چگونه سلامت باتری اندروید یا آیفون را بررسی کنیم؟

تست سلامت باتری گوشی / درصد سلامت باتری گوشی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با انجام تست درصد سلامت باتری گوشی می‌توانید از عمر باطری موبایل خود مطلع شوید و ببینید تا چه زمانی می‌توانید از آن استفاده کنید. این تست تشخیص سلامت باتری به چند طریق مختلف قابل انجام است. می‌توانید تست سالم بودن باتری گوشی را از بخش تنظیمات خود گوشی انجام دهید یا این کار را با شماره‌گیری کد سلامت و یا از طریق اپلیکیشن‌ها انجام دهید.

باتری‌ها پس از مدتی فرسوده می‌شوند. این همان چیزی است که در جریان کاهش سرعت آیفون‌های اپل یا سایر برندهای گوشی‌های هوشمند، شاهدش بودیم. این گوشی‌ها دیگر مثل روز اول، شارژ باتری را نگه نداشته و حتی در حالت شارژ کامل نیز کارایی لازم را از خود نشان نمی‌دادند. با این اوصاف شاید بهتر باشد از سلامت باتری گوشی هوشمند خود اطمینان حاصل کرده و با چند ترفند عمر باتری را افزایش دهید. در این مطلب، به طور کامل به علائم خرابی باتری موبایل می‌پردازیم و نحوه تشخیص آن و راه‌های جلوگیری از این اتفاق را هم بررسی می‌کنیم.

فهرست مطالب:

تست سلامت باتری

به مرور و با استفاده مداوم از تلفن همراه، باتری آن رو به فرسودگی رفته و کارآیی اولیه خود را از دست می‌دهد. این فرآیند معمولا به مرور اتفاق می‌افتد و کاربر متوجه وقوع آن نمی‌شود. در این قسمت سوالی که ذهن کاربران را درگیر می‌کند این است که از کجا بفهمیم باتری گوشی چند درصد سالم است؟ برای تشخیص درصد سلامت باتری گوشی های سامسونگ یا دیگر گوشی‌های اندرویدی و حتی آیفون راه‌های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

تست سالم بودن باتری گوشی آیفون

برخلاف اندروید در آیفون چیزی به نام کد تست یا سالم بودن باتری گوشی ایفون وجود ندارد اما برای تست عمر باطری گوشی موبایل آیفون خود به راحتی و با استفاده از تنظیمات پیش فرض آیفون می‎‌توانید درصد کارآیی آن را مشاهده کنید و در صورت وجود مشکل در تست سلامت باتری آیفون به سرعت آن را شناسایی کنید.

برای انجام این کار کافی است، وارد بخش تنظیمات (Setting) آیفون شوید و گزینه Battery و سپس Battery Health را انتخاب کنید. در این قسمت میزان کارآیی باتری از 100 درصد تعیین می‌شود و بر اساس عملکرد فعلی باتری به آن نمره داده می‌شود.

تست سلامت باتری گوشی - درصد سلامت باتری گوشی

level block battery چیست؟ حالت 100% در کادر Maximum Capacity در کد سلامت باتری در آیفون برای زمانی است که باتری نو است، اما به مرور زمان از این عدد کاسته می‌شود. عدد مناسب باتری در تست سلامت باتری آیفون، برای میزان کارآیی باتری به طور متوسط 80 درصد است. اپل می‌گوید باتری گوشی‌هایش به گونه‌ای طراحی شدند که تا 500 چرخه شارژ بتوانند 80 درصد ظرفیت خود را حفظ کنند. 500 چرخه برای اکثر کاربران برابر با 2 سال استفاده از گوشی است.

مشاهده و خرید باتری اصل آیفون با گارانتی 6 ماهه و قیمت مناسب

علاوه بر این اگر گزینه Peak Performance Capability را انتخاب کنید می‌توانید به طور دقیق‌تر از وضعیت سلامت باتری گوشی مطلع شوید. در این قسمت ممکن است پیام‌هایی مانند زیر را مشاهده کنید:

.Your battery is currently supporting normal peak performance

اگر این پیام را دریافت کردید معنایش این است که باتری گوشی شما کاملا سالم است و با حداکثر ظرفیت خود در حال فعالیت است.

Built-in dynamic software and hardware will help counter performance impacts that may be noticed as your iPhone battery chemically ages

با گذشت زمان ممکن است چنین پیامی را دریافت کنید. این پیام به اطلاع شما می‌رساند که باتری در حال تحلیل رفتن است و ممکن است این موضوع روی عملکرد گوشی تاثیر منفی بگذارد.

This iPhone has experienced an unexpected shutdown because the battery was unable to deliver the necessary peak power. Performance management has been applied to help prevent this from happening again

اگر این پیام را دریافت کردید احتملا خیلی زود باید باتری را تعویض کنید چرا که باتری دچار مشکل شده و عملکرد گوشی را به اندازه قابل توجهی تحت تاثیر خود قرار داده است.

.Your battery’s health is significantly degraded

زمانی که ظرفیت حداکثری باتری شما از 80 درصد پایین‌تر رود، آیفون این پیام را به شما نشان می‌دهد. هر وقت این پیام را دیدید بهتر است برای بهبود عملکرد دستگاه باتری را با یک باتری جدید تعویض کنید.

البته این ویژگی در سیستم عامل‌های iOS 11.3 به بعد قرار دارد. بنابراین اگر سیستم عامل آیفون شما از نسخه 11.3 پایین‌تر باشد امکان تست سلامت باتری به طور پیش فرض و از طریق تنظیمات آن، وجود ندارد.

 

مشاهده و خرید باتری آیفون 6 با گارانتی 6 ماهه تعویض و قیمت مناسب

تست سلامت باتری اندروید

در اندروید برای تشخیص سلامت باتری گوشی گزینه‌های بیشتری در دسترس است. هم می‌توانید از نرم افزار تست سالم بودن باتری گوشی اندروید استفاده کنید و هم از ابزارهای داخل خود اندروید این کار را انجام دهید. اولین راه و بهترین راه نیز همین است. اندروید مانند آیفون دارای بخش جداگانه‌ای برای مشاهده وضعیت سلامت باتری است و اطلاعات کاربردی زیادی در این قسمت به شما می‌دهد.

چگونه سلامت باتری اندروید را بفهمیم؟

البته نحوه دسترسی به این قسمت بسته به هر گوشی متفاوت است. علاوه بر این برخی شرکت‌های سازنده نسبت به بقیه اطلاعات بیشتری در مورد باتری به شما می‌دهند. برای بررسی وضعیت سلامت باتری گوشی ابتدا در بخش تنظیمات گزینه Battery را انتخاب کنید.

تست عمر باطری موبایل - درصد سلامت باتری گوشی

این گزینه در بیشتر گوشی‌ها در صفحه تنظیمات سلامت باتری در گوشی است اما اگر آن را پیدا نکردید می‌توانید از بالای همین صفحه و در کادر جستجو آن را وارد و سرچ کنید. وقتی بخش باتری را پیدا کردید اگر اطلاعات مربوط به وضعیت سلامت باتری در همان صفحه اول وجود نداشت به دنبال گزینه‌ای به نام Battery usage بگردید. با انتخاب این گزینه می‌توانید الگوی مصرف باتری را طی 24 ساعت گذشته مشاهده کنید.

 

تست سالم بودن باتری گوشی - کد سلامت باتری سامسونگ

برخی برندها اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهند. مثلا در بررسی وضعیت سلامت باتری گوشی هواوی، ردمی و پوکو حتی درجه حرارت باتری هم نشان داده می‌شود. البته نیازی نیست مدام درجه باتری را چک کنید. به طور کلی هر درجه‌ای پایین‌تر از 50 درجه کاملا عادی است.

کد تشخیص سلامت باتری گوشی

گوشی‌های اندرویدی دارای یک منو عیب‌یابی مخفی هستند که با وارد کردن کدهای مخصوصی می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. این کدها هرکدام شما را به بخش‌های مختلفی هدایت می‌کنند اما ما در اینجا به کدی که مربوط به باتری است می‌پردازیم. البته باز هم باید این را بگوییم که ممکن است این کد در همه گوشی‌ها کار نکند و به طور کلی کد تست سلامت باتری گوشی شیائومی یا دیگر گوشی‌های اندروید خیلی قابل اتکا نیست و بهتر از ابزار خود اندروید یا اپلیکیشن‌های مخصوص استفاده کنید.

پنجره شماره‌گیر گوشی را باز کنید و کد تست سلامت باتری گوشی هواوی *#*#4636#*#* را وارد کنید. حالا به دنبال گزینه‌ای به نام Battery information بگردید. اگر چنین گزینه‌ای پیدا نکردید یا اگر این کد اصلا کار نکرد گوشی شما چنین دسترسی ندارد. این کد روی گوشی‌های شیائومی، وان‌پلاس و گوگل کار می‌کند اما در گوشی‌های سامسونگ جواب نمی‌دهد.

کد تست سلامت باتری سامسونگ

یکی از کدهای مخصوص سامسونگ که خیلی مورد توجه قرار گرفته است کد تست سالم بودن باتری گوشی #0228#* است. اما کد *#0228# چیست؟ این کد تست سلامت باتری گوشی سامسونگ، ارتباطی به سلامت باتری یا بهبود آن ندارد و تنها کاری که انجام می‌دهد این است اطلاعات و آمار و ارقام مربوط به باتری را به شما نشان می‌دهد.

تست سلامت باتری گوشی - تست عمر باطری موبایل

علاوه بر این یک گزینه تحت عنوان Quick Start در پایین صفحه به رنگ قرمز هم به نمایش درمی‌آید. اگر آن را لمس کنید فایل batterystat.bin از گوشی شما حذف می‌شود. این فایل وظیفه ذخیره کردن آمار و اطلاعاتی نظیر میزان مصرف را بر عهده دارد و به همین دلیل با حذف کردن آن ممکن است دچار مشکل شوید و ظرفیت باتری که به شما نشان داده می‌شود دقیق نباشد.

این کد تست سالم بودن باتری گوشی سامسونگ نیست و فقط به شما وضعیت باتری را نشان می‌دهد. اطلاعاتی که از بخش تنظیمات هم می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. به طور کلی چیزی تحت عنوان کد تست سلامت باتری گوشی سامسونگ وجود ندارد. این کدها بیشتر برای اطلاع از وضعیت باتری کاربرد دارد و بیشتر به درد تعمیرکاران موبایل می‌خورد. آن‌ها با استفاده از این کد می‌توانند مواردی مثل تغییرات ولتاژ هنگام شارژ باتری را زیرنظر بگیرند. به همین دلیل این کدها برای کاربران عادی کاربردی ندارد و همه سازندگان آن‌ها را مخفی کردند.

مشاهده و خرید باتری آیفون 6S با گارانتی 6 ماهه تعویض و قیمت مناسب

چگونه سلامت باتری سامسونگ را بفهمیم؟

این کد سلامت باتری در گوشی‌های سامسونگ کار خیلی خاصی انجام نمی‌دهد. این شرکت در عوض یک برنامه جداگانه به نام Samsung Members دارد که به صورت پیش‌فرض در گوشی‌های این شرکت نصب شده و علاوه بر امکانات مختلفی که ارائه می‌کند، امکان بررسی وضع سلامت باتری را هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ابتدا برنامه را باز کرده و از پایین صفحه زبانه Get Help  را انتخاب کنید.

درصد سلامت باتری گوشی - درصد سلامت باتری سامسونگ

برای بررسی وضعیت سلامت باتری گوشی سامسونگ، در صفحه بعدی گزینه Interactive checks را انتخاب کنید.

تست عمر باطری موبایل - تشخیص سلامت باتری گوشی

برای تشخیص سلامت باتری، در صفحه بعد فهرستی از تمامی قسمت‌ها و امکانات گوشی که می‌توانید سلامتشان را تست کنید را مشاهده خواهید کرد. گزینه Battery را انتخاب کنید.

کد سلامت باتری - کد: #0228#*

برنامه سپس باتری را تست می‌کند و در نهایت عمر باطری موبایل و وضعیت سلامت آن را به اطلاع شما می‌رساند.

نرم افزار تست سالم بودن باتری گوشی اندروید

علاوه بر روش‌های بالا می‌توانید برای بررسی وضعیت سلامت باتری گوشی هواوی، سامسونگ یا شیائومی خود از برنامه‌ها و نرم افزار های تست سالم بودن باتری گوشی اندروید هم استفاده کنید.

1. برنامه AccuBattery

برای تشخیص سالم بودن باتری گوشی ، بهتر است نرم افزار تست سالم بودن باتری گوشی اندروید AccuBattery را دانلود و نصب کنید. شاید این تنها اپ اندرویدی برای زیر نظر گرفتن عملکرد باتری اندروید و تست باطری موبایل اندروید نباشد، ولی مطمئنا یکی از بهترین‌ها است.

پس از نصب، این نرم افزار تست سالم بودن باتری گوشی ايفون به طور خلاصه وظایف و قابلیت‌هایش از جمله اندازه‌گیری و تست میزان عمر باطری موبایل را به شما معرفی خواهد کرد. طبق تحقیقات انجام گرفته توسط توسعه‌دهندگان این اپ در زمینه تست طول عمر باطری‌ موبایل، با شارژ کردن باتری تا میزان بالای 80 درصد (به جای 100 درصد) طول عمر باتری را مقداری افزایش خواهید داد.

در این اپ گزینه‌ای وجود دارد که که می توانید اعلانی را برای باخبر شدن از شارژ باتری تا میزان خاصی تنظیم کنید. این اپ به شما پیشنهاد می‌کند که گزینه مورد نظر را روی 80 درصد تنظیم کنید ولی می‌توانید سطح شارژ دیگری را نیز انتخاب کنید. پس از آن این اپ، خود را با توجه به تنظیمات گوشی هوشمند شما تنظیم کرده و آماده کار می‌شود. پس از مدتی اپ Accubattery اطلاعات باتری گوشی هوشمند شما را جمع‌آوری کرده و اطلاعاتی را به شما نشان می‌دهد. این اطلاعات پس از یک یا دو روز استفاده از اپ به دست می‌آید، ولی می‌توان اطلاعات بیشتری را درباره تست سلامت باتری گوشی شیائومی پس از چند هفته یا چند ماه نیز جمع‌آوری کرد.

تست سالم بودن باتری گوشی - نحوه استفاده از کد #0228#

درون اپ، اطلاعاتی را در مورد دوام باتری در زبانه Discharging خواهید یافت. این اطلاعات همچنین میانگین استفاده از باتری، میزان مصرف هر اپ و اطلاعات دیگری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

از امکانات این برنامه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آلارم شارژ باطری هنگام رسیدن شارژ به 80 درصد
 • نمایش زمان باقی مانده
 • اطلاع از میزان شارژ مصرفی در دو زمان فعالیت و آماده به کار
 • دانستن میزان استفاده هر برنامه از باتری
 • اندازه‌گیری ظرفیت اصلی باتری
 • استفاده از تم‌های تیره برای ذخیره شارژ
 • سیستم فوق العاده شناسایی کابل مناسب شارژ

دانلود AccuBattery

2. برنامه Dfndr Battery

یکی دیگر از برنامه‌های خوب برای تشخیص سلامت باتری، برنامه Dfndr Battery است. این برنامه به صورت هوشمند از اتلاف انرژی باتری گوشی جلوگیری می‌کند. در عین حال گزارش عملکرد و کارآیی باتری را به کاربر می‌دهد. بنابراین با دانلود و اجرای این برنامه به محض وجود مشکل در باتری گوشی، از آن با خبر خواهید شد. علاوه بر این با اجرای تست این برنامه به طول عمر باطری تبلت یا موبایل خود نیز خواهید افزود.

دانلود برنامه Dfndr Battery

3. برنامه تشخیص سلامت باتری Battery Tools & Widget for Android

درصد سلامت باتری گوشی - برنامه Battery Tools & Widget for Android

این برنامه فهمیدن درصد سلامت باتری، تخصص ویژه‌ای در تحلیل وضعیت سلامت باتری ، تشخیص سالم بودن باتری گوشی و تست باطری موبایل اندروید دارد. برنامه Battery Tools & Widget for Android به صورت دقیق به آنالیز و ثبت اطلاعات و کنترل مصرف انرژی باتری می‌پردازد و بر این اساس این تست مدت زمان عمر باطری موبایل و شارژ را نمایش می‌دهد. علاوه بر این با توجه به عوامل متعددی چون میزان مصرف، دمای محیط و ولتاژ موجود، برای میزان سلامت باتری نمودارهای مختلفی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

دانلود برنامه Battery Tools & Widget

4. Battery Monitor

تست سلامت باتری در گوشی

چگونه وضعیت سلامت باتری موبایل‌ را بررسی کنیم؟ همانطور که از نام آن پیداست، این یکی از تمیزترین برنامه‌های سنجش سلامت باتری موبایل اندروید موجود در فروشگاه Google Play است. با اپلیکیشن Battery Monitor، می‌توانید دمای باتری و اطلاعات خود را در زمان واقعی، وضعیت سلامت، وضعیت شارژ، ولتاژ و غیره را کنترل کنید. جدا از طرح بندی تمیز و مناسبی که برنامه ارائه می‌دهد، ویجتی در اختیار دارید که رم را تقویت می‌کند. همچنین یک هشدار گرمای بیش از حد دما وجود دارد که هنگام افزایش دمای CPU یا باتری به شما اطلاع می‌دهد. همچنین سه ویجت مختلف و چندین تم برای انتخاب دریافت می‌کنید.

دانلود برنامه Battery Monitor

5. Battery Guru: Monitor & Saver

Battery Guru یکی از معروف ترین برنامه های نظارت بر وضعیت باتری موجود است. نه مانند تقویت‌کننده‌ها یا پایان دهنده‌های سرویس، به یک شکل عمل نمی‌کند، در عوض، به حفظ حداکثر عمر باتری ممکن کمک می‌کند. اطلاعات مصرف باتری، ظرفیت باتری را نمایش می‌دهد و به شما در عادت‌های شارژ کمک می‌کند تا باتری شما عمر بیشتری داشته باشد. این برنامه همچنین پارامترهای شارژ، مانند حداکثر جریان به دست آمده را نظارت می‌کند.

بخش‌های مختلفی برای اطلاعات وجود دارد، مانند شار که آمار شارژ را نشان می‌دهد، حفاظت که می‌تواند یادآوری‌هایی را برای دمای باتری و محدودیت‌های شارژ تنظیم کند. و Health که سلامت باتری را تخمین می‌زند. Doze و Save دو بخش دیگری هستند که به سایر مشکلات باتری کمک می‌کنند.

دانلود Battery Guru برای اندروید 

6. Avast Cleanup and Boost

برنامه فهمیدن درصد سلامت باتری Avast Cleanup and Boost یک برنامه فوق العاده برای فهمیدن درصد سلامت باتری برای کسانی که نمی‌خواهند باتری آن‌ها تا پایان روز تمام شود. باعث می‌شود تبلت یا تلفن هوشمند شما بیشتر از یک چرخه معمول باتری دوام بیاورد. فقط روی دکمه حالت از پیش تنظیم شده ضربه بزنید، باتری شما بیشتر از عمر باتری اصلی دوام می‌آورد. برنامه به طور خودکار حالت ذخیره باتری را با توجه به دستگاه و وضعیت باتری انتخاب می‌کند.

برنامه Avast Cleanup تمام کش، فایل‌های ناخواسته و غیره را پاک می‌کند و به این ترتیب فضای خالی را در اختیار گوشی قرار می‌دهد. بر اساس ماهیت یک عکس، خواه تکراری، قدیمی، بی کیفیت یا مشابه، برنامه به شما اطلاع می‌دهد و آن عکس‌های تکراری را حذف می‌کند. اگر برنامه 100 درصد مطمئن نیست که آیا تصویر تکراری است یا نه، آن را به شما نشان می‌دهد.

گزینه‌هایی برای افزایش عمر باتری با تمیز کردن RAM وجود دارد. همچنین، گزینه Hibernate شما را قادر می‌سازد تا برنامه‌ها را در پس‌زمینه متوقف کنید، سرعت گوشی را افزایش دهید و به نوبه خود عمر باتری بهتری را ارائه دهید.

