آموزش روش های دریافت سی پی کالاف دیوتی موبایل بصورت رایگان!

آموزش روش های دریافت سی پی کالاف دیوتی موبایل بصورت رایگان !
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با چه روش‌هایی سی پی کالاف دیوتی موبایل را به دست بیاوریم؟

اگر با بازی کالاف دیوتی موبایل Call of Duty mobile آشنا باشید، حتماً می‌دانید که سی پی چیست و چه اهمیتی در بازی دارد. سی پی کالاف دیوتی موبایل که درواقع یک واحد پول درون برنامه است که کیفیت بازی شما را به‌طرز قابل‌توجهی افزایش می‌دهد و باعث می‌شود که بدون محدودیت بازی کنید و به آیتم‌ها و تجهیزاتی دسترسی داشته باشید که بدون سی پی، داشتن آن‌ها ممکن نیست.

کالاف دیوتی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی است و قطعاً هرچقدر یک بازی محبوب‌تر باشد، احتمال وجود ارز درون‌برنامه‌ای در آن بیشتر می‌شود. ارز درون برنامه‌ای به زبان ساده پولی است که باید داشته باشید تا لذت بیشتری از یک بازی ببرید و امکانات بیشتری داشته باشید.

باتوجه به این‌که بسیاری از شما مخاطبان وبسایت گیم‌سیتی از هوادارن کالاف دیوتی موبایل و همیشه به دنبال روش‌هایی برای دریافت cp هستید، تصمیم گرفته‌ایم که در این مقاله چند ترفند مهم برای گرفتن سی پی کالاف دیوتی موبایل را بپردازیم تا بتوانید سطح بالاتری از بازی محبوب‌تان را تجربه کنید.

چرا سی پی کالاف دیوتی موبایل این همه مهم است؟

وقتی شرکتی شناخته‌شده یک بازی موبایلی را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد و افراد زیادی به آن بازی علاقه‌مند می‌شوند، یکی از روش‌هایی که می‌تواند برای درآمدزایی به کار بگیرد این است که از پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای برای درآمدزایی استفاده کند.

یعنی درواقع شرایطی را به وجود بیاورد که شما با استفاده از یک پول اختصاصی با دست بازتری بازی کنید و از سویی دیگر با تهیه‌ی آن پول، به کمپانی سود برسانید. کالاف دیوتی موبایل هم از این قاعده مستثنی نیست و با ارائه‌ی سی پی ، چنین شرایطی را فراهم کرده است.

بیشتر مطالعه کنید :  تاریخچه سری بازی های کالاف دیوتی (Call of Duty)

قفل‌هایی که با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل باز می‌شوند

اگر بخواهیم دقیق‌تر به آیتم‌ها و امکاناتی بپردازیم که خرید cp کالاف دیوتی موبایل در اختیار ما قرار می‌دهد، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. انواع اسلحه‌های جذاب و حرفه‌ای
 2. اسکین‌های خاص و پیشرفته
 3. برتری در جنگ‌های مختلف و کسب رتبه‌های بالا
 4. امکان بازی در حالت پرمیوم و ویژه
 5. دسترسی به تجهیزات اضافه
 6. افزایش قدرت و توانایی برای مبارزه با دشمنان
 7. امکان بازی در نقشه‌های متنوع با تجهیزات عالی

سی پی کالاف دیوتی اعتباری برای دست‌یابی به تجهیزات مختلف است و ضمن این‌که می توانید با استفاده از آن تجهیزات موردنظرتان را خریداری کنید، می‌توانید آن‌ها به‌روزرسانی کنید و از قدرت بیشتری برخوردار شوید.

روش‌هایی برای دسترسی به سی پی کالاف دیوتی موبایل

روش‌هایی برای دسترسی به سی پی کالاف دیوتی موبایل

از سویی دیگر ترفندهای خاصی وجود دارند تا شما بتوانید به‌صورت رایگان این پول درون برنامه را به دست آورید و در ادامه ما به آن‌ها می‌پردازیم.

روش اول : مأموریت‌های بتل رویال

در بخش بتل رویال کالاف دیوتی شما با مأموریت‌های مختلفی مواجه می‌شوید که بسیار جذاب و هیجان‌انگیز هستند. اگر در رقابت‌های مختلف بتل رویال شرکت کنید و بتوانید مأموریت‌ها را به پایان برسانید، مقداری سی پی کالاف دیوتی موبایل رایگان به شما تعلق می‌گیرد که در واقع پاداش شماست.

روش دوم : دنبال کردن کالاف دیوتی موبایل در شبکه‌های اجتماعی

گیمرهای زیادی در سراسر دنیا، در شبکه‌های اجتماعی صفحات مختلفی به نام کالاف دیوتی موبایل ساخته‌اند و چالش‌هایی را برای بازیکنان ایجاد کرده‌اند. به برنده‌های این چالش‌ها انواع جایزه‌ها ارائه می‌شود و سی پی کالاف دیوتی موبایل رایگان یکی از آن‌هاست.

پس کالاف دیوتی موبایل را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید و با شرکت در چالش‌ها، به سی پی کالاف دیوتی موبایل دست پیدا کنید. البته هرگز اطلاعات شخصی اکانت خودتان را در بازی در اختیار آن‌ها قرار ندهید.

روش سوم : غارت تجهیزات و از بین بردن بازیکنان دیگر

از بین بردن دشمنان و غارت انواع تجهیزات در بازی، یکی از بهترین روش‌ها برای گرفتن سی پی کالاف دیوتی موبایل است. هرچقدر افراد بیشتری را بکشید و غنائم بیشتری به دست بیاورید، به سی پی رایگان بیشتری درسترسی پیدا می‌کنید.

روش چهارم : استفاده از بتل پس کالاف دیوتی موبایل

یکی دیگر از روش‌های کاربردی برای دسترسی به سی پی کالاف دیوتی موبایل رایگان ، خرید بتل پس است. البته برای اجرای این ترفند لازم است که در ابتدا ۸۰۰ سی پی داشته باشید و خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل را انجام دهید تا در ادامه سی پی های زیادی داشته باشید.

درضمن با این ترفند می‌توانید مأموریت‌های مختلفی را کامل کنید تا دوباره به سی پی‌ای که قبلاً خرج کرده‌اید دسترسی داشته باشید.

روش پنجم : آنلاک کردن Gun Xp Card

آنلاک کردن Gun Xp Card یکی از ترفندهایی است که به شما کمک می‌کند تا به حجم مشخص و رایگانی از سی پی دست پیدا کنید و البته به دنبالش کارت اسکین‌های جذاب، هیحان‌انگیز و متنوعی برای سلاح‌های خودتان دریافت کنید.

روش ششم : به دست آوردن گیفت کارت‌های رایگان

چنانچه بتوانید در بازی کالاف دیوتی موبایل، به هر روشی گیفت کارت رایگان به دست بیاورید، با استفاده از اعتبار این گیفت‌کارت‌ها می‌توانید سی پی کالاف دیوتی موبایل داشته باشید.

روش هفتم : به پایان رساندن مأموریت‌ های کالاف دیوتی موبایل

کامل کردن مأموریت‌های بازی یکی از اصلی‌ترین ترفندها برای گرفتن سی پی کالاف دیوتی موبایل است. در هر کدام از فصل‌های این بازی مأموریت‌هایی وجود دارند که به‌صورت روزانه، هفتگی و ماهانه در دسترس قرار می‌گیرند. اگر در این رقابت‌ها و مأموریت‌ها شرکت کنید و بتوانید آن‌ها را کامل کنید، به مقادیر مشخصی از سی پی دست پیدا می‌کنید.

در این مقاله ما به ترفندهای گرفتن و خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «روش‌های رنک آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بیشتر مطالعه کنید :  بهترین گوشی های بازار برای کالاف دیوتی موبایل + مشخصات و قیمت

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402