بهترین لایواکشن های ژاپنی ؛ معرفی برترین اقتباس های سینمایی از انیمه های ژاپنی

لایواکشن های ژاپنی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

دیدن لایو اکشن‌، خصوصا لایو اکشن انیمه برای افرادی که به این آثار علاقه دارند بسیار جذاب است و طرفداران انیمه نیز روی ساخت لایو اکشن انیمه موردعلاقه خود بسیار حساس هستند. از این رو در این مقاله بهترین لایواکشن های ژاپنی را به شما معرفی ‌می‌کنیم.

اقتباس‌ لایواکشن های ژاپنی از مجموعه‌های انیمیشن محبوب، اغلب با استقبال ضعیف منتقدان و طرفداران مواجه می‌شوند. فیلمهای لایو اکشن و همچنین اقتباس‌هایی از فرمت‌های دیگر مانند بازی‌های ویدیویی و مجموعه‌های کتاب از بسیاری جهات، هنگام تلاش برای پایبندی به داستان اصلی با چالش‌های زیادی روبرو هستند.

با توجه به اینکه اکثر طرفداران ممکن است ترجیح دهند شخصیت‌های مورد علاقه آن‌ها به صورت دو بعدی باقی بمانند، به تصویر کشیدن واقعی و ساخت لایو اکشن سینمایی ژاپنی را می‌توان امری ریسک‌پذیر و خطرناک در نظر گرفت. با این حال این آثار در حال ساخت هستند، در ادامه این مقاله پلازا بهترین لایو اکشن های انیمه و سایر آثار ژاپنی را به شما معرفی خواهیم کرد.

فهرست مطالب

بهترین لایواکشن های ژاپنی

در ادامه 15 عنوان از بهترین لایو اکشن های انیمه و مانگا را معرفی می‌کنیم.

15. فیلم توکیو غول (Tokyo Ghoul)

توکیو غول - لایو اکشن هایی که از روی انیمه ساخته شده اند

 • سال ساخت: 2017
 • کارگردان: کنتارو هاگیوارا (Kentarô Hagiwara)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 5.7

توکیو غول از جمله لایو اکشن هایی که از روی انیمه ساخته شده اند، است. توکیو غول در واقع از مانگایی به قلم سوئی ایشیدا (Sui Ishida) اقتباس شد. این لایو اکشن نیز از روی انیمه و مانگا ساخته شد و دنباله‌ای به نام توکیو غول اس (Tokyo Ghoul S) دارد. توکیو غول علیرغم نمره پایین خود در آی‌ام‌دی‌بی از جانب منتقدان تحسین شد و نمره 82% را از سایت راتن تومیتوز دریافت کرد.

داستان این اثر از بهترین لایو اکشن های انیمه درباره دانشجویی است که غولی به او حمله می‌کند اما جان سالم به در می‌برد. اما این حمله باعث می‌شود که او خود تبدیل به غول شود.

14. فیلم کاکگوروی قمار باز اجباری (Kakegurui Compulsive Gambler)

کاکگوروی قمار باز اجباری - انیمه هایی که لایو اکشن دارند

 • سال ساخت: 2019
 • کارگردان: تسوتومو هانابوسا (Tsutomu Hanabusa)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6

از جمله انیمه هایی که لایو اکشن دارند، کاکگوروی قمار باز اجباری است. البته این اثر به طور کل از مانگایی به همین نام اقتباس شده و به داستان نوجوانی می‌پردازد که مهارت‌های خوبی در بازی‌های شانسی و قمار دارد و سعی دارد تا رئیس شورای یک آکادمی خصوصی را شکست دهد.

13. فیلم ال دی‌ کی (L.DK)

انیمه هایی که لایو اکشن دارند

 • سال ساخت: 2014
 • کارگردان: تایسوکه کاوامورا (Taisuke Kawamura)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.1

از جمله لایواکشن های ژاپنی که از روی مانگا ساخته شده‌اند، انیمه ال دی کی است. این لایو اکشن درباره یک دانش آموز دبیرستانی است که آیو نیشیموری نام دارد. خانواده نیشیموری برای کار به شهر دیگری رفته‌اند و او باید در آپارتمانشان تنها زندگی کند. همکلاسی آیو که از قضا پسری محبوب است به آپارتمان نزدیک خانه او نقل مکان می‌کند. بخاطر اشتباهی که آیو انجام می‌دهد، آپارتمان سوشی بهم می‌ریزد و شرایط مطلوبی ندارد. پس آنها مجبور می‌شوند در آپارتمان آیو باهم کنار بیایند.

12. فیلم پرتقالی (Orange)

لایو اکشن اقتباس شده از انیمه های ژاپنی

 • سال ساخت: 2015
 • کارگردان: کوجیرو هاشیموتو (Kōjirō Hashimoto)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.8

از لایواکشن های ژاپنی معروف باید به پرتقالی یا نارنجی اشاره کنیم. این اثر در ژانر رمانتیک و فانتزی از روی مانگایی با همین نام به قلم ایچیگو تاکانو (Ichigo Takano) ساخته شد. از پرتقالی انیمه‌ای سریالی نیز اقتباس شد که در سال 2016 پخش می‌شد. چیزی که راجع به این فیلم جالب به نظر می‌رسد، این نکته است که لایو اکشن انیمه پرتقالی از خود انیمه بیشتر مورد استقبال قرار گرفت.

داستان این لایو اکشن درباره دختری به نام ناهو است که نامه‌ای از خود آینده‌اش دریافت می‌کند و با خواندن آن نامه می‌فهمد کاکرو همکلاسی‌اش در آخر سال خودکشی می‌کند. ناهوی آینده از این اتفاق ابراز غم می‌کند. بنابراین ناهو سعی می‌کند تا کاکرو را نجات دهد.

11. فیلم انگل (Parasyte Part 1)

لایو اکشن های بر اساس انیمه / لایو اکشن انگل

 • سال ساخت: 2014
 • کارگردان: تاکاشی یامازاکی (Takashi Yamazaki)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.9

از لایو اکشن های بر اساس انیمه باید به انگل اشاره کنیم. همان‌طور که اکثر طرفداران انیمه می‌دانند، انگل یکی از بهترین و جذاب‌ترین مانگاهای تاریخ در سبک فانتزی تاریک است. در سال 2014 نیز انیمه این مانگای معروف ساخته شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت. در همان سال نیز لایو اکشن انیمه انگل را نیز ساختند. این اثر دو بخش دارد که بخش دوم در سال 2015 منتشر شد. شوتا سومتانی (Shota Sometani) نقش شینجی ایزومی را ایفا می‌کند. از نقاط مثبت این اثر نیز می‌توانیم اقتباس کامل آن از انیمه و مانگا اصلی اشاره کنیم.

این لایو اکشن زندگی پسری به نام شینجی ایزومی را روایت می‌کند. در زمانی که نسل انسان به وسیله قتل‌های مشکوک در کل دنیا در حال کاهش است، ایزومی با حضور انگلی در دست راستش باید حقیقت را کشف کند.

10. فیلم گینتما (Gintama)

گینتما - لایواکشن های ژاپنی / لایواکشن های ژاپنی

 • سال ساخت: 2017
 • کارگردان: یوچی فوکودا (Yuichi Fukuda)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.1

گینتما یکی از محبوب‌ترین سریال‌ های انیمه برای مخاطبان ژاپنی و غربی است. به دلیل توجهی که برادران وارنر به خلق فیلم های لایواکشن ژاپنی آینده نگر دارند، بسیاری از طرفداران با دیدن فیلم گینتما واقعاً تحت تأثیر تصاویر  و شخصیت‌ها قرار گرفتند و این عنوان را تحسین کردند. طرفدارانی که منتظر یک آشفتگی دیگر بودند و نگران بودند که شاید گینتما نیز مانند برخی دیگر از لایواکشن های ژاپنی نتواند انتظاراتشان را برآورده کند، از اینکه هضم این اثر به عنوان یک فیلم لایو اکشن چقدر آسان است شگفت زده شده بودند.

گینتما یکی از بهترین اقتباس‌ها و فیلمهای لایو اکشن است که به شدت از انیمه/مانگا پیروی می‌کند. دیدن بازیگران اصلی که نقش‌های همتایان انیمه را به تصویر می‌کشند و شخصیت‌ها را زنده می‌کنند شگفت انگیز است. توانایی بازیگران در به تصویر کشیدن رفتارهای طبیعی شخصیت‌های شناخته شده در منبع اصلی مثال زدنی است و همه چیز عالی به‌نظر می‌رسد.

9. فیلم لایو اکشن انیمه زندگی فاجعه بار سایکی کوسو (The Disastrous Life of Saiki k)

 زندگی فاجعه بار سایکی کوسو / لایو اکشن های بر اساس انیمه

 • سال ساخت: 2017
 • کارگردان: یوچی فوکودا
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 5.3

در حالی که بسیاری از فیلمهای لایو اکشن تمایل دارند بسیاری از جنبه‌های منبع را تغییر دهند، زندگی فاجعه‌آمیز سایکی کی نگران مشت‌های نمایشی نبود. این یکی از اصلی‌ترین دلایلی بود که در میان لایواکشن های ژاپنی استقبال از این فیلم در مراحل اولیه آن بسیار متفاوت بود و اینکه چرا منتقدان هنوز نمی‌توانند درباره نحوه نمایش فیلم به توافق برسند.

صرف نظر از استقبال کلی، فیلم زندگی فاجعه بار سایکی کوسو از لایو اکشن های بر اساس انیمه به هیچ وجه از روایت موجود در مانگا و انیمه دور نمی‌شود. در سرتاسر وقایع فیلم، زیبایی‌شناسی و سرعت آن را می‌توان نامنظم یا دیوانه‌کننده توصیف کرد. این ممکن است برای بسیاری تعجب آور باشد! ما از انیمه هایی که لایو اکشن دارند، انتظار تصویر واقعی‌تری از شخصیت‌ها را داریم، اما بازی و رفتار سایکی به جای همتای انیمه‌اش بسیار مناسب است. این یکی از دلایلی است که نام این فیلم در میان لیست بهترین لایو اکشن های انیمه حضور دارد.

8. فیلم لایو اکشن انیمه دفترچه مرگ (Death Note Japanese Version)

دفترچه مرگ - لایو اکشن اقتباس شده از انیمه های ژاپنی

 • سال ساخت: 2006
 • کارگردان: شوسوکه کانکو (Shusuke Kaneko)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.6

با بازسازی نسخه آمریکایی فیلم لایو اکشن دفترچه مرگ و حضور آن در نتفلیکس و متعاقب آن نفرت و بی‌علاقگی شدید منتقدان، منصفانه است که نسخه ژاپنی و جایگزین آن را به عنوان اثری قابل قبول و خوب بپذیریم. ژاپن قبلاً یک نسخه لایو اکشن از سری انیمه معروف را با محوریت شخصیت‌های L و Light Yagami ساخته بود. در حالی که نسخه نت‌فلیکس آزادی‌های خلاقانه زیادی داشت، نسخه ژاپنی به ظاهر و رفتار شخصیت‌های اصلی نمایش نزدیک بود و همچنین ارتباط نزدیکش با خط داستانی اصلی که در انیمه و مانگا ارائه شده بود را حفظ کرد.

علاوه بر این، بسیاری از طرفداران لایواکشن های ژاپنی، انیمه دفترچه مرگ از لایو اکشن اقتباس شده از انیمه های ژاپنی را بخاطر ژانر وحشت موجود در این نسخه اقتباسی، که هدف اصلی انیمه نیز همین بود دوست داشتند. خیلی‌ها معتقدند برای ساخت لایو اکشن سینمایی ژاپنی از روی چنین آثار محبوب و پرطرفداری هرگز نباید تغییراتی برخلاف سیر اصلی داستان را رقم زد. به همین دلیل است که پایبندی دقیق به منبع اصلی اغلب برای دستیابی به سطحی از پذیرش از طرف طرفداران انیمه و لایو اکشن های ژاپنی کلیدی است.

7. فیلم لایو اکشن ترا فورمارس (Terra Formars)

ترا فورمارس - Terra Formars بهترین لایواکشن اقتباسی از مانگ

 • سال ساخت: 2016
 • کارگردان: تاکاشی میک (Takashi Miike)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 4.8

به عنوان یک مانگا، ترا فورمارس پخش و شهرتی گسترده داشت که در نهایت منجر به تولید یک فصل انیمه 13 قسمتی شد. در حالی که این سریال در سال 2014 ساخته شد، اما خیلی زود یک پیشنهاد برای ساخت لایو اکشن و فیلم از روی آن در سال 2016 داده شد. بسیاری از منتقدان فیلم ترا فورمارس را به اندازه کافی سرگرم‌کننده می‌دانستند که بتواند تماشاچیان را سرگرم کند. فیلمبرداری این لایو اکشن اقتباسی نیز به طور منحصربه‌فردی در ایسلند انجام شد، که با اکثر فیلم‌های لایو اکشن دیگر که در سراسر ژاپن قرار دارند فاصله زیادی دارد.

6. فیلم لایو اکشن انیمه شمشیر جاودانگی (Blade Of The Immortal)

شمشیر جاودانگی - بهترین لایواکشن های ژاپنی / لایو اکشن انیمه

 • سال ساخت: 2017
 • کارگردان: تاکاشی میک
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.8

شمشیر جاودانگی اگرچه در زمان خود انیمه شناخته شده‌ای نبود، اما به دلیل ورود به عرصه لایو اکشن به شهرت نسبی و خوبی دست یافت. بازیگران برای نقش‌های مربوطه خود به خوبی انتخاب شده‌اند و رفتار شخصیت‌ها را به خوبی منتقل می‌کنند و بسیاری از طرفداران هم عقیده هستند که جذابیت اصلی انیمه به خوبی به این اقتباس منتقل شده است. حجم زیادی از خون، غرغر، جنگ مسلحانه، و جریان‌های قدرت ماوراء طبیعی باعث موفقیت این فیلم شده است.

شمشیر جاودانگی یک لایواکشن اقتباسی از مانگا است که بر اساس مجموعه انیمیشنی به همین نام ساخته شده است. تیغه جاودانگی یک فیلم سامورایی است که در سال 2017 توسط کمپانی برادران وارنر در ژاپن منتشر شد. داستان آن درباره یک سامورایی جاودانه به نام مانجی است که محافظ دختری یتیم به نام رین آسانو می‌شود. این سفر، انتقام این دو از اعضای یک گروه سامورایی است که پدر و مادر دختر را کشته‌اند. در این اثر، مانجی به عنوان یک قهرمان تاریک نمایش داده می‌شود و صحنه‌های خونین متعددی در فیلم وجود دارد.

فیلم Blade of Immortality نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد اما مورد استقبال تماشاگران قرار نگرفت، شاید به این دلیل که ممکن است مردم آن را با انیمه مقایسه کنند. اما فیلم ارزش دیدن را دارد زیرا کارگردان صحنه‌های مبارزه را به درستی اجرا کرده و رابطه بین دو شخصیت اصلی قابل درک بود. به هین دلیل نامش در لیست بهترین لایواکشن های ژاپنی دیده می‌شود.

5. فیلم لایو اکشن وکیل تک (Ace Attorney)

لایو اکشن اقتباس شده از انیمه های ژاپنی / فیلمهای لایو اکشن وکیل تک - Ace Attorney

 • سال ساخت: 2012
 • کارگردان: تاکاشی میک
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.6

یکی از نمادین‌ترین فیلمهای لایو اکشن در تاریخ فیلم وکیل تک است و به ندرت جوانی پیدا می‌شود که با چهره‌های وکیل تک آشنا نباشد. این فرنچایز در طول سال‌ها زمینه‌های زیادی را پوشش داده است. برای تولید و ساخت این اثر و میراث منحصر به فرد و ترکیبی، کارگردان فیلم مجبور بود ویژگی‌های یک فیلم را در کنار ویژگی‌های بازی ویدیویی Ace Attorney به یکباره ثبت کند که خود سختی کار را بیشتر می‌کرد. نتیجه این آزمایش بزرگ در میان آثار لایو اکشن خوب و در عین حال تعجب آور بود. وکیل آس حتی به عنوان بهترین فیلم بازی ویدیویی زمان خود معرفی شد. این فیلم در سال 2012 منتشر شد.

4. فیلم لایو اکشن رورونی کنشین (Rurouni Kenshin)

رورونی کنشین - بهترین لایواکشن اقتباسی از مانگا / لایو اکشن اقتباس شده از انیمه های ژاپنی

 • سال ساخت: 2012
 • کارگردان: کیشی اوتومو (Keishi Ohtomo)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.5

اولین قسمت از سری لایو اکشن فیلم‌های رورونی کنشین در سال 2012 منتشر شد. نقدهای مثبت این فیلم باعث شد که در سال 2014 دنباله‌ای دیگر برای آن ساخته شود. این مجموعه نه تنها به انیمه و مانگا اصلی احترام می‌گذارد، بلکه با انتظارات بالا که توسط طرفداران هر دو فرمت این اثر یعنی فیلم و انیمه رورونی کنشین تعیین شده است، رقابت می‌کند.

بخش اعظم این امر از طریق صحنه‌های شمشیربازی شدید و برق آسا که دارای رقص فشرده و ظریف است به دست می‌آید. محال است طرفدار فیلم‌های سامورایی و شمشیرزنی باشید و از دیدن فیلم رورونی کنشین فاینال کپشن لذت نبرید. این فیلم از بهترین لایواکشن های ژاپنی است که تا به حال ساخته شده است و به شدت توصیه می‌کنیم لذت تماشایش را از دست ندهید حتی اگر مانگای آن را خوانده باشید.

فیلم رورونی کنشین در سال 2012 منتشر شد و یک عنوان اکشن – ماجراجویی بر اساس مانگا و مجموعه انیمه‌ای به همین نام است. داستانی از وقایع تخیلی که در دوره میجی ژاپن رخ داده است. این فیلم داستان شمشیرزنی قدرتمند به نام هیمورا کنشین است که قاتلی معروف در طول جنگ باکوماتسو بود، اما پس از جنگ در حومه شهر سرگردان است و از هر کس که نیاز به کمک دارد محافظت می‌کند تا بتواند قتل‌هایی را که به عنوان یک قاتل انجام داده است، جبران کند.

3. فیلم لایو اکشن مسابقه سرعت (Speed Racer)

مسابقه سرعت - لایو اکشن سینمایی ژاپنی / لایو اکشن های بر اساس انیمه

 • سال ساخت: 2008
 • کارگردان: لانا واچوفسکی (Lana Wachowski)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.1

یک انیمه قدیمی از دهه 60، مسابقه سرعت در دوران اوج خود با نام Mach GoGoGo نیز شناخته می‌شد. اگرچه انیمه‌های قدیمی‌تر یا دارای اقتباس‌های متزلزلی هستند یا تماشاگران علاقه کمی به آن‌ها دارند، فیلم Speed ​​Racer اغلب به عنوان یک گنجینه با ارزش در نظر گرفته می‌شود.

فیلم مسابقه سرعت در سال 2008 اکران شد و از آن زمان تاکنون همراهی ثابت برای بسیاری از طرفداران انیمه‌های قدیمی بوده است. برای صحبت بیشتر در مورد اعتبار آن، این اقتباس در میان لایو اکشن های ژاپنی حتی نامزد جوایز متعددی شد و دنباله‌ای در دست ساخت دارد که فیلمنامه کامل آن از قبل به پایان رسیده است.

2. فیلم لایو اکشن انیمه آلیتا: فرشته جنگ (Alita: Battle Angel)

آلیتا: فرشته جنگ - بهترین لایو اکشن های انیمه

 • سال ساخت: 2019
 • کارگردان: رابرت رودریگز (Robert Rodriguez)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.3

یکی از معدود مواردی که هالیوود به دنیای انیمه علاقه نشان داد و توانست آن‌را به درستی اجرا کند تولید فیلم آلیتا: فرشته جنگ است. بسیاری از طرفداران منبع اصلی و همچنین منتقدان نام‌آشنا فیلم را مثبت ارزیابی کردند. یکی از ویژگی‌های نادری که فیلم آلیتا را از دیگر اقتباس‌های هالیوودی متمایز می‌کند، این است که چقدر طرح داستان به منبع اصلی وفادار است و تمامی رفتارهای شخصیت اصلی انیمه به بازیگر نیز منتقل می‌شود. به نظر می‌رسید که حتی چشم‌های سه‌بعدی اضافه‌شده به آلیتا به آرامی از بین می‌روند، چیزی که معمولاً در جامعه لایو اکشن از آن اجتناب می‌شود.

آلیتا: فرشته جنگ یک فیلم لایو اکشن اقتباسی از مجموعه مانگا و انیمه ژاپنی دهه 1990 به نام Gunnm و اقتباس ویدیویی اصلی آن به نام فرشته نبرد است. داستان یک دختر جوان به نام آلیتا است که در بدنی جدید بدون خاطره‌ای از گذشته خود بیدار می‌شود و به دنبال کشف سرنوشت خود مبارزه با سرنوشتش را آغاز می‌کند. فیلم آلیتا فرشته جنگ با مجموع درآمد ناخالص تخمینی تقریباً 405 میلیون دلار در سراسر جهان موفقیت بزرگی داشت. این فیلم مورد علاقه طرفداران قرار گرفت اما نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان دریافت کرد.

1. فیلم لایو اکشن انیمه ماجراجویی عجیب جوجو (JoJo’s Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable Chapter 1)

در ویدیوی بالا می‌توانید تریلر فیلم ماجراجویی عجیب جوجو را تماشا کنید.

 • سال ساخت: 2017
 • کارگردان: تاکاشی میک
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 5.8

لایو اکشن جوجوتسو کایسن که از روی نسخه اصلی JoJo’s Bizarre Adventure در سال 2017 منتشر شد، توسط تعداد زیادی از طرفداران انیمه و مانگا که با این سری موفق آشنا بودند، حمایت شد. حتی در وب‌سایت‌های منتقد بی‌رحم‌تر مانند Rotten Tomatoes، این اقتباس لایو اکشن اکثریت نقدهای مثبت را دریافت کرد که حول محور جلوه‌ها و منحصربه‌فرد بودن فیلم بودند.

این فیلم توانسته است سبک، لباس‌ها و محیط‌های رنگارنگ مانگا و انیمه را به خوبی به تصویر بکشد. JoJo’s Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable Chapter 1 اغلب به عنوان یکی از بهترین اقتباس های لایو اکشن از یک سری انیمه در تاریخ در نظر گرفته می‌شود و دلیل خوبی هم دارد. کافی است تماشایش کنید تا دلیل شماره 1 بودن آن‌را متوجه شوید.

سخن نهایی

همان‌طور که قبلا اشاره کردیم، موفقیت فیلمهای لایو اکشن نیازمند پایبندی سازندگان به منبع اصلی و به تصویر کشیدن جزئیات با همان ظرافت و دقتی است که باعث شده آن انیمه، بازی یا کتاب به شهرت برسد و طرفداران خاص خودش را داشته باشد. کمی تغییر در مسیر داستان یا دور شدن کاراکتر بازیگران از شخصیت‌های اصلی کافی است تا سیلی از نقدهای منفی و نظرات کوبنده برای سازندگان لایواکشن های ژاپنی به جریان درآید و آن همه زحمت و سرمایه تبدیل به هیچ و پوچ شود. اما باز هم با تمام سختی‌هایی که ساخت لایو اکشن های ژاپنی به همراه دارد، همیشه عناوینی هستند که می‌توانند نظر مثبت طرفداران و منتقدان را به خود جلب کنند. به نظر شما بهترین لایو اکشن های انیمه کدام‌اند؟ شما از میان فیلم‌هایی که در این مقاله از پلازا معرفی کردیم کدامشان را تماشا کرده‌اید؟ ممنون که در این مقاله همراه ما بودید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
آرمان
.
21 تیر 1402، 12:04
پاسخ
0
2
نیمی از آثار لیست واقعا ضعیفن و حتی بعضی هاشون تو لیست بدترین ها هم هستن و در مقابل خیلی های دیگه نبودن
avatar
AmirRH
.
21 مهر 1401، 13:32
پاسخ
0
6
قبل از اینکه انیمه دفترچه مرگ رو ببینم فکر میکردم لایو اکشن آمریکاییش واقعا فیلم خوبیه ولی بعد دیدش به فاجعه بودن نسخه آمریکاییش پی بردم
avatar
reza
.
17 مهر 1401، 21:50
پاسخ
0
6
از کجا میشه این لایو اکشن هارو دانلود کرد؟
avatar
meow
.
28 خرداد 1402، 09:53
پاسخ
0
1
@reza
از برنامه (بلبل جان) میشه هم دانلود کرد و هم انلاین دید:)
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402