20 عنوان از بهترین بازی های «شبیه ساز رانندگی» برای کامپیوتر، اندروید و iOS

بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

از جمله مهمترین بازی‌ها در زمینه شبیه سازی، بازی های شبیه ساز رانندگی محسوب می‌شوند. در مقاله‌ای که پیش رویتان هست تعدادی از مهمترین این بازی‌ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بازی های شبیه ساز رانندگی از جمله مهمترین بازی‌های ویدیویی مسابقه‌ای صنعت گیمینگ هستند و هر ساله شاهد انتشار عناوین جدیدی در این زمینه با جوانب فنی و محتوایی ویژه و اغلب از سمت و سوی سازندگان و ناشران بزرگ عرصه گیمینگ و حتی بعضا عرصه رانندگی هستیم. برخی از بازی های شبیه ساز رانندگی علاوه بر آنکه از طریق پلتفرم‌های مختلف و توسط گیمرها مورد استفاده قرار می‌گیرند، برای آمادگی جهت مسابقات دنیای واقعی و برای رانندگان حرفه‌ای و مربیان آن‌ها نیز کاربرد دارند. بر همین اساس بر آن شدیم تا تعدادی از بهترین بازی‌های ویدیویی را در زمینه شبیه سازی رانندگی برای شما گردآوری کرده و فهرست کنیم. همراه پلازا بمانید تا بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی را برای کامپیوتر، اندروید و آیفون مورد بررسی قرار دهیم.

فهرست مطالب

دانلود بهترین بازی شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر، اندروید و آیفون

در ادامه بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر، اندروید و آیفون را معرفی می‌کنیم و همچنین لینک دانلود آنها را برایتان قرار می‌دهیم. پس همراه ما باشید.

1. بازی شبیه ساز رانندگی Driver: San Francisco

بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر

 • پلتفرم‌ها: Microsoft Windows | PlayStation 3 | Xbox 360 | Mac OS X | Wii

اولین عضو فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی بازی Driver: San Francisco محسوب می‌شود. بازی Driver: San Francisco یک بازی شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر است که در عین حال برای پلتفرم‌های پلی استیشن 3، Wii و Xbox 360 نیز منتشر شده است. این بازی پنجمین نسخه از سری بازی‌های محبوب Driver محسوب می‌شود و در آن یک حالت داستانی نیز وجود دارد. در بازی Driver: San Francisco بیش از 140 خودرو نمونه برداری شده از مدل‌های واقعی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر بدنبال بازی شبیه سازی رانندگی با نمای داخل کابین هستید باما در ادامه همراه باشید.

دانلود بازی شبیه ساز رانندگی Driver: San Francisco برای کامپیوتر 

2. بازی TrackMania 2: Canyon

بازی شبیه ساز رانندگی / بازی های شبیه ساز رانندگی

 • پلتفرم‌ها: Microsoft Windows

دومین بازی فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر، بازی TrackMania 2: Canyon محسوب می‌شود. در بازی TrackMania 2: Canyon که محصول کمپانی یوبی سافت (Ubisoft) است، علاوه بر آنکه قادر به مسابقه در پیست‌های گوناگون خواهید بود، توانایی ساختن مکان‌ها و جاده‌های مسابقه‌ای نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت و از این طریق می‌توانید ساعت‌ها وقت صرف شخصی‌سازی پیست مسابقه خود بکنید. برای دانلود بازی شبیه ساز ماشین برای ویندوز باما همراه باشید.

3. بازی شبیه ساز رانندگی اتوبوس Bus Simulator: Original بهترین بازی های شبیه سازی رانندگی اندروید

بازی شبیه ساز رانندگی اتوبوس

 • پلتفرم‌ها: اندروید | iOS

سومین عضو فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی بازی Bus Simulator: Original است که برای پلتفرم‌های اندروید و iOS و توسط الکساندرو ماروزک (Alexandru Marusac) طراحی شده است. در این بازی شبیه ساز رانندگی برای اندروید و iOS قادر خواهید بود که تبدیل به یک راننده اتوبوس واقعی شوید.

از نقاط قوت بازی Bus Simulator: Original می‌توان به نقشه‌های واقع گرایانه، خودروهای متنوع و طراحی داخلی خوب این خودروها اشاره کرد. همچنین اگر قصد دارید با نمونه‌های بیشتری از بازی های شبیه ساز رانندگی اتوبوس آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم به مقاله‌مان در این رابطه رجوع کنید. این بازی از بهترین بازی شبیه ساز رانندگی برای IOS بشمار رفته است.

دانلود بازی شبیه ساز رانندگی Bus Simulator: Original برای اندروید و iOS

4 بازی شبیه ساز رانندگی کامیون American 3D Truck Driving بازی شبیه ساز رانندگی برای آیفون

بازی شبیه ساز رانندگی کامیون

 • پلتفرم‌ها: اندروید | iOS
همچنین بخوانید :

به عنوان چهارمین عضو فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای اندروید و iOS، بازی American 3D Truck Driving را می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم. در بازی شبیه ساز رانندگی کامیون American 3D Truck Driving قادر خواهید بود از طریق رانندگی کامیون محموله‌های مختلف را جا به جا کنید و همچنین خودرو خود را نیز ارتقا دهید.

از جمله نقاط قوت این بازی می‌توان به جنبه‌های واقع گرایانه طراحی کامیون‌ها، ماموریت‌های مختلف و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. همچنین اگر به نمونه‌های بیشتری از بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی کامیون علاقمند باشید، می‌توانید از این مقاله نیز دیدن کنید.

دانلود بازی شبیه ساز رانندگی American 3D Truck Driving برای اندروید و iOS

5. بازی DiRT Rally 2.0

بازی شبیه ساز رانندگی برای اندروید / بازی های شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر

 • پلتفرم‌ها: Microsoft Windows | PlayStation 4 | Xbox One

پنجمین بازی فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر و دیگر پلتفرم‌ها، بازی Dirt Rally 2.0 محسوب می‌شود. این عنوان توسط کمپانی بازی‌سازی Codemasters ساخته شده و یکی از بهترین بازی‌های رالی جهان است.

از جمله مواردی که در بازی شبیه ساز رانندگی Dirt Rally 2.0 با آن‌ها مواجه خواهید شد، چالش مسابقه با شرایط نمونه‌برداری شده از دنیای واقعی و همچنین قدرت بی حدوحصر ماشین‌های رالی‌تان محسوب می‌شود؛ تا جایی که برخی از اوقات کنترل این خودروها سخت‌تر از آن‌چه به نظر می‌رسد خواهد بود.

دانلود بازی شبیه ساز رانندگی Dirt Rally 2.0 برای کامپیوتر

6. بازی Project Cars 2

بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی / بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای اندروید

 • پلتفرم‌ها: Microsoft Windows | PlayStation 4 | Xbox One

عضو ششم فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی بازی Project Cars 2 محسوب می‌شود. Project Cars 2 یک بازی شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر است که کمپانی بازی‌سازی Namco Bandai با همکاری شرکت Slightly Mad Studios آن را ساخته‌اند. طراح بازی اندی تودور (Andy Tudor) محسوب می‌شود و حالت آنلاین نیز در آن موجود است.

بازی شبیه ساز رانندگی Project Cars 2 از جمله عناوینی است که در آن علاوه بر شبیه‌سازی دقیق پیست مسابقه، از شبیه سازی تغییرات جزئی آب و هوا و تاثیر این تغییرات در رانندگی خود نیز لذت خواهید برد.

دانلود بازی شبیه ساز رانندگی Project Cars 2 برای کامپیوتر

7. بازی شبیه ساز رانندگی آنلاین Spintires: MudRunner

 • پلتفرم‌ها: Microsoft Windows | PlayStation 4 | Xbox One | Nintendo Switch

هفتمین بازی فهرست امروزمان با عنوان بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی بازی Spintires: MudRunner محسوب می‌شود. در بازی شبیه ساز رانندگی آنلاین Spintires: MudRunner هم قادر خواهید بود به شکل آنلاین Co-Op و هم به شکل آفلاین تک نفره محتویات بازی را تجربه کنید. از نقاط قوت بازی Spintires: MudRunner می‌توان به چالش موجود در گیم پلی آن و طراحی محیط‌های متنوع اشاره کرد.

دانلود بازی شبیه ساز رانندگی Spintires: MudRunner برای کامپیوتر

8. بازی Shift 2: Unleashed بهترین بازی شبیه ساز رانندگی

بازی شبیه ساز رانندگی / بازی های شبیه ساز رانندگی

 • پلتفرم‌ها: Microsoft Windows | PlayStation 3 | Xbox 360 | iOS

عضو هشتم فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی بازی Shift 2: Unleashed محسوب می‌شود که محصول همکاری مشترک کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و شرکت Slightly Mad Studios است. در بازی Shift 2: Unleashed قادر خواهید بود با بیش از 145 ماشین مسابقه‌ای مختلف از 37 کمپانی گوناگون و در بیش از 36 پیست مسابقه متنوع به مسابقه بپردازید. همچنین از نقاط قوت این بازی جا دارد به موسیقی آن نیز اشاره کنیم که رامین جوادی (Ramin Djawadi) از آهنگسازان آن محسوب می‌شود.

دانلود بازی شبیه ساز رانندگی Shift 2: Unleashed برای کامپیوتر

9. بازی شبیه ساز رانندگی RACE: Injection بهترین بازی شبیه ساز رانندگی

بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی

 • پلتفرم‌ها: Microsoft Windows

دهمین عنوانی که قصد داریم در فهرست امروزمان مبنی بر بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای شما معرفی کنیم، بازی RACE: Injection محسوب می‌شود. بازی Race Injection آخرین قسمت از سری بازی‌های شبیه ساز رانندگی RACE 07 است؛ سری بازی‌هایی که به شکل رسمی توسط فدراسیون مسابقات قهرمانی ماشین (WTCC) تحت لیسانس قرار گرفته‌اند. در بازی RACE: Injection علاوه بر محتویات عناوین قبلی، می‌توانید از 23 مدل خودرو منحصر به فرد جدید و 9 پیست مسابقه جدید لذت ببرید.

10. بازی Assetto Corsa بهترین بازی شبیه ساز رانندگی

بازی های شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر / بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر

 • پلتفرم‌ها: Microsoft Windows | PlayStation 4 | Xbox One

عنوان یازدهم فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی بازی Asseto Corsa محسوب می‌شود. این بازی توسط کمپانی Kunos Simulazioni ساخته شده است. بازی Assetto Corsa با تاکیدی مضاعف روی تجربه رانندگی به همراه قابلیت‌های شخصی‌سازی و تعدیل طراحی شده است و آن را هم به شکل تک نفره و هم به شکل چندنفره می‌توانید تجربه کنید. جذابیت های بالای موجود در این بازی میتواند شمارا با گزینه خوبی مواجه کند که در آن قادر خواهید بود تا برای مدت زمان طولانی در بازی حضور داشته باشید.

وسعت بازی در همان ابتدای حضور مشخص خواهد بود زیرا قادر هستید تا در مسیر های بسیار به رانندگی بپردازید و یا در گاراژ اختصاصی خود بدنبال فعالیت روی ماشین باشید که این مورد امروزه در بسیاری از بازی های این چنینی کمتر دیده شده است اما شرکت سازنده این بازی توانسته آنرا در این محصول جای دهد.

دانلود بازی شبیه ساز رانندگی Assetto Corsa برای کامپیوتر

11. بازی شبیه ساز رانندگی آنلاین iRacing بهترین بازی شبیه ساز رانندگی

بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی

 • پلتفرم‌ها: Microsoft Windows

دوازدهمین بازی ویدیویی که قصد داریم در فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر برای شما معرفی کنیم، بازی iRacing محسوب می‌شود. بازی iRacing توسط کمپانی iRacing.com ساخته شده است و برای تجربه آن باید به شکل ماهیانه هزینه‌ای را پرداخت کنید. در بازی iRacing خودروهای واقعی، پیست‌های مسابقه و رویدادهای واقعی ماشین سواری مورد میزبانی قرار می‌گیرند و هنگام انجام این بازی تمام قوانین مربوط به این مسابقات را نیز باید رعایت کنید. شاید هزینه بازی iRacing کمی زیاد باشد، اما از سوی دیگر این عنوان شما را به یکی از واقع‌گرایانه‌ترین تجربه‌ها در زمینه شبیه سازی مسابقات ماشین سواری دعوت می‌کند.

12. بازی شبیه ساز رانندگی rFactor 2 بازی شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر

بازی های شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر / بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر

 • پلتفرم‌ها: Microsoft Windows

سیزدهمین بازی فهرست بهترین بازی های شبیه سازی امروزمان بازی rFactor 2 است که توسط یک کمپانی بازی‌سازی به نام Image Space Incorporated هم ساخته و هم به انتشار رسیده است. بازی شبیه ساز رانندگی 2 rFactor به شکلی طراحی شده است که تیم‌های مسابقه‌ای حرفه‌ای بتوانند از آن برای تربیت راننده و تمرین برای مسابقه بهره ببرند.

