کسب درآمد ارزی با طراحی وب سایت

کسب درآمد ارزی با طراحی وب سایت
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

مدرسه دیزاین‌ویچ با ارئه درس‌های لازم برای طراحی وب مثل آموزش ux و آموزش وب‌فلو به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را ارتقا دهید و بتوانید کسب درآمد ارزی کنید.

فرقی نمی‌کند که طراح سایت باشید یا شغل دیگری داشته باشید، کسب درآمد ارزی یکی از آرزوهای هر دارنده کسب‌وکاری در ایران است. با توجه به بالارفتن سرسام‌آور قیمت دلار در چند سال اخیر و هزینه‌های بالای زندگی در ایران، بسیاری از افراد به دنبال این هستند که با کسب درآمد ارزی زندگی راحت‌تری را برای خود و خانواده‌شان فراهم کنند. با این حال، این آرزو برای کمتر کسی به واقعیت مبدل می‌شود. دلیل آن هم تحریم‌های شدیدی است که ایرانی‌ها را از هرگونه دسترسی و فعالیت در سایت‌های خارجی محروم می‌کند. با این حال همه راه‌ها بسته نیست. هنوز هم می‌توانید با یادگرفتن فوت‌و‌فن‌هایی درآمد دلاری کسب کنید. همچنین می‌توانید با افزایش مهارت‌های خود در مدرسه دیزاین‌ویچ، شانس استخدام خود را در پروژه‌های خارجی افزایش دهید.

فهرست عناوین مطلب:

مقدمات لازم برای کسب دآمد ارزی با طراحی وب سایت

اگرچه چند راه برای کسب درآمد دلاری در ایران وجود دارد، اما لازمه همه آنها این است که شرایط زیر را داشته باشید:

پنهان‌کردن هویت

برای درآمد دلاری لازم است از کارفرماهای خارجی پروژه بگیرید و این کار مستلزم این است که هویت خود و این‌که ایرانی هستید را پنهان کنید. اگرچه همه ما به کشور خود و ایرانی بودمان افتخار می‌کنیم، اما متاسفانه نظر کارفرماهای خارجی‌ متفاوت است! تحریم‌های شدیدی که بر علیه کشور ما اعمال شده است، امکان گرفتن پروژه با هویت واقعی را تقریبا محال می‌کند. پس مجبور هستیم برای کسب درآمد ارزی ایرانی بودمان و این‌که از داخل ایران اقدام به گرفتن پروژه کرده‌ایم را پنهان کنیم. برای این کار لازم است حتما از یک وی‌پی‌ان با آی‌دی ثابت یا یک وی‌پی‌اس برای اقدامات شغلی خود استفاده کنید. هر اتصال شما به شبکه باید از طریق این ابزار‌ها باشد.

امکان انتقال پول

مورد دومی که لازمه کسب درآمد ارزی از طراحی وب است، امکان انتقال پول است. برای این‌کار یا خودتان باید در خارج از کشور حساب داشته باشید و یا از فرد دومی کمک بگیرید که در خارج از کشور زندگی کند یا به آنجا رفت‌وآمد داشته باشد. در هر صورت باید روشی را پیدا کنید تا بتوانید دستمزد خود را به شکل ریال در داخل ایران دریافت کنید که البته این سخت‌ترین قسمت کار هم هست.

برخی از شرکت‌ها در ایران هستند که خدمات ساخت اکانت در سایت‌های خارجی و انتقال پول یا ساخت پی‌پال را انجام می‌دهند. با این حال لازم است به خوبی در مورد آنها تحقیق کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید.

زبان انگلیسی خوب

اگر فکر می‌کنید که می‌توانید یا خدمات گوگل ترانسلیت با کارفرماها ارتباط برقرارکرده و پروژه بگیرید، سخت در اشتباه هستید. برای درآمد دلاری لازم است زبان انگلیسی خوبی داشته باشید تا با کارفرما ارتباط موثری برقرار کنید. حتما لازم نیست بتوانید صحبت کنید، اما باید بتوانید به خوبی بنویسید.

اگر سه شرط بالا را می‌توانید فراهم کنید، به سراغ روش‌های کسب درآمد ارزی از طراحی وب بروید؛ در غیر این صورت تا فراهم‌شدن این شرایط، مجبور هستید به ریال قناعت کنید!

