دانلود طرح رایگان لیزری از بهترین سایت‌ها

دانلود طرح رایگان لیزری از بهترین سایت‌ها
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

امروزه سایت‌های داخلی و خارجی زیادی هستند که طرح‌های کورل برای برش لیزر و سی ان سی به صورت آماده برای فروش گذاشته‌اند. اکثر طرح‌های این سایت‌ها به صورت پولی و غیر رایگان است. در این مقاله به معرفی 3 سایت فوق العاده با طرح های وکتوری رایگان می‌پردازیم.

طرح‌های لیزری که در سایت‌ها موجود است به دو دسته‌ی پولی و رایگان دسته بندی می‌شوند. طرح‌های لیزری پولی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و نیاز به ویرایش ندارند. اما طرح‌های رایگان لیزری ارائه شده در سایت‌ها به طور معمول نیاز به ویرایش و اصلاح دارد. ویرایش طرح لیزری گاها به اندازه‌ی طراحی کامل یک طرح زمان می‌برد. به همین دلیل دانلود طرح لیزری رایگان از یک سایت و منبع قابل اطمینان اهمیت زیادی دارد.

همه‌ی طرح‌های لیزر رایگان قابلیت ارائه به صورت رایگان را ندارند زیرا برای طراحی بیشتر طرح‌های لیزری زمان زیادی صرف شده است و حتی در تعدادی از طرح‌ها بحث تخصص در طراحی حرف نخست را می‌زند. از این رو نباید انتظار طرح‌های رایگان از سایت‌ها داشته باشیم. البته طرح‌های پولی همه‌ی سایت‌ها نیز بی عیب نیست و این موضوع وابستگی زیادی به اعتبار سایت فروشنده دارد. اما بیشتر سایت‌های ایرانی طرح‌های برش لیزر ویرایش شده برای فروش ارائه می‌کنند.

فهرست عناوین مطلب:

سایت 3axis

اولین سایتی که به معرفی آن می‌پردازیم، سایت خارجی 3axis است. این سایت مرجع کاملی از طرح‌های آماده برای برش لیزر و سی ان سی است. تمامی طرح‌های موجود در این سایت رایگان است اما طرح‌های آن معمولا به ویرایش کمی نیاز دارد و نمی‌توان بلافاصله بعد از دانلود از این سایت، برای برش استفاده کرد. این سایت در زمینه‌های متنوعی دارای طرح‌های آماده برای برش لیزر و سی ان سی است. فایل‌های این سایت با پسوندهای .dxf، .cdr و .svg ارائه شده است.

سایت shablonet

شابلونت یک سایت ایرانی در زمینه فروش فایل‌های اماده و اصلاح شده برای برش لیزر و سی ان سی است. فایل‌های سایت شابلونت به صورت پولی و رایگان ارائه شده است. طرح‌های رایگان سایت شابلونت کاملا اطلاح شده است و تا حد زیادی نیازی به ویرایش ندارد که این نکته از مزایای این سایت ایرانی محسوب می‌شود. طرح‌های آپلود شده روی این سایت با پسوندهای .dxf، .cdr و .eps می‌باشد. طرح‌های پولی در  سایت شابلونت با قیمت خیلی مناسب ارائه شده است و هر یک با حساسیت خاصی آماده سازی شده و روی سایت آپلود شده است. از این رو با آرامش خیال می‌توان از طرح‌های لیزری این سایت استفاده کرد. هم‌چنین می‌توانید با مراجعه به صفحه فروشگاه شابلونت از طرح‌های آماده شده در دسته بندی‌های متنوع این سایت استفاده کنید.

سایت طرح رایگان shablonet

سایت free dxf

این سایت یکی دیگر از سایت‌های خارجی برای دانلود طرح‌های برش لیزر و سی ان سی است. همان‌طور که از نام این سایت مشخص است، تمامی فایل‌های این سایت رایگان است. هم‌چنین فایل‌های ارائه شده در این سایت با پسوندهای .ai، .dxf، .cdr و .svg است.طرح‌های وکتوری موجود در این سایت بدون هیچ عیب و ایرادی می‌باشد. نکته منفی که در رابطه با این سایت می‌توان گفت، عدم وجود طرح‌های ساختنی است اما طرح‌های وکتوری ارائه شده در این سایت با کیفیت و خاص می‌باشد.

سایت dxf patterns

این سایت یک مرجع مناسب در زمینه‌ی طرح‌های وکتوری مشبک و تایل سقفی است. تنوع وکتورهای موجود در این سایت در زمینه‌ی تایل بسیار زیاد است و به طور قطع مرجعی عالی برای لیزرکاران و به خصوص سی ان سی کاران است. تمامی فایل‌های موجود در این سایت رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه نیست. هم‌چنین فایل‌های رایگان این سایت کاملا اصلاح شده و بدون ایراد است و با خیال راحت می‌توان دانلود کرد.

در این مقاله سعی شد تا به بررسی چندی از بهترین سایت‌های ایرانی و خارجی فعال در زمینه فایل‌ها و طرح‌های لیزری بپردازیم و شما را با طرح‌های مختلف و دسته بندی‌های متنوع این سایت‌ها آشنا کنیم.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها