شماره مجازی چیست و آموزش ساخت شماره مجازی برای تلگرام و اپل آیدی

شماره مجازی چیست
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

برای ساخت شماره مجازی باید از سرویس‌هایی که این شماره‌ها را ارائه می‌کنند استفاده کنید. در ادامه با پلازا همراه باشید تا به آموزش ساخت شماره مجازی بپردازیم.

شما به دلایل مختلفی به ساخت شماره مجازی نیاز پیدا خواهید کرد. ممکن است به دلایل محدودیت‌هایی که وجود دارد، به یک شماره خارجی نیاز پیدا کنید و یا به دنبال استفاده از آن در کسب‌ و کار کوچک خود باشید. البته این روزها با کوچ کاربران فضای مجازی از واتساپ به تلگرام، این نیاز بیشتر احساس می‌شود. در اين مقاله درباره اینکه شماره مجازی چیست ، نحوه ساخت شماره مجازی، تعریف و مزیت‌های آن صحبت خواهیم کرد. همچنین به معرفی سایت‌ها و برنامه‌هایی خواهیم پرداخت که با استفاده از آن‌ها شما نیز می‌توانید به سادگی از مزایای این سرویس بهره ببرید. در ادامه نیز روش‌های ساخت شماره مجازی برای تلگرام و ساخت شماره مجازی برای اپل آیدی را هم می‌گوییم.

فهرست مطالب

شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی چیست

در ابتدا به سوال شماره مجازی چیست پاسخ می‌دهیم. شماره تلفن مجازی شماره‌ای است که به خط تلفن خاصی متکی نیست. در عوض می‌توان آن را به چندین تلفن مختلف متصل کرده و یا در بین آنها جابجا نمود. قبلاً به آنها شماره‌های دسترسی گفته می‌‌شد و در اصل توسط شرکت‌های بزرگ با مراکز تماس و تیم‌های بازاریابی استفاده می‌شد. این شماره‌ها این قابلیت را داشتند که تماس‌های ورودی را به چندین شماره به ‌صورت همزمان متصل کنند و شماره‌های متصل به هر تلفن را تعویض نمایند.

همین قابلیت‌ها بود که به این شرکت‌ها در مدیریت ارتباط با مشتری، به گونه‌ای مؤثر و حرفه‌ای کمک نمود. شماره‌های مجازی امروزی نیز همانند انواع قدیمی خود به تلفن خاصی اختصاص نمی‌یابند و این تنها شباهت میان آن‌هاست. شماره‌های جدید، وابسته به فضای ابری هستند و همین امر به شما امکان می‌دهد که تماس‌ها و پیام‌هایتان را از تلفن خود دریافت کنید.

در اصل این شماره‌ها برای صاحبان مشاغل کوچک عالی هستند. علاوه بر اینها، دقت کنید که شماره مجازی ارتباطی با شرکت ارائه دهنده خدمات تلفن همراه شما نداشته و مفهومی تحت عنوان ساخت شماره مجازی ایرانسل یا همراه اول، کاملا بی‌معنی است.

نکات ساخت شماره مجازی رایگان

این نکته را بدانید که تنها دانستن اینکه شماره مجازی چیست و چطور با سایت و برنامه‌های مختلف می‌توان آن را ساخت کافی نیست. توجه داشته باشید تمامی برنامه‌های معرفی شده، ممکن است پس از مدتی غیرفعال شده و شماره مجازیتان هم غیرفعال شود. در حقیقت راهی برای ساخت شماره مجازی دائمی رایگان وجود ندارد و شما باید برای مالک شدن شماره، آن را خریداری کنید.

توصیه می‌شود از آنجایی که ممکن است شماره مجازی شما بعد از مدتی به شخص دیگری تعلق گیرد، پس از رد و بدل کردن اطلاعات حساب و اطلاعات مهم دیگر خود داری کنید. این مورد از خطرات شماره مجازی است چرا که واقعا هیچ تضمین صد در صدی پشت این برنامه‌ها و سایت‌ها وجود ندارد.

آموزش ساخت شماره مجازی برای اپل آیدی

ساخت شماره مجازی برای اپل آیدی

در روزهای گذشته، اپل برخورداری کاربران از یک شماره تلفن فعال و معتبر را به یکی از شرط‌های الزامی برای ساخت اپل آیدی تبدیل کرده است. این مسئله را می‌توان مانعی دیگر بر سر راه کاربران ایرانی محصولات این کمپانی دانست که پیش از این نیز با موانع متعددی در استفاده از خدمات این برند مواجه بودند. خوش‌بختانه، پیشرفت فناوری راه‌های مختلفی را برای مقابله با این مانع ایجاد کرده است؛ راه‌هایی چون اپلیکشن‌ها و سایت‌های کاربردی که امکان ساخت شماره مجازی برای اپل آیدی را ارائه می‌دهند. در واقع، برای ساخت اپل آیدی از داخل ایران چند راه وجود دارد.

توصیه ما این است که اگر دوست یا آشنایی در خارج از کشور دارید، از او در ساخت Apple ID بهره بگیرید. علاوه بر آن، بسیاری از سایت‌های داخلی امکان خرید شماره مجازی خدماتی چون Google Voice را ایجاد می‌کنند. این سایت‌های شماره مجازی ایرانی نسبت به اپلیکشن‌ها و سایت‌های ساخت شماره مجازی رایگان کمی معتبرتر هستند.

در نمونه‌های رایگان، همواره ریسک از بین رفتن شماره و در نتیجه دسترسی شما به آن وجود دارد؛ خطری که در موارد پولی دیده نمی‌شود. علاوه بر این‌ها، می‌توانید از سایت‌هایی که به صورت مجانی امکان ارسال و دریافت پیامک با شماره‌های مجازی را ایجاد می‌کنند، استفاده نمایید. تعداد زیادی سایت شماره مجازی برای اپل آیدی در سطح اینترنت وجود دارد که با سرچی ساده در گوگل، می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. از این سایت‌ها می‌توان به‌عنوان سایت شماره مجازی تلگرام نیز استفاده کرد.

متداول‌ترین و مشهورترین این‌ها، دو سایت ساخت شماره مجازی رایگان امریکا یعنی receive-smss.com و receive-sms-online.info هستند. اگر این سرویس‌ها نیز نظرتان را جلب نمی‌کنند، می‌توانید از اپلیکشن‌های متنوعی در راه ساخت شماره مجازی برای اپل آیدی استفاده نمایید. یکی از بهترین این اپلیکشن‌ها، Textnow نام داشته که در ادامه به آن می‌پردازیم.

معرفی برنامه ساخت شماره مجازی Textnow

 • دانلود برنامه شماره رایگان TextNow برای: اندروید | iOS

با برنامه رایگان TextNow تازه می‌فهمیم شماره مجازی چیست و چه امکاناتی دارد. یکی از کامل‌ترین و خوش‌ساخت‌ترین برنامه‌های ساخت شماره مجازی برای اپل آیدی را می‌توان Textnow دانست. این برنامه، امکان ساخت شماره‌های مجازی آمریکایی را به کاربران خود می‌دهد. علاوه بر این، آن‌ها می‌توانند از این اپلیکیشن برای ارسال و دریافت پیامک و تماس با دیگران نیز بهره ببرند. استفاده از این برنامه،‌ یکی از متداول‌ترین راه‌ها برای ساخت اپل آیدی است. شماره ساخته شده در این اپلیکیشن، کاملا اختصاصی و شخصی خواهد بود. Textnow اپلیکیشنی است که ارسال پیام و برقراری تماس رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شما با این برنامه، شماره تلفن اختصاصی خود را دریافت خواهید کرد و می‌توانید آن را به افراد دیگری هم بدهید. با این برنامه می‌توانید به صورت رایگان با کانادا و آمریکا تماس برقرار کنید؛ با وجود این، برای برقراری تماس‌های بین‌المللی باید هزینه‌ای را پرداخت کنید. این امر برای کسانی که خارج از آمریکا زندگی می‌کنند چندان جالب نیست، اما برای کسانی که در آنجا زندگی می‌کنند، همان چیزی است که کاربران دنبال آن هستند.

تمامی هزینه‌های این برنامه از طریق تبلیغات جبران می‌شود؛ البته اگر مشترک آن شوید، این تبلیغات حذف خواهند شد. Textnow قطعا بهترین برنامه ساخت شماره مجازی رایگان است. کاربران می‌توانند با این شماره در برنامه‌های مختلفی چون واتساپ و تلگرام نیز ثبت نام کنند. برای ساخت حساب در این اپلیکیشن، تنها نیاز به وارد کردن ایمیل خود دارید.

شماره مجازی آنلاین برای تلگرام

در قسمت Area Code نیز باید پیش شماره ایالت مورد نظر خود را وارد کنید. پس از درج این اطلاعات، شماره خط ثابت خود را دریافت خواهید کرد. حتما این شماره را در جایی یادداشت یا ذخیره و از پاک کردن برنامه خودداری کنید. شرکت اپل با سیستم امنیتی دردسرساز خود معروف است؛ سیستمی که گاه و بیگاه به بررسی اطلاعات ثبت نامی کاربران می‌پردازد. توجه کنید که این شماره نیز کاملا قابل اتکا نیست و باید انتظار تغییر یا از کار افتادن آن را داشته باشید. در واقع، این مسئله یکی از مهم‌ترین خطرات شماره مجازی است.

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان برای تلگرام

کاربرد شماره مجازی

تلگرام را می‌توان یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های پیام‌رسان در کشورمان دانست که کاربران بسیار زیادی دارد. یکی از مشکلاتی که افراد در ساخت حساب این اپلیکیشن با آن مواجه می‌شوند، عدم دریافت پیامک کد تایید است. دلیل این امر را می‌توان عدم تطابق بین برخی ارائه‌دهندگان خدمات تلفن همراه و مسدود بودن شماره‌های خودکار خارجی بیان کرد.

با این وجود، برنامه‌های متعددی برای رفع این مشکل وجود دارند. برنامه‌هایی که امکان ساخت شماره مجازی انگلیس یا دیگر کشورها را به کاربران داده و ساخت حساب را به امری ساده تبدیل می‌کنند. ساخت شماره مجازی یعنی ساختن یک شماره به اصطلاح فیک که با آن می‌توان به تلگرام وصل شد. البته قبلا اینکه شماره مجازی چیست را توضیح دادیم. که برای مرور دوباره آن می‌توانید چند پاراگراف بالاتر را ببینید.

در ادامه با بهترین برنامه‌های ساخت شماره مجازی تلگرام آشنا می‌شویم. همچنین، پیشنهاد می‌کنیم تا جای ممکن از ربات شماره مجازی رایگان برای تلگرام استفاده نکنید؛ این ربات‌های مشکلات امنیت متعددی را برای حساب و گوشی شما به وجود خواهند آورد.

1. آموزش ساخت شماره مجازی رایگان برای تلگرام با برنامه Talk2

ساخته شماره مجازی برای تلگرام

برنامه Talk2 یکی از بهترین برنامه‌های ساخت شماره مجازی آنلاین برای تلگرام است. و تقریبا برای تمامی شبکه‌های اجتماعی دیگر به جز تلگرام قابل استفاده است.

روش کار این برنامه ساخت شماره مجازی رایگان برای تلگرام بدین ترتیب است که بعد از نصب آن باید شماره همراه واقعی خود را در آن وارد کنید. سپس یک پیامک حاوی کد فعال‌سازی برای شما ارسال می‌شود. بعد از وارد کردن کد و فعالسازی حساب، یک شماره کشور فیلیپین به شما تعلق خواهد گرفت. این شماره با 63+ شرع می‌شود.

همانند تصویر بالا شماره مجازی ساخته شده در سمت چپ برنامه قابل مشاهده است. لازم به ذکر است برای استفاده از این برنامه ساخت شماره مجازی باید آن را شارژ کنید. و فقط قسمت راه اندازی و دریافت شماره مجازی در آن رایگان است.

2. آموزش ساخت شماره مجازی رایگان برای تلگرام با برنامه Smart Call

شماره مجازی رایگان

دومین برنامه ساخت شماره مجازی رایگان برای تلگرام، برنامه Smart Call است. این برنامه هم مانند برنامه قبلی از کشور مالزی به شما یک شماره مجازی مالزی می‌دهد.

شیوه کار این برنامه ساخت شماره مجزی رایگان هم مانند  برنامه Talk2 است. بدین ترتیب که بعد از وارد کردن شماره واقعی خود و دریافت کد رهگیری، برنامه را فعال می‌کنید. در اینجا یک شماره با پیش شماره 62+ که متعلق به مالزی است به شما می‌دهد.

یا این شماره مجازی رایگان می‌توانید در تلگرام و دیگر شبکه‌های مجازی عضو شوید یا از طریق همان برنامه Smart Call تمس دریافت کنید.

3. آموزش ساخت شماره مجازی رایگان برای تلگرام با برنامه ESIAtalk

شماره مجازی آمریکا

سومین برنامه ساخت شماره مجازی برای تلگرام رایگان برنامه ESIAtalk است. این برنامه هم مانند اپلیکیشن قبلی یک شماره با پیش شماره کشور مالزی به شما می‌دهد. ساخت شماره مجازی تلگرام همانند برنامه‌های قبلی است.

پس از دریافت شماره مجازی رایگان می‌توانند در تلگرام و دیگر اپلیکیشن‌ها ثبت نام کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید ممکن است بخش دریافت تماس‌ها برای برخی از گوشی‌ها غیرفعال باشد. با اینحا بخش Inbox آن هیچ مشکلی ندارد.

4. آموزش شماره مجازی رایگان برای تلگرام با اپلیکیشن Nextplus

تا اینجا متوجه شدیم شماره مجازی چیست و روش‌های ساخت آن را هم گفتیم. در ادامه یکی از بهترین برنامه‌ها برای ساخت شماره مجازی رایگان را معرفی می‌کنیم.

ساخت شماره مجازی را با Nextplus امتحان کنید. با این برنامه می‌توانید به‌صورت رایگان و با استفاده از وای‌فای و بدون محدودیت، به هر شماره هر چقدر که می‌خواهید و با هر کس در هر کجای دنیا در ارتباط باشید. بدون نیاز به هیچ گونه قرارداد یا تعهدی می‌توانید تماس برقرار کرده، پیام بفرستید و دریافت کنید. این برنامه با تمامی دستگاه‌های اندرویدی (اعم از تلفن و تبلت) سازگار است. Nextplus بجای اینکه کاربران خود را مجبور به پرداخت مبالغی کند، تبلیغاتی را در برنامه‌اش گنجانده است.

شماره مجازی ایرانی

با نکست پلاس می‌توانید پیام‌های صوتی، استیکر و فایل‌های Gif بفرستید. می‌توانید آن را روی چندین دستگاه نصب کنید و مطمئن باشید که پیام‌هایتان همگام‌سازی خواهند شد. آواتار خود را شخصی‌سازی کنید، پیام گروهی بفرستید و ببینید که هر لحظه کدامیک از دوستانتان آنلاین یا آفلاین هستند. یکی از بهترین و متداول‌ترین برنامه‌های ساخت شماره مجازی، Nextplus است. این برنامه، یک شماره جعلی از کشور فیلیپین را در اختیاز کاربران خود قرار می‌دهد. شما می‌توانید با این شماره مجازی واتساپ و تلگرام خود را راه‌اندازی کنید. در ادامه با چگونگی ثبت نام و استفاده از این سایت آشنا می‌شویم.

قدم اول

خطرات شماره مجازی

پس از اجرای اپلیکیشن برای نخستین بار، به صفحه ثبت نام رفته و گزینه Sign Up را لمس کنید. سپس، در پنجره جدید دسترسی‌های لازم را با کلیک بر گزینه Allow به برنامه بدهید. این دسترسی‌ها شامل موقعیت جغرافیایی و مخاطبین می‌شوند.

قدم دوم‌

شماره مجازی رایگان

در ادامه، نام کاربری و رمز مورد نظر خود را تعیین نمایید و سپس تیک مربوط به موافقیت با قوانین را بزنید. در نهایت نیز کافی است گزینه Sign Up را لمس کنید.

