آموزش تصویری خروج از جیمیل در کامپیوتر، اندروید و آیفون

خارج شدن از جیمیل
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

به احتمال زیاد نمی‌توانید خارج شدن از جیمیل که آخرین بار آن را انجام داده‌اید به خاطر بیاورید، اما اگر واقعاً مجبور به انجام این کار هستید، در این‌جا نحوه خروج از حساب جیمیل‌ آورده شده است.

آیا آخرین باری که خارج شدن از جیمیل خود را انجام داده‌اید را به یاد می‌آورید؟ Google از شما می‌خواهد که به طور دوره‌ای رمز عبور خود را برای اهداف امنیتی تأیید کنید، اما این احتمال وجود دارد که مدت زیادی نیاز به خروج از سیستم نداشته باشید. اما اگر برای مثال از دستگاه شخص دیگری برای خواندن ایمیل خود استفاده می‌کنید، باید بدانید که نحوه خارج شدن از Gmail در کامپیوتر، اندروید و آیفون به چه صورت است. در ادامه با آموزش تصویری خروج از جیمیل، همراه پلازا باشید.

فهرست مطالب

آموزش تصویری خارج شدن از جیمیل

خبر خوب هم این است که انجام این کار بسیار ساده و راحت است پس بیایید با هم شروع کنیم.

خارج شدن از حساب گوگل در ویندوز (Chrome)

اگر از مرورگری مانند Google Chrome استفاده می‌کنید، ممکن است تعجب کنید که دکمه خارج شدن از جیمیل کجاست. در گوشه سمت راست بالای صفحه جیمیل‌، تصویر نمایه حساب شما قرار دارد. اگر روی آن کلیک کنید، لیستی از آدرس‌های جیمیل‌ خود، از جمله آدرسی که در حال حاضر به آن وارد شده‌اید، خواهید دید.

خروج از حساب جیمیل

در پایین یک دکمه خروج (Sign out) وجود دارد. برای خارج شدن از اکانت جیمیل روی آن کلیک کنید و از سیستم خارج شوید!

خارج شدن از جیمیل در اندروید

برای خارج شدن از حساب جیمیل در گوشی اندرویدی خود، برنامه جیمیل‌ را باز کرده و روی عکس نمایه خود ضربه بزنید. با این کار کادری با حساب‌های واردشده شما ظاهر می‌شود. روی مدیریت حساب‌ها در این دستگاه ضربه بزنید.

خارج شدن از جیمیل

سپس صفحه‌ای را مشاهده می‌کنید که حساب‌های ایمیل واردشده خود را دوباره نشان می‌دهد. روی موردی که می‌خواهید خروج از حساب جیمیل را داشته باشید روی آن ضربه بزنید.

خارج شدن از جیمیل در ایفون

در صفحه زیر، روی Remove account ضربه بزنید.

خروج از حساب جیمیل / خارج شدن از جیمیل

نحوه خروج از جیمیل در iOS

خارج شدن از جیمیل در ایفون تقریباً مشابه اندروید است. برنامه جیمیل‌ خود را باز کنید و روی عکس نمایه خود در سمت راست بالا ضربه بزنید.

خارج شدن از حساب گوگل در ویندوز / خارج شدن از جیمیل

اکنون روی گزینه Manage accounts برای ساین اوت کردن از Gmail در این دستگاه ضربه بزنید.

خارج شدن از جیمیل

برای حسابی که می‌خواهید حذف کنید، روی Remove from this device ضربه بزنید.

خروج از حساب جیمیل / خارج شدن از جیمیل

ابتدا از شما خواسته می‌شود که تصمیم خود را تأیید کنید.

سخن پایانی

هنگامی که باید مطمئن شوید که هیچکس به حساب جیمیل‌ شما دسترسی ندارد، می‌توانید رمز عبور جیمیل‌ خود را تغییر دهید، یا اگر در یک دستگاه عمومی هستید، به سادگی می‌توانید از سیستم خارج شوید. خارج شدن از جیمیل در موبایل و هم در کامپیوتر نه تنها تلاش‌های امنیت سایبری شما را افزایش می‌دهد، بلکه ساده است و تنها در چند مرحله انجام می‌شود که تمامی آن‌ها در بالا به صورت کامل آموزش داده شده است.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها