بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021 ؛ از بیوه سیاه تا تلماسه

فیلم علمی تخیلی 2021
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله به معرفی  لیست بهترین فیلم علمی تخیلی 2021 می‌پردازیم. این لیست شامل فیلم‌های مهمی است و محبوب ترین فیلم های علمی تخیلی ۲۰۲۱ را از «بیوه سیاه» تا «یک مکان ساکت» شامل می‌شود. با ما در این مقاله پلازا همراه باشید.

در عصر امروز و با پیشرفت تکنولوژی و علم، علاقه به ساخت فیلم در ژانر علمی تخیلی شدت گرفته است و طرفداران این ژانر نیز روز به روز در حال افزایش هستند. تقریبا در هر فیلم علمی تخیلی جدید می‌توان تلاش انسان برای بقا را از زوایای مختلف به تماشا نشست. انسان‌ها در جدیدترین فیلم های علمی تخیلی به جنگ با موجوداتی می‌روند که شاید تنها علم بتواند باعث انقراض آن‌ها شود. فیلم های علمی تخیلی خارجی ۲۰۲۱ نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

در اکثر فیلم های تخیلی ۲۰۲۱ انسان‌ها به مبارزه با موجودات و حتی ویروس‌هایی می‌پردازند که انسان نیستند؛ بلکه برای نابودی انسان خلق شده‌اند. همچنین درمیان لیست محبوب ترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱ می‌توان سفر در زمان، پیشرفت علم و زیست‌شناسی، دنیای موازی، حضور بیگانه‌ها روی زمین یا حضور انسان در سیاره‌های دیگر را برای زمینی‌سازی آن سیارات به تماشا نشست.

بهترین فیلم های فانتزی 2021 با حضور بازیگران معروف و شناخته‌شده بسیاری ساخته شده‌اند. کمپانی‌های معروف فیلمسازی برای ساخت محبوب ترین فیلم های ژانر تخیلی ۲۰۲۱ تلاش بسیاری کرده‌اند؛ زیرا اهمیت روزافزون این ژانر و جایگاهش در میان مخاطبان را دریافته‌اند. در این مقاله با معرفی محبوب ترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱ با پلازا همراه باشید.

فهرست مطالب:

2. فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر (Zack Snyder's Justice League) ؛ از لیست بهترین فیلم علمی تخیلی 2021

بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021

در این مقاله به معرفی چند فیلم 2021 علمی تخیلی خواهیم پرداخت و فیلم های علمی تخیلی 2021 را معرفی خواهیم کرد. محبوب ترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱ هرکدام روایتگر داستان منحصر به فردی هستند که تماشایشان خالی از لطف نیست. در ادامه به معرفی مختصری از بهترین فیلم های علمی تخیلی سال 2021 می‌پردازیم. برای آشنایی با بهترین فیلم‌های علمی تخیلی 2021 در ژانرهای مختلف نیز می‌توانید سری به این مقاله بزنید.

1. فیلم بیوه سیاه (Black Widow) ؛ از لیست بهترین فیلم علمی تخیلی 2021

فیلم های علمی تخیلی ۲۰۲۱

 • کارگردان: کیت شورتلند (Cate Shortland)
 • ژانر: علمی تخیلی، اکشن، ابرقهرمانی
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.7
 • بازیگران: اسکارلت جوهانسون، فلورنس پیو، دیوید هاربر، او.تی. فاگبنلی، اولگا کوریلنکو، ویلیام هرت و ریچل وایس

داستان بیوه سیاه محصول کمپانی مارول، با فیلم کاپیتان آمریکا گره خورده و بهتر است قبل از تماشای این اثر از برترین فیلمهای علمی تخیلی ۲۰۲۱، سری فیلم‌های کاپیتان آمریکا را نیز تماشا کرد. اتفاقات فیلم بیوه سیاه بعد از جنگ داخلی و قبل از جنگ ابدیت اتفاق می‌افتد. در این اثر که یکی از بهترین فیلم های تخیلی ۲۰۲۱ برای طرفداران مارول است مشاهده می‌کنیم که ناتاشا رومانوف و خواهرش موفق به کشف ماده‌ای می‌شوند که بیوه‌ها را از فرمان‌پذیری شیمیایی‌شان آزاد می‌کند.

بیوه سیاه را می‌توان یکی از برترین فیلمهای علمی تخیلی ۲۰۲۱ دانست که داستانش با شخصیت‌های ابرقهرمانی ادغام شده است. مارول در طول سال‌ها فیلم‌سازی خود ثابت کرده است که تبحر بالایی در ساخت فیلم‌های سرگرم‌کننده دارد؛ هرچند که نتواند انسجام فیلمنامه و خط داستانی را در طول فیلم حفظ کند.

