آموزش استایل پاییزی با کلاه فرانسوی (برت) از فروشگاه هانیل اسکارف

استایل با کلاه فرانسوی هانیل اسکارف
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

این روزها استایل فرانسوی مخصوصا استایل با کلاه برت یا همان کلاه فرانسوی را می توانیم بیشتر از هر زمانی بین دختر ها و بانوان ببینیم . در فصل های پاییز و زمستان نیز همانند فصل های گرم سال که از کلاه کپ استفاده می شود ، می توانید از انواع کلاه های بافتنی در مدل ها و سبک های متفاوت استفاده نمایید.
یکی از محبوب ترین کلاه ها که بین بانوان به جای شال ، روسری و مینی اسکارف استفاده می شود ، کلاه برت می باشد . کلاهی پشمی ، موهر دار یا بافت که معمولا به صورت انحنا دار به سمت چپ یا راست سر تنظیم می شود و می تواند علاوه بر زیباتر نشان دادن استایل شما ، سر شما را نیز کاملا گرم نگه دارد.

فهرست عناوین مطلب:

استایل با کلاه فرانسوی

کلاه های فرانسوی را می توانید به دو روش که بیشتر از سایر مدل ها استفاده و پوشیده می شود استفاده نمایید .
سبک اول کلاه به این صورت است که کلاه را از ابتدای پیشانی تا قسمت پشت سر می کشید . در این مدل باید موهای خود را کاملا باز کنید زیرا بستن مو در پشت یا بالای سر حالت پف کرده به قسمت انتهایی کلاه داده و باعث زشت شدن ایستادگی کلاه در سر شما می شود .
پس از کشیدن کلاه از ابتدا تا نیمه ی پشت سر ، لبه های کلاه را به سمت داخل ، هدایت نمایید .
سبک دوم نیز همانند سبک اول می باشد با این تفاوت که پشت سر شما پوشش کمتری دارد . در این روش نیز کلاه را ابتدای سر تا قسمت پشت می کشید با این تفاوت که نباید پشت سر و موهای پشت شما را کامل پوشش دهد . سپس قسمت تاج کلاه را مطابق سلیقه خود به سمت راست یا چپ کج می نمایید تا حالت ارتشی به خود بگیرد .

در استفاده از کلاه فرانسوی به هیچ عنوان نباید موهای خود را ببندید . کلاه فرانسوی را با موهای کوتاه نیز می توانید استفاده نمایید .

پنج استایل پرطرفدار فرانسوی با کلاه برت

با کلاه فرانسوی می توانید استایل های فوق العاده خاص و جذابی داشته باشید . در ادامه همراه ما باشید تا به نقل از سایت فروشگاهی هانیل اسکارف ، چند مدل استایل فرانسوی پرطرفدار را بررسی نماییم .

استایل با کلاه برت هانیل اسکارف

استایل اول

(کت بلند + بادی + نیم بوت + شلوار مشکی)

این استایل برای شما می تواند استایل رسمی و نیمه رسمی را داشته باشد . استفاده از کت مشکی یا شتری در کنار شلوار کتان یا جین به همراه کلاه برت که تناسب رنگ با ست شما داشته باشد ، استایل شما را بی نظیر خواهد کرد .

استایل دوم

(بارونی + گپ بلند + شلوار جین + نیم بوت یا کتونی زمستانی)

یکی از استایل های اسپرت و جذاب دیگر که می تواند با کلاه فرانسوی ترکیب شود . در این استایل شما می توانید از رنگ های پاییزی و گرم نظیر نارنجی یا زرد در استایل خود و انتخاب رنگ مانتو استفاده نمایید .

استایل سوم

(کت جین + بافت + شلوار جین + کتونی زمستانی)

کت جین کوتاه یا بلند نیز طرفداران زیادی در فصل های پاییز و زمستان دارد . پوشیدن کلاه فرانسوی به سبک اولی که گفتیم و استفاده از کت جین کوتاه ، استایل کاملا اسپرت و جوان پسندی برای شما به ارمغان می آورد .

استایل چهارم

(پالتو + زیرسارافونی بافت + شلوار جین + کلاه برت + بوت)

یکی دیگر از استایل هایی که می تواند شما را خاص تر از سایر افراد نشان دهد . از این استایل می توانید در مراسمات رسمی و قرار های کاری نیز استفاده نمایید . پالتوی شتری یا کرم در کنار کلاه برت پشمی و بوت ، استایل فوق العاده جذاب و بی نظیری خواهد بود .

استایل پنجم

(بولیز بافت + شلوار جین اسکینی + کفش زمستانی + شال و کلاه بافت فرانسوی)

استایلی سبک و راحت که مناسب فصل پاییز می باشد . در این استایل می توانید از شال و کلاه فرانسوی ست استفاده نمایید . رنگ های گرم مثل کرم و قهوه ای برای بافت شما و آبی تیره یا مشکی برای شلوار ، می تواند انتخاب های ایده آلی باشد . شال و کلاه خود را می توانید با رنگ بافت خود ست نمایید .

خرید کلاه فرانسوی برت هانیل اسکارف

مدل های دیگر استایل فرانسوی را که جدیدترین و پرطرفدار ترین آن ها می باشد را می توانید در تصاویری که برایتان آورده ایم ، مشاهده نمایید . شما می توانید انواع کلاه فرانسوی و کلاه بافت را از فروشگاه بزرگ هانیل اسکارف که به صورت تخصصی در زمینه شال و کلاه فعالیت می نماید با بهترین متریال پارچه و دوخت و همچنین مناسب ترین قیمت تهیه نمایید .

منبع : فروشگاه اینترنتی هانیل اسکارف

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها