معرفی برنامه های افزایش سرعت اینترنت گوشی

اپلیکیشن افزایش سرعت نت موبایل / برنامه افزایش سرعت اینترنت گوشی
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

سرعت نت می‌تواند در خیلی از مواقع به اندازه غیرقابل تحملی پایین بیاید. در این مواقع یک برنامه افزایش سرعت اینترنت گوشی می‌تواند کمک کننده باشد. با معرفی اپلیکیشن های افزایش سرعت نت موبایل، همراه پلازا باشید.

برای افزایش سرعت اینترنت، کار خیلی زیادی از دست کاربران معمولی برنمی‌آید. سرعت اینترنت بیشتر از همه به پنهای باند و میزان سرعتی است که شرکت ارائه دهنده در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر پنهای باند محدودی در اختیار داشته باشید، برای افزایش آن روش قابل توجهی وجود ندارد؛ با این حال برخی برنامه‌ها در اپ استور و گوگل‌پلی هستند که ادعا می‌کنند، می‌توانند سرعت اینترنت را افزایش دهند. در این مطلب قصد داریم چند نمونه از این برنامه‌ها را معرفی کنیم.

فهرست مطالب

نرم افزار افزایش سرعت اینترنت اندروید

ابتدا نگاهی می‌اندازیم به اپلیکیشن های بالا برن سرعت اینترنت موبایل که برای اندروید عرضه شدند. تعداد آن‌ها نیز بسیار زیاد است. بیشتر این برنامه‌ها با تغییر DNS و بهبود عملکرد گوشی سعی می‌کنند، سرعت را هم افزایش دهند. گرچه بیشتر آن‌ها تاثیر قابل توجهی روی سرعت شما نمی‌گذارند.

1. اپلیکیشن Net Optimizer

برنامه افزایش سرعت وای فای در گوشی

یکی از بهترین برنامه های افزایش سرعت اینترنت گوشی، Net Optimizer است. این برنامه مستقیما با DNS سر و کار دارد و به‌صورت خودکار، سروری که بیشترین سرعت و کمترین پینگ را دارد، برای شما انتخاب خواهد کرد. به گفته سازندگانش، با این برنامه علاوه بر افزایش سرعت می‌توانید مشکلات مربوط به لگ را نیز حل کنید.

2. اپلیکیشن Connection Stabilizer Booster

نرم افزار افزایش سرعت دانلود در گوشی ایفون

این اپلیکیشن گزینه دیگری است که می‌توانید برای دانلود برنامه افزایش سرعت وای فای در گوشی درنظر داشته باشید. به گفته سازندگانش، این اپ، مشکلات مربوط به اختلالات سیگنال وای‌فای و شبکه موبایل را برطرف می‌کند تا شما دسترسی پایداری به شبکه داشته باشید.

  • دانلود اپلیکیشن Connection Stabilizer Booster برای: اندروید

3. اپلیکیشن Internet Optimizer Pro

برنامه افزایش سرعت وای فای در گوشی

این برنامه افزایش سرعت نت در گوشی اندروید نیز با تغییر DNS و انتخاب سریع‌ترین سرور، تلاش می‌کند سرعت اینترنت شما را بهبود ببخشد. با تغییر DNS احتمال این که کمتر شاهد مشکلاتی مثل لگ باشید کمتر خواهد بود و احتمالا روی سرعت اتصال نیز شاهد تغییراتی خواهید بود.

4. اپلیکیشن Internet Optimizer Pro: DNS

اپلیکیشن افزایش سرعت نت موبایل

این نرم افزار افزایش سرعت اینترنت گوشی اندروید، از نظر نام شباهت زیادی به برنامه قبلی دارد ولی یک اپلیکیشن متفاوت است. البته طرز کار آن یکسان است. در این برنامه هم می‌توانید با تغییر DNS تا حدودی سرعت اینترنت را افزایش و از لگ نیز بکاهید. مهمتر این که در این برنامه خبری از تبلیغات هم نیست و به همین خاطر استفاده از آن آسان‌تر است.

  • دانلود اپلیکیشن Internet Optimizer Pro: DNS برای: اندروید

نرم افزار افزایش سرعت اینترنت ایفون

در ادامه با چند نرم افزار افزایش سرعت دانلود در گوشی ایفون آشنا خواهیم شد. این برنامه‌ها نیز مانند نمونه‌های اندرویدی، بیشتر با تغییر DNS تلاش می‌کنند سرعت اینترنت شما را افزایش دهند.

1. اپلیکیشن DNS Changer – Trust DNS؛ بهترین برنامه افزایش سرعت اینترنت موبایل

برنامه افزایش سرعت اینترنت گوشی

این برنامه ی افزایش سرعت اینترنت گوشی ایفون، همانطور که از نامش پیداست، یک ابزار تغییر DNS است. در این برنامه می‌توانید از بین 100 سرور DNS مختلف، هر سروری که سرعت بیشتری داشت را انتخاب کنید.

  • دانلود اپلیکیشن DNS Changer برای: iOS

2. اپلیکیشن Network Analyzer

اپلیکیشن افزایش سرعت نت موبایل

این مورد را نمی‌توان بهترین برنامه افزایش سرعت نت گوشی دانست چرا که طرز کار متفاوتی دارد. این برنامه با آنالیز شبکه وای‌فای و اینترنت موبایل شما، مشکلات و نقاط ضعف آن را شناسایی می‌کند تا شما با علم به این موارد، بتوانید سرعت و کیفیت ارتباط را با انجام تغییراتی بهبود دهید.

  • دانلود اپلیکیشن Network Analyzer برای: iOS

3. اپلیکیشن Wi-Fi SweetSpots؛ برنامه افزایش سرعت اینترنت گوشی

بهترین برنامه های افزایش سرعت اینترنت گوشی

این اپلیکیشن با اسکن شبکه وای‌فای، نقاطی که پوشش سیگنال در آن‌ها کمتر یا بیشتر است را شناسایی و به‌شما نشان می‌دهد. مستقیما با آن نمی‌توانید سرعت را بیشتر کنید ولی حداقل می‌توانید مناطقی که بهترین پوشش وای‌فای دارند را پیدا و از گوشی در آن نقاط استفاده کنید.

  • دانلود اپلیکیشن Wi-Fi SweetSpots برای: iOS

4. اپلیکیشن Network Toolbox Net security

بهترین برنامه های افزایش سرعت اینترنت گوشی

این گزینه نیز یک اپلیکیشن افزایش سرعت نت موبایل به‌حساب نمی‌آید و در عوض ابزاری کامل برای اسکن شبکه اینترنت برای پیدا کردن نقاط ضعف امنیتی و همچنین تنظیمات نادرستی است که می‌توانند روی سرعت اینترنت تاثیرگذار باشند. برنامه دارای امکاناتی مثل اسکن IP و درگاه‌های اتصال است و اگر با بعد فنی آن آشنا باشید، می‌تواند برای افزایش سرعت نیز به‌کار گرفته شود.

  • دانلود اپلیکیشن Network Toolbox Net security برای: iOS
احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
اینترنت ماهواره ای چیست؟ هر آنچه که باید در مورد اینترنت ...
سارا زارع09 مهر 1401 14:30
thumbnail
کاهش مصرف اینترنت در کامپیوتر و ویندوز ؛ چطور مصرف ...
تیم پلازا09 مهر 1401 13:30

سخن پایانی

در حقیقت یک برنامه افزایش سرعت اینترنت گوشی همانطور که در ابتدای مطلب نیز گفتیم، نمی‌تواند تا حد قابل توجهی در افزایش سرعت تاثیر گذار باشد. گرچه برخی از این برنامه‌ها می‌توانند با تغییر DNS و شناسایی نقاط ضعف شبکه وای‌فای، تا حدودی در بهبود کیفیت نت موثر باشند ولی نباید خیلی روی آن‌ها حساب باز کنید. در صورتی که شما هم از برنامه دیگری برای افزایش سرعت نت استفاده می‌کنید، حتما در بخش نظرات آن را با ما و سایر کاربران به‌اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها