معرفی بهترین ربات های بازی تلگرام دو نفره و تک نفره

بهترین ربات های بازی تلگرام / ربات بازی دونفره تلگرامی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا بهترین ربات بازی و گیم تلگرام دونفره و تک نفره را به شما معرفی کنیم. همچنین لینک دسترسی به این ربات‌ها و توضیحاتی درباره روند برترین رباتهای بازی در تلگرام نیز در اختیار شما قرار داده می‌شود. با پلازا همراه شوید تا به اطلاعاتی در رابطه با ربات بازی های تلگرامی دست پیدا کنید.

برنامه تلگرام، علاوه بر پیام‌رسانی و قابلیت تماس، دارای یک سری بازی است که می‌توانید به تنهایی یا با گروهی از دوستان خود انجام دهید. این بازی‌ها برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس هستند و سبک‌های متنوعی دارند؛ مثلا بعضی از بازی‌ها استراتژیک هستند و برخی دیگر از بازی‌های پیچیده RPG الهام گرفته‌اند. همه این بازی‌ها نیز به صورت رایگان در دسترس هستند. همچنین این ربات های تلگرامی در گروه‌های شما در تلگرام به طور مستقیم فعال شده و از دستور Bot استفاده می‌کنند.

در ادامه این مقاله، لیست ربات های بازی تلگرام ، انواع ربات های بازی تلگرام دو نفره و تک نفره ، نام ربات های بازی تلگرام به همراه ایدی ربات های بازی تلگرام در اختیار دوستداران ربات های بازی گروهی تلگرام و در کل ربات بازی های تلگرام قرار می‌گیرد.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

بهترین ربات های بازی تلگرامی دو نفره و تک نفره

در ادامه بهترین به معرفی ربات های بازی تلگرام پرداخته و لینک آن‌ها را نیز ارائه می‌دهیم.

1. بازی اسم فامیل

ربات های بازی تلگرام

در این بازی گروهی تلگرام که به صورت دو نفره یا چند نفره می‌توان انجام داد از اسم و فامیل گرفته تا شهر و کشور با حروف مشخصی که تعیین می‌شود، بازیکنان کلمه می‌نویسند و برای هر کلمه صحیح 10 امتیاز و برای کلمات مشابه هم 5 امتیاز در نظر گرفته می‌شود. این بازی از بازی های تلگرامی دونفره بشمار می‌رود. از طریق ربات اسم فامیل تلگرام @esm_famil_bot می‌توانید این ربات بازی سوالی تلگرام برای گروه یا چند نفره را انجام دهید.

2. بازی حکم

ربات بازی های تلگرام

حکم نوعی بازی پرطرفدار است که معمولاً با ورق انجام می‌شود، اما با عرضه تکنولوژی، این بازی چند نفره به تلگرام هم راه پیدا کرده است. بازی به این صورت است که پس از ورود به آن چند بازیکن دیگر هم به شما ملحق شده و تا چند دفعه مشخصی که توسط بات تعیین شده است، می‌توانید بازی را تکرار کنید و امتیاز کسب کنید. با استفاده از ربات های بازی های تلگرام حکم تلگرام @telehokmbot می‌توانید این بازی را انجام دهید. این بهترین ربات حکم تلگرام است.

3. بازی دوز

ربات های تلگرام برای بازی

بازی دوز، معمولاً روی کاغذ انجام می‌شد و طرح آن به شکل 3 تایی، 6 تایی و غیره بود. به عنوان مثال، برای دوز 3 تایی با 9 مهره بازی می‌شود. اما امروزه این بازی تلگرامی دونفره را به صورت آنلاین یا حتی در بات‌های تلگرام هم می‌توان انجام داد. برای انجام بازی‌هایی مثل دوز و سنگ کاغذ قیچی هم می‌توانید از ربات بازی در تلگرام @bazihaabot استفاده کنید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بهترین کانال های دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی ...
سارا رمضان01 فروردین 1401 14:30
thumbnail
10 روش ساده برای کسب درآمد از تلگرام
داوود کاظمی زاده13 اردیبهشت 1399 18:00

4. بازی فوتبال

بازی های تلگرامی دونفره

برای انجام بازی فوتبال نیز می‌توانید از ربات بازی فوتبال تلگرام @gamee استفاده کنید و از این بازی گروهی لذت ببرید.

5. بازی جرات و حقیقت

بازی معروف جرات و حقیقت هم با انتخاب یکی از گزینه‌های جرات یا حقیقت و پاسخ به تعدادی پرسش شروع شده و ادامه می‌یابد. جرات و حقیقت یکی از بازی‌های جذاب در تلگرام است که می‌توانید ساعت‌ها خود را سرگرم کنید. از طریق ربات بازی تلگرام جرات حقیقت @hjbazibot می‌توانید این بازی را انجام دهید. این بهترین ربات بازی جرات حقیقت تلگرام است.

6. بازی تخته نرد و شطرنج

بازی های تلگرامی دونفره

بسیاری از افراد نیز به بازی‌های فکری مانند تخته نرد و شطرنج علاقه دارند و دوست دارند زمان خود را صرف چنین بازی‌هایی کنند. در تلگرام حتی بازی‌های فکری از این دسته را هم با استفاده از ربات تخته نرد تلگرام یا ربات شطرنج می‌توان پیدا کرد. به این ترتیب، بازی تخته نرد و شطرنج را می‌توانید از طریق رباربات بازی تلگرام دونفره @gamematrisbot انجام دهید.

7. بازی One

ربات های بازی تلگرام

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بهترین ربات های دانلود آهنگ تلگرام ؛ معرفی ربات های ...
مروارید حاجی پور16 آبان 1401 09:30
thumbnail
آموزش تصویری ارسال لوکیشن در تلگرام + راهنمای گام به ...
سارا رمضان11 شهریور 1401 20:30

Uno از جمله دیگر ربات های تلگرام است که در زبان اسپانیایی به معنای یک یا همان One است. One یک بازی با کارت معروف و محبوب است که بسیاری در دوران کودکی آن را تجربه کرده‌اند و اکنون از طریق تلگرام امکان بازی آن به صورت گروهی با دوستانتان فراهم شده است. بنابراین، این بازی را می‌توان از بازی های تلگرامی دونفره یا چند نفره به حساب آورد.

برای افرادی که قوانین این بازی را نمی‌دانند باید بگوییم که می‌توانند از طریق ربات، قوانین را یاد گرفته و هرگونه شک و تردید در مورد بازی را از بین ببرند. به‌طور کلی در بازی One، بازیکنی که زودتر کارت‌های خود را تمام کند، برنده می‌شود. نکته خوب بازی Uno در تلگرام این است که وقتی شما تک کارت هستید، خود ربات کلمه UNO را برای شما اعلام می‌کند و مانع از این می‌شود که بازیکنان دیگر شما را متهم و مجازات کنند. One را از طریق unobot@ بازی کنید.

8. بهترین ربات بازی تلگرام Lobinho

ربات بازی سوالی تلگرام

بهترین ربات گیم تلگرام، Lobinho (در زبان فارسی به معنای گرگ است) یک بازی استنباطی و استراتژی و در واقع شبیه بازی مافیا است که نقش‌های مختلفی را از هر بازیکن می‌طلبد. سناریوی بازی یک دهکده کوچک است که در هنگام شب کشتار افراد شرور صورت می‌گیرد. به محض شروع این بازی، نقش هر بازیکن توسط بات در چت خصوصی مشخص می‌شود.

در ربات بازی مافیا در تلگرام، هر نقش یک عمل متفاوت دارد، به عنوان مثال کوپید، دو شخصیت را انتخاب می‌کند که یک زوج بازی کرده و در هنگام مرگ نیز کنار هم خواهند مرد؛ زیرا تحمل دوری از هم را ندارند. دزد نیز می‌تواند در نقش یک روستایی ساده ظاهر شود که گویی هیچ نقش خاصی در بازی ندارد و اینگونه نقشه خود را پیش ببرد. هدف اصلی بازی این است که روستاییان از دست دزدها راحت شوند. این بازی را که یکی از ربات بازی های انلاین تلگرام است، از طریق werewolfbot@ انجام دهید.

ربات های بازی تلگرام مافیا

9. بازی Spy

جاسوس و یا Spy از جمله ربات های تلگرامی با موضوع کارآگاهی و شبیه به مافیا است. به محض شروع بازی، شرکت‌کنندگان نقش خود را که می‌توانند مأمورین مخفی یا جاسوس باشند، تعیین می‌کنند. همه بازیکنان یک پیام خصوصی را از این ربات دریافت می‌کنند که حاوی بیان یک مکان است؛ به جز یک نفر که جاسوس خواهد بود. هدف از این بازی این است که مأمورین، جاسوس را پیدا کنند و جاسوس هم محل ملاقات مأمورین را پیدا کند. سرانجام، بازی زمانی به پایان می‌رسد که بیشتر شرکت‌کنندگان یک بازیکن مشترک را متهم می‌کنند و یا وقتی که جاسوسی، مکان ملاقات مامورین را پیدا کند. برای بازی در بهترین ربات های ایرانی تلگرام به spyfallbot@ بروید.

10. بهترین ربات بازی تلگرام Quizarium

بازی های تلگرامی دونفره

اگر به دنبال تست دانش عمومی خود هستید، پس ربات اطلاعات عمومی Quizarium در بین ربات های بازی فکری تلگرام برای شما ساخته شده است. مفهوم موجود در این عنوان ساده است؛ ربات سوالی را می‌پرسد و بسته به اینکه شما به چه سرعت پاسخ دهید، به شما امتیاز می‌دهد. در این بات بازی تلگرام، وقتی سوالی مطرح می‌شود، همه افراد در گروه شروع به حدس زدن جواب می‌کنند. بسته به تعداد حروف درستی که شما حدس می‌زنید، بات امتیازهایی به شما می‌دهد. امتیازات از یک تا پنج متغیر هستند. اگر دو بازیکن به طور همزمان پاسخ صحیح را بدهند، امتیازها به هر دو بازیکن تعلق می‌گیرد. بازیکنی که در پایان این ربات سوالی تلگرام بیشترین امتیاز را کسب می‌کند، برنده می‌شود. بازی از طریق Quizarium@ در دسترس است.

11. بازی Werewolf

ربات های بازی تلگرامی دونفره

همچنین بخوانید :

گرگینه از جمله ربات های تلگرامی شبیه به بازی‌های «خرس قطبی» و «مافیا» است، اما با نسخه‌ای پیشرفته‌تر. برای کسانی که قبلاً درباره این عنوان نشنیده‌اند، این ربات بازی مافیا در تلگرام را توضیح می‌دهیم. به‌طور کلی شما و دوستانتان در دهکده‌ای با افراد خاص زندگی می‌کنید. در بین این گروه، یک گرگ وجود دارد و ماموریت او این است که قبل از پایان بازی همه روستاییان را از بین ببرد. این یکی از بهترین ربات های بازی در تلگرام است.

از سوی دیگر، روستاییان باید با هم کار کنند تا بفهمند چه کسی گرگ است و او را قبل از آنکه کل جمعیت را نابود کند، از بین ببرند. در پایان هر شب، روستاییان شانس رای دادن به کسانی را که فکر می‌کنند گرگ هستند دارند. در این بازی، کسی که بیشترین رای را بیاورد از بازی خارج می‌شود، بنابراین اگر اکثریت به یک روستایی بی‌گناه رأی دهند، او از بازی خارج می‌شود. برای داشتن بهترین ربات بازی مافیا تلگرام از لینک Werewolf@ استفاده کنید. این نیز یکی از برترین رباتهای بازی در تلگرام است.

12. بهترین ربات بازی تلگرام Gamee

ایدی ربات های بازی تلگرام

اگر دلتان برای بازی‌های آرکید تنگ شده است، به راحتی می‌توانید بسیاری از بازی‌های این سبک را در ربات های تلگرامی گروهی Gamee پیدا کنید؛ زیرا دارای تعداد زیادی از ربات های تلگرامی از این سبک است که ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کند. از جمله بازی‌های آن نیز Gravity Ninja و Snake هستند. دوستان خود را به این بازی‌ها دعوت کرده و آن‌ها را به چالش بکشید و سعی کنید تا در صدر جدول بمانید. بازی‌های موجود در بات بسیار ساده هستند، اما همچنان با دستورالعمل‌هایی همراه هستند تا بتوانید به سهولت بازی کنید. برای بازدید از بازی‌های برترین رباتهای بازی در تلگرام از Gamee@ استفاده کنید. این از بهترین ربات های گروهی تلگرام است.

13. بازی های Gamebot

ربات های بازی تلگرامی

به جای اینکه فقط یک ربات را از بین بازی های تلگرام دونفره به گروه خود اضافه کنید، کافی است ربات بازی تلگرام تبر Gamebot@ را در گپ تایپ کرده و منتظر بارگیری آن باشید. سپس می‌توانید فهرستی از بازی‌های مختلف همانند Lumberjack ،Corsairs و Math Battle را انتخاب کنید. از بین همه این بازی‌ها، Lumberjack را بسیار توصیه می‌کنیم. در این بازی تلگرامی، شما به عنوان Lumberjack (چوب‌بر) با استفاده از فلش‌های چپ و راست باید سعی می‌کنید تا شاخه‌های درخت به سر شما اصابت نکنند.

14. ربات بازی تلگرام Hangbot

ربات های بازی تلگرامی

تکنولوژی امروزه جایگزین بسیاری از بازی‌ها شده و یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین و بهترین ربات گیم تلگرام یعنی جلاد با Hangbot جایگزین شده است. درست مثل شکل قدیمی‌اش، ربات به شما کلمه‌ای ارائه می‌دهد. همه افراد گروه باید حروف درست را حدس بزنند و اگر یک حدس اشتباه داشته باشید، کم کم به باخت نزدیک می‌شوید. برای انجام بازی های تلگرام دونفره، Hangbot@ را جستجو کنید. این نیز یکی از برترین رباتهای بازی در تلگرام است.

جمع بندی

در این مقاله تعدادی از برترین بازی های تلگرام دونفره به شما معرفی شده و روند بازی با هر یک از آن‌ها را برای شما شرح دادیم. اگر ربات تلگرامی دیگری یا ربات دانلود فیلم تلگرام می‌شناسید، می‌توانید در بخش نظرات به سایر خوانندگان پلازا معرفی کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران8 دیدگاه
avatar
.
26 مرداد 1401، 23:13
پاسخ
0
0
ربات بازی تلگرامی دونفره، که در تلگرام سر و صدای زیادی رو به پا کرده بسیار کاربردی و محبوب هستش. این ربات برای بازی های دو نفره خیلی عالیه. میتونیم به بازی هایی مثل جمله بازی، دوز بازی، فوتبال بازی، بازی شجاعت یا حقیقت، تخته نرد و شجاعت، یک بازی، اشاره کنیم.
avatar
ماری
.
25 مرداد 1401، 22:43
پاسخ
0
1
تلگرام واقعا بهترین برنامه شبکه مجازی هست. انقدر قوی و کارا که واقعا اگه فیلتر نبود عمرا کسی به واتساپ رو میاورد. تلگرام با انواع ربات‌هایی که داره میسازه هر روز داره امکانات بیشتری به مخاطبانش میده و اونا رو جذب خودش میکنه. واسه همین نه تنها خسته کننده نیست بلکه هر روز مخاطبین بیشتری بهش اضافه میشن و برخلاف بقیه برنامه‌ها که تا گل میکنن از کیفیتشون کم میشه این برنامه اینجوری نیست. من ربات آهنگ تلگرام شنیده بودم و ازش استفاده میکردم اما دیگه ربات بازی ندیده بودم. دلم میخواد ربات بازی تلگرام دوز رو استفاده کنم و با دوستانم این بازی رو انجام بدم.
avatar
الهه
.
24 مرداد 1401، 15:17
پاسخ
0
1
واقعا حیف شد که تلگرام فیلتر شد، تلگرام واقعا خیلی بهتر واتساپ و واقعا امکانات بیشتری و حتی امنیتشم بیشتره، چند روز پیش ربات بازی منچ تلگرام رو امتحان کردم، واقعا باحال بود، یعنی تلگرام هر وقت که آپدیت میشه چیز های جدیدی به خودش اضافه می کنه واقعا بازی های خوبی داره مثلا دوز يا حکم، تو دوره ای که همه سرشون تو گوشیه و براشون مهم نیس که دورو برشون چی می گذره این مدل بازی ها براشون خوبه و باعث میشه که کمی از اون فضای دارک بیان بیرون، واقعا بازی های خوبی معرفی کردین، فکر نمی کردم اینقدر بازی تو تلگرام باشه. ممنون از سایت خوبتون
avatar
ارسلان طالبی
.
25 مرداد 1401، 10:07
پاسخ
0
0
@الهه
تلگرام واقعا بازی های سرگرم کننده ای داره یادمه یه بازی بود که یه سری نقطه دور تا دور صفحه میچرخیدن و شما باید یه تئپ رو از لابه لای این نقطه ها رد میکردین. واقعا ساعت ها بازی میکردیم و با دوستامون رکورد میزدیم و کل کل میکردیم
avatar
روحینا
.
23 مرداد 1401، 21:23
پاسخ
0
0
تلگرام هر روز داره یچیز جدید اضافه میکنه و کلا هر وقت آپدیتش میاد باید منتظر یچیز خفن بود ... این ربات های بازی هم خیلی خوبه من با دوستم اسم فامیل و دوز و بازی کردم جالبیش اینه که بازی هاش حرفه ایه😐😬 هم سرگرمیه هم اینکه اینترنت کمی استفاده میشه الان بازی های آنلاین چند نفره هم خیلی قطعی داره هم حجم بالایی اینترنت مصرف میشه! به نظرم خوبن این ربات هارو داشته باشید هر از گاهی بازی میکنید!
avatar
.
22 مرداد 1401، 23:47
پاسخ
0
0
من عاشق بازی اسم فامیلم ولی هیچوفت کسی رو نداشتم که باهام بازی کنه الان که اسم این بازی رو تو این لیست دیدم خیلی خوشحال شدم با کمک ربات بازی تلگرام جدید میتونیم با هم بازی کنیم و کلی سرگرم شیم در کل خیلی خوبه که با پیشرفت تکنولوژی ابزار بازی و سرگرمی هم پیشرفت میکنه .
نمایش 3 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 27 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.4 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.7 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 15 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400