آموزش تصویری بکاپ گیری ویندوز ۱۱

بکاپ گیری ویندوز ۱۱ به صورت تصویری با نکات مهمی که باید بدانید
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

آموزش بکاپ گیری ویندوز ۱۱ را از دست ندهید که در این مقاله از سایت پلازا تصمیم داریم این آموزش را به صورت تصویری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

جدیدترین محصول شرکت مایکروسافت ویندوز 11 بوده است که بدلیل رابط کاربری نسبتا جدید و اضافه شدن ویژگی های بسیار، بکاپ گیری از این ویندوز کمی دشوار شده است که اگر بدنبال یادگیری بکاپ گرفتن از ویندوز 11 هستید در این مقاله آموزشی با ما همراه باشید که قصد داریم این مورد را به صورت تصویری به شما آموزش دهیم. ناگفته نماند که در این آموزش از نرم افزار کمکی استفاده نشده است و فقط از لانچر خود ویندوز استفاده خواهد شد.

فهرست مطالب

بکاپ گیری ویندوز ۱۱

اگر بدنبال بکاپ گرفتن از ویندوز 11 هستید باید بدانید که مسیر نسبتا دشواری را در پیش خواهید داشت که تمامی موارد مربوط به بکاپ گیری در این مقاله به صورت تصویری قرار گرفته است که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

نحوه پشتیبان گیری از ویندوز ۱۱

همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد آموزش بکاپ گرفتن از ویندوز 11 به صورت تصویری بوده است که در ادامه قصد داریم بکاپ گیری ویندوز ۱۱ بدون برنامه را به شما عزیزان آموزش دهیم. اگر در روال انجام مراحل ذکر شده با سوال یا مشکلی مواجه شدید میتواند در بخش نظرات باما همراه باشید و سوالات خود را باما در میان بگذارید.

  • برای آغاز فرایند بکاپ گیری باید وارد بخش Control Panel شوید که از بخش تنظیمات و یا کادر جستجو میتوانید به این بخش دسترسی داشته باشید. کافیست در بخش جستجو عبارت Control Panel را تایپ و اینتر را بزنید.

نحوه پشتیبان گیری از ویندوز ۱۱

  • سمت راست بالا بخش View By را روی Category قرار دهید و سپس بدبنال سربرگ System and Security باشید که  در سمت چپ بالا قرار دارد.
  • سپس از 3 گزینه موجود زیر آن روی Backup and Restore (Windows 7) کلیک کنید. توجهی به ویندوز 7 ذکر شده نداشته باشید زیرا این مورد برای تمام ویندوز ها از 7 تا 11 وجود داشته است که مربوط به ویژگی های نرم افزاری این بخش بوده است.

نحوه پشتیبان گیری از ویندوز ۱۱

  • در صفحه باز شده روی عبارت Create a system image کلیک کنید که در سمت چپ صفحه قرار داشته است. با کلیک بر روی Create a system image صفحه ای برای شما نمایان میدهد که در حال بررسی درایور های متصل بوده است. با مشخص نمودن هارد مربوط در ادامه دو گزینه برای شما وجود خواهد داشت.
  • اولین مورد مربوط به قرار دادن بکاپ در یک هارد اینترنال یا اکسترنال است. مورد دوم برای رایت کردن فایل در یک DVD است. مورد آخر هم برای ذخیره بکاپ در یک سرور شبکه است.

نحوه پشتیبان گیری از ویندوز ۱۱

  • در نهایت صفحه ای از اطلاعات تعیین شده توسط شما به نمایش درخواهد آمد که درایو مربوطه برای بکاپ گیری و محل ذخیره سازی فایل بکاپ قابل مشاهده خواهد بود تا اگر اشتباهی در این زمینه وجود داشت بتوانید آنرا اصلاح کنید. اگر اطلاعات درست است روی Start Backup کلیک نمایید تا روند بکاپ گیری آغاز شود.
  • در روال بکاپ پیشنهاد میشود کار خاصی انجام ندهید و از حذف و یا جا به جایی اطلاعات خودداری کنید تا مشکلی پیش نیاید.

نحوه پشتیبان گیری از ویندوز ۱۱

با انجام مراحل فوق پشتیبان گیری از برنامه های ویندوز ۱۱ به اتمام خواهد رسید که اگر در مسیر انجام موارد ذکر شده با سوال یا مشکلی مواجه شدید میتوانید باما در بخش نظرات همراه باشید.

سخن پایانی

مقاله ای با موضوع بکاپ گیری ویندوز ۱۱ در اختیار شما عزیزان قرار گرفت که در این میان اصلی ترین روش تهیه بکاپ به شما آموزش داده شد. اگر در روال بکاپ گرفتن از ویندوز 11 با مشکلی مواجه شدید و یا رابط کاربری آن با تصاویر درج شده تفاوت داشت میتوانید سوالات و مشکلاتی که در این زمینه با آنها مواجه شده اید را برای ما ارسال کنید تا با بررسی کارشناسان پلازا بتوانید از مشکل مربوط عبور نمایید. پیشنهاد میشود نظر خود را در مورد این مقاله باما در میان بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها