بررسی انیمه وان پیس (One Piece) به همراه تریلر و معرفی شخصیت ها

انیمه وان پیس
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

موفقیت عظیمی که انیمه وان پیس در طول سال‌ها به‌دست آورده‌است به هیچ وجه اتفاقی نیست. وقتی میلیون‌ها طرفدار در سراسر جهان برای سال‌های زیادی به آن وفادار می‌مانند، فقط می‌تواند به این معنی باشد که انیمه One Piece دارای محتوایی جذاب است. برای معرفی و بررسی این انیمه سریالی با ما همراه باشید.

انیمه سریالی وان پیس یک مجموعه تلویزیونی ژاپنی است که بر اساس مجموعه مانگای اچیرو اودا (Eiichiro Oda) به همین نام ساخته شده و توانسته است با رویکرد منحصر به‌فرد و نوآورانه خود یک مجموعه انیمیشن موفق و تکرار نشدنی در تاریخ باشد. با وجود این‌که ساخت و پخش انیمه One Piece حدود 23 سال است که ادامه دارد، کیفیت آن هرگز افت نکرده است و در دنیای انیمه‌های بلندمدت با افتخار تاج پادشاهی را بر سر دارد. پسرک کلاه حصیری داستان، «لوفی» رویایی بزرگ در سر دارد و برای رسیدن به آزادی، ماجراهای حماسی خیره کننده و تاثیرگذاری را همراه با دوستانش پشت سر می‌گذارد. تمام قسمت های انیمه وان پیس ماجراجویی و نبردهای لوفی در دنیایی رنگارنگ و عجیب و غریب را به تصویر می‌کشد که هربار شگفتی‌های جدیدی برای مخاطبان به ارمغان می‌آورد. برای آشنایی با مجموعه کامل انیمه وان پیس همراه پلازا بمانید.

در ویدیوی زیر می‌توانید تریلر انیمه One Piece STAMPEDE با زیرنویس فارسی را تماشا کنید.

فهرست مطالب:

آنچه باید درباره انیمه سریالی وان پیس بدانیم

انیمه One Piece

One Piece برای اولین بار در سال 1997 در ژاپن به صورت مانگا (کتاب کمیک) ظاهر شد و دو سال بعد نسخه انیمیشنی آن به نمایش گذاشته شد. یعنی از سال ساخت انیمه وان پیس بیش از دو دهه گذشته. در پاسخ به سوال «انیمه one piece چند قسمت است؟» باید بگوییم که تعداد قسمت های انیمه وان پیس از هزارمین قسمت خود رد شده و تا زمان نگارش این مقاله 1039 قسمت از انیمه وان پیس منتشر شده است. هر قسمت آن نیز حدود 23 دقیقه است.

خالق وان پیس، اچیرو اودا، رکورد جهانی گینس برای «بیشترین نسخه منتشر شده برای یک مجموعه کتاب کمیک توسط یک نویسنده واحد» با فروش بیش از 490 میلیون نسخه در سرتاسر جهان را دارد. سازندگان انیمه سریالی وان پیس همیشه تلاش کرده‌اند به مجموعه اصلی وفادار باشند. نویسنده انیمه وان پیس جونکی تاکگامی (Junki Takegami) قسمت‌های 1 تا 195، هیروهیکو کامیساکا (Hirohiko Kamisaka) قسمت‌های 196تا 798 و شوجی یونمورا (Shōji Yonemura) از قسمت 799 تا به امروز است. اما این حقیقت که تداوم محبوبیت انیمه وان پیس قسمت های مختلف طی سالیان متمادی بخاطر نویسنده توانمند و خلاق مانگای انیمه یعنی «اودا» است بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

در مانگای وان پیس، ماجرا و داستان کلی به چند حماسه (Saga) تقسیم شده‌ است و هر حماسه نیز به چند بخش کوچکتر با جزئیات مختلف به نام آرک (Arc). آرک های انیمه One Piece نیز بر اساس آرک‌های مانگا، ماجراهای مختلفی را به تصویر می‌کشند و سیر داستان را نمایش می‌دهند. ترتیب دیدن One Piece هم بر اساس شماره حماسه و آرک‌ها است.

همچنین بخوانید :

خلاصه داستان انیمه وان پیس

دانلود انیمه وان پیس دوبله فارسی

ماجرای انیمه سریالی وان پیس از جایی آغاز می‌شود که دولت جهانی، شرورترین و قدرتمندترین دزد دریایی «گل دی. راجر» را دستگیر و اعدام می‌کند. او قبل از اعدامش از گنجی نامحدود و بسیار بزرگ به اسم وان پیس می‌گوید و همین کارش باعث بوجود آمدن عصر دزدان دریایی و افرادی می‌شود که به دنبال این گنج هستند. انیمه One Piece حول سفر دزد دریایی کلاه حصیری و شخصیت اصلی ماجرا یعنی لوفی با نام کامل Monkey D. Luffy می‌چرخد، پسری که بدنش بخاطر خوردن میوه‌ای شیطانی قدرت کش‌سان و پلاستیک مانند دارد و قصد دارد بزرگترین گنج جهان را که به نام One Piece شناخته می‌شود، پیدا کند. لوفی در سفر خود به تدریج خدمه و دوستان قابل اعتمادی را در کنار خود گرد می‌آورد که اگرچه هرکدام رویاهای خود را در سر دارند، اما تمام تلاش خود را می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که لوفی به پادشاه دزدان دریایی تبدیل می‌شود.

دنیای One Piece بسیار غنی از جزئیات و پیچیدگی‌ها است. جهانی عظیم و باورنکردنی! اما این تنها چیزی نیست که انیمه سریالی وان پیس را تا این حد منحصر به‌فرد می‌کند. هر مکانی در جهان سریال وان پیس قوانین خاص خودش را دارد، محیط خاص خود، فرهنگ، سنت‌ها، مردم، ارزها، و حتی حیوانات و بسیاری چیزهای دیگر. در میان دیگر هنرمندان و نویسندگان مانگا، اودا به عنوان غواصی عمیق در جهان‌سازی شناخته شده است. توانایی او در خلق شخصیت‌های مختلف و نمایش گذشته هرکدام از خدمه کلاه حصیری و همراهان لوفی و به تصویر کشیدن نحوه شکل‌گیری شخصیت و قدرت‌های هرکدام، به شدت قابل احترام است. کاملا مشخص است که او خط داستانی اصیل خود را حفظ کرده و از همان ابتدا کاملا می‌دانسته است که می‌خواهد چه پیامی را در طول ماجراجویی و نبردهای لوفی به مخاطبانش برساند.

خلاصه داستان انیمه وان پیس در ظاهر ممکن است کاملا ساده به نظر برسد: یافتن گنجی بزرگ! با این حال، در واقعیت این انیمه کارهایی انجام داده که هیچ سریال دیگری از پس آن بر نیامده است. دیدگاه اودا، همراه با توانایی او در نوشتن داستانی جذاب و گیرا، چیزی است که انیمه One Piece را از دیگر انیمه‌ها متمایز می‌کند.

همچنین بخوانید :

شخصیت های انیمه وان پیس

دانلود انیمه One Piece

ماجرای انیمه One Piece در سفرهای بی‌انتها و پی‌درپی لوفی و خدمه کشتی‌اش خلاصه شده، به همین دلیل این سریال دارای هزاران شخصیت است که هرکدام داستان‌های خودشان را دارند. بعد از مرور داستان انیمه وانپیس در بخش قبل، در این بخش برخی از محبوب ترین و مهمترین شخصیت های اصلی انیمه وان پیس را معرفی می‌کنیم که در طول داستان نقش پررنگی برای کمک به لوفی و یافتن گنج وان پیس ایفا می‌کنند. معرفی کامل شخصیت های انیمه وان پیس کار ساده‌ای نیست، پس امیدواریم اگر اسم شخصیت مورد علاقه شما در لیست زیر نبود، به دل نگیرید.

20. راکس دی. زبک

قوی ترین شخصیت وان پیس

بحث زیادی درباره اینکه قوی ترین شخصیت وان پیس چه کسی است، وجود دارد. اما بسیاری از طرفداران انیمه One Piece، راکس را قوی‌تری شخصیت این مجموعه می‌دانند. اطلاعات زیادی درباره این شخصیت و قدرت‌هایش وجود ندارد. اما همینکه او تعداد زیادی خدمه قدرتمند را رهبری می‌کرد، یکی از نشانه‌های قدرتمند و البته خطرناک بودن او است. سرانجام به‌خاطر اتحاد بین گل دی. راجر و مانکی دی. گارپ بود که این شخصیت قدرتمند و خدمه‌اش شکست خوردند.

19. پرتاگاس دی. ایس

انیمه one piece چند قسمت است

پرتاگاس دی. ایس (Portgas D. Ace) نیز یکی از شخصیت‌های مهم و محبوب این انیمه است. او برادر لوفی است که سه سال پیش از او خانه را ترک کرد. لقب او مشت آتشین است. پرتاگاس خیلی زود دل مخاطب را به دست می‌آورد و کاری می‌کند که همه عاشقش شوند. اولین حضور او در انیمه، در آرک جزیره درام صورت گرفت اما بعد در آرک آراباستا به خوبی به بینندگان معرفی شد.

18. شارلوت کاتاکوری ؛ از مهمترین شخصیت‌های انیمه وان پیس

دانلود همه قسمت های انیمه وان پیس

شارلوت کاتاکوری‌ (Charlotte Katakuri) یکی از شخصیت‌های مهم سریال و عضوی از گروه دزدان دریایی بیگ مام است. جایزه‌ای که برای سر او تعیین کرده‌اند، یک میلیارد است و به همین دلیل، او یکی از ارزشمندترین دزدان دریایی انیمه One Piece است.

17. ادوارد نیوگیت

آرک های وان پیس

با نگاهی به این لیست مختصر از شخصیت‌های انیمه وان پیس می‌توانید متوجه شوید که این مجموعه شخصیت‌های خاص و منحصر به فرد زیادی دارد. ادوارد نیوگیت (Edward Newgate) نیز درست یکی از همین شخصیت‌ها است. او با نام ریش‌سفید نیز شناخته می‌شود. گفته می‌شود که ریش سفید بیشترین اطلاعات را درباره گنجینه وان پیس دارد.

16. دن‌کیشوت دوفلامینگو ؛ از مهمترین شخصیت‌های انیمه وان پیس

داستان انیمه وانپیس

دن کیشوت دوفلامینگو (Donquixote Doflamingo) را می‌توان یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های منفی انیمه وان پیس دانست. او کاپیتان دزدان دریای دن‌کیشوت است. دن‌کیشوت دوفلامینگو قبلا عضو گروه هفت جنگ‌سالار دریا بود. او عضوی از خانواده دن‌کیشوت است و جایزه‌ای 340 میلیونی برایش تعیین شده.

15. دراکیول میهاوک

معرفی انیمه وان پیس

دراکیون میهاوک (Dracule Mihawk) به عنوان قوی‌ترین شمشیرزن انیمه One Piece شناخته می‌شود. او یکی از هفت جنگ‌سالار دریا و هیولای هیولاهاست. برخی از طرفداران این شخصیت معتقدند که او یک میوه شیطانی خورده است اما در انیمه به چنین چیزی اشاره نمی‌شود.

14. بیگ مام ؛ از مهمترین شخصیت‌های انیمه وان پیس

بررسی انیمه وان پیپس

بیگ مام نیز یکی دیگر شخصیت‌هایی است که در معرفی انیمه وان پیس با او آشنا می‌شویم. بیگ مام با نام اصلی شارلوت لینلین، رهبر دزدان دریایی بیگ مام و تنها حکمران زن دنیای جدید است. سرگذشت او و همچنین سبک زندگی‌اش باعث شده‌اند او به یکی از شخصیت‌های مورد علاقه بینندگان تبدیل شود. او به عنوان یک رهبر، مورد احترام دیگران است و شخصیت خاصش سبب جلب توجه مخاطبان می‌شود.

13. واتر لا

انیمه وان پیس

واتر لا با نام کامل ترافالگر دی. واتر لا (Trafalgar D. Water Law) را شاید به عنوان یکی از اعضای بدترین نسل دزدان دریایی بشناسیم، اما این مسئله به این معنا نیست که او شخصیت بدی است. او علاوه بر دزد دریایی، دکتر نیز هست و حتی لقب جراح مرگ را نیز به او داده‌اند. واتر لا زمانی عضو گروه هفت جنگ‌سالار دریا بود اما به دلیل همکاری با دزدان دریایی کلاه حصیری، این عنوان از او گرفته شد.

واتر لا زندگی سختی داشته و تنها کسی در خانواده‌اش بود که توانست از یک بیماری ناشناخته جان سالم به در ببرد. حضور او در کنار دزدان دریایی کلاه حصیری همیشه لذتبخش است. او یک متحد خوب و یک شخصیت جالب است.

12. شنکس ؛ از مهمترین شخصیت‌های انیمه وان پیس

انیمه One Piece

شنکس یا شنکس مو قرمز یکی دیگر از شخصیت‌هایی است که به شما معرفی خواهیم کرد. او کاپیتان دزدان دریایی مو قرمز است و همچنین یکی از چهار فرمانروایی است که بر دنیای جدید حکومت می‌کنند. او قبلا با دزدان دریایی راجر همکاری می‌کرد اما پس از مرگ راجر، از این گروه جدا شد و گروه خودش را تشکیل داد. جالب است بدانید که کلاه حصیری لوفی، در واقع هدیه‌ای از سوی شنکس بوده است. او به امید دیدار مجدد، این کلاه را به لوفی داده بود. او یکی از شخصیت‌های مهم انیمه One Piece است.

11. بوآ هانکوک

دانلود انیمه وان پیس دوبله فارسی

بوآ هانکوک (Boa Hancock) را می‌توان از بهترین شخصیت‌های این انیمه دانست. او شخصیت ضدقهرمان یکی از آرک های وان پیس به نام آرک آمازون لیلی است. بوآ کاپیتان دزدان دریای کوجا و تنها زن عضو گروه هفت جنگ‌سالار دریا بود. درست است که او در آرک آمازون لیلی در برابر دزدان دریایی کلاه حصیری قرار گرفت، اما با مرور زمان و با وجود علاقه‌مند شدن او به لوفی، این وضعیت تغییر کرد.

10. جینبه

دانلود انیمه One Piece

جینبه (Jinbe) معروف به شوالیه دریا، سکاندار کلاه حصیری‌ها و دهمین عضو خدمه کشتی لوفی در انیمه سریالی وان پیس است. او زمانی یکی از اعضای دزدان دریایی خورشید بود، و آرزو دارد رویای کاپیتان سابق خود یعنی برابری انسان‌ها و آدم-ماهی‌ها را به حقیقت برساند. به عنوان یک فیش-من، او بلند قدترین عضو کلاه حصیری است، و در حالی که بدنش گرد و مثل نهنگ است، چهره یک دیو ژاپنی را دارد.

9. فرانکی ؛ از مهمترین شخصیت‌های انیمه وان پیس

قوی ترین شخصیت وان پیس

جای تعجب نیست که فرانکی (Franky) به عنوان مرد آهنی نیز شناخته می‌شود. او کشتی‌ساز کلاه حصیری‌ها و هشتمین عضو خدمه است. فرانکی نامی است که او برای پنهان کردن هویت واقعی خود به عنوان کادی فلیم از آبی جنوبی انتخاب کرد. فرانکی در ابتدا همراه با خانواده خود، دشمن کلاه حصیری‌ها بود، اما بعدها آن‌ها متحد شدند و او به خدمه لوفی پیوست تا رویای خود را برای ساخت یک کشتی رویایی برای سفر به دور دنیا برآورده کند.

8. بروک

انیمه one piece چند قسمت است

بروک (Brook) که پادشاه روح نیز نامیده می‌شود، نوازنده کلاه حصیری ها است و همچنین یک شمشیرزن است. بروک نهمین عضو خدمه در انیمه One Piece، زمانی یکی از دزدان دریایی رامبر بود و درگذشت و با خوردن میوه یومی یومی، نوعی میوه شیطانی، به زندگی بازگشت. روح این مرده متحرک بدون توجه به شرایطی که در آن قرار دارد به بدنش باز می‌گردد، همچنین به او این توانایی را می‌دهد که روح خود را به اطراف حرکت دهد و اسکلت خود را ترک کند.

7. نامی ؛ از مهمترین شخصیت‌های انیمه وان پیس

دانلود همه قسمت های انیمه وان پیس

نامی معروف به گربه‌ی دزد، ناوبر کلاه حصیری ها و یکی از اعضای اصلی کشتی است. او سومین خدمه کشتی و از بسیاری جهات مغز گروه است. اگر در انیمه سریالی وان پیس نقش اوسوپ در کنار لوفی ساخت صحنه‌های طنز بود، نقش نامی این بود که طرف احمقانه لوفی را کنترل کند. آرزوی نامی ترسیم نقشه‌ای از کل جهان است.

6. اوسوپ

آرک های وان پیس

اوسوپ (Usopp)  با لقب خدا، یک جنگجوی شجاع دریا است – یا اینطور دوست دارد خودش را معرفی کند! آنچه ما می‌دانیم این است که او در واقع یک جنگجوی دریاست. در مورد بخش شجاع، همه‌چیز کمی جای بحث دارد. اوسوپ یکی از اولین کسانی بود که به لوفی در سفرش پیوست و عضو سوم خدمه انیمه One Piece است. از بین تمام کلاه حصیری ها، او از نظر سنی به لوفی نزدیک‌تر است و همیشه در کنار او در حال دلقک بازی دیده می‌شود.

5. تونی چوپر ؛ از مهمترین شخصیت‌های انیمه وان پیس

داستان انیمه وانپیس

تونی تونی چوپر (Tony Tony Chopper) دکتر نابغه کلاه حصیری ها یا شاید هم طلسم آن‌ها است. همان‌طور که همه طرفداران وفادار به انیمه سریالی وان پیس از قبل می‌دانند، چوپر در اصل یک گوزن شمالی بی‌ادعا بود – یعنی تا زمانی که میوه Human را خورد. خوردن این میوه نه تنها به تونی چوپر احساساتی در سطح انسانی داد، بلکه به نوعی استعداد عالی در پزشکی را که در درون او نهفته بود، بیدار کرد. رویای او این است که بتواند هر نوع بیماری که در جهان وجود دارد را درمان کند، و او مصمم است که به دنیا سفر کند تا بتواند این را یاد بگیرد.

4. روبین

معرفی انیمه وان پیس

نیکو روبین (Nico Robin) تنها کلاه حصیری است که به جای اینکه توسط لوفی دعوت شود، خودش درخواست کرد به خدمه ملحق شود. نیکو رابین به نام کودک شیطان و نور انقلاب نیز شناخته می‌شود. او تنها بازمانده از تخریب اوهارا است. رابین باستان‌شناس و هفتمین عضو خدمه است. او شیفته هر چیز تاریخی است. بدون رمزگشایی پونگلیف‌ها، (مهارتی که خودش به تنهایی از آن برخوردار است)، حداقل می‌توان گفت، یافتن One Piece بسیار سخت‌تر خواهد بود. و حضورش در خدمه کلاه حصیری‌ها برای یافتن گنج بسیار با اهمیت است و به دلیل توانایی خاصش در رمزگشایی، دشمنی بزرگ برای دولت جهانی در انیمه سریالی وان پیس به‌حساب می‌آید.

3. سانجی ؛ از مهمترین شخصیت‌های انیمه وان پیس

بررسی انیمه وان پیس

شاهزاده سقوط کرده سانجی (Sanji)، یکی دیگر از اعضای اصلی گروه کلاه حصیری ها در انیمه One Piece است. برخی استدلال می‌کنند که نقش او به‌عنوان آشپز کمتر از دریانورد (نامی) یا باستان‌شناس (نیکو روبین) مهم است، اما لوفی قطعاً خلاف آن استدلال می‌کند که این از مردی که با شکمش فکر می‌کند قابل انتظار است. رده بندی قدرت سانجی در بین خدمه در 3 رتبه برتر است. او همه کاره است: قدرتمند و عاقل.

2. زورو

انیمه وان پیس

رورونوا زورو (Roronoa Zoro)، که قبلا خودش شکارچی دزدان دریایی بوده، نفر دوم خدمه و دست راست لوفی است. او استاد سانتوریو، سبک خاص خود در شمشیرزنی و یکی از چهار کلاه حصیری قدرتمند در کنار لوفی، سانجی و جینبه است. نام این شکارچی سابق در کنار دوازده دزد دریایی دیگر که به آنها «بدترین نسل» می‌گویند ثبت شده، که به خاطر اقدامات جسورانه او علیه دولت جهانی و جوایز بزرگی که بر سر آن‌ها وجود دارد، مشهور است.

1. لوفی ؛ مهمترین شخصیت انیمه وان پیس

انیمه One Piece

و اولین و با اهمیت‌ترین شخصیت انیمه One Piece کسی نیست جز لوفی (Monkey D. Luffy). پسرک کلاه حصیری که آرزو دارد پادشاه دزدان دریایی و قهرمان اصلی این سریال باشد و گنجی که گول دی. راجر پادشاه سابق دزدان دریایی از آن خبر داده است را پیدا کند. لوفی یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه تاریخ، معتقد است پادشاه دزدان دریایی آزادترین فرد دنیا است. او همچنین بزرگ‌ترین دشمن و خطر برای دولت جهانی است. طبیعی است که لوفی محبوب‌ترین شخصیت سریال باشد. زیرا نه تنها چهره‌ای است که نماینده One Piece است بلکه از قوی ترین شخصیت های انیمه وان پیس هم به‌حساب می‌آید.

سوالات متداول

1. انیمه وان پیس چند قسمت دارد؟

تعداد قسمت های انیمه وان پیس تا امروز که بیش از 23 سال از تاریخ انتشار آن گذشته، بیش از 1000 قسمت است و از آنجایی که در حال پخش است، به تعداد قسمت‌های آن افزوده خواهد شد.

2. انیمه وان پیس تا کی ادامه دارد؟

ایچیرو اودا نویسنده مانگا وان پیس، در سال 2018 در مصاحبه‌ای گفته بود که حدودا تا 5 سال دیگر داستانش به اتمام خواهد رسید. پس ممکن است انیمه سریالی وان پیس در سال 2023 به اتمام برسد.

3. چرا باید انیمه وان پیس را ببینیم؟

انیمه سریالی وان پیس یکی از معروف‌ترین انیمه‌های بلند مدت تمام دوران‌ها است. اگر به ماجراجویی در سرزمین‌های جادویی و زندگی در کنار شخصیت‌هایی که هرکدام برای رسیدن به رویاهای خود با تمام وجود تلاش می‌کنند و می‌جنگند علاقه‌مندید، تماشای این انیمه را از دست ندهید.

سخن آخر

در این مقاله به بررسی انیمه وان پیس One Piece پرداختیم. انیمه سریالی وان پیس شناخته‌شده ترین سریال مانگای تمام دوران‌ها است. بیش از دو دهه است که ادامه دارد و شخصیت‌ها و محیط‌هایی که ایجاد کرده فوق‌العاده غنی و باشکوه هستند. اما باتوجه به تعداد قسمت‌های زیاد انیمه سریالی 1 پیس ممکن است خیلی‌ها از دیدن آن صرف نظر کنند. ولی باید گفت حتی اگر تمام قست‌هایش را تماشا نکنید، و ترتیب دیدن One Piece را رعایت نکنید، بازهم دیدن برخی قسمت‌های اصلی آن خالی از لطف نیست و ماجراهای انیمه One Piece در هر قسمت هیجان خاص خودش را دارد. شما از میان شخصیت های انیمه وان پیس کدام‌یک را بیشتر دوست دارید؟ فکر می‌کنید چه کسی لوفی را به پادشاه دزدان دریایی تبدیل خواهد کرد؟ نظرات خود را درباره این انیمه پرطرفدار با ما درمیان بگذارید. ممنون که همراه پلازا بودید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران13 دیدگاه
avatar
Hmn
.
24 فروردین 1403، 00:59
پاسخ
0
1
سلام چرا دانلود از سایتتون حذف شده اگر می شه برگردونید و از قسمت ۱۰۶۲ به بعد هم قرار بدید با تشکر
avatar
رضا
.
16 آذر 1402، 03:32
پاسخ
0
0
دوبله هاشو تو چه تاریخی میزارن
avatar
.
03 تیر 1402، 12:27
پاسخ
5
0
آقا من چطوری عمرم کفاف بده بیش از ۱۰۰۰ تا قسمت رو ببینم💀☠🤤😨😨😨😨
avatar
داود موگیوارا
.
16 آذر 1402، 01:14
پاسخ
0
0
@
خیلی از مردم مردن و آخرش رو ندیدن از 25 سال پیش که داره پخش میشه نویسنده اثر هم گفته ممکنه بمیرم برا همین آخر داستان روبه چند نفر گفته . عمر دراز برا دیدن این اثر خیلی مهمه ، اگه مطمئن نیستی عمرت کفاف میده نبین.
avatar
Ahmad
.
27 اسفند 1401، 18:48
پاسخ
1
0
چرا تا قسمت ۹۸۸ هست
avatar
Jalal
.
28 دی 1401، 15:35
پاسخ
1
1
قسمت ۸۵۱ او دانلود میکنم باز نمیشه برام
avatar
اعظم شعبانی
.
28 دی 1401، 15:53
پاسخ
0
1
@Jalal
به زودی لینک سالم در مقاله قرار داده میشه
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402