کد انتقال شارژ همراه اول | روش استفاده از دستوری انتقال شارژ

کد انتقال شارژ همراه اول / کد دستوری انتقال شارژ همراه اول
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سرویس کد انتقال شارژ همراه اول به شما کمک می‌کند تا با دوستان خود به راحتی تبادل شارژ داشته باشید. برای استفاده از کد دستوری انتقال شارژ همراه اول که یک فرآیند پویا است، بهتر است تا در ادامه با ما باشید تا بهترین روش ها را بررسی کنیم.

همراه اول یکی از بزرگترین و بهترین سرویس دهنده‌های ایران به شمار می‌رود که با استفاده از روش کد دستوری انتقال شارژ همراه اول دائمی به اعتباری و یا نحوه انتقال شارژ همراه اول اعتباری به اعتباری بهترین و پرکاربردترین روش‌ها را برای کاربران خود فراهم کرده است.

همراه اول جز یکی از بزرگ‌ترین اپراتورهای در ایران است که در سال 73 راه اندازی شد. همراه اول از قدیم تا کنون توانسته امکانات زیادی را برای کاربران خود فراهم کند. با افزایش و جلب اعتماد این اپراتور در برابر کاربران خود توانسته محبوبیت زیادی کسب کند. اپراتور همراه اول دورافتاده ترین مناطق کشور را هم پوشش می‌دهد. با پلازا همراه باشید تا در ادامه راه های روش انتقال شارژ سیمکارت همراه اول را یاد بگیریم.

فهرست مطالب

آموزش استفاده از کد انتقال شارژ سیم کارت های همراه اول

یکی از چالش‌های که کاربران همراه اول با آن مواجع می‌شوند تمام شدن شارژ اعتباری است. شما در این مواقع ممکن است نتوانید سیم کارت خود را شارژ کنید حال به هر دلیل، نداشتن زمان کافی یا در دسترس نبودن فروشگاه یا کم بودن موجودی کارت اعتباری…..شما می‌توانید اپلیکیشن همراه من و همچنین از تلفن گویا هم استفاده کنید.

آموزش تصویری انتقال شارژ همراه اول

1. کد یو اس اس دی انتقال شارژ همراه اول: برای انتقال شارژ از طریق کدهای ussd یا همان کدهای دستوری ابتدا کد #142*10* در تلفن همراه خود شماره گیری کنید و شماره‌ای که می‌خواهید به آن شارژ انقال دهید را وارد کنید. و بعد مبلغ مورد نظر را وارد کنید و در اخر گزینه Send را بزنید.

کد دستوری انتقال شارژ همراه اول / کد انتقال شارژ همراه اول

2. انتقال شارژ از طریق پیامک:برای گرفتن رمز انتقال اعتبار یک اس ام اس به شماره 8910 ارسال کنید. یک رمز 8 رقمی در جواب خواهید گرفت. در ادامه با فرستادن یک اس ام اس خالی به شماره 8911 راهنمایی انتقال اعتبار برای کاربران همراه اول دریافت می‌کنید.

چند نکته مهم درباره انتقال شارژ اعتباری همراه اول

 • مبلغ انتقال اعتبار بین 1/000 تا 10/000 هزار تومن باید باشد.
 • پس از انتقال اعتبار، باید در حساب کاربر حداقل 500 تومان اعتبار باقی بماند.
 • کارمزد هر انتقال بین خطوط دائمی و اعتباری 40 تومن است.
 • هر 1/000 تومن انتقال اعتبار، باعث می‌شود تا مدت 1 ماه به مدت زمان اعتبار سیم‌کارت اعتباری، افزوده گردد.
 • بالاترین انتقال اعتبار در یک روز 10/000 هزار تومن است.
 • و بالاترین انتقال اعتبار در یک ماه 50/000 هزار تومن است.
 • بالاترین تعداد انتقال شارژ همراه اول در یک ماه، 30 بار می‌باشد.
 • و حداکثر تعداد انتقال شارژ همراه اول در یک روز، 5 بار می‌باشد.
 • کد انتقال شارژ اعتباری به اعتباری: #142*10* و کد انتقال شارژ دائمی به اعتباری: #141*10*

سخن پایانی

لازم به ذکر است که نباید به روش های انتقال شارژ همراه اول بدون رمز توجه کنید چرا که چنین کاری امکان‌پذیر نیست و حتما باید کد 8 رقمی را برای سیم کارت خود داشته باشید. در این مقاله با انتقال شارژ همراه اول از طریق USSD کد هم آشنا شدیم و همچنین با روش های مختلفی برای استفاده از کد‌ انتقال شارژ همراه اول برای کاربران این اپراتور بزرگ و قدرتمند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها