حذف اهنگ پیشواز ایرانسل ؛ چطور می توان دستور لغو آهنگ پیشواز را صادر کرد؟

Irancell mci / حذف آهنگ پیشواز ایرانسل
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل چگونه است؟ اگر کاربر این اپراتور هستید و می‌خواهید آهنگ پیشواز خود را حذف کنید می‌توانید نحوه انجام این کار و همچنین طریقه تغییر پیشواز ایرانسل را در این مطلب پیدا کنید. لازم به ذکر است بدانید که روش فعالسازی پیشواز ایرانسل برای خطوط مختلف انجام خواهد گرفت که در این میان تفاوتی ندارد که از چه پیش شماره ای استفاده میکنید. روش های زیر بطور رسمی توسط اپراتور ها عرضه شده است که میتوانید به صورت رایگان به آنها دسترسی پیدا کنید.

به همین دلیل اپراتور ایرانسل سرویسی را به کاربران ارائه می‌کنند که با فعال کردن آن می‌توانیم آهنگ مورد نظرمان را جایگزین صدای بوق کنیم. البته شما هر آهنگی را نمی‌توانید مورد استفاده قرار دهید و باید از میان آهنگ‌هایی که به شما ارائه می‌شود یکی را برای مدت مشخصی خریداری کنید. نحوه فعال سازی این سرویس به طور کامل در وبسایت اپراتورها موجود است، اما حذف آهنگ پیشواز ایرانسل چه روندی دارد و چطور می توان آهنگ پیشواز را حذف كرد؟ برای پاسخ به این سوالات همراه پلازا باشید.

فهرست مطالب:

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

کاربران برای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل یا تغییر پیشواز ایرانسل می‌توانند از 2 دستور مختلف استفاده کنند. اگر به دنبال غیر فعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل به صورت موقتی هستید کافی است کد GHF را به شماره 7575 ارسال کنید. اما اگر بخواهید به طور دائمی پروسه حذف آهنگ پیشواز ایرانسل با کد را انجام دهید باید کد ENS را به این شماره ارسال کنید. به این صورت با یک کد می‌توانید کار حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل را انجام دهید.

Irancell mci / حذف آهنگ پیشواز همراه اول

کد غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل بسته به اینکه بخواهید به صورت موقت یا دائمی این کار را انجام دهید یکی از دو کد GHF یا ENS است. این روش بیشتر از همه برای کسانی کاربرد دارد که به دنبال روش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل بدون کد آهنگ هستند؛ زیرا ممکن است به هر دلیلی کد آهنگ را به خاطر نداشته باشید. به این ترتیب می‌توانید سرویس را غیرفعال کنید و دوباره آن را با آهنگ دیگری فعال کنید.

اما اگر کد آهنگ را می‌دانید و نیازی به پيدا كردن كد آهنگ پيشواز ايرانسل خود ندارید می‌توانید برای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل کد HZ و در ادامه آن کد آهنگ را به شماره 7575 (برای مثال HZ100100) ارسال و آهنگ مورد نظر را حذف کنید. به این ترتیب اگر به دنبال جایگزینی آهنگ پیشواز ایرانسل باشید می‌توانید یک آهنگ جدید انتخاب کنید یا از صدای بوق پیش‌فرض استفاده کنید.

برای تعویض آهنگ پیشواز ایرانسل باید بدانید که میتوانید از کلمه off نیز استفاده کنید که در این حالت فقط کافیست به شماره ای که برای خرید آهنگ پیشواز کد ارسال نموده اید کلمه اف را ارسال کنید.

تغییر پیشواز ایرانسل

ممکن است شما به فکر جایگزینی پیشواز ایرانسل باشید. این اپراتور این کار را برای شما ساده کرده است. کد غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل و فعالسازی پیشواز جدید به صورت زیر است:

برای حذف پیشواز فعلی و پيدا كردن كد آهنگ پيشواز ايرانسل، باید کد آهنگ قبلی و کد آهنگ جدید را در اختیار داشته باشید. سپس به سادگی کد برداشتن پیشواز ایرانسل زیر را شماره گیری کنید:

#کد آهنگ جدید*کد آهنگ فعلی*6*777*

فعالسازی پیشواز ایرانسل

روش فعال سازی پیشواز ایرانسل به صورتی است که باید کد آهنگ‌ها را داشته باشید تا بتوانید آن را فعال کنید. بنابراین برای مشاهده آلبوم پیشواز ایرانسل به صورت زیر عمل کنید:

کد دستوری #777* را شماره گیری کنید. در اینجا لیست آهنگ‌های پیشواز قابل مشاهده است. در یک روش دیگر برای دیدن همه آهنگ‌های پیشواز، می‌توانید به اپلیکیشن آهنگ پیشواز ایرانسل نیز مراجعه کنید.

بعد از پیدا کردن کد آهنگ مورد نظر، کد را به 7575 پیامک کنید. همچنین فعالسازی پیشواز ایرانسل از طریق اپلیکیشن آن نیز امکان پذیر است.

چطور کد آهنگ پیشواز فعلی خود را پیدا کنیم؟

حتما متوجه شدید که برای حذف آهنگ پیشواز، باید کد آهنگ پیشواز فعلی خود را داشته باشید. برای پیدا کردن کد آهنگ پیشواز فعلی، به صورت زیر عمل کنید:

  • برنامه پیام‌ها را باز کنید.
  • حرف A را به شماره 7575 ارسال کنید.

به این صورت آلبوم پیشواز شما برایتان ارسال خواهد شد.

سخن پایانی

آهنگ پیشواز یا آوای انتظار یکی از خدماتی است که ایرانسل به کاربران خود ارائه می‌کند. از ابتدا و به طور پیش‌فرض زمانی که یکی از مخاطبین شما با شماره شما تماس برقرار می‌کند یک صدای بوق از گوشی او پخش می‌شود تا نشان دهد تماس با موفقیت برقرار شده و گوشی شما در حال زنگ خوردن است. اما این صدای بوق ممکن است برای خیلی‌ها جذابیتی نداشته باشد.

در مقاله فوق آموزش کد لغو آهنگ پیشواز ایرانسل به شما عزیزان آموزش داده شد که در این زمینه میتوانید به کد های یو اس اس دی دسترسی داشته باشید که مستقیما از اپراتور ها در اختیار کاربران قرار گرفته اند.

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول

اگر روش غیر فعالسازی اهنگ پیشواز ایرانسل بدون کدآهنگ را بکارگیری میکنید میتوانید آنرا با نام خودتان در نظرات برای ما ارسال کنید تا با عنوان حذف اهنگ پیشواز از ایرانسل من یا روش مد نظر در این مطلب قرار گیرد. لازم به ذکر است که در این مقاله به اپراتور ایرانسل اشاره شده است که میتوانید روش مربوط به رایتل و یا اپراتور های مدنظر را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

چگونه بفهمیم چند تا اهنگ پیشواز داریم؟

در ابتدای این موضوع ابتدا باید هر تعداد آهنگ پیشوازی که مد نظر دارید را خریداری و سپس از کد #۲*۱*۷۷۷* از چپ به راست استفاده میکنید.

آیا روشی برای حذف اهنگ پیشواز ایرانسل بدون کدآهنگ وجود دارد؟

بله در این زمینه شما فقط کافیست کلمه off را به شماره ای که برای خرید آهنگ پیشواز استفاده نموده اید را ارسال کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها