روش های تغییر، فعالسازی و لغو آهنگ پیشواز همراه اول

لغو آهنگ پیشواز همراه اول
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سرویس آوای انتظار همراه اول، به کاربران این امکان را می‌دهد تا صدای بوق زنگ خوردن خط خود را با یک آهنگ یا ترانه مدنظر خود جایگزین کنند؛ با این حال ممکن است پس از گذشت مدت زمانی، به‌دنبال لغو آهنگ پیشواز همراه اول باشید. در این مطلب پلازا، نگاهی داشتیم به نحوه انجام این کار و همچنین فعالسازی و تغییر این آهنگ.

سرویس آوای انتظار یکی از خدماتی است که تمام اپراتورهای کشور از جمله همراه اول، آن را ارائه می‌کنند. این سرویس در اکثر مواقع غیرفعال است ولی برخی اوقات نیز اپراتورها بدون اطلاع کاربران، آن را فعال می‌کنند. خوشبختانه برای فعالسازی کد اهنگ پیشواز همراه اول، لغو و همچنین تغییر آهنگ این سرویس چندین راه مختلف وجود دارد که در این مطلب به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

فهرست مطالب

فعالسازی پیشواز همراه اول ؛ چگونگی فعال سازی پیشواز همراه اول

برای فعال سازی پیشواز همراه اول، 3 روش مختلف وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. می‌توانید با ارسال پیامک، استفاده از کدهای دستوری یا از طریق تلفن گویا این کار را انجام دهید.

 • طریقه فعال سازی پیشواز همراه اول با پیامک: ارسال کد آوا به شماره 8989
 • روش فعال سازی پیشواز همراه اول با تلفن گویا: تماس با شماره 9990 و سپس فشار دادن کلید 2 سپس 2 و بعد کلیدهای 1 و 2 و 2 و 1 بعد وارد کردن کد آوای موردنظر و اضافه کردن مربع.
 • فعالسازی پیشواز همراه اول با کد: شماره‌گیری و ارسال #کد آهنگ*221*10*

فعالسازی پیشواز همراه اول

تغییر پیشواز همراه اول

تغییر پیشواز همراه اول بدون هزینه است. شما فقط باید هزینه فعال‌سازی آوای موردنظر خود را پرداخت کنید. برای تغییر آهنگ پیشواز همراه اول نیز می‌توانید مانند بالا از 3 روش مختلف استفاده کنید.

 • نحوه تغییر آهنگ پیشواز همراه اول با پیامک: ارسال کد آوای جدید به شماره 8989
 • تعویض پیشواز همراه اول با تلفن گویا: تماس با شماره 9990 سپس فشار دادن کلید 2 سپس 2 و بعد کلیدهای 1 و 2 و 2 و 1 بعد وارد کردن کد آوای جدید و اضافه کردن مربع.
 • کد تعویض پیشواز همراه اول: شماره‌گیری و ارسال #کد آهنگ جدید*221*10*

لغو آهنگ پیشواز همراه اول

لغو آهنگ پیشواز همراه اول اعتباری و دائمی روش یکسانی دارد. در هردو سیم‌کارت می‌توانید با استفاده از 3 روش، سرویس آهنگ پیشواز خود را لغو کنید، از جمله کد غیر فعال سازی پیشواز همراه اول. برای حذف آهنگ پیشواز همراه اول می‌توانید از این روش‌ها استفاده کنید:

 • حذف كردن آهنگ پيشواز همراه اول با پیامک: ارسال عدد 5 به شماره 8989
 • غیر فعال کردن آوای انتظار همراه اول با 9990: تماس با شماره 9990 و فشار دادن کلید 2 سپس 2 و بعد دوباره با فشار دادن عددهای 2 و 2.
 • کد برداشتن آهنگ پیشواز همراه اول: شماره‌گیری کد #223*10*
احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
استعلام شارژ همراه اول ؛ نحوه استعلام باقیمانده شارژ ...
محمد علی محمدی12 مرداد 1401 06:30
thumbnail
معرفی بسته های ارزان اینترنت همراه اول؛ با بسته های ...
داوود کاظمی زاده19 اردیبهشت 1401 16:30

سخن پایانی

در این مطلب با نحوه لغو آهنگ پیشواز همراه اول و همچنین غیرفعال‌سازی و تغییر آن آشنا شدیم. نظر شما در مورد این سرویس چیست؟ آیا از آن استفاده می‌کنید؟ دیدگاه‌های خود را با ما و سایر کاربران پلازا به‌اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها