سخت ترین نقش های تاریخ سینما | پشت پرده نقش های ماندگار

سخت ترین نقش های تاریخ سینما
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

نقش‌های مهم و تاثیرگذار در سینمای جهان کم نیستند. این نقش‌ها با وجود سختی‌های فراوان، بازیگران خود را به درجه بالایی از ماندگاری و شهرت رسانده‌اند. در این مطلب به بررسی سخت ترین نقش های تاریخ سینما می‌پردازیم.

حقیقت این است که سینمای هالیوود بی‌رحم است. سخت‌ترین و پرفشارترین کارهای سینمایی برای عوامل و فعالان حوزه سینما از بازیگران تا کارگردانان و موسیقی‌دانان در سینمای هالیوود اتفاق می‌افتد. برای خلق یک اثر ماندگار و پرفروش در سینمای هالیوود فشارهای روانی سخت و سنگینی به عوامل سازنده فیلم وارد خواهد شد؛ چراکه ساخت اثری ماندگار به دلیل حجم بالای پروژه‌ها، رقابت‌های سنگین و مطرح بودن سینمای هالیوود در مقیاس جهانی، کار بسیار دشواری است. بارها اتفاق افتاده است که کارگردانان سخت‌گیر و دقیقی مانند دیوید فینچر برای فیلمبرداری یک سکانس بیش از صدها برداشت را ثبت کرده‌اند و موسیقی‌دانانی که برای خلق یک موسیقی متن جاودان، مشقت‌های فراوانی به جان خریده‌اند و سرانجام بازیگرانی که برای زنده کردن هرچه بیشتر نقش خود با کاهش یا افزایش شدید وزن، افسردگی، اختلالات روانی، تغییر ظاهر و… دست و پنجه نرم کرده‌اند.

گاهی هم این امر خطیر به بهای جان آنان تمام می‌شود، اما بیادماندنی ترین نقش آفرینی های سینمای جهان را به وجود می‌آورند. هیچ یک از موارد ذکر شده باعث نمی‌شود که ما به عنوان یک مخاطب، سینمای هالیوود را دوست نداشته باشیم. در حقیقت همین بی‌رحمی و دیوانگی محض در هالیوود است که مخاطبان را شیفته خود می‌کند و باعث خلق آثار جاودان و ماندگار در تاریخ سینما می‌شود. هرچه تعداد آثار ماندگار سینمایی بیشتر باشد، اینگونه داستان‌ها پیرامون چالش‌های بازیگران، بیشتر خواهد شد. در این مطلب از پلازا قصد داریم به معرفی 14 بازیگر سینما بپردازیم که چالش برانگیزترین و سخت ترین نقش های تاریخ سینما را ایفا کرده‌اند.

فهرست مطالب:

سخت ترین نقش های تاریخ سینما

می‌توان گفت که در واقع سختترین نقش آفرینی های تاریخ سینما، همان‌هایی هستند که ماندگار می‌شوند و همیشه از آن‌ها به‌عنوان بهترین‌ها یاد می‌شود. بیادماندنی ترین نقش آفرینی های سینمای جهان جز با رنج و مشقت و تلاش فراوان بازیگران این نقش‌ها به وجود نمی‌آیند. در ادامه به تعدادی از سخت ترین نقش های تاریخ سینما و رنج بازیگران ایفا کننده این نقش‌ها اشاره خواهیم کرد.

14. رونی مارا ایفاگر نقش لیسبت سالاندر در فیلم The Girl With The Dragon Tattoo

سخت ترین سکانس های تاریخ سینما

 • سال ساخت فیلم: 2011
 • کارگردان: دیوید فینچر (David Fincher)

یکی از سختترین شخصیت های تاریخ سینما را رونی مارا (Rooney Mara) در فیلم تریلر روانشناختی و نئو-نوآر دختری با خالکوبی اژدها خلق کرده است. او نیز مانند بسیاری از بازیگران حرفه‌ای این لیست، که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم، مجبور بود وزن زیادی کم کند. علاوه بر این، شخصیتی که او باید نقشش را ایفا می‌کرد پیرسینگ‌های متعددی در نقاط مختلف بدنش مانند گوش‌ها و بینی داشت. اگرچه مارا می‌توانست انتخاب کند که پیرسینگ‌های فیک داشته باشد، اما تصمیم گرفت از نمونه‌های واقعی استفاده کند. مارا برای ایفای این نقش که از سخت ترین نقش های تاریخ سینما بود، افتخارات زیادی کسب کرد که از میان آن‌ها می‌توان به نامزدی دریافت جوایز اسکار و گلدن گلوب اشاره کرد.

13. مارگو رابی ایفاگر نقش تونیا در فیلم I, Tonya

سخت ترین شخصیت های منفی زن

 • سال ساخت فیلم: 2017
 • کارگردان: کریگ گیلسپی (Craig Gillespie)

مارگو رابی یکی از ستاره‌های درخشان این روزهای سینما است که این جایگاه را به راحتی به دست نیاورده است. او در سال 2017 با حضورش در فیلم بیوگرافی ورزشی I, Tonya بسیاری را شگفت‌زده کرد. مارگو رابی برای بازی در نقش یک اسکیت‌باز حرفه‌ای در این فیلم، به مدت پنج ماه، 5 روز در هفته و روزی 4 ساعت به تمرین اسکی می‌پرداخت. او حتی به خاطر حجم زیاد تمرین‌ها دچار دیسک گردن شد.

رابی برای بازی در نقش تونیا سختی‌های زیادی کشید و از این رو می‌توان این نقش را در فهرست سخت ترین نقش های تاریخ سینما قرار بدهیم. مارگو رابی برای ایفای نقش تونیا در این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار، بفتا و گلدن گلوب بهترین بازیگر زن شد.

12. جیمی فاکس ایفاگر نقش ری چارلز در فیلم Ray ؛ از سختترین نقش آفرینی های تاریخ سینما

سخت ترین شخصیت های منفی تاریخ سینما

 • سال ساخت فیلم: 2004
 • کارگردان: تیلور هکفورد (Taylor Hackford)

بازی جیمی فاکس (Jamie Foxx) در فیلم ری چارلز را نیز می‌توان جزو سختترین نقش آفرینی های تاریخ سینما دانست. جیمی فاکس بازیگر، کمدین و خواننده آمریکایی است که در سال 2004 در فیلم بیوگرافی ری، نقش ری چارلز را بازی کرد. ری چارلز یکی از خواننده‌های بزرگ آمریکایی بود که در کودکی بینایی‌اش را از دست داده بود. جیمی فاکس علاوه بر اینکه برای ایفای این نقش بیش از 13 کیلوگرم وزن کم کرد، مجبور بود از پلک‌های مصنوعی استفاده کند. او در دو هفته‌ی اول فیلمبرداری مدام دچار حمله‌های عصبی می‌شد. او در این باره می‌گوید: «تصور کنید روزی 14 ساعت چشمانتان را چسب بزنند تا بسته بماند. شبیه این است که به زندان محکوم شده باشید.»

البته فاکس جواب زحماتش را هم گرفت. او برای ایفای نقش این خواننده بزرگ جوایز و افتخارات زیادی کسب کرد که از میان آن‌ها می‌توانیم به جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتا برای بهترین بازیگر نقش اول مرد اشاره کنیم.

11. میکی رورک ایفاگر نقش رندی رابینسون در فیلم The Wrestler

سخت ترین نقش های هالیوود

 • سال ساخت فیلم: 2008
 • کارگردان: دارن آرنوفسکی (Darren Aronofsky)

یکی دیگر از سخت ترین نقش های هالیوود را میکی رورک (Mickey Rourke) در درام ورزشی و رواشناختی کشتی‌گیر ایفا کرده است. فیلم کشتی‌گیر تصویرگر زندگی یک کشتی‌گیر حرفه‌ای است که به سال‌های پایانی کشتی‌گیری‌اش نزدیک می‌شود ولی خارج از رینگ کشتی، زندگی خوبی ندارد.

رورک هنگام ایفای این نقش پنجاه و چندسال داشت و تمرین و تلاش برای رسیدن به فیزیک یک ورزشکار، برای او کار ساده‌ای نبود. البته او پیش‌تر به‌عنوان بوکسور فعالیت کرده بود اما آمادگی بدنی مورد نیاز برای کشتی خیلی با آن فرق داشت و باعث شد او حین تمرین آسیب‌های زیادی متحمل شود. با این همه، میکی رورک اجازه نداد سختی‌های راه او را از رسیدن به خواسته‌اش باز دارند.

این فیلم در واقع فرصت مجددی برای رورک بود تا بتواند استعدادش را به رخ مخاطبان بکشد. او که در دهه 1980 از ستاره‌های درخشان هالیوود محسوب می‌شد، با این فیلم بار دیگر در آسمان سینما درخشید و توانست نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شود.

10. چویی مین-سیک ایفاگر نقش اوه دائه-سو در فیلم Old Boy

سختترین شخصیت های تاریخ سینما

 • سال ساخت فیلم: 2003
 • کارگردان: پارک چان-ووک (Park Chan-wook)

نفر دهم این لیست، بازیگر نقش اصلی فیلم کره‌ای Old Boy (پیرپسر) محصول سال 2003 است. این فیلم داستان مردی‌ست که 15 سال توسط اشخاص ناشناسی در یک اتاق زندانی شده است. چویی مین سیک (Choi Min-sik) بازیگر نقش اصلی این فیلم برای به دست آوردن وزن ایده‌آل شخصیت فیلم Old Boy حدود 6 هفته سخت ورزش کرد و موفق شد 9 کیلو از وزنش را در این مدت کم کاهش دهد.

همچنین بخوانید :

علاوه بر این برای اجرای درست صحنه مبارزه معروف این فیلم ساعت‌ها تمرین رزمی کرد. چالش‌های چویی مین سیک به این موارد محدود نمی‌شود. در یکی از سکانس‌های فیلم Old Boy، که شاید بتوان آن را از سخت ترین سکانس های تاریخ سینما دانست، شخصیت اصلی فیلم یعنی اوه دائه-سو را مشاهده می‌کنیم که یک اختاپوس زنده را به طور کامل می‌بلعد. چویی مین سیک برای درآوردن این سکانس ناچار شد همین کار را عینا انجام داده و یک اختاپوس زنده را بخورد. اگر فکر می‌کنید داستان عجیب‌تر از این نمی‌شود سخت در اشتباهید؛ چراکه کارگردان Old Boy این سکانس را برای چهار مرتبه تکرار کرد و این یعنی چویی مین سیک مجبور شده است برای ضبط یک سکانس چهار اختاپوس زنده را ببلعد. فیلم Old Boy جایزه نخل طلای جشنواره کن را دریافت کرد و مورد تحسین کوئنتین تارانتینو رئیس داوران کن در سال 2003 نیز واقع شد.

9. ان هتوی ایفاگر نقش فنتین در فیلم Les Miserables ؛ از سختترین نقش آفرینی های تاریخ سینما

سخت ترین نقش های تاریخ سینما

 • سال ساخت فیلم: 2012
 • کارگردان: تام هوپر (Tom Hooper)

هرساله از میان نامزدهای جایزه اسکار در رشته‌های مختلف، تنها یک برنده مسلم وجود دارد. به عنوان مثال در سال 2009 همگان می‌دانستند که اسکار نقش مکمل متعلق به هیث لجر است، هرچند که او در آن زمان در قید حیات نباشد. در سال 2013 نیز برنده مسلم اسکار نقش مکمل ان هتوی (Anne Hathaway) به دلیل بازی خارق‌العاده‌اش در فیلم Les Miserables (بینوایان) بود. قطعا هتوی لیاقت دریافت این جایزه را داشته است؛ چراکه برای ایفای آن متحمل رنج زیادی شد.

برای ایفای نقش فنتین که بدون شک یکی از سختترین نقش آفرینی های تاریخ سینما است، هتوی در ابتدا ناچار شد تا حدود 10 کیلوگرم از وزن خود را کم کند و این میزان کاهش وزن برای فردی در جثه او دشوار بود. پس از آن برای اجرای سکانسی که شخصیت فنتین موهای خود را کاملا کوتاه می‌کند تا آن‌ها را بفروشد، هتوی واقعا از موهایش دست کشید و سر خود را تراشید تا بتواند این سکانس را واقعی‌تر جلوه دهد.

8. آدرین برودی ایفاگر نقش ولادیسلاو اشپیلمان در فیلم The Pianist

سختترین نقش آفرینی های تاریخ سینما

 • سال ساخت فیلم: 2002
 • کارگردان: رومن پولانسکی (Roman Polanski)

بدون شک آوازه فیلم مشهور پیانیست به گوش همه ما خورده است؛ روایتی واقعی از زندگی یک پیانیست یهودی به نام ولادیسلاو اشپیلمان در زمان جنگ جهانی دوم و بحبوحه هولوکاست. کارگردان این اثر، رومن پولانسکی فیلم پیانیست را مهم‌ترین اثر خود می‌داند. این فیلم دروازه ورود بازیگر جوانی شد که اکنون از ستاره‌های مطرح هالیوود است و آن شخص کسی جز آدرین برودی (Adrien Brody) نیست. در زمان ساخت این فیلم در سال 2002 برودی تنها 29 سال سن داشت و تقریبا ناشناخته بود. او قصد داشت برای راضی کردن کارگردان افسانه‌ای چون پولانسکی دست به خلق نقشی ماندگار و باورپذیر بزند که به این هدف هم رسید و در سال 2002 برنده جایزه اسکار نقش اول مرد شد. برودی برای بازی در نقش یک پیانیست حرفه‌ای دوره‌های فشرده آموزش پیانو را گذراند تا انگشتانش فرز و سریع روی کلیدها بتوانند به حرکت درآیند.

برودی معتقد بود به عنوان یک یهودی بازمانده از هولوکاست که تمام افراد نزدیک خود را از دست داده است، باید حس فقدان و از دست دادن را تجربه کند. به همین دلیل پیش از شروع ضبط پروژه برودی همه دارایی‌های خود از جمله خانه، ماشین، تلفن همراه و تلویزیون خود را فروخت. علاوه بر این برای نزدیک شدن به فیزیک جسمانی کاراکتر فیلم حدود 60 کیلوگرم از وزن خود را کم کرد که این میزان از کاهش وزن ریسک بزرگی برای سلامتی او محسوب می‌شد. تمام این موارد نقش برودی را به یکی از سخت ترین نقش های تاریخ سینما تبدیل کرده‌اند.

7. رابرت دنیرو ایفاگر نقش جیک لاموتا در فیلم Raging Bull

سخت ترین سکانس های تاریخ سینما

 • سال ساخت فیلم: 1980
 • کارگردان: مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese)

رابرت دنیرو (Robert De Niro) بدون شک یکی از بزرگترین بازیگران هالیوودی است که به خوبی از پس ایفای سخت ترین نقش های تاریخ سینما برآمده است. یکی از این نقش‌ها که جایزه اسکار را برایش به ارمغان آورد نقش جیک لاموتا، بوکسور سابق آمریکایی است که در فیلم Raging Bull به زندگی او پرداخته شده است. دنیرو برای به تصویر کشیدن بهتر این شخصیت به مدت سه ماه تحت نظر خود جیک لاموتا تعلیم بوکس دید و حتی در سه مسابقه بوکس واقعی نیز شرکت کرد که در دو مسابقه برنده شد.

گفته می‌شود لاموتا تحت تاثیر استعداد دنیرو در بوکس قرار گرفته بود و به او پیشنهاد داده بود بوکس حرفه‌ای را ادامه دهد. علاوه بر این رابرت دنیرو برای سکانس آخر فیلم Raging Bull که شخصیت جیک لاموتا را در زمان بازنشستگی به تصویر می‌کشید 27 کیلوگرم به وزن خود اضافه کرد تا فیزیک بدنی لاموتا در زمان بازنشستگی را به خوبی تصویرسازی کند.

6. شلی دووال ایفاگر نقش وندی تورنس در فیلم The Shining

سختترین شخصیت های تاریخ سینما

 • سال ساخت فیلم: 1980
 • کارگردان: استنلی کوبریک (Stanley Kubrick)

فیلم The Shining (درخشش) را می‌توان یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک در زمینه روانشناسی دانست. جک نیکلسون بازیگر نقش اصلی این فیلم بارها عنوان کرده است که برای ایفای نقش خود در The Shining متحمل فشارهای زیادی شده است. علاوه بر این نیکلسون مدعی شده بازیگر زن این فیلم که نقش همسر نیکلسون در فیلم را بازی می‌کرد فشارهای بسیار بیشتری را تحمل کرده است. به گزارش عوامل سازنده The Shining، استنلی کوبریک در طول ضبط شاینینگ فشار زیادی به شلی دووال وارد می‌کرده، بطوریکه او را مجبور کرد سکانس فروپاشی روانی نقش وندی تورنس را 127 بار اجرا کند.

با وجود موفقیت بسیار بالای فیلم The Shining، شلی دووال از صحنه سینما محو شد و دلیل آن هم دور از ذهن نیست. تحمل این حجم از فشار عصبی برای او بسیار دشوار بود، بطوریکه در طول فیلمبرداری The Shining دچار خستگی عصبی شد و تا مدت‌ها با مشکل اضطراب خود دست و پنجه نرم می‌کرد. حتی حجم زیادی از موهای دووال به دلیل فشار عصبی ریخت. به جرئت می‌توان گفت یکی از سختترین نقش آفرینی های تاریخ سینما متعلق به شلی دووال بوده است؛ نقشی که باعث پایان یافتن حیات حرفه‌ای او شد.

5. شایا لباف ایفاگر نقش بوید بایبل سوان در فیلم Fury

سخت ترین شخصیت های منفی تاریخ سینما

 • سال ساخت فیلم: 2014
 • کارگردان: دیوید آیر (David Ayer)
همچنین بخوانید :

شایا لباف (Shia LaBeouf) برای به تصویر کشیدن سربازی که ماه‌هاست در جبهه جنگ گیر افتاده دست به کارهای عجیبی زد که البته موفق نیز عمل کرده است. به عنوان مثال برای ماه‌های متوالی از حمام کردن اجتناب کرد، هرچند که ظاهرا همبازی‌های او از این تصمیم وی در عذاب بودند! علاوه بر این لباف برای ایجاد زخمی روی صورتش از ایجاد این زخم با گریم سر باز زد و با چاقویی صورت خود را زخمی کرد و حتی یکی از دندان‌هایش را سر صحنه فیلمبرداری از دهانش کشید.

4. لئوناردو دی کاپریو ایفا گر نقش هیو گلس در فیلم The Revenant

سخت ترین شخصیت های منفی زن

 • سال ساخت فیلم: 2015
 • کارگردان: الخاندرو جی. اینیاریتو (Alejandro G. Iñárritu)

بسیاری از هواداران دی کاپریو (Leonardo DiCaprio) نقش او در فیلم The Revenant (بازگشته) را یکی از سخت ترین نقش های تاریخ سینما می‌دانند؛ نقشی که باعث شد او برای اولین بار جایزه اسکار را دریافت کند. ضبط فیلم The Revenant برای مدتی طولانی (9 ماه) و در شرایط آب و هوایی طاقت فرسایی انجام شد. دی کاپریو برای ایفای هرچه بهتر نقش هیو گلس باید دو زبان محلی پانی و آریکارا را می‌آموخت؛ چراکه در چندین سکانس باید به این زبان‌ها دیالوگ می‌گفت. علاوه بر زبان‌های محلی، دی کاپریو چند مهارت ابتدایی مانند شکار کردن و درست کردن آتش را نیز آموخت.

پرچالش‌ترین سکانس فیلم The Revenant برای دی کاپریو سکانسی است که در آن باید در مقابل دوربین کبد خام یک گاومیش را می‌خورد. سختی این کار برای دی کاپریو دو چندان بود؛ چراکه او گیاه‌خوار است و به هیچ وجه گوشت مصرف نمی‌کند. نقش هیو گلس یکی از بهترین نقش آفرینی های سینما بود که دی کاپریو به خوبی از پس آن برآمد. برای خواندن بیوگرافی لئوناردو دی کاپریو می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید.

3. دنیل دی لوئیس ایفاگر نقش کریستی براون در فیلم My Left Foot

سخت ترین نقش های هالیوود

 • سال ساخت فیلم: 1989
 • کارگردان: جیم شریدان (Jim Sheridan)

دنیل دی لوئیس (Daniel Day-Lewis) در سینمای هالیوود به بازی‌های زیرپوستی و طبیعی خود معروف است و همین ویژگی او برایش 3 جایزه اسکار به ارمغان آورده است و این تعداد اسکار برای یک بازیگر در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود. او یکی از بازیگرانی است که از پس ایفای سخت ترین نقش های تاریخ سینما بر می‌آید.

