معرفی برنامه سروش پلاس | با امکانات پیام رسان سروش پلاس آشنا شوید

برنامه سروش پلاس پیام رسان سروش پلاس
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یکی از مهمترین پیام رسان‌هایی که دست کمی از نمونه‌های خارجی آن ندارد برنامه سروش محسوب می‌شود که در نسل چهارم خود با عنوان پیام رسان سروش پلاس شناخته می‌شود. بر همین اساس بر آن شدیم تا امکانات برنامه سروش پلاس را در طی یک مقاله مورد واکاوی قرار دهیم و همچنین این پیام رسان خوب و منحصر به فرد را در مقایسه با نمونه‌های خارجی مورد محک قرار دهیم؛ چرا که از منظر امکانات با آن‌ها برابری می‌کند. با ما باشید.

حقیقت امر آن است که در طول زمان‌ و در دنیای تکنولوژی پیام رسان‌های خارجی مختلفی وارد این عرصه شده‌اند که با ویژگی‌های مختلف خود نظر علاقمندان و استفاده کنندگان را به واسطه استفاده از تکنولوژی روز دنیا به سمت و سوی خود جلب کرده‌اند. از جمله ویژگی‌های این پیام رسان‌های خارجی همانطور که اشاره کردیم همگام بودن با تکنولوژی روز دنیا، در دسترس بودن و استفاده آسان و همچنین یکسری ویژگی‌های منحصر به فرد است که مختص آن پیام رسان خاص است.

در سوی دیگر ماجرا همین امر سبب شده است که تولیدکننده‌های متبحر داخلی برای ربودن گوی رقابت در طی این سال‌ها به فکر تولید یکسری پیام رسان داخلی باشند که برخی از آن‌ها از بسیاری از منظرها با این پیام رسان‌های خارجی از منظرهای مختلف برابری می‌کنند. یکی از مهمترین این پیام رسان‌ها در زمان‌های اخیر برنامه سروش پلاس است که به واسطه ویژگی‌هایش واقها حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. بر همین اساس بر آن شدیم تا در مقاله‌ای که پیش رویتان هست ویژگی‌های مختلف پیام رسان سروش پلاس را از منظر گذرانده و این پیام رسان و فناوری‌هایش را زیر ذره بین قرار دهیم. همراه پلازا بمانید.

فهرست مطالب

برنامه سروش پلاس | با ویژگی‌ های سروش پلاس آشنا شوید

همانطور که اشاره کردیم برنامه سروش پلاس یک پیام رسان بسیار ویژه بومی است که از تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌کند و به شکل رایگان در اختیار علاقمندان و استفاده کنندگان از گوشی‌های هوشمند اندروید و آیفون قرار گرفته است. پیام رسان سروش پلاس بیش از 24 میلیون کاربر دارد که به شکل فعالانه از آن استفاده می‌کنند. امکانات مسنجر سروش پلاس از منظرهای مختلف هیچ دست کمی از انواع خارجی آن ندارد و بر همین اساس اگر بنا بر معرفی اپلیکیشن سروش پلاس بگذاریم باید به شکل جامع و کامل به ویژگی‌های مختلف آن بپردازیم. با ما باشید تا در ادامه به برخی از ویژگی های سروش پلاس بپردازیم.

پیام رسان سروش پلاس چیست؟

به بررسی برنامه سروش پلاس و ویژگی‌های آن می‌پردازیم. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ویژگی‌ های برنامه سروش پلاس مقوله دستیار صوتی هوشمند است که با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی ساخته و پرورده شده است و همین امر سبب می‌شود که این پیام رسان تبدیل به پیام رسانی بسیار خاص شود. دستیار صوتی هوشمند پیام رسان سروش پلاس برای شما این امکان را فراهم می‌آورد که کار با تنظیمات و گزینه‌های پیام رسان و در یک کلام تجربه رابطه کاربری (User Interface) این پیام رسان نسبت به گذشته برای شما بسیار راحت تر و آسان تر و در دسترس‌تر باشد.

یکی دیگر از ویژگی‌های پیام رسان سروش پلاس برای آیفون و اندروید قابلیت تماس صوتی و تصویری از طریق این پیام رسان است که به شکلی سریع و ارزان و البته امن صورت می‌گیرد. به واسطه داخلی بودن این پیام رسان شما دیگر نگران هزینه و استفاده از حجم اینترنت نخواهید بود چرا که برنامه سروش پلاس کمترین هزینه اینترنت را مصرف می‌کند. در سوی دیگر ماجرا تماس‌های صوتی و تصویری که از طریق برنامه سروش پلاس انجام می‌گیرند بسیار باکیفیت بوده و همچنین رابط کاربری آسان این پیام رسان ویژه به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی با فردی که می‌خواهید تماس برقرار کنید.

ویژگی های سروش پلاس امکانات مسنجر سروش پلاس

اما دیگر ویژگی برنامه سروش نسخه iOS و اندروید ویترین متفاوت این برنامه است که به واسطه علاقه پرورش دهندگان این برنامه متفاوت به ارائه محتواهای منحصر به فرد حاصل شده است. از طریق این ویترین در پیام رسان سروش پلاس جدید شما با نسخه ارتقا یافته پروموشن کانال‌ها و محتواهای این کانال‌ها روبرو خواهید شد. البته جا دارد به این امر اشاره کنیم که ویترین سروش پلاس برای آیفون ویترینی شلوغ نیست و به شکل مینیمال و کاربردی طراحی شده است. این امر به ویژه از آن جهت حائز اهمیت است که محتواهای تولیدی کاربران دارای کمیت بسیار زیادی است و دسته بندی این محتواها مستلزم طبقه‌ بندی ویژه‌ای بود که طراحان در این نسل آن را پرورش داده‌اند.

دیگر قابلیت پیام رسان سروش پلاس برای کامپیوتر، پست چین نام دارد که از طریق آن دیگر نیاز نیست که کسی نگران سنگین شدن حجم اطلاعات ورودی به این پیام رسان باشد. این امر از یک سو خیال کاربران برنامه سروش را راحت می‌کند چرا که به واسطه این ویژگی محدودیت حجم محتواهای ورودی شما تا حد زیادی برداشته می‌شود و از سوی دیگر سرورهای پیام رسان سروش پلاس نیز قادر می‌شوند که از طریق آن اطلاعات ورودی را مدیریت کنند.

ویژگی های سروش پلاس امکانات مسنجر سروش پلاس

راهنمای نصب برنامه سروش پلاس

در ادامه با آموزش نصب سروش پلاس به شکل تصویری در خدمت شما خواهیم بود. پیام رسان سروش پلاس برای کامپیوتر، آیفون و اندروید ارائه شده است. یعنی علاوه بر آنکه این برنامه دارای قابلیت وب سروش است به شکل اختصاصی برای گوشی‌های هوشمند نیز در اختیار قرار گرفته است. اما چگونه می‌توانید پیام رسان سروش پلاس را روی گوشی خود نصب کنید؟ با ما باشید.

برای دانلود پیام رسان سروش پلاس می‌توانید به برنامه بازار مراجعه کنید و از طریق این برنامه این پیام رسان را دریافت کنید. البته شایان ذکر است که بگوییم پیام رسان سروش پلاس از طریق فروشگاه Google Play نیز در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

 • دانلود برنامه سروش پلاس از Google Play Store
 • دانلود برنامه سروش پلاس از فروشگاه iTunes

معرفی اپلیکیشن سروش پلاس بررسی برنامه سروش پلاس

پس از آنکه پیام رسان سروش پلاس را دانلود کردید روی گزینه نصب یا Install کلیک کنید تا فرایند نصب برای شما آغاز گردد. پس از نصب پیام رسان روی گوشی خود آن را باز کنید که اگر این امر محقق شود شما پنجره‌ای را خواهید دید که باید در آن زبان خود را از میان گزینه‌های مختلف موجود انتخاب کنید. پس از آن نیز نیازمند آن خواهید بود که روی فلش کوچک سمت پایین و راست پنجره کلیک کنید.

راهنمای نصب برنامه سروش پلاس سروش پلاس برای آیفون

پس از آن در برنامه سروش پلاس صفحاتی نمایش داده خواهند شد که درباره قابلیت‌ها و امکانات این برنامه ویژه شما را راهنمایی خواهند کرد. در این قسمت روی فلش کوچک کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

پیام رسان سروش پلاس جدید برنامه سروش نسخه ios

پس از آن شما نیازمند این امر خواهید بود که با قوانین و شرایط حریم خصوصی موافقت کنید. ابتدا مستلزم آن خواهید بود که قوانین گفته شده را مطالعه کنید و سپس گزینه «من قوانین را خوانده و موافق هستم» را بزنید و سپس نیز از طریق قسمت پایین صفحه روی گزینه «انجام شد» کلیک کنید.

وب سروش

پس از آن شما در برنامه سروش پلاس نیازمند آن خواهید بود که نام کشورتان را از لیست‌ کشورهای موجود انتخاب کنید و پس از آن نیز باید شماره تلفن خود را در کادر مربوطه وارد کنید و سپس در بالای صفحه و سمت راست روی علامت تیک کلیک کنید.

بررسی برنامه سروش پلاس دانلود پیام رسان سروش پلاس

پس از آنکه موارد گفته شده را انجام دادید نیازمند آن خواهید بود تا صبر کنید تا کد فعالسازی برای شما از طریق پیامک ارسال شود. پس از آنکه کد فعالسازی مربوطه را در کادر مربوطه وارد کردید در قسمت بالای صفحه روی علامت تیک کلیک کنید. در صورتی که کد بعد از گذشت یک دقیقه برای شما ارسال نشد این قابلیت برای شما فراهم شده است که در وسط صفحه روی آیون سبز رنگ تماس کلیک کنید تا با شما تماس گرفته شود و کد مربوطه به شکل تلفنی و خوانا برای شما قرائت شود.

پیام رسان سروش پلاس برای کامپیوتر پیام رسان سروش پلاس چیست

در مرحله بعد شما باید نام، تصویر و اطلاعات اکانت خود را انتخاب کنید. جهت انتخاب تصویر شما می‌توانید روی آیکون دوربین در سمت چپ صفحه کلیک کرده و تصویر مورد نظرتان را از قسمت گالری تلفن خود انتخاب کنید. علاوه بر آن قادر خواهید بود دوربین گوشی خود را انتخاب کرده و از خود عکس گرفته و به عنوان عکس پروفایلتان انتخاب کنید. همچنین در قسمت اوضاع و احوال می‌توانید شرخ مختصری از خود بدهید. با طی کردن این مراحل برنامه سروش پلاس با موفقیت روی گوشی همراه شما نصب و فعالسازی خواهد شد.

سخن پایانی

در مقاله‌ای که خواندید جزئیات مختلف پیام رسان سروش پلاس جدید را برای شما مورد واکاوی قرار دادیم. در یک کلام می‌توان گفت پیام رسان سروش پلاس به واسطه ویژگی‌های منحصر به فرد خود یک پیام رسان ایده‌آل از همه جهت برای گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود که به راحتی می‌توانید آن را جایگزین واتساپ، وایبر، تلگرام و … کنید. در این پیام رسان چه از لحاظ قابلیت‌های تماس صوتی و تصویری و چه از لحاظ محتوا و ایجاد آن برای به اشتراک گذاری با کاربران دیگر با هیچگونه کمبودی مواجه نخواهید شد. بنابراین می‌توان گفت سازندگان برنامه سروش از همه لحاظ یک کار ویژه و منحصر به فرد در زمینه فناوری پیام رسان‌ها انجام داده‌اند.

آیا از برنامه سروش پلاس استفاده کرده‌اید؟ از طریق بخش پایین و قسمت کامنت‌های سایت با ما در ارتباط باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
فرهاد
.
26 مهر 1401، 13:36
پاسخ
4
2
از این جاسوس افزار کسی استفاده نمیکنه ..
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 27 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.4 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.7 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 15 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400