علاوه بر این در طراحی بازی rFactor 2 به شیوه‌ای عمل شده است که تمامی خودروهای چهارچرخ و شش چرخ از تمامی دوران‌ها جهت شبیه‌سازی مورد استفاده قرار بگیرند. نهایتا باید اشاره کنیم که در این بازی از موتور فیزیک پیشرفته، تعلیق و مدل چرخ‌های دقیق بهره گرفته شده است.

13. بازی BeamNG.drive بازی شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر

بازی شبیه ساز رانندگی / بازی های شبیه ساز رانندگی

 • پلتفرم‌ها: Microsoft Windows

به عنوان چهاردهمین بازی فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی بازی BeamNG.drive را می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم. بازی شبیه ساز رانندگی BeamNG.drive توسط کمپانی بازی‌سازی BeamNG GmbH ساخته و به انتشار رسیده است. در این بازی که به شکل دنیای باز (Open World) طراحی شده از سیستم Soft-body physics برای شبیه‌سازی دقیق خسارت ماشین‌ها بهره گرفته شده است.

در واقع می‌توان گفت که مسابقه دادن در بازی BeamNG.drive در اولویت نیست، اگرچه می‌توانید آن را انجام دهید. کارکرد و شاید لذت اصلی بازی BeamNG.drive در شبیه سازی تصادفات آن نهفته است؛‌ تصادفاتی که همگی به شکلی واقعی تجربه می‌شوند.

‌14. بازی شبیه ساز رانندگی Richard Burns Rally بازی شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر

بازی شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر / دانلود بازی شبیه ساز رانندگی

 • پلتفرم‌ها: PlayStation 2 | Windows | Xbox | Gizmondo

پانزدهمین بازی شبیه ساز رانندگی که قصد داریم در فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای شما معرفی کنیم، بازی Richard Burns Rally محسوب می‌شود. بازی Richard Burns Rally یک بازی شبیه ساز رانندگی است که توسط کمپانی بازی سازی Warthog و بر اساس پیشنهاد قهرمان مسابقات WRC، ریچارد بورنز (Richard Burns) ساخته شده است.

شاید اغراق نکنیم اگر بگوییم بازی Richard Burns Rally بهترین شبیه ساز مسابقات رالی ساخته شده تاکنون محسوب می‌شود. در این بازی لذت شبیه سازی دقیق این مسابقات، درجه سختی چالش برانگیز و بسیاری از موارد میلیمتری مربوط به مسابقات رالی را تجربه خواهید کرد.

15. بازی شبیه ساز رانندگی تاکسی Taxi Driver 3D: Hill Station بهترین شبیه ساز رانندگی اندروید

بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای اندروید / بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی اندروید

 • پلتفرم‌ها: اندروید

به عنوان شانزدهمین بازی فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی بازی Taxi Driver 3D: Hill Station را برای معرفی شما انتخاب کرده‌ایم. در بازی شبیه ساز تاکسی Taxi Driver 3D: Hill Station علاوه بر آنکه از مناظر مختلف به هنگام رانندگی لذت خواهید برد، مسافرانتان را نیز در شرایط سخت آب و هوایی (باران، برف و…) به مقصدشان خواهید رساند. همچنین اگر به معرفی بازی های شبیه ساز رانندگی تاکسی بیشتری علاقمند باشید، پیشنهاد می‌کنیم از مقاله‌مان در این رابطه بازدید کنید.

دانلود بازی شبیه ساز تاکسی Taxi Driver 3D: Hill Station برای اندروید

16. بازی Forza Motorsport 7 دانلود بازی شبیه ساز ماشین برای ویندوز

بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی

 • پلتفرم‌ها: Windows | Xbox One

آخرین بازی ویدیویی که در فهرست بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر امروزمان می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم، بازی Forza Motorsport 7 محسوب می‌شود. بازی شبیه ساز رانندگی Forza Motorsport 7 توسط استودیو بازی‌سازی Turn 10 ساخته شده و کمپانی مایکروسافت آن را منتشر کرده است.

این بازی دهمین نسخه از سری محبوب Forza محسوب می‌شود و می‌توان گفت نسبت به عناوین شبیه ساز رانندگی دیگر گیم پلی آسانتری دارد. با این وجود رانندگی خوب در بازی Forza Motorsport 7 نیز کمی زمانبر خواهد بود. اما شاید بتوان گفت مهمترین نقطه قوت این شبیه ساز رانندگی، گستردگی بی حد و حصر آن باشد. در بازی شبیه ساز رانندگی Forza Motorsport 7 به بیش از 700 خودرو مختلف دسترسی خواهید داشت که دامنه این خودروها از ماشین‌های مسابقه‌ای تا کامیون و ون متغیر است.

17.‎ بازی WRC Generations The FIA WRC Official Game دانلود بازی شبیه ساز ماشین برای ویندوز

17. بازی WRC Generations The FIA WRC Official Game دانلود بازی شبیه ساز ماشین برای ویندوز

پلتفرم ها : پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوئیچ، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

WRC Generations The FIA WRC Official Game یک بازی شبیه ساز و کاملا هیجان انگیز از مسیرهای بیابانی بوده که در شرایط مختلفی جریان خواهد داشت. از اصل ترین ویژگی های این بازی جدید میتوان به طراحی ایده آل و استفاده از قوانین فزیک در ساختار بندی بازی اشاره داشت که این مورد سبب شده تا در طول مراحل بازی شاهد یک پویانمایی عالی از شرکت سازنده یعنی ناکون باشید. شرکت Nacon با تجربه بالای خود توانست یک بازی نسبتا نوآورانه در سبک های شبیه سازی و رانندگی را عرضه کند که در این راستا با ویژگی های خوب بسیاری مواجه خواهید بود.

بازی WRC Generations The FIA WRC Official Game همانطور که ذکر شده برای پلتفرم های مختلفی طراحی شده است و این مورد میتواند به شما در زمینه های مختلف کمک نماید تا بتوانید از بازی لذت ببرید. گیم پلی روان و مدیریت ساده ماشین یکی دیگر از ویژگی های آن بوده که در گاراژ اختصاصی خود میتوانید روی بخش های مختلفی از ماشین تمرکز داشته باشید و با سفارشی سازی آن بدنبال تقویت خودرو باشید. صدای عالی و گیم پی روان میتواند شمارا برای مدت زمان خوبی سرگرم نماید که در این زمینه با چالش و مراحل های بسیاری مواجه خواهید بود.

18. بازی Need for Speed: Unbound بازی شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر

18. بازی Need for Speed: Unbound بازی شبیه ساز رانندگی برای کامپیوتر

پلتفرم ها : پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

Need for Speed: Unbound نسخه و نسل جدیدی از بازی های نید فور اسپید بوده که مانند همیشه توسط شرکت نام آشنای الکترونیک آرتز عرضه شده است. این بازی با دارا بودن سبک نوین ولی مسابقه ای توانسته گیمرهای بسیاری را برای سرگرمی به سمت خود جذب کند و این مورد در حالی بوده که از انتشار بازی Need for Speed: Unbound زمان زیادی نگذشته که توانسته امتیاز نسبتا خوبی را از منتقدین دریافت کند. گیم پلی روان و متفاوت در کنار جذابیت های بسیار در این بخش میتواند شمارا برای مدت زمان طولانی در بازی نگهدارد و سبب سرگرمی شما شود. با این اوصاف بدنیست بدانید که این بازی ویدیویی شامل گیم پلی دشواری بوده که میتواند مشکلات متعددی را برای شما به همراه داشته باشد.

بازی Need for Speed: Unbound برای پلتفرم های مختلفی درنظر گرفته شده که از این بابت میتوانید آنرا در کنسول های بازی و رایانه های شخصی اجرا کنید. طرح اولیه بازی به شکل جذابی زیبا بوده و این مورد میتواند شمارا با یک بازی گرافیکی مواجه کند. جدا از ویژگی های ظاهری شاهد یک سری افکت های صوتی جذاب خواهید بود که این موارد بطور مستقیم روی گیم پلی بازی Need for Speed: Unbound تاثیرگذار خواهند بود. نظر شما در مورد این بازی جدید EA چیست ؟ باما در ادامه همراه باشید.

19. بازی Automobilista 2 بهترین بازی شبیه ساز رانندگی گوشی

19. بازی Automobilista 2 بهترین بازی شبیه ساز رانندگی گوشی

پلتفرم ها : مایکروسافت ویندوز

Automobilista 2 بی تردید یکی از هیجان انگیرترین بازی های شبیه سازی و مسابقه ای بوده که در آن میتوانید با یک گیم پلی پویا و جذاب مواجه باشید. این بازی مسابقه ای است که توسط استودیوی Reiza و به رهبری Renato Simioni  طراحی شده میتواند نسل جدیدی از بازی های مسابقه ای را در اختیارتان قرار دهد که در این زمینه با چالش و مسابقات بسیاری مواجه خواهید بود. در خصوص گیم پلی بازی بدنیست بدانید که استفاده از فیزیک واقع گرایانه سبب خواهد شد تا شاهد نبردهای خیابانی و ماشینی بسیاری باشید که با این اوصاف اسیب های مختلفی به ماشین رانندگان وارد خواهد شد که میتواند سبب خارج شدن راننده از پست مسابقه شود.

بازی اتومبیلیستا با برخورداری از از حالت های مختلف میتواند گیم پلی مناسبی را در اختیار شما قرار دهد و این مورد در حالی به وقوع پیوسته که شرکت سازنده بسته های حمایتی خوبی را برای بازی خود درنظر گرفته است. با حضور در Automobilista 2 میتوانید روی بخش های مختلفی از ماشین خود تمرکز داشته باشید و با تقویت آن بدنبال شکست دادن رقبا در حالت های مختلف باشید. طراحی دیدنی با صدای عالی میتواند شمارا با یک بازی خوب سرگرم کننده مواجه کند.

20. بازی Forza Horizon 5 بهترین بازی شبیه ساز رانندگی

20. بازی Forza Horizon 5 بهترین بازی شبیه ساز رانندگی

پلتفرم ها : اکس‌باکس سری اس و سری اس، ایکس‌باکس وان، مایکروسافت ویندوز

بی شک اگر بدنبال گرافیکی ترین بازی ماشین سواری برای کامپیوتر و کنسول های بازی هستید پیشنهاد میشود که بازی Forza Horizon 5 را از دست ندهید. شرکت ایکس باکس با ساخت این بازی توانست یکی از بهترین نمونه کارهای خود را در کارنامه درخشانش به ثبت رساند که در این میان شاهد کیفیت فوق العاده ای خواهید بود که این بخش میتواند برای مدت زمان طولانی مورد بررسی قرار گیرد زیرا توانسته بخش های ریز و کوچکی که میتواند در کیفیت بازی تاثیر داشته باشد را به شکل زیبایی در معرض دید قرار دهد. بازی فورزا هورایز 5 از حالت آنلاین نیز پشتیبانی میکند که در این شرایط میتوانید با رقبایی از سراسر جهان رقابت داشته باشید و سرگرم شوید.

حالت آنلاین بازی Forza Horizon 5 با چالش های متنوعی همراه بوده که این مورد میتواند شمارا در مقابل گیمرهایی که اطلاعات چندانی از انها ندارید قرار دهد. سبک افلاین بازی نیز شامل یکسری ماموریت های تکمیلی جذاب بوده که در یک سیستم دشواری مراحل خوب قرار گرفته است. بی تردید جذابیت های این بازی میتواند شمارا برای مدت زمان طولانی سرگرم نماید. Forza Horizon 5 آخرین بازی معرفی شده در این لیست بوده که پیشنهاد میشود نظر خود را در مورد بازی ها بیان کنید و گزینه های پیشنهادی خود را برایمان ارسال نمایید.

سخن پایانی

البته این به معنی آن نیست که این بازی‌ها جای پیشرفت ندارند و بدون شک چه از نظر فنی و چه از نظر محتوا می‌توانیم در آینده شاهد عناوین خوب دیگری نیز در این زمینه باشیم. نهایتا می‌توان گفت اگر قصد داشته باشید که لذت پشت فرمان نشستن را بدون دغدغه‌ها و دردسرهای رانندگی در دنیای واقعی تجربه کنید، می‌توانید یکی از بازی‌های فهرستمان را با عنوان بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی تجربه کنید.

نظر شما در این رابطه چیست؟ چه بازی های خوب دیگری در این زمینه می‌شناسید؟ نظرات و تجربیات خود را در زمینه بازی های شبیه ساز رانندگی از طریق قسمت پایین و بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
mohsen_mh
.
05 مرداد 1401، 09:58
پاسخ
1
0
خیلی بد
avatar
parsa mofid
.
21 تیر 1400، 13:53
پاسخ
2
2
به نظر من بهترین بازی تو جمع اینا beamng drive هست
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402