دانلود برنامه Avast Cleanup 

7. Greenify

تست سالم بودن باطری در گوشی

اگر نیاز دارید که تلفن همراهتان روان کار کند و برای مدت طولانی تری انرژی داشته باشد، اپلیکیشن Greenify برای شما مناسب است. برنامه تست سالم بودن باطری در گوشی Greenify به‌عنوان بهترین برنامه کاربردی اندروید Lifehacker در سال معرفی شد.

روش کار برنامه تشخیص سلامت باتری Greenify این است که برنامه‌هایی را که دائماً در پس زمینه در حال اجرا هستند و باتری مصرف می‌کنند، هایبرنیت می‌کند. این برنامه برای مسدود کردن برنامه‌ها و سرویس‌هایی مانند برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی، برنامه‌های تجارت الکترونیک و سایر برنامه‌هایی که برای اجرا لازم نیستند، اما همچنان باتری زیادی مصرف می‌کنند، مفید است. Greenify یکی از مؤثرترین برنامه‌های این دسته است و باید آن را امتحان کنید و به یاد داشته باشید که تمام برنامه‌هایی را که نمی‌خواهید، در حالت Hibernate قرار دهید.

دانلود برنامه Greenify

سخن پایانی

در این مطلب به بررسی جامع و کامل علائم خرابی باتری گوشی و راه‌های جلوگیری از آن و تست باتری در انواع گوشی های آیفون پرداختیم. علاوه بر این روش‌های متعددی برای تست درصد سلامت باتری گوشی را ذکر کردیم تا از سالم بودن باطری و وضعیت آن مطلع شوید. نظر شما در مورد عوامل خراب شدن باتری گوشی یا تبلت چیست؟ چه راهکارهای دیگری را برای افزایش طول عمر باتری پیشنهاد می‌دهید؟ نظرات خود را در کادر پایین با پلازا به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

چگونه سلامت باتری سامسونگ را بفهمیم؟

با استفاده از برنامه Samsung Members، می‌توانید سلامت باتری سامسونگ را بررسی کنید.

از کجا بفهمیم باتری گوشی اندروید چند درصد سالم است؟

با استفاده از اپلیکیشن Dfndr یا AccuBattery می‌توانید درصد سلامت باتری گوشی اندروید را بررسی کنید.

چگونه درصد سلامت باتری آیفون را تشخیص دهیم؟

برای مشاهده درصد سلامت باتری، وارد تنظیمات (Settings) گوشی آیفون خود شده و به قسمت Battery و سپس Battery Health بروید. میزان کارایی مناسب باتری، به طور متوسط 80 درصد است.

عبارت (#0228#* : این کد برای تست باتری گوشی سامسونگ شما است) یعنی چه؟

همانطور که گفتیم این کد برای تست باتری نیست و تنها وضعیت و آمار و اطلاعات باتری را به شما نشان می‌دهد.

از کجا بفهمیم باتری گوشی چند درصد سالم است؟

در گوشی‌های آیفون می‌توانید با مراجعه به بخش Battery از قسمت تنظیمات و در کادر Maximum Capacity از ظرفیت فعلی باتری مطلع شوید. در اندروید اما اگر به صورت پیش‌فرض چنین ابزاری در گوشی ندارید می‌توانید از برنامه‌هایی مثل AccuBattery استفاده کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران17 دیدگاه
avatar
امیر
.
30 شهریور 1399، 16:29
پاسخ
0
0
ولا من تست کردم گوشیم یکی دو روزه خریدمش بعد سلامت باتری نوشته ۹۴????? البته گوشیمم تا ۹۴درصد شارژش کردم یعنی واقعا باتریش اینقد داغونه
avatar
امیر
.
15 مرداد 1399، 20:44
پاسخ
0
0
سلام گوشی من a70 هستش و از سوکتش بوی بدی بیرون میاد می خواستم ببینم مشکل چیه؟
avatar
مسعود محقق
.
16 خرداد 1399، 14:53
پاسخ
0
0
سلام نرم افزار باتری لطفا
avatar
عبدالله فتوحی
.
07 اسفند 1398، 16:58
پاسخ
0
0
سلام.برنامه تست سلامت گوشی و رایگان می خواستم
avatar
حسین
.
26 بهمن 1398، 14:18
پاسخ
0
0
سلام میخواستم نسخه کامل و رایگان اپ Accubattery رو بهم بدین ممنونم
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402