خوب بیایید به سراغ روش‌های کسب درآمد ارزی از طراحی سایت برویم.

کسب درآمد ارزی با افزایش مهارت در مدرسه دیزاین‌ویچ

روش‌های کسب درآمد ارزی با طراحی وب سایت

رایج‌ترین این روش‌ها شامل موارد زیر هستند:

دریافت پروژه در سایت‌های فریلنسری خارجی

سایت‌های فریلنسری زیادی وجود دارند که شما می‌توانید در آنها ثبت‌نام کنید و پروژه بگیرد. فریلنسر و فایور دوتا از معروف‌ترین این سایت‌ها در دنیا هستند. با این حال، معمولا گرفتن اولین پروژه سخت است. افرادی که در این سایت‌ها مرتبا پروژه می‌گیرند، معمولا امتیاز بالایی دارند. کارفرماها هم معمولا به دنبال افرادی هستند که امتیاز بالایی داشته باشند. پس برای دریافت اولین پروژه، لازم است قیمت خوبی را ارئه کنید و همچنین روزمه خوبی ارائه دهید. حتما نمونه کارهای خود را در سایت قرار دهید تا معرفی از مهارت‌های شما باشد.

باید بگوییم همه کسانی که در این سایت‌ها حساب می‌سازند نمی‌توانند کار بگیرند. یا این حال ناامید نشوید و تلاش کنید. پر درآمدترین افراد در سایت‌های فریلسری هم از اولین سفارش شروع کرده‌اند.

ساخت وب سایت و تبلیغات

در این شرایط خودتان باید به سراغ مشتری بروید. با ساخت سایتی که خدمات و نمونه کارهای خود را روی آن به نمایش می‌گذارید، می‌توانید مشتری جذب کنید. اطلاعات تماس قاعدتا نمی‌تواند برای ایران باشد. شما می‌توانید برای سایت خود تبلیغ کنید تا مشتری جذب کنید. برای این کار در سایت‌های مرتبط کامنت بگذارید، سئوی خود را تقویت کنید و به سایت‌های مرتبط مقاله ارسال کنید (مقاله مهمان). البته احتمالا برخی از این روش‌ها نیازمند صرف هزینه هستند. اما اگر کارتان موفقیت‌آمیز باشد، همه این هزینه‌ها به شما برخواهد گشت. با این حال لازم است با احتیاط عمل کنید.

فعالیت در سایت‌های فریلنسری ایرانی

به ندرت ممکن است شرکت‌های ایرانی را پیدا کنید که کار مرحله قبل را انجام داده‌اند و شرکتی تاسیس کرده‌اند که از طریق آن پروژه خارجی می‌گیرند. اکثر این سایت‌ها به کارمندان خود، که ایرانی هستند، به ریال حقوق می‌دهند. اما اگر خوش‌شانس باشید ممکن است شرکت‌هایی را پیدا کنید که با برداشتن درصدی از پول، حق طراح وب را به صورت دلار پرداخت کنند.

درآمد بیشتر

در کنار همه این‌ها، چیزی که از همه مهم‌تر است مهارت‌های شما به عنوان طراح وب است. اگر همه شرایط بالا را داشه باشید، اما طراح قابلی نباشید، احتمالا نمی‌توانید در بازار خارجی موفق باشید. پس لازم است مهارت‌های طراحی وب سایت خود را زیاد کنید. مدرسه دیزاین‌ویچ با ارئه درس‌های لازم برای طراحی وب مثل آموزش ux و آموزش وب‌فلو به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را ارتقا دهید. علاوه بر این، در محیط صمیمی مدرسه دیزاین‌ویچ شما می‌توانید با افراد مختلفی آشنا شوید و از ارتباط موثر برای پیداکردن روش‌هایی برای کسب درآمد ارزی استفاده کنید. برای مثال پیدا کردن شریکی که در ازای دریافت پورسانت، پول شما را به داخل کشور انتقال دهد یکی از این مزیت‌ها است.

پس برای کسب مهارت‌های جدید و یا ارتقای مهارت‌های کنونی خود در طراحی وب، وقت را تلف نکرده و همین الان در مدرسه دیزاین‌ویچ ثبت‌نام کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها