کسب درآمد از روبیکا؛ پول درآوردن از روبیکا چگونه است؟

  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

پول درآوردن از طریق روبیکا چگونه است؟ این اپلیکیشن پرحاشیه، یکی از شناخته‌شده‌ترین سوپر اپلیکیشن‌های ایرانی است. در این مطلب نگاهی داریم به روش های کسب درآمد از روبیکا. با پلازا همراه باشید.

روبیکا ابتدا در اواخر سال 96 توسط توسکا منتشر شد. روبیکا یک سوپر اپلیکیشن به‌حساب می‌آید و سرویس‌های متفاوتی از جمله پیام‌رسانی و سرویس‌های شبکه اجتماعی مشابه اینستاگرام را ارائه می‌کند. این اپلیکیشن با وجود این که طی چندین سال گذشته به‌دلایل عدم رعایت حریم خصوصی کاربران با محدودیت‌هایی در داخل و خارج از کشور مواجه شده، اما همچنان حضور پررنگی در مارکت‌های ایرانی دارد. یکی از ویژگی‌های این برنامه که از سوی سازندگان آن مانور زیادی روی آن داده می‌شود، کسب درآمد است؛ به همین خاطر در این مطلب قصد داریم با آموزش کسب درآمد از روبیکا، همراه شما باشیم.

فهرست مطالب

کسب درآمد از روبیکا؛ چگونه از روبیکا پول در بیاوریم؟

کسب درآمد یکی از قابلیت‌های این برنامه بود که طی مدتی از دسترس خارج شد اما حالا و پس از انتشار نسخه جدید، دوباره در دسترس کاربران قرار گرفته است. شما با تولید محتوا و افزایش مخاطبین خود در گروه‌ها و صفحات، از این برنامه درآمد کسب کنید. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به روش های کسب درآمد در برنامه روبیکا.

1. کسب درآمد از روبیکا روبینو

اولین روش برای کسب درآمد از روبیکا رایگان، از طریق روبینو است. روبینو سرویس به‌اشتراک‌گذاری ویدیو و عکس روبیکا است و رابط کاربری مشابه اینستاگرام دارد. در این سرویس نیز شما می‌توانید برای خودتان پیج ایجاد و با به‌اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها، کاربران را جذب کنید.

کسب درآمد از روبیکا

همچنین از طریق پیج می‌توانید به معرفی کسب و کار خودتان نیز بپردازید. در این روش، میزان درآمد شما رابطه مستقیمی با تعداد دنبال‌کنندگان و نحوه تعامل کاربران با محتوایی که منتشر می‌کنید دارد. بیشتر درآمد دریافتی از طریق روبینو متمرکز بر تعداد دنبال‌کنندگان صفحه است.

2. کسب درآمد از روبیکا با ایجاد کانال

بیشترین درامد از روبیکا را می‌توانید با ایجاد کانال داشته باشید. در واقع کانال‌ها بهترین روش برای کسب درآمد در این برنامه هستند. در بخش پیام‌رسان روبیکا، شما می‌توانید کانال‌هایی مانند کانال‌های تلگرام ایجاد کنید و سپس با تولید محتوا و افزایش تعداد مخاطبان، کسب و کار خود را گسترش دهید.

در این روش، درآمد دریافتی شما بیشتر از همه به میزان بازدید و همچنین دانلود مطالبی که در ویترین روبیکا انتشار دادید، بستگی دارد. همچنین می‌توانید از طریق نشر تبلیغات نیز به درآمدزایی از کانال خود بپردازید.

3. کسب درآمد از روبیکا با بازی

روش بعدی که در این مطلب آموزش پول درآوردن از روبیکا به آن می‌پردازیم، کسب درآمد از طریق بازی است. در روبیکا یک قسمت برای بازی‌های ساده نیز دارد که در آنجا می‌توانید با انجام بازی‌های مختلف و جایزه‌دار و قرار گرفتن در بین نفرات اول، درآمد کسب کنید. البته که درآمد شما در این روش خیلی زیاد نیست.

داشبورد کسب درآمد روبیکا چیست؟

پس از ثبت نام و احراز هویت در این برنامه، می‌توانید به پیشخوان آن دسترسی داشته باشید. این قسمت به مدیریت درآمد شما از طریق برنامه اختصاص دارد. از طریق آن می‌توانید درآمد ریز خود از کانال، گروه یا صفحه‌ای که در برنامه ایجاد کرده‌اید را مشاهده کنید. همچنین با دسترسی به نمودارهایی که در این قسمت قرار دارند، می‌توانید میزان درآمد خود در طول ماه‌های گذشته را هم مشاهده کنید.

پول درآوردن از طریق روبیکا

همچنین در این قسمت و با انتخاب گزینه تسویه حساب، می‌توانید درآمد خود از روبیکا را دریافت کنید و با انتخاب گزینه تسویه‌ها نیز به سوابق تسویه حساب خود دسترسی پیدا کنید. برای این که بتوانید تسویه حساب کنید، باید حداقل به درآمد 10 هزار تومانی رسیده باشید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
آموزش ساخت گروه روبیکا و معرفی بزرگترین گروه های روبیکا
رضوان بهمن14 مهر 1401 18:30
thumbnail
آموزش استفاده از روبیکا وب
محمدرضا بنی عامریان14 مهر 1401 12:30

سوالات متداول

1. چگونه کسب درآمد روبیکا را فعال کنیم؟

برای پول درآوردن از طریق روبیکا، ابتدا باید با قوانین این برنامه موافقت کرده و سپس احراز هویت شوید. با طی کردن این مراحل، داشبورد کسب درآمد برایتان فعال خواهد شد و می‌توانید فعالیت خود را شروع کنید.

2. پول درآوردن از روبیکا چگونه است؟

کسب درآمد از روبیکا از طریق ایجاد صفحه در روبینو همچنین کانال یا گروه در بخش پیام‌رسان این برنامه امکان‌پذیر است. با تولید محتوا و انتشار عکس و فیلم و همچنین بالاتر بردن تعداد مخاطبین خود، می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید. هرچقدر تعداد مخاطبین و تعداد افرادی که پست‌های شما را بازدید و دانلود می‌کنند، بالاتر باشد درآمد شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

سخن پایانی

کسب درآمد از روبیکا بیشتر از همه به تعداد مخاطبین و همچنین بازدیدهای محتوایی که منتشر می‌شود بستگی دارد. البته کاربران در صورت انتشار محتوایی که قوانین این برنامه را نقض می‌کند، می‌توانند مشمول جریمه نیز بشوند و بخشی از درآمد خود را از دست بدهند. نظر شما در مورد پول درآوردن از طریق روبیکا چیست؟ به‌نظر شما با توجه به تعداد کاربران این برنامه، می‌توان درآمد قابل توجهی از تولید محتوا در آن کسب کرد؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران پلازا به‌اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها