سفر به ماسال با قطار امکان پذیر است؟

سفر به ماسال با قطار امکان پذیر است؟
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

لذت رفتن هر سال به تعطیلات رفتن برای اولین بار یا رفتن به مکان زیبایی است که هرگز ندیده اید، اما مهم ترین چیز لذت واقعی در کنار خانواده است، زیرا ایجاد اینگونه بهترین خاطرات مردم را به بهترین نحو خوشحال می کند و بهترین چیز در سفر در ایران این است که این کشور در چهار فصل بهترین و جذاب ترین نقاط گردشگری را دارد و با زیبایی و بکر بودنش همه را به خود جذب می کند.

گیلان با داشتن جنگل های وسیع و مراتع سرسبز در شمال کشور به بهترین شکل در ذهن مسافران جا افتاده است، از این رو مردم ایران و مردم این استان و جمعیت شهر های نزدیک به شمال ایران با توجه به مجاورت به این نقاط گردشگری، تنها به سه یا چهار روز در طول سال نیاز دارند تا برای سفر به شمال و گیلان با مناظر زیبای بی ‌پایان برنامه ریزی کنند.

استان گیلان دارای شهر ها و مناطق گردشگری، طبیعی و تفریحی فراوانی است که یکی از این مناطق منطقه جذاب و بکر ماسال است که زیبا و با صفا و دارای جنبه های گردشگری فراوانی است و به همین دلیل ماسال مسافران، گردشگران و علاقه مندان زیادی را در هر زمان به سوی خود می کشاند.

فهرست عناوین مطلب:

بهترین زمان سفر به ماسال چه زمانی است؟

حتما تصمیم گرفته اید از هیاهوی شهر فرار کنید و آرامش طبیعت را برای تقویت روح خود تجربه کنید و چه جایی بهتر از طبیعت گیلان و الماس این استان یعنی جنگل ماسال که توانایی خلق بهترین لحظات در کنار خانواده و دوستانتان را دارد زیرا این منطقه و جنگل ماسال بهترین خاطرات را برای هر مسافر و گردشگری با هر سلیقه ای فراهم دیده است.

ماسال که سالهاست در مرکز استان گیلان واقع شده و زیبایی خود را تقدیم همه ایرانیان کرده است، ماسال دارای زیبایی هایی پاک و جذاب است که این شهر لقب عروس سبز گیلان را به خود اختصاص داده است.

همین عنوان به تنهایی برای درک ارزش این منطقه از زیبایی های ناب و بیکران با آب و هوای شگفت انگیز کافی است، زیرا در مقایسه با همه جاذبه ها و شکل جنگل ها و آبشارها، تاریخ و بسیاری دیگر از جاذبه های گردشگری و طبیعی سایر استان ا و شهر های شمالی چیزی کمتر از آن ها ندارد.

این منطقه و جنگل ماسال با قرار گیری در ارتفاعات موه های شمال کنار دریای خزر از ویژگی های ناب بسیار دیگری برخوردار است که علاوه بر این ویژگی ها جاذبه ای بی همتا و نادر در نوع خود را برای لذت هر چه تمام تر مسافران به نام جنگل ابر داشته است که زیبایی ها را به مردم کشورمان عرضه کرده و در پایان سفر مسافرانی راضی به این شهر بفرستند

اگرچه ماسال در فصل زمستان همه ساله پوشیده از برف سفید است، اما به دلیل قرار گرفتن در مجاورت دریای خزر و منطقه کوهستانی و آب و هوای متعادل، آب و هوای ماسال بسیار متعادل است و بهترین لحظات فراموش نشدنی سفر زمستانی را برای شما رقم خواهد زد.

با توجه به اطلاعات فوق و ویژگی های جذاب گفته شده در مورد این جنگل دلیل کافی برای درک این موضوع که ماسال با زیبایی بی نظیر و فضای بیکران و باصفای خود در تمام فصول سال پذیرای مسافران زیادی از سراسر ایران است.

ماسال در تمام فصول و زمان ‌های سال دارای مکان‌ های زیبا، تمیز و بکر است، بنابراین انتخاب بهترین زمان برای سفر به این شهر کاری پیش پا افتاده است زیرا ماسال با بهره‌ گیری از جاذبه‌ های آن در تمام فصول، بهترین خاطره‌ ها را برای شما در کنار خانواده و دوستانتان رقم می ‌زند.

بهترین جاذبه های گردشگری جنگل ماسال

ماسال یکی از قدیمی ترین و باصفا ترین مناطق استان گیلان است که از آب و هوای ناب و توجه مسافران و گردشگران دست نخورده است و همین زیبایی منحصر به فرد آن است که هر روز به زیبایی این منطقه کمک می کند.

این منطقه دارای جاذبه های گردشگری منحصر به فرد و خاصی است که همه گردشگران را با هر سلیقه و خلق و خویی به خود جذب می کند و باعث لذت بردن هر چه تمام تر آنها در سفر خانوادگی یا دوستانه به ماسال می شود زیرا ماسال جدا از زیبایی منحصر به فرد خود در بهار با رنگ زرد جذابش در فصول نیمه دوم سال نیز از مسافران و گردشگران پایه ثابت بسیاری نیز برخوردار است.

بهترین-جاذبه-های-گردشگری-جنگل-ماسال

جنگل ماسال که یکی از بهترین نقاط شمال ایران و استان گیلان است در سراسر جهان در بین گردشگران و مسافران شهرت دارد که دلیل این محبوبیت وجود جاذبه های بسیار دیگر در دل این جنگل و زیبایی جداگانه هر کدام از پدیده های این جاذبه ها و به ویژه جنگل یا اقیانوس ابر های این منطقه در ارتفاعات کوه ها و دهستان های موجود در این ارتفاعات است.

جنگل ابر ماسال یکی از بهترین و کمیاب ترین مقاصد گردشگری جهان است که در بسیاری از نقاط طبیعت جهان وجود دارد و دلیل آن این است که مکانی جنگلی و طبیعت بکر در میان تپه های کوهستانی است که باعث به هم پیوستن توده های ابری کوچک به هم و ایجاد اینگونه اقیانوس از ایر ها در زیر پاهای مسافران و گردشگران می شود.

همانطور که در بالا ذکر شد، جنگل ابر ماسال دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که توجه همه مسافران و گردشگران را از جهات مختلف به خود جلب می کند و مناطق ییلاقی این جنگل یکی از بهترین جاذبه های این منطقه به حساب می آیند.

منطقه ییلاقی اولسبلنگاه ماسال

منطقه ییلاقی اولسبلنگاه بدون شک یکی از زیبا ترین ییلاقات ماسال است. این منطقه در ارتفاع 1490 متری از سطح دریا و 27 کیلومتری شمال غربی شهرستان ماسال قرار دارد و از بالای ارتفاعات با چشم اندازی فوق العاده و فراموش نشدنی می ‌توانید تمام شهر ماسال و تالش را زیر پای خود ببینید.

منطقه ییلاقی سوچاله ماسال

تماشای مناظر ناب و جادویی تابستانی سوچاله و فضای مه آلودی که در یک زمان تمام دره را فرا گرفته است، تجربه ای است که هرکسی باید حداقل یک بار در زندگی خود داشته باشد. در مسیر رسیدن به این منطقه ییلاقی، غروب آفتاب با منظره ای بی نظیر را از دست ندهید، زیرا زمانی که سوچاله در زیباترین حالت خود قرار دارد، بهشتی را پیش روی شما خواهد گذاشت.

منطقه ییلاقی تالارگاه ماسال

ییلاقات تالارگاه ماسال یکی از زیبا ترین منطاق ییلاقی ماسال است که با منظره بی نظیر جنگل، دره، مه و ابرها بینندگان را متحیر خواهد کرد، به همین دلیل این منطقه ییلاقی بی نظیر، منطقه ای بی نظیر برای شلوغی از هیاهو با عدم دسترسی به اینترنت و واقعیت مجازی است.

بهترین-اقامتگاه-در-جنگل-ابر-ماسال

بهترین اقامتگاه در جنگل ابر ماسال

جنگل ماسال از بهترین و جذاب ترین شهر های استان گیلان است که زیبایی های زیادی دارد که هر ساله بسیاری از خانواده ها و مسافران را به سوی جاذبه های بی نظیر خود می کشاند و می توان گفت رضایت بسیاری از آنها را جلب می کند.

حال اگر شما نیز مانند بسیاری از علاقه مندان به سفر قصد سفر و بازدید از اماکن و نقاط گردشگری این منطقه بکر و زیبا را دارید، یکی از چالش های پیش روی شما اقامت در اقامتگاهی راحت و زیبا است که برای شما سفری شگفت انگیز و خاطره انگیز ایجاد می کند.

از اصلی ترین دلایل رضایتمندی بالا مسافران و گردشگران از شهر ماسال وجود و فراهم آوردن اقامتگاه های مختلف با کیفیت و دلپذیر برای هر یک از بودجه بندی سفر های خانوادگی و دوستانه است که از طریق اجاره ویلا سپنجا می تواید به آسانی و بهترین قیمت انتخاب و رزرو کنید.

سفر به ماسال با قطار امکان پذیر است؟

همانطور که در مطالب بالا گفتیم ماسال و هر یک از شهر های استان گیلان به جذب گردشگران و مسافران بسیاری در هر زمانی از سال به انواع جاذبه های گردشگری، طبیعی و تفریحی می پردازند که ماسال در کنار رشت مرکز استان گیلان از مسافران بسیاری بنا به امکانات و خدمات مسافرتی ارائه شده برخورردار هستند که هر یک از مسافرن و گردشگران در هر زمانی از سال به دنبال بهترین گزینه سفر به این منطقه هستند که باید گفت اگر قصد سفر به این منطقه و جنگل جذاب ماسال با قطار را دارید می توانید از هر یک از شهر های مبدا از قطار های مقصد رشت بهره مند شوید.

کلام آخر

در مطالب بالا به همراه سپنجا به بررسی تمامی نکات و جاذبه های زیبای منطقه ماسال یکی از جذاب ترین جاذب های استان گیلان با دارا بودن جاذبه ای به نام جنگل پرداختیم تا شما در برنامه سفر خود به این منطقه علاوه بر لذت بردن از بکر ترین ویژگی ها از اقامتی دنج و راحت در کنار خانواده و دوستانتان از طریق رزرو بهترین و با کیفیت ترین اقامت ها با سپنجا بهترین خاطرات را برای خود به ارمغان بیاورید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400