استیکر ساز متحرک واتساپ ؛ معرفی 12 برنامه استیکر ساز متحرک واتس اپ

برنامه ساخت استیکر متحرک واتساپ / اپلیکیشن استیکر زنده واتساپ
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

برنامه های استیکر ساز متحرک واتساپ، اپ هایی هستند که به شما این امکان را می‌دهند تا در واتسپ از طریق بهترین نرم افزار های ساخت استیکر، استیکرهای زنده و قابل حرکت بسازید. با کمک این برنامه های استیکر ساز واتس اپ، می‌توانید پک‌های استیکر ساخته و برای دوستان خود ارسال کنید.

استیکرها به دلیل تنوع زیادی که دارند روز به روز به محبوبیت بیشتری دست پیدا می‌کنند و اگر شما نیز جز آن دسته از کاربرانی هستید که مدام با استیکرها سر و کله می‌زنید، به احتمال زیاد از پک‌های استیکر پیش‌فرض واتساپ خسته شدید و به دنبال دانلود برنامه ساختن استیکر متحرک واتساپ اندروید و آیفون هستید تا بتوانید پک‌های جدید بسازید. با معرفی چندین برنامه ساخت استیکر متحرک واتساپ موبایل، همراه پلازا باشید.

فهرست مطالب

بهترین برنامه استیکر متحرک واتساپ

با کمک یک برنامه استیکر ساز متحرک در واتس اپ می‌توانید استیکرهای منحصر به فرد مخصوص خودتان را بسازید و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. این برنامه‌ها بهترین برنامه های ساختن استیکر متحرک هستند که می‌توانید با آن‌ها استیکرهای زنده بسازید.

1. برنامه Sticker Maker

برنامه ساخت استیکر متحرک واتساپ / اپلیکیشن استیکر زنده واتساپ

یکی از نرم افزار های کاربردی برای درست کردن استیکر متحرک واتس اپ، استیکر میکر است. این برنامه به شما امکان استفاده از تصاویر، ویدیوها و فایل‌های گیف که در گوشی دارید را می‌دهد تا بتوانید آن‌ها را به استیکرهای زنده تبدیل کنید. در این برنامه می‌توانید به تعداد نامحدود پک‌های استیکر بسازید. البته در هر پک حداکثر می‌توانید 30 استیکر قرار دهید.

می‌توانید استیکرهایی که ساختید را در همین برنامه با سایر کاربران به اشتراک بگذارید یا آن‌ها را به واتساپ منتقل کنید. همچنین می‌توانید استیکرهایی که سایر کاربران ساختند را هم دانلود و استفاده کنید.

دانلود برنامه استیکر ساز متحرک Sticker Maker: برای اندروید | برای آیفون

2. استیکر ساز متحرک واتساپ برای ایفون و اندروید Aivatar

استیکر ساز متحرک واتساپ / بهترین برنامه استیکر متحرک واتساپ

برنامه Aivatar، بهترین برنامه استیکر ساز واتساپ برای آیفون و اندروید برای ساخت استیکر از خودتان است. از طریق این استیکر متحرک ساز واتساپ می‌توانید با تصاویر سلفی که از خودتان می‌گیرید استیکر متحرک بسازید و آن‌ها را در واتساپ و سایر پیام‌رسان‌ها به‌اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید استیکر را هرطور که خواستید ویرایش کنید. خود برنامه نیز هر هفته استیکرهای جدیدی در دسترس شما قرار می‌دهد.

دانلود استیکر ساز متحرک واتساپ Aivatar: برای اندروید | برای آیفون

3. نرم افزار درست کردن استیکر متحرک واتس اپ Wemoji

نرم افزار استیکر متحرک واتس اپ / اپ استیکر ساز متحرک واتساپ

وموجی یک نمونه دیگر از اپلیکیشن استیکر ساز متحرک حرفه ای واتساپ است و مانند برنامه قبلی، رابط کاربری آن شباهت زیادی به خود واتساپ دارد و به همین دلیل کار با آن خیلی سخت نیست. در این برنامه می‌توانید انواع و اقسام استیکرهای مختلف از جمله متحرک را بسازید و در واتساپ و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

همچنین می‌توانید از کیبورد گوشی به استیکرها اموجی اضافه کنید یا اینکه متن‌هایی با فونت‌های مختلف به استیکر اضافه کنید.

دانلود بهترین برنامه استیکر ساز متحرک Wemoji برای اندروید

4. استیکر ساز متحرک واتساپ Stickers for WhatsApp & Maker

استیکر ساز متحرک واتساپ / بهترین برنامه استیکر متحرک واتساپ

این استیکر ساز متحرک واتساپ برای ایفون، به گفته سازندگانش، اولین برنامه استیکر اپ‌استور است. در این برنامه می‌توانید به‌صورت روزانه پک‌های استیکر جدید دریافت و آن‌‌ها را به واتساپ، تلگرام و دیگر پیام‌رسان‌ها اضافه کنید. همچنین استیکرهای متحرک نیز جزو پک‌هایی که می‌توانید دانلود کنید هستند. علاوه بر این‌ها، برنامه به‌شما اجازه ساخت استیکرهای جدید را نیز می‌دهد.

دانلود برنامه ساخت استیکر متحرک واتسپ Stickers for WhatsApp & Maker برای آیفون

5. Animated Sticker Maker

برنامه ساخت استیکر متحرک واتساپ / برنامه استیکر ساز متحرک در واتس اپ

این برنامه استیکر ساز واتس اپ به شما این امکان را می‌دهد تا از تصاویری که با دوربین گرفتید از جمله ویدیوها استیکر بسازید یا اینکه خودتان انیمیشن استیکرتان را طراحی کنید. علاوه بر این می‌توانید از گیف‌های GIPHY نیز برای ساخت استیکرهای زنده کمک بگیرید.

می‌توانید هر فریم استیکر متحرک خود را ویرایش کرده و برای افزایش جذابیتشان به آن‌ها متن اضافه کنید.

دانلود برنامه استیکر ساز متحرک Animated Sticker Maker برای اندروید

6. Sticker Maker by Stackify

برنامه استیکر ساز واتس اپ / برنامه ساخت استیکر متحرک واتسپ

این برنامه، بهترین برنامه استیکر متحرک واتساپ اندروید است و علاوه بر اینکه امکان ساخت استیکر از ویدیوها و گیف‌ها را به شما می‌دهد این امکان را هم دارد تا استیکرهای واتساپ خودتان که در پک‌های مختلف هستند را در در یک پک جمع کنید یا اینکه استیکرهایی که می‌سازید را به سایر پک‌ها اضافه کنید.
همچنین مانند دیگر برنامه‌ها در این نرم افزار نیز می‌توانید به استیکرها متن اضافه کنید یا اینکه پس‌زمینه‌شان را حذف کنید. نسخه رایگان برنامه دارای تبلیغ است اما با خرید نسخه پولی می‌توانید تبلیغات را حذف کنید و به ابزارهای بیشتری برای ساخت استیکر دسترسی داشته باشید.

7. Sticker.ly ؛ بهترین برنامه استیکر متحرک واتساپ

اپ استیکر ساز متحرک واتساپ / نرم افزار استیکر متحرک واتس اپ

Sticker.ly شاید محبوب‌ترین و شناخته شده‌ترین برنامه ساخت استیکر متحرک واتسپ باشد. این برنامه به نوعی یک شبکه اجتماعی مخصوص استیکر است و از کاربران بسیار زیادی میزبانی می‌کند. در این برنامه کاربران می‌توانند استیکرهایشان را با دیگران به اشتراک بگذارند و از استیکرهای دیگر کاربران نیز استفاده کنند.

مهمتر از همه امکان ساخت استیکر در این برنامه است. Sticker.ly ابزارها و امکانات زیادی برای ساخت استیکر معمولی و متحرک در اختیار شما قرار می‌دهد که با کمک آن‌ها می‌توانید استیکرهای جدید و جذابی بسازید و در واتساپ استفاده کنید. همچنین می‌توانید این استیکرها را با سایر کاربران برنامه هم به اشتراک بگذارید.

دانلود برنامه استیکر ساز متحرک Sticker.ly: برای اندروید | برای آیفون

8. برنامه استیکر ساز واتس اپ Sticker Maker + Stickers

بهترین برنامه استیکر متحرک واتساپ / برنامه استیکر ساز واتس اپ

این برنامه ساخت استیکر متحرک واتسپ مختص iOS است. در این برنامه شما امکان ساخت استیکرهای متحرک و ثابت را دارید و می‌توانید آن‌ها را مستقیما به واتساپ، تلگرام یا آی‌مسیج انتقال دهید. به گفته سازندگان این برنامه، درمجموع بیش از 10 میلیون استیکر مختلف در این اپلیکیشن وجود دارد که می‌توانید دانلود کنید.

دانلود استیکر ساز متحرک واتساپ Sticker Maker + Stickers برای آیفون

9. اپلیکیشن Sticker Maker by Viko & Co بهترین برنامه های استیکر ساز واتساپ

9. اپلیکیشن Sticker Maker by Viko & Co بهترین برنامه های استیکر ساز واتساپ

در میان برنامه های ساخت استیکر متحرک واتساپ نام Sticker Maker by Viko & Co را میتوان یک گزینه جدید دانست که در زمینه ساخت استیکر از رابط کاربری ساده ای برخوردار بوده است که به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از طریق برچسب گذاری گیف هایی که مدنظر دارید را مدیریت نمائید. برای ساخت استیکر و گیف محدودیتی سدراه شما نخواهد بود که بسته به ذهن و تفکر خود میتوانید نمونه های شاهکاری را طراحی کنید. برنامه Sticker Maker by Viko & Co از ابزاری بنام freehand برخوردار بوده است که در زمینه برش دادن بخشی از تصاویر جهت استفاده از آنها در استیکر قرار دارد.

قبل از شروع به ساخت گیف میتوانید بخش های اضافی که مانع راحتی شما هستند را از رابط کاربری حذف کنید که الگو های بسیاری برای الهام گرفتن در این برنامه وجود دارد. با ارتقاء این برنامه به نسخه پرمیوم میتوانید تبلیغات موجود را حذف کنید و به ویژگی های بیشتری که برایتان درنظر گرفته شده است دسترسی داشته باشید. این برنامه محصول استودیو Viko & Co بوده که بیش از 100 میلیون بار دانلود شده است و امتیاز 4.6 از 5 برای آن به ثبت رسیده که یکی از محبوب ترین ها در این زمینه بشمار میرود.

دانلود برنامه Sticker Maker by Viko & Co برای اندروید

10. اپلیکیشن Sticker Create دانلود برنامه استیکر متحرک واتساپ

10. اپلیکیشن Sticker Create دانلود برنامه استیکر متحرک واتساپ

Sticker Create یک استیکر ساز متحرک واتساپ جدید بوده است که در مقایسه با برنامه های معرفی شده از گزینه های جدید و بهتری برخوردار بوده که در ادامه آنها را با شما در میان خواهیم گذاشت. این برنامه محصول استودیو Custom Sticker Apps‏ بوده که در گوگل پلی بیش از 1 میلیون بار دانلود شده است و این مورد میتواند ویژگی های بسیار آنرا بازگو نماید. با استفاده از ابزارهای موجود در این برنامه میتوانید استیکرهای منحصر به فردی را از طرح های اماده بسازید. امکان اشتراک گذاری آنها در شبکه و پیام رسان های مختلف وجود داشته که در این خصوص با استفاده از ابزارهای موجود میتوانید تصاویری که از ماتی و یا تار بودن برخوردار هستند را بهینه سازی کنید.

برنامه Sticker Create مملو از استیکر های اماده و کلیپ پارت های زیبا بوده که در ساخت استیکرهای خود میتوانید از انها الهام بگیرید. لازم به ذکر است بدانید که این برنامه رایگان شامل فیلتر و افکت های زیبایی نیز بوده که در روند ساخت استیکر میتوانید آنها را بکارگیری نمائید. رابط کاربری ساده در کنار وجود ابزارهای کاربردی از دیگر مزایای این برنامه بوده است که در ادامه لینک دانلود آن برای شما عزیزان قرار گرفته است که پیشنهاد میشود در ادامه این مقاله باما همراه باشید.

دانلود برنامه Sticker Create برای اندروید

11. اپلیکیشن Sticker Maker by Mega Sticker Maker برنامه تبدیل فیلم به استیکر متحرک واتساپ

11. اپلیکیشن Sticker Maker by Mega Sticker Maker برنامه تبدیل فیلم به استیکر متحرک واتساپ

Sticker Maker by Mega Sticker Maker یک محصول سریع و کارآمد در این زمینه بوده است که شامل دسته بندی های جستجویی بسیاری بوده که براساس المان مدنظر خود میتوانید آنرا تنظیم نمائید. با استفاده از این برنامه میتوانید تصاویر را از گالری دستگاه خود وارد برنامه کنید و یا از طریق جستجوی اینترنتی تصاویری که مدنظر دارید را به برنامه اضافه کنید. کلیپ پارت های بسیاری در این برنامه وجود داشته که از طریق بخش تایپ آن میتوانید متونی که مدنظر دارید را به استیکر وارد کنید تا حالت برجسته ای به آن اعمال شود.

از دیگر مزایای برنامه Sticker Maker by Mega Sticker Maker که سبب حضور آن در لیست بهترین برنامه استیکر متحرک واتساپ شده است ارائه پیش نمایش از استیکر ساخته شده بوده که بعد از اتمام آن میتوانید از استیکر مربوط در پیام رسان های مختلف و واتساپ استفاده کنید. رابط کاربری ساده و وجود ابزارهای کاربردی از دیگر ویژگی های این برنامه بوده است که استیکر مارکر محصول استودیو MegaSoftApp‏ بوده که در گوگل پلی بیش از 1 میلیون بار دانلود شده و امتیاز 4.6 را بدست آورده است.

دانلود برنامه Sticker Maker برای اندروید

12. اپلیکیشن Sticker Studio – WhatsApp Sticاستیکر ساز متحرک واتساپ فارسی

12. اپلیکیشن Sticker Studio - WhatsApp Sticاستیکر ساز متحرک واتساپ فارسی

Sticker Studio – WhatsApp Stic یک برنامه استیکر ساز متحرک واتساپ ایفون و اندروید بوده است که شامل ویژگی های بسیاری بوده که محصول استودیو PlayStudio Apps‏ بوده و در گوگل پلی توانسته به امتیاز 4.2 دست پیدا کند و بیش از 10 میلیون بار دانلود شود که یکی از محبوب ترین ها در این زمینه بشمار میرود. این برنامه یک گزینه ساخت سفارشی استیکر بوده است که در زمینه ابزار و تنظیمات مملو از گزینه های کاربردی بوده است که به شما این امکان را میدهد تا با خیال آسوده در کی برنامه حرفه ای بتوانید اقداماتی که برای ساخت استیکر نیاز دارید را در اختیار داشته باشید.

Sticker Studio – WhatsApp Stic امکان اتصال به دوربین اصلی را خواهد داشت که از این طریق میتوانید تصاویر مدنظر خود را وارد برنامه کنید و سپس با استفاده از امکانات موجود بدنبال ادیت آن از زوایای مختلف باشید. سازگاری این برنامه با گوگل درایو سبب خواهد شد تا بتوانید از فایل های خود یک فایل پشتیبان تهیه کنید. همچنین برای دانلود استیکر ساز واتساپ گزینه های سفارشی سازی و ساخت گیف نیز برایتان درنظر گرفته شده است که با استفاده از انها میتوانید به بخش های مختلفی دسترسی داشته باشید. در ادامه لینک دانلود این برنامه برای شما قرار گرفته است که میتوانید آنرا برای گوشی اندرویدی خود نصب کنید.

دانلود برنامه Sticker Studio – WhatsApp Stic برای اندروید

این برنامه آخرین گزینه معرفی شده در این لیست بوده است که پیشنهاد میشود نظر خود را در خصوص برنامه های معرفی شده باما در میان بگذارید و اگر از برنامه خوبی برخوردار هستید که در این لیست به آن اشاره نشده است میتوانید آنرا برای ما ارسال کنید.

سخن پایانی

استیکرها و برنامه‌های مخصوصی که برای ساختن آن‌ها عرضه شدند جزو محبوب‌ترین برنامه‌های گوگل‌پلی و اپ‌استور هستند و کاربران زیادی هر روز از آن‌ها برای ساخت استیکرهای جدید کمک می‌گیرند. اگر شما هم به فکر ساخت استیکر متحرک واتساپ افتادید می‌توانید از برنامه های استیکر ساز متحرک واتساپ که در این مطلب معرفی کردیم استفاده و استیکرهایتان را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها