چگونه شانس خود را در برنده شدن لاتاری افزایش دهیم؟

چگونه شانس خود را در برنده شدن لاتاری افزایش دهیم؟
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

افزایش شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که شرکت کنندگان در این لاتاری به دنبال جواب آن هستند این موضوع به قدری مهم است که اگر به درستی پیگیری شود، می‌تواند شانس برنده شدن شما در لاتاری گرین کارت آمریکا را چند برابر کند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم قبل از هر چیزی در یک سایت معتبر ارائه دهنده خدمات ارزی اطلاعات اولیه و لازم را در رابطه با لاتاری آمریکا کسب کنید سپس سفارش پیش ثبت نام را در آن سایت جهت پیگیری ثبت نامتان در سایت اصلی لاتاری آمریکا را انجام دهید تا به این طریق از درست بودن مراحل ثبت نام و وارد کردن اطلاعات صحیح و اسکن شده مطمئن شوید.

آریاپی یکی از مطمئن‌ترین سایت‌هایی است که در زمینه خدمات ارزی و ثبت نام لاتاری فعالیت می‌کند و همواره تلاش می‌کند به روزترین اطلاعات را در رابطه با لاتاری آمریکا به کاربران خود ارائه دهد. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با لاتاری آمریکا و راه‌های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا آشنا کنیم.

فهرست عناوین مطلب:

لاتاری گرین کارت آمریکا 2024

احتمال برنده شدن در لاتاری آمریکا 2024 برای افرادی که در این قرعه کشی شرکت می‌کنند استرس زیادی به همراه دارد. از آن جایی که بیشتر افراد با از دست دادن شانس برنده شدن در لاتاری زندگی در آمریکا را نیز از دست می‌دهند، به دنبال راه‌های مختلفی جهت افزایش شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا می‌گردند؛ اما باید دقت کنید که همانطورکه از نام این برنامه مشخص است، شما در یک قرعه کشی برای تنوع بخشی نژادی به دریافت ویزای آمریکایی شرکت می‌کنید و همه چیز به شانس شما جهت پذیرش و برنده شدن در این لاتاری بستگی دارد.

عوامل موثر در افزایش شانس برنده شدن لاتاری آمریکا

لاتاری گرین کارت آمریکا که نام آن را بیشتر با لاتاری آمریکا می‌شناسیم یکی از برنامه‌های این کشور است که هر سال به 55000 نفر به صورت تصادفی از میان چندین میلیون نفر اقامت دائم ایالات متحده آمریکا را ارائه می‌دهد. افرادی که در این لاتاری برنده می‌شوند معمولا واجدین شرایط کشورهایی هستند که مهاجرین کمتری به آمریکا دارند. لذا از کشورهایی مانند کانادا، برزیل، بریتانیا و غیره به دلیل مهاجرت سالانه بالا به آمریکا از این کشورها امکان شرکت در لاتاری آمریکا وجود ندارد؛ اما این شانس برای افراد ساکن ایران به دلیل مهاجرت کمتر از 5000 نفر بیشتر است. حال در ادامه قصد داریم با هم بررسی کنیم که چه عواملی می‌تواند شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا را افزایش دهد.

تاثیر تاهل در برنده شدن لاتاری

به دلیل قوانین وضع شده لاتاری آمریکا شانس متاهلین برای برنده شدن در لاتاری آمریکا نسبت به سایر افراد بیشتر است. دلیل این امر به این برمی‌گردد که هم شما و همسرتان می‌توانید در لاتاری شرکت کنید و در هنگام ارائه مدارک، اطلاعات همسر و فرزندان زیر 21 سال خود را به هم به عنوان همراه مهاجرت و کسب اقامت آمریکا در در زمان ثبت نام ذکر کنید. در این شرایط اگر یکی از شما برنده لاتاری شود رویای اقامت در آمریکا برای تمام خانواده شما و همسر و فرزندانتان محقق می‌شود. پس با این حساب می‌توان گفت که شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا برای زوجین دو برابر است؛ در حالت کلی می‌توان گفت که بهترین راهی که می‌تواند شانس شما را برای برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا افزایش دهد، متاهل بودنتان است.

ثبت نام لاتاری آمریکا

در این میان دقت کنید که به دنبال ازدواج ساختگی برای برنده شدن در لاتاری نباشید؛ چرا که همانطور که می‌دانید ازدواج برای برنده شدن در لاتاری باید واقعی باشد و اگر قصد تقلب داشته باشید و ازدواج‌تان ساختگی باشد توسط تیم بازرسی لاتاری آمریکا مجرم شناخته می‌شوید. از آن جایی که ازدواج ساختگی از رایج‌ترین جرایم مربوط به مهاجرت کشورهای دیگر است، صحت آن به راحتی توسط تیم‌های بازرسی مشخص می‌شود. علاوه بر این توجه داشته باشید که اگر قصد دارید از طریق ازدواج و تاهل شانس خود را در برنده شدن لاتاری آمریکا دو برابر کنید، در صورت برنده شدن باید مدارک لازم برای مرحله دوم را در اختیار داشته باشید تا به این شیوه صاحب گرین کارت آمریکا شوید.

داشتن فرزند زیر 21 سال

یکی از مزایای بسیار خوبی که مهاجرت به واسطه برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا برای متاهلین دارد، کسب گرین کارت آمریکا برای فرزند زیر 21 سال شما است. بنابراین در صورت برنده شدن یکی از زوجین در لاتاری آمریکا علاوه بر این که با همسرتان می‌توانید به آمریکا مهاجرت کنید و اقامت دائمی را در این کشور کسب کنید، در صورت داشتن فرزند زیر 21 سال نیز می‌توانید او را با دریافت گرین کارت آمریکا با خود به این کشور ببرید و اقامت دائم را برای کل خانواده به دست آورید. پس در این حالت لازم است که اطلاعات خود را در زمان ثبت نام لاتاری به صورت دقیق وارد کنید و از بارگزاری مدارک جعلی جهت ثبت نام در لاتاری آمریکا خودداری نمایید.

شانس برنده شدن مجردین

احتمالا تا به اینجای کار فکر می‌کنید که شانس برنده شدن مجردین در لاتاری نصف شانس متاهلین است؛ اما شانس مجردین به خاطر داشتن پدر و مادر (در صورتی که در قید حیات باشند) سه برابر متاهلین است. البته این در صورتی انجام می‌گیرد که سن مجردین زیر 21 سال باشد؛ در غیر این صورت این افراد  فقط یک شانس برای برنده شدن در لاتاری 2024 خواهند داشت. افرادی که زیر 21 سال هستند و هنوز ازدواج نکرده‌اند به سه طریق زیر می‌توانند در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند:

  • ثبت نام را به صورت انفرادی انجام دهند و مدارک و اطلاعات شخصی خود را در موقع ثبت نام وارد نمایند. در این حالت اگر این افراد برنده لاتاری شوند، در مرحله بعدی می‌توانند گرین کارت را برای خودشان دریافت کنند.
  • در روش دوم مجردین زیر 21 سال می‌توانند با وارد کردن اطلاعات کامل پدر خود ثبت نام در لاتاری را انجام دهند و در صورتی که پدرشان در لاتاری برنده شود حق دریافت گرین کارت زندگی در آمریکا را کسب کرده و به این شیوه به آمریکا مهاجرت کنند.
  • در روش سوم مانند روش دوم تنها لازم است که مجردین زیر 21 سال ثبت نام لاتاری را به جای مادرشان انجام دهند و اطلاعات او را به همراه مدارک مورد نیاز در سیستم وارد نمایند. در این حالت نیز اگر برنده لاتاری مادر فرد ثبت نام کننده باشد، می‌تواند به عنوان فرزند حق مهاجرت به آمریکا را دریافت کند.

شانس چه کسانی برای برنده شدن در لاتاری آمریکا بیشتر است؟

پس با این حساب می‌توان گفت که برای مجردین زیر 21 سال احتمال برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا بسیار بیشتر از سایر افراد است و پس از آن بیشترین شانس به متاهلین و در نهایت به مجردین بالای 21 سال تعلق می‌گیرد. همه این موارد در صورتی که اطلاعات ثبت نامی به درستی وارد شوند و اسکن مدارک نیز به طور صحیح و اصولی انجام گرفته و به سایت رسمی ارسال شوند، امکان پذیر می‌شود. در غیر این صورت حتی در صورت برنده شدن در لاتاری، در مرحله دوم به دلیل اشکال در مدارک و ایرادات اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام، گرین کارت آمریکا به فرد برنده شده داده نمی‌شود.

نکته بسیار مهمی که در رابطه با برنده شدن پدر یا مادر افراد مجرد زیر 21 سال وجود دارد، این است که قبل از ثبت نام باید به صورت خانوادگی تصمیمات لازم برای قطعی شدن مهاجرت خانوادگی انجام گیرد؛ چراکه اگر در بین اعضای خانواده فرد برنده شده قصد مهاجرت به آمریکا را نداشته باشد، فرزند او نمی‌تواند به تنهایی به آمریکا مهاجرت کند. پس باید شخص برنده شده در لاتاری آمریکا همسر و فرزند (زیر 21 سال) خود را به عنوان همراه مهاجرت در زمان ثبت نام انتخاب کند و خودش نیز قصد مهاجرت داشته باشد. در غیر این صورت فرزند او به تنهایی نمی‌تواند به آمریکا مهاجرت کرده و اقامت این کشور را به دست آورد.

رایج‌ترین اطلاعات اشتباه در رابطه با افزایش شانس برنده شدن لاتاری آمریکا

برخی وبسایت‌ها و مراجع داشتن تحصیلات بالا برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا را ذکر می‌کنند. در حالی که برای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا تنها داشتن دیپلم کافی است و تحصیلات بالای دیپلم هیچ تأثیری در روند برنده شدن افراد ندارد و این برنده شدن تنها به شانس و تصادف بستگی دارد. علاوه بر این داشتن مدرک زبان و سایر مدارک بین‌المللی نیز در افزایش شانس برنده شدن لاتاری آمریکا تاثیری ندارد. بنابراین در صورتی که در سایت یا مرجعی با این اطلاعات رو به رو شدید، بلافاصله نسبت به عدم صحت آن‌ها مطمئن شوید و سراغ مراجع معتبری برای کسب اطلاعات و پیگیری اخبار لاتاری بگردید.

ثبت نام لاتاری 2024

ثبت نام در لاتاری از معتبرترین مرجع ارائه دهنده خدمات ارزی

همان طور که گفتیم، حتی اگر در لاتاری گرین کارت آمریکا برنده شوید، اما اطلاعات درستی را در زمان ثبت نام و در مرحله اسکن و ارسال مدارک، به سایت رسمی لاتاری آمریکا ارائه ندهید، نمی‌توانید اقامت دائمی آمریکا را به دست آورید و عملا برنده شدن شما در لاتاری بی‌ثمر باقی خواهد بود. علاوه بر این در ثبت نام اولیه نیز باید اطلاعات خواسته شده را به درستی وارد کنید تا ثبت نامتان به درستی انجام گیرد. در برخی مواقع پیش می‌آید که افراد زیادی به دلیل وارد کردن اطلاعات ناقص و یا اشتباه نمی‌توانند در لاتاری آمریکا شرکت کنند و یا حتی در مواردی اطلاعات همراهان خود برای مهاجرت را به صورت صحیح وارد نمی‌کنند. تمامی این چالش‌ها باعث شده تا آریاپی، بزرگترین وبسایت ارائه دهنده خدمات ارزی روی کار بیاید و این بار امکان ثبت نام در لاتاری آمریکا را به ساده‌ترین روش برای کاربران ایرانی مهیا کند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها