گران ترین بازیگران کره ای را بشناسید! معرفی گران قیمت ترین بازیگران زن و مرد کره ای

گران ترین بازیگران کره ای
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یکی از دلایل محبوبیت فیلم‌ها و سریال‌های کره‌ای حضور بازیگران معروف و سرشناس آنها است. معمولا وقتی بازیگری مورد توجه قرار بگیرد، دستمزد بالایی نیز طلب می‌کند. در مقاله امروز قصد داریم به معرفی گرانترین بازیگران کره ای بپردازیم.

درحال حاضر فیلم‌ها و سریال‌های کره‌ای یکی از پرطرفدارترین آثار در جهان محسوب می‌شوند. گران ترین بازیگران کره ای اغلب در این آثار بازی کرده و دستمزد زیادی دریافت می‌کنند. احتمالا شما هم به‌دلیل محبوبیت فیلم‌ها و سریال‌های کره جنوبی علاقه‌مندید تا از دستمزد حدودی گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره مطلع شوید. با پلازا همراه باشید تا در این مقاله شما را با 16 بازیگر زن و مرد از گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای آشنا کنیم.

فهرست مطالب:

گران ترین بازیگران مرد کره ای

بازیگران مرد سینمای کره جنوبی از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. آن‌ها در اکثر کشورهای دنیا به‌خصوص ایران شناخته شده‌اند و مخاطبین، آثارشان را با دقت فراوانی دنبال می‌کنند. علاقه زیاد مخاطبین به بازیگران مرد کره‌ای باعث می‌شود تا در مورد دستمزد آن‌ها کنجکاو شویم. به همین منظور ما در این بخش از مقاله به معرفی گران ترین بازیگران مرد کره ای می‌پردازیم. گران قیمت ترین بازیگر کره ای و پردرآمدترین بازیگران مرد کره ای کدام افراد هستند؟

1. کیم سو-هیون (Kim Soo-hyun) | گرانترین بازیگران کره ای

کیم سو-هیون / محبوب ترین بازیگران کره ای/ بازیگران معروف کره ای با بیشترین دستمزد

 • دستمزد: 423,000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: رویای بلند، تو از ستاره‌ها اومدی، دزدان، واقعی
همچنین بخوانید :

کیم سو-هیون یکی از پردرآمدترین و ثروتمندترین بازیگران کره ای محسوب می‌شود. او در فیلم‌های سینمایی زیادی بازی کرده اما امروزه به یکی از بازیگران موفق در آثار درام تبدیل شده است. کیم سو-هیون در اینستاگرام حدود 13.9 میلیون نفر دنبال‌کننده دارد که نشان‌دهنده میزان محبوبیت اوست. تهیه کنندگان کره‌ای کیم سو-هیون را به‌دلیل دستمزد بالایش برای هر قسمت گران ترین بازیگر کره ای می‌دانند.

2. هیون بین (Hyun Bin) | گرانترین بازیگران کره ای

هیون بین / اسامی بازیگران کره ای / ثروتمندترین بازیگران کره ای

 • دستمزد: 113,000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: ماموریت محرمانه، باغ مخفی، کلاهبرداران

هیون بین یکی دیگر از بازیگران معروف کره ای با بیشترین دستمزد است که درحال حاضر به‌عنوان بازیگر محبوب در درام‌های کره‌ای شناخته می‌شود. او فعالیت هنری خودش را از سال 2003 با بازی در فیلم «بادیگارد» آغاز کرد. اما خیلی زود توانست با بازی در سریال My Lovely Sam Soon (سام-سون دوست‌داشتنی من) به یکی از پرطرفدارترین بازیگران مرد کره‌ای تبدیل شود.

هیون بین را امروزه باید در لیست گران ترین بازیگر کره ای دانست. او برای بازی در هر قسمت حدود 113,000 دلار دریافت می‌کند.

3. لی مین-هو (Lee Min-ho) | گرانترین بازیگران کره ای

لی مین-هو / اسامی بازیگران کره ای / بازیگران کره ای با بالاترین درآمد

 • دستمزد: 80000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: شکارچی شهر، سلطنت ابدی، افسانه دریای آبی

لی مین-هو یکی از محبوب‌ترین بازیگران مرد کره ای است که در کشورهای زیادی به‌خصوص ایران طرفدار دارد. این محبوبیت باعث شده تا او در اینستاگرامش حدود 30.9 میلیون دنبال‌کننده داشته باشد. جالب است بدانید که لی مین-هو از سال 2003 با ساخت درام‌های کره‌ای فعالیت هنری خود را آغاز کرد. اما اکثر طرفدارانش او را با بازی در سریال Boys Over Flowers (پسران فراتر از گل) در سال 2009 می‌شناسند. لی مین-هو برای هر قسمت حدود 80000 دلار دستمزد دریافت می‌کند که باعث شده اسم او در لیست گران ترین بازیگر کره ای قرار بگیرد.

4. سو جی-سوب (So Ji-sub) | گرانترین بازیگران کره ای

سو جی-سوب / گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره / گرانترین بازیگران کره ای مرد

 • دستمزد: 67100 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: دوستان و عشق، برش سخت، شرکت حقوقی

سو جی-سوب از پرکارترین و گرانترین بازیگران کره ای مرد به‌شمار می‌آید. او با سخت‌کوشی فراوان توانست به یکی از پردرآمدترین بازیگران کره ای محبوب تبدیل شود. سو جی-سوب در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی تاکنون بازی کرده و به‌دلیل ظاهری جنتلمن لقب «نماد توجه» را از سمت طرفدارانش به دست آورده است. سو جی-سوب را باید یکی دیگر از گران ترین بازیگران کره ای دانست. او برای هر قسمت بازی در فیلم یا سریال حدود 67000 دلار دستمزد دریافت می‌کند. با این حال به‌دلیل محبوبیت بالای سو جی-سوب و علاقه به انجام کارهای خیرخواهانه تهیه‌کنندگان با دستمزد او مخالفتی نخواهند داشت.

5. جو این-سونگ (Jo In-sung)

جو این-سونگ / گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره / پولدارترین بازیگران کره ای

 • دستمزد: 67000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: نبرد بزرگ، چه اتفاقی افتاد در بالی

جو این-سونگ بازیگر محبوب کره‌ای است که مخاطبینش او را با بازی در سریال «زمستان باد می‌وزد» به یاد می‌آورند. جو این-سونگ در سال 1998 ابتدا برای یک برند لباس به‌عنوان مدل فعالیت می‌کرد. تا این‌که با بازی در یک اثر درام نوجوانانه به نام School 3 به شهرت رسید. جو این-سونگ برای بازی در هر قسمت حدود 67000 دلار دریافت می‌کند. به‌همین دلیل طرفدارانش این-سونگ را یکی از گران ترین بازیگران کره ای می‌دانند.

6. یو آه-این (Yoo Ah-in)

یو آه این / پولدارترین بازیگران کره ای

 • دستمزد: 59000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: شش اژدهای پرنده، سوزاندن، هشتگ زنده، اهل جهنم

یو آه-این بازیگر سینما و تلوزیون و یکی از مدیران نوآوری کره جنوبی است که در لیست گران ترین بازیگر کره ای قرار می‌گیرد. او از سال 2003 تاکنون پا در عرصه بازیگری گذاشته و نام اصلی او اوم هونگ-شیک (Uhm Hong-sik) است. او ابتدا در سریال Honest Living (زندگی صادقانه) و سپس در سریال Sharp (تیز) دیده شد و توانست استعداد بازیگری خود را ثابت کند و به یکی از بهترین‌های عرصه خود تبدیل شود.

او در اینستاگرام 2.2 میلیون دنبال کننده دارد و تاکنون توانسته در نقش‌های متعدد به ایفای نقش پرداخته و صاحب جایزه شود. یکی از فیلم‌هایی که یو آه-این برای بازی در آن ستایش شد فیلم هشتگ زنده است و پس از آن باید از فیلم ندای سکوت یاد کنیم که یو آه-این را نامزد و برنده جوایز متعددی کرد.

7. جی چانگ-ووک (Ji Chang-wook)

جی چانگ-ووک / عکس بازیگران کره ای / بازیگران کره ای با بالاترین درآمد

 • دستمزد: 50000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: دوباره لبخند بزن، شفادهنده، به آرامی ذوبم کن

جی چانگ-ووک از بازیگران فعال و پرکار کره‌ای محسوب می‌شود. او تاکنون در آثار زیادی بازی کرده و جالب است بدانید که به‌راحتی از پس هر نقشی در ژانرهای تاریخی، جنایی، کمدی و فانتزی برمی‌آید. جی چانگ-ووک همیشه خوش‌رو و خندان است به‌همین دلیل طرفدارانش او را دارنده «زیباترین لبخند تجاری» می‌دانند. جی چانگ-ووک در اینستاگرام حدود 21.7 میلیون دنبال‌کننده دارد و جزء بازیگران فعال در فضای مجازی محسوب می‌شود.

همچنین بخوانید :

دستمزد جی چانگ-ووک برای بازی در هر قسمت حدود 50000 دلار بوده به‌همین دلیل عده‌ای او را یکی از گران ترین بازیگران کره ای می‌دانند.

8. لی جونگ-سوک (Lee Jong-suk)

لی جونگ سوک / بازیگران کره ای با بالاترین درآمد

 • دستمزد: 50000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: مدرسه 2013، می‌تونم صدات رو بشنوم، دکتر غریبه، پینوکیو

لی جونگ-سوک از گرانترین بازیگران کره ای که در حرفه مدلینگ نیز فعالیت می‌کند است. او توانست در طول سال‌های فعالیت خود عنوان جوان‌ترین مدل سئول را نیز دریافت کند. شروع فعالیت‌های او در سال 2005 بود و با بازی در مدرسه 2013 توانست به خوبی دیده شود. پس از آن سریال می‌تونم صدات رو بشنوم بود که این بازیگر را به سمت موفقیت بیشتر سوق داد و او را صاحب جوایز فراوانی کرد. سریال دکتر غریبه نیز توانست جنبه‌های متفاوت و استعدادهای پنهان این لی جونگ-سوک را نشان دهد.

او هم اخیرا با سریال دهن لق توانست رکوردها را جابه‌جا کند که این اتفاق نیز جنبه درخشان دیگری در کارنامه لی جونگ-سوک است. 24.1 میلیون فالوور او نشانگر محبوبیت و شهرت بالای این بازیگر است و قرار گرفتن لی جونگ-سوک را در لیست گران ترین بازیگر کره ای کاملا منطقی می‌کند.

گران ترین بازیگران زن کره ای

بازیگران زن کره‌ای امروزه به یکی از اصلی‌ترین بازیگران فیلم‌ها و سریال‌های این کشور تبدیل شده‌اند. از گذشته تفاوت دستمزد بین بازیگران زن و مرد کره‌ای بسیار زیاد بود. درحال حاضر این تفاوت دستمزد کمی از بین رفته اما همچنان مشهود است. ما در این بخش از مقاله گران قیمت ترین بازیگران زن سینمای کره را معرفی می‌کنیم.

1. جون جی-هیون (Jun Ji-hyun) | گرانترین بازیگران کره ای

جون جی-هیون / معروف ترین بازیگران کره ایی / ثروتمندترین بازیگران کره ای

 • دستمزد: 230,000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: دزدان، افسانه دریای آبی، ترور

جون جی-هیون از گران ترین بازیگران کره ای زن است که با وسواس زیادی نقش‌های خود را انتخاب می‌کند. او با فیلم دختر گستاخ من شناخته شد و پس از بازی در فیلم و سریال‌های موفق دیگر در لیست گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای قرار گرفت. جون جی-هیون برای بازی در هر قسمت حدود 230,000 دلار دستمزد دریافت می‌کند. به‌همین دلیل در بین بازیگران زن کره جنوبی به گران ترین بازیگر شهرت دارد.

2. لی یونگ-آئه (Lee Young-ae) | گرانترین بازیگران کره ای

لی یونگ-آئه / گران ترین بازیگران زن کره ای / بازیگران معروف کره ای با بیشترین دستمزد

 • دستمزد: 170,000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: مرا پیدا کن، یک روز خوب بهاری

لی یونگ-آئه که در ایران او را با نام یانگوم، شخصیت سریال جواهری در قصر می‌شناسیم یکی از پردرآمدترین و پولدارترین بازیگران کره ای محسوب می‌شود. لی یونگ-آئه از سال 1993 فعالیت هنری خود را آغاز کرد و از همان سال‌های اولیه یکی از گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای بود. وی برای بازی در هر قسمت حدود 170,000 دلار دریافت می‌کند.

3. سونگ هه-کیو (Song Hye-kyo) | گرانترین بازیگران کره ای

سونگ هه-کیو / گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای

 • دستمزد: 160,000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: خانه کامل، جهانی در درون، آن زمستان باد می‌وزد

اسم سونگ هه-کیو در لیست بازیگران کره ای با بالاترین درآمد قرار دارد. علاوه‌بر آن عده زیادی او را یکی از زیباترین بازیگران کره جنوبی می‌دانند. سونگ هه-کیو در فیلم و سریال‌های زیادی بازی کرده و از این طریق به گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره تبدیل شده است. اکثر آثار او مورد توجه مخاطبین و منتقدین قرار گرفته و امتیاز بالایی کسب کرده‌اند. سونگ هه-کیو برای بازی در هر قسمت حدود 160,000 دلار دستمزد دریافت می‌کند.

4. گو هیون-جونگ (Go Hyun-jung) | گرانترین بازیگران کره ای

گو هیون جونگ / گرانترین بازیگران کره ای

 • دستمزد: 51000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: ملکه سوندوک، چیز بزرگ

گو هیون-جونگ فعالیت خود را با مسابقه دختر شایسته کره‌ای در سال 1989 شروع کرد و با سریال ماسه‌بند به شهرت رسید. او در فیلم‌ها و سریا‌ل‌های موفق زیادی فعالیت کرد تا اینکه پس از ازدواجش از دنیای بازیگری کناره گرفت و در سال 2003  وقتی طلاق گرفت دوباره فعالیت خود را آغاز کرد. او در سال‌های اخیر پرکار شده و جز گرانترین بازیگران کره ای محسوب می‌شود.

5. چوی جی-وو (Choi Ji-woo)

چوی جی-وو / گران قیمت ترین بازیگران زن کره ای / بازیگران کره ای با بالاترین درآمد

 • دستمزد: 46000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: زنان با یک چمدان، خانه‌دار مشکوک، پلکانی به بهشت

چوی جی-وو در کره جنوبی به عنوان یکی از زیباترین و گرانترین بازیگران کره ای شناخته می‌شود. او از بازیگران اصلی در سریال سونات زمستانی بود که مخاطبین و منتقدین امتیاز بالایی به این سریال داده‌اند. چوی جی-وو برای بازی در هر قسمت حدود 46000 دلار دستمزد می‌گیرد که باعث شده نامش در لیست گران ترین بازیگران کره ای قرار بگیرد.

6. ها جی-وون (Ha Ji-won)

ها جی-وون / گران ترین بازیگران کره ای / گران ترین بازیگران کره ای زن

 • دستمزد: 45000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: ملکه کی، ریسک زندگی به‌خاطر عشق، نزدیک‌تر به بهشت

ها جی-وون با نام اصلی جون هه-ریم (Jeon Hae-rim) یکی از بازیگران کم‌کار اما پرطرفدار کره‌ای به‌شمار می‌آید. او نام هنری ها جی-وون را برای خود انتخاب کرده و با بازی در آثار موفقی همچون «باغ مخفی» از بازیگران زن محبوب در کره شناخته می‌شود. ها جی-وون برای بازی در هر قسمت حدود 45000 دلار دستمزد درخواست می‌دهد. به‌همین دلیل طرفدارانش او را یکی از گران ترین بازیگران کره ای می‌دانند.

همچنین بخوانید :

جالب است بدانید که تهیه‌کنندگان زیادی ها جی-وون را از مطلوب‌ترین بازیگران زن کره‌ای می‌دانند. دلیل این لقب برای ها جی-وون بازی درخشان او در ژانرهای اکشن، رزمی، کمدی و درام است.

7. گونگ هیو-جین (Gong Hyo-jin)

گونگ هیو جین / گران ترین بازیگر کره ای

 • دستمزد: 36000 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: سانگ دو! بریم مدرسه، متشکرم، پاستا، وقتی کامیلا شکوفه می‌دهد

گونگ هیو-جین از گرانترین بازیگران کره ای که با فیلم Crush and Blush (کراش زدن و سرخ شدن) معروف شد. او سریال‌های تلوزیونی موفقی از جمله سانگ دو! بریم مدرسه، متشکرم، پاستا، بزرگ‌ترین عشق، ارباب خورشید، تهییه‌کنندگان، حسادت آ‌شکار و وقتی کامیلا شکوفه می‌دهد، دارد و برای هر قسمت 36000 دلار دستمزد دریافت می‌کند که بین بازیگران زن کره‌ای دستمزد بالایی است‌.

6. کیم تائه-هی (Kim Tae-hee)

کیم تائه-هی / گران قیمت ترین بازیگران کره ای / بازیگران کره ای با بالاترین درآمد

 • دستمزد: 33,400 دلار برای هر قسمت
 • آثار معروف: داستان عشق در هاروارد، پلکانی به سوی بهشت، شاهزاده من

کیم تائه-هی در بین مخاطبین کره‌ای به یکی از زیباترین بازیگران زن شهرت دارد. او فعالیت هنری خود را با آگهی تبلیغاتی شروع کرد و سپس با فیلم  Last Present به شهرت رسید. تائه-هی علاوه‌بر بازیگری در صنعت مدلینگ هم فعالیت می‎‌کند و در سال 2008 به‌عنوان بهترین مدل سال انتخاب شد. وی برای بازی در هر قسمت حدود 33,400 دلار دستمزد درخواست میکند. به‌همین دلیل نامش در لیست گران قیمت ترین بازیگران سینمای کره جای گرفته است.

کلام آخر

فیلم‌ها و سریال‌هایشان در همه جای جهان شناخته شده هستند. امروزه آثار اکثر آن‌ها در کشورهای مختلف به‌خصوص کشور ما ایران با علاقه فراوانی دنبال می‌شود. محبوبیت سریال‌ها و فیلم‌های کره جنوبی باعث شده تا برخی از بازیگران این کشور در لیست گران ترین بازیگران کره ای قرار بگیرند. به‌همین منظور ما در این مقاله به معرفی  16 نفر از گرانترین بازیگران کره ای شما طرفدار کدام یک از گران قیمت ترین بازیگرهای کره ای هستید؟ نظرات خود را در قسمت دیدگاه‌های پلازا با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
avatar
چوچوبرایی نظامشهر
.
25 بهمن 1401، 21:19
پاسخ
0
1
جالب بدونید موجودی کارت من الان حدود ۴۰ هزار تومنه ، فعلا با موفالمو که راز صلاح های اهنین رو کشف نکرده برابرم ،
avatar
....
.
23 بهمن 1401، 14:10
پاسخ
0
0
جی چانگ ووک
avatar
جی چانگ ووک
.
08 آبان 1401، 19:54
پاسخ
1
1
عالی بود لیستتون کامل درسک بود
avatar
انیاسیو
.
08 آبان 1400، 20:31
پاسخ
1
1
جالبه که دستمزد گرانترین بازیگر زنشون نصف گرانترین بازیگر مردشونه...
avatar
BILLIEBTSUGA
.
08 آذر 1400، 10:29
پاسخ
0
0
@انیاسیو
انیاسیو ن انیونگ هاسیو...?‍♂️
avatar
الهام ناصری / سردبیر
.
09 آبان 1400، 08:30
پاسخ
0
0
@انیاسیو
اره برای من هم جالب بود. ولی این مساله توی بیشتر کشورها همین طوریه. توی هالیوود هم هست، ولی کمتر!
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400