قدم سوم

آموزش ساخت شماره مجازی

در این قسمت، ایالت دلخواه خود را انتخاب و سپس بر دکمه Get a Custom Number ضربه بزنید. در پایان این قسمت، شماره مجازی جدیدتان را دریافت خواهید کرد. حتما این شماره را یادداشت کنید تا در صورت نیاز، به آن دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که این اپلیکیشن و نمونه‌های مشابه، فاقد هرگونه تضمین و گارانتی بوده و امکان از کار افتادن آن‌ها در هر زمان وجود دارد.

آموزش شماره مجازی رایگان برای تلگرام

شماره مجازی تلگرام، به‌تازگی و توسط خود این پیام‌رسان معرفی شده و البته رایگان نیست. تلگرام پس از مزایده نام‌های کاربری خاص در بلاک‌چین TON، حالا شروع به مزایده شماره‌های مجازی ناشناس کرده است. از این شماره‌ها می‌توان بدون نیاز به سیم‌کارت برای ثبت نام اکانت مجازی تلگرام استفاده کرد.

این شماره‌ها را نیز مانند نام‌های کاربری باید در وبسایت Fragment خریداری کنید. برای خرید شماره، باید کیف پول TON خود را به این سایت متصل کنید. در حال حاضر برخی شماره‌ها تا حداقل 9 تن‌کوین، معادل 16 دلار نیز به‌فروش می‌رسند. اما قیمت برخی شماره‌های رند مثل 888-8-888 تا حدود 31500 تن‌کوین معادل تقریبا 60 هزار دلار نیز رسیده است.

شما از این شماره‌ها تنها برای ثبت‌نام در تلگرام می‌توانید استفاده کنید. این شماره‌ها امکان دریافت پیامک و تماس را ندارند و با آن‌ها در سایر سرویس‌ها و سایت‌ها نیز نمی‌توانید ثبت نام کنید.

آموزش ساخت شماره مجازی با استفاده از اپلیکیشن و سایت

در این قسمت چند مورد از اپلیکیشن‌ها و سایت‌هایی که می‌توانند شما را در ساخت شماره مجازی یاری کنند، برایتان فهرست کرده و ویژگی‌های هریک را برایتان به اختصار بیان کرده‌ایم تا براساس نیاز خود یکی را انتخاب کنید.

معرفی 4 برنامه ساخت شماره مجازی رایگان

ابتدا به معرفی 4 اپلیکیشن کاربردی که به شما در ساخت شماره مجازی کمک خواهند کرد، می‌پردازیم.

1. اپلیکیشن TalkU Free Calls +Free Texting +International Call؛ آموزش شماره مجازی رایگان برای تلگرام

شماره مجازی آنلاین برای تلگرام

با استفاده از این برنامه می‌توانید به‌صورت رایگان با استفاده از وای‌فای یا شبکه‌های 3G/4G ارتباط برقرار کنید، پیام فرستاده و دریافت نمایید. بدون نیاز به سیمکارت، شماره‌ای رایگان بگیرید و تماس‌های باکیفیتی را تجربه نمایید. می‌توانید با هر شماره‌ای در حدود 200 کشور به‌صورت رایگان تماس بگیرید؛ بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه رومینگ داشته باشید. حتی می‌توانید در صورت تماس با خانواده یا دوستانتان شماره خود را با آ‌ن‌ها به اشتراک بگذارید. تاک یو به شما امکان استفاده از صندوق صوتی٬ مسدود کردن شماره‌های مزاحم، ضبط مکالمات و تماس‌های گروهی با ظرفیت حداکثر 8 نفر را نیز می‌دهد. این برنامه، انتخابی مناسب برای ساخت شماره مجازی ایران است.

2. برنامه ساخت شماره مجازی Dingtone

معرفی سایت شماره مجازی رایگان

با برنامه Dingtone تازه می‌فهمیم شماره مجازی چیست و کار کردن با آن چقدر راحت است. با Dingtone می‌توانید با شماره رایگان بدون نیاز به خرید سیم‌کارت جدید، بدون هزینه و محدودیت با شماره همراه یا ثابت حتی با آنتن‌دهی ضعیف، با هر کجای دنیا که می‌خواهید تماس‌های باکیفیت برقرار کرده و پیام بفرستید و دریافت کنید.

با استفاده از وای‌فای و شبکه‌های 3G/4G می‌توانید از این برنامه برای کنفرانس‌های تلفنی و گروهی با ظرفیت حداکثر 8 نفر استفاده کنید و به بیش از 100 نفر پیام گروهی بفرستید. برای استفاده از این برنامه نیازی به هیچ‌گونه قرارداد یا تعهدی ندارید و لزوما نیازی به نصب برنامه توسط فرد مقابل نیست. Dingtone از Caller ID استفاده می‌کند؛ پس دوستانتان نیز می‌توانند شماره شما را شناسایی کنند. این برنامه به شما امکان استفاده از صندوق صوتی، مسدود کردن شماره‌های مزاحم و ضبط مکالمات را می‌دهد.‌

3. اپلیکیشن Telos Free Phone Number & Unlimited Calls and Text

کاربرد شماره مجازی

با ساخت شماره مجازی با Telos از خدمات تماس و پیام نامحدود بهره‌مند شوید. شماره‌ای مجازی از ایالات متحده انتخاب کنید، در هزینه تماس‌های بین‌المللی خود صرفه‌جویی کنید و برای تبلت یا تلفن خود شماره دوم، سوم و حتی چهارم داشته باشید. استفاده از Telos نیز همانند چند برنامه دیگری که معرفی کردیم، نیازی به هیچ گونه تعهد، قرارداد یا سیمکارتی ندارد. می‌توانید شماره‌ها را از AT&T و Verison و با هر پیش‌شماره‌ای که دوست دارید انتخاب کنید. از طریق وای‌فای یا شبکه تلفن همراه در هر کشوری که هستید از خدمات پیام‌رسانی و تماس این اپلیکیشن استفاده کنید. اين برنامه را میتوان یکی از بهترین‌ها برای ساخت شماره مجازی آمریکا دانست.

 • دانلود برنامه ساخت شماره مجازی Telos برای:  اندروید

4. نحوه ساخت شماره مجازی با Numero

آموزش ساخت شماره مجازی

اپلیکیشن دیگری که می‌توانید برای ساخت شماره مجازی از آن استفاده کنید، Numero است. برنامه شماره مجازی بین‌المللی ارائه می‌کند و ویژگی‌های اضافه‌ای مثل امکان دایورت تماس‌ها، مخفی کردن شماره تلفن مجازی و پیام‌گیر صوتی نیز دارد. شما در برنامه می‌توانید یک شماره مجازی آمریکا خریداری کنید یا با استفاده از بخش Free Coins Center با دریافت سکه‌های درون برنامه به‌صورت رایگان، اعتبار کافی برای خرید شماره را جمع کنید.

سایت های ساخت شماره مجازی

برای ساخت شماره مجازی بدون برنامه، باید از سایت‌ها استفاده کنید. اکثر سایت‌های معتبری که شماره مجازی ارائه می‌دهند، رایگان نیستند و شما باید برای دریافت شماره از آن‌ها هزینه کنید. اما چند سایت رایگان نیز وجود دارند. در ادامه برخی از این سایت‌ها را معرفی می‌کنیم.

1. سایت ساخت شماره مجازی Phone.com

سایت ساخت شماره مجازی

Phone.com یک سرویس پولی مبتنی بر فضای ابری است که شماره مجازی ارائه می‌دهد. این سرویس دارای ویژگی‌های مختلفی است که برای مدیریت تماس‌های شما از هر دستگاهی به کار می‌آید. Phone.com شماره‌های محلی و رایگان را برای کسب‌وکارهای کوچک ارائه می‌دهد. با داشتن طرح‌هایی برای پرداخت برای هر دقیقه، شما تنها باید بر اساس میزانی که استفاده می‌کنید پول پرداخت کنید که این امر، آن را به سرویس شماره تلفن مناسبی از نظر هزینه تبدیل می‌کند. همچنین می‌توانید همکاران زیادی را برای تماس گرفتن یا دریافت تماس به این سرویس اضافه کنید.

2. سرویس شماره مجازی FreshCaller

سایت ساخت شماره مجازی

FreshCaller یک ارائه‌دهنده شماره تلفن مجازی مدرن در بازار است. این سرویس سیستم تلفن قدرتمندی را دارد که به شما اجازه می‌دهد شماره تلفن محلی، بین‌المللی و … را دریافت کنید. شما همچنین می‌توانید از شماره تلفن کنونی خود به عنوان یک شماره مجازی کسب‌وکار از هر دستگاهی استفاده کنید.

شما می‌توانید به راحتی به مواردی مانند تنظیم ساعات کاری، پیام‌ها صوتی شخصی‌سازی شده، به اشتراک‌گذاری شماره مجازی، خوشامدگویی‌های شخصی‌سازی شده، تقویم تعطیلات و … دسترسی داشته باشید. این سرویس چندین ابزار پایشی مانند داشبورد زمان واقعی برای مشاهده تماس‌های در صف، تماس‌های فعلی و … در اختیار شما قرار می‌دهد. سایت مورد بحث را می‌توان یکی از بهترین ابزارها در زمینه ساخت شماره مجازی روسیه و دیگر کشورها دانست.

3. سایت 7Sim

نحوه ساخت شماره مجازی با numero

سایت دیگری که در این قسمت از آموزش ساخت شماره مجازی به آن اشاره خواهی کرد، سایت 7Sim است. این سایت مخصوص دریافت پیامک است و دارای 219 شماره مجازی در کشورهای مختلف جهان است. اکثر شماره‌های این سایت در آمریکا و چین هستند اما شما می‌توانید به شماره‌های مجازی در کشورهای دیگر مثل بریتانیا، فرانسه یا فلیپین نیز دسترسی پیدا کنید. از این سایت می‌توانید به‌عنوان یک سایت شماره مجازی رایگان برای تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی نیز استفاده کنید.

4. سرویس Jive

سایت ساخت شماره مجازی

Jive یک سایت ساخت شماره مجازی با قیمت مناسب است. این یک سرویس مبتنی بر فضای ابری است که ویژگی‌های VOIP بسیار خوبی مانند قسمت پیام‌های صوتی، انتقال تماس، زمانبندی تماس‌ها و … را در اختیار دارد. این سرویس شماره‌های مختلفی را برای برقراری تماس‌های صوتی محلی و بین‌المللی را ارائه می‌دهد. این سرویس به خوبی در تمامی دستگاه‌های شما که به اینترنت دسترسی دارند، کار خواهد کرد. Jive همچنین اجازه ضبط تماس‌ها، پایش تماس‌ها، کنفرانس سه‌جانبه، برقراری سریع تماس و … را هم می‌دهد.

5. سایت رایگان Free SMS Center؛ معرفی سایت شماره مجازی رایگان

ساخت شماره مجازی بدون برنامه

این سایت یک شماره مجازی رایگان برای دریافت پیامک در اختیار شما قرار می‌دهد. به گفته مدیران سایت، پیامک‌ها با تاخیر چندثانیه‌ای در این سایت برای شما نشان داده خواهند شد. از طریق این سایت می‌توانید به شماره‌های مجازی در کشورهای مختلف مثل آمریکا، بریتانیا، کانادا، چین، لهستان و یا اتریش دسترسی داشته باشید. البته از آنجایی که شماره‌های این سایت عمومی هستند، ممکن است برخی اپلیکیشن‌ها و سرویس‌ها، بعضی از شماره‌ها را قبول نکنند.

 

 

سخن پایانی

در این مطلب به آموزش ساخت شماره مجازی پرداختیم و سعی کردیم به این سوال که شماره مجازی چیست پاسخ داده و تمامی راه‌های ساخت شماره مجازی را مرور کنیم. مسئله‌ای که در ساخت حساب در بسیاری از برنامه‌ها و سایت‌ها به کار شما خواهد آمد از جمله تلگرام. نظر شما در این مورد چیست؟ اگر از سرویس دیگری برای ساخت شماره استفاده می‌کنید، در بخش نظرات با ما و سایر کاربران به‌اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 27 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.4 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.7 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 15 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400