ / برنامه های فال حافظ واقعی برای گوشی

این برنامه با بیش از 10 هزار دانلود، جزو بهترین برنامه های فال حافظ اندروید است. در این برنامه شما به بیش از 400 غزل به‌همراه تفسیر اختصاصی آن‌ها دسترسی دارید و در کنار آن می‌توانید زندگی‌نامه حافظ را نیز مطالعه کنید. گرفتن فال نیز بسیار ساده است و تنها با یک دکمه امکان‌پذیر است.

 • دانلود برنامه Fal Hafez | فال حافظ برای: اندروید

9. اپلیکیشن فال حافظ (صوتی همراه با تقسیر)

برترین برنامه های فال حافظ / فال حافظ در گوشی با تفسیر

این اپلیکیشن فال حافظ با معنی، یکی دیگر از برنامه‌های محبوب در گوگل‌پلی برای علاقه‌مندان به حافظ است. برنامه‌ای که از شبیه‌سازی اثرانگشت برای گرفتن فال، صوت استاد گرمارودی، موسیقی پس‌زمینه استاد مشکاتیان و امکان ساخت لیست علاقه‌مندی از غزل‌ها هم پشتیبانی می‌کند. لازم به ذکر است که این برنامه با وجود رایگان بودن، دارای تبلیغات است.

 • دانلود برنامه اپلیکیشن فال حافظ (صوتی همراه با تقسیر) برای: اندروید

10. اپلیکیشن فال حافظ با تفسیر کامل

بهترین برنامه فال حافظ / برترین برنامه های فال حافظ

آخرین برنامه، یکی از معدود برنامه‌های فال حافظ است که هنوز بروزرسانی می‌شود. در این برنامه شما با رابط کاربری متفاوتی روبه‌رو هستید که با وجود متفاوت بودن شاید بیش از حد از رنگ بنفش در آن استفاده شده باشد. این برنامه نیز متن کامل غزل را همراه با تعبیر آن در اختیار شما می‌گذارد و همچنین امکان به‌اشتراک گذاری غزل و معنی را در شبکه‌های اجتماعی نیز دارد.

 • دانلود اپلیکیشن فال حافظ با تفسیر کامل برای: اندروید
احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
نرم افزار یادآوری زمان مصرف دارو؛ با این برنامه‌ها ...
نگار رئیسی14 شهریور 1402 09:30
thumbnail
بهترين همراه بانک برای آيفون ؛ معرفی اپلیکیشن های ...
نگار رئیسی15 مرداد 1402 11:30

سخن پایانی

در فهرست بالا 10 برنامه فال حافظ را معرفی کردیم. اگر نرم افزار خوبی در این زمینه می‌شناسید، در بخش نظرات آن را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین به ما بگویید که به نظر شما بهترین برنامه فال حافظ کدام عنوان است؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400