یکی از جوایز اسکار او برای بازی در فیلم My Left Foot (پای چپ من) است. دی لوئیس در این فیلم در نقش مردی بازی می‌کند که مبتلا به نوعی فلج مغزی است و تنها می‌تواند پای چپش را حرکت بدهد. دی لوئیس برای آنکه بهتر بتواند در نقش خود فرو برود در تمام طول مدت ضبط این پروژه از ویلچر خود بلند نمی‌شد و دیگران را وادار می‌کرد در خوردن غذا و یا حرکت کردن به او کمک کنند. حتی زمانی که کار فیلمبرداری و ضبط انجام نمی‌شد، او باز هم ویلچر خود را ترک نمی‌کرد.

2. ناتالی پورتمن ایفاگر نقش نینا سیرز در فیلم Black Swan

سخت ترین نقش های تاریخ سینما

 • سال ساخت فیلم: 2010
 • کارگردان: دارن آرونوفسکی

ناتالی پورتمن (Natalie Portman) را نمی‌توان در دسته زنان درشت اندام قرار داد و به طور کلی می‌توان گفت که اندام ظریف و باریکی دارد. به همین دلیل شاید تعجب کنید اگر بدانید که او برای ایفای نقش یک بالرین حرفه‌ای در درام روانشناسی Black Swan (قوی سیاه) حدود 10 کیلوگرم از وزن خود را کاهش داد تا از نظر ظاهری بیشتر به یک بالرین حرفه‌ای شبیه شود. علاوه بر این پورتمن به مدت یک سال تحت تمرینات فشرده یک مربی باله قرار گرفت و تمام هزینه آن را نیز به صورت شخصی پرداخت کرد.

او حتی تلاش کرد تا صدای زنگ‌دار و دخترانه خود را برای این فیلم تغییر دهد و به همین جهت تحت تعلیم یک معلم آواز نیز قرار گرفت. پورتمن همچنین بارها هنگام ضبط سکانس‌های رقص دچار آسیب‌های جسمی از جمله پارگی تاندون یا کشیدگی رباط صلیبی شد. طی ضبط یکی از این سکانس‌ها به دلیل برخورد شدید سرش به زمین بیهوش و روانه بیمارستان شد. ناگفته نماند که پس از انتشار فیلم Black Swan، ناتالی پورتمن حاصل تمام تلاش‌های خود را دریافت کرد و در جشنواره‌های متعدد برنده جوایز معتبر بسیاری از جمله جایزه اسکار شد. می‌توان گفت پورتمن در رتبه اول سخت ترین نقش های تاریخ سینما است که توسط یک زن ایفا شده است.

1. کریستین بیل ایفاگر نقش ترور رزنیک در فیلم The Machinist ؛ از سختترین نقش آفرینی های تاریخ سینما

سختترین نقش آفرینی های تاریخ سینما

 • سال ساخت فیلم: 2004
 • کارگردان: برد اندرسون (Brad Anderson)

رتبه اول سخت ترین نقش های تاریخ سینما به کسی جز کریستین بیل (Christian Bale) تعلق ندارد. کریستین بیل به دلیل افزایش و کاهش فاحش وزن برای ایفا کردن نقش‌های مختلف معروف است و برخی او را سلطان تغییر وزن در هالیوود می‌دانند. او برای بازی در نقش ترور رزنیک در فیلم روانشناختی The Machinist (ماشین‌چی) در مدت کوتاهی حدود 29 کیلوگرم از وزن خود را از دست داد. تماشای بیل به عنوان یک فرد نحیف، استخوانی و بی‌جان در نقش یک مبتلا به بی‌خوابی، برای بسیاری از طرفداران او آزاردهنده، اما از طرفی دیگر شگفت‌انگیز هم بود. شگفتی مخاطبان آن جا شدت گرفت که بیل پس از ایفای این نقش، برای بازی در فیلم آغاز بتمن به سرعت 45 کیلوگرم به وزن خود اضافه کرد.

کلام آخر

در این مطلب به معرفی و بررسی سخت ترین نقش های تاریخ سینما پرداخته و نمونه‌های متعددی را برای شما شرح دادیم. نظر شما در مورد بازی‌های اینچنینی هنرپیشگان هالیوود چیست؟ فکر می‌کنید کدامیک از بازیگران مرد سخت ترین شخصیت های منفی تاریخ سینما را ایفا کرده‌اند؟ سخت ترین شخصیت های منفی زن را کدام بازیگران ایفا کرده‌اند؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با پلازا به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
مسعود گلی
.
01 مهر 1401، 00:35
پاسخ
0
0
عالی بود مقاله تون مزسی
جدول فروش فیلم ها