بیوه سیاه با یک تیم بازیگری قوی و شخصیت‌پردازی‌های نسبتا خوب، یکی از آثار لیست محبوب ترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱ است که طرفداران مارول را راضی خواهد کرد. بااین‌حال از این اثر از فیلم های علمی تخیلی ۲۰۲۱ و به طور کلی از سینمای مارول، چیزی جز سرگرم‌شدن نخواهید، که احتمالا توانایی برطرف کردن خواسته شما را نخواهند داشت. اصولا سینمای مارول برای این به‌وجود آمده که انسان‌ها را سرگرم کند و کمی از واقعیت جهان فاصله بگیرد. قطعا از ابرقهرمان‌ها یا موجودات آرمانی انتظار فیلم‌های عمیق و فلسفی را که نداریم.

2. فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر (Zack Snyder’s Justice League) ؛ از لیست بهترین فیلم علمی تخیلی 2021

بهترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱

 • کارگردان: زک اسنایدر (Zack Snyder)
 • ژانر: علمی‌ تخیلی، اکشن، ابرقهرمانی
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 8
 • بازیگران: بن افلک، هنری کویل، گل گدوت، ایمی آدامز، ری فیشر، جیسون موموآ، ازرا میلر و ویلم دفو

به یکی از پرحاشیه ترین فیلم های علمی تخیلی می‌رسیم. ماجرای فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر که یکی از بهترین فیلم های برتر علمی تخیلی 2021 و محصول کمپانی دی سی (DC) است، پس از مرگ سوپرمن با ایفای نقش هنری کویل (Henry Cavill) اتفاق می‌افتد. در آن شرایط بروس وین با بازی بن افلک (Ben Affleck) تصمیم می‌گیرد تا جمعی از نژادهای هوشمند غیرانسانی و انسان‌‌های ابرقهرمان را دور هم جمع کند تا فداکاری سوپرمن بی نتیجه باقی نماند و همچنین بتوانند در برابر تهدیدهایی که آینده بشریت را به خطر می‌اندازند، مصون باقی بمانند.

در سال 2017 نیز نسخه‌ای از این اثر از برترین فیلمهای علمی تخیلی ۲۰۲۱ در دست ساخت بود که با خودکشی دختر کارگردان و اخراج خود او از فیلم، به شخص دیگری سپرده شد و اکران ناموفقی نیز داشت؛ زیرا بسیار پایین‌تر از حد انتظار خود ظاهر شده بود. حال چند سال پس از آن شکست برای فیلم لیگ عدالت، زک اسنایدر وظیفه بازسازی این اثر را برعهده گرفت و حتی یک دلار هم برای تکمیل اسنایدر کات حقوق دریافت نکرد تا بتواند برای ساخت این فیلم آزادی عمل داشته باشد. تماشای این عنوان از آثار لیست محبوب ترین فیلم های ژانر تخیلی ۲۰۲۱ را از دست ندهید.

3. فیلم سفرکنندگان (Voyagers) ؛ از لیست بهترین فیلم علمی تخیلی 2021

بهترین فیلم های فضایی 2021

 • کارگردان: نیل نورمن برگر (Neil Norman Burger)
 • ژانر: علمی تخیلی، تریلر، ماجراجویی
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 5.4
 • بازیگران: تای شرایدن، لی‌لی-رز دپ، فیون وایتهد و کالین فارل

فیلم سینمایی علمی تخیلی 2021 وویجرز یا سفرکنندگان، یکی از جدیدترین فیلم های سینمایی علمی تخیلی است که موضوع آن مانند بسیاری از فیلم‌های تخیلی با داستانی درباره فضا و سفر به سیاره‌ای دیگر گره خورده است. داستان این اثر از برترین فیلمهای علمی تخیلی ۲۰۲۱ به چند فضانورد جوان می‌پردازد که برای یک ماموریت چندنسلی جهت حفظ نسل بشر، به سیاره‌ای دور اعزام می‌شوند.

در این فیلم از برترین فیلمهای علمی تخیلی ۲۰۲۱، 86 سال زمان لازم است تا این ماموریت انجام شود و به سیاره موردنظر برسند؛ بنابراین محققان تصمیم می‌گیرند با استفاده از ترکیب ژن انسان‌های باهوش و نخبه، کودکانی را به وجود آورند که از بدو تولد برای همین هدف آموزش دیده باشند و هیچ خاطره، وابستگی عاطفی و احساسی نیز به زمین و انسان‌هایش نداشته باشند.

در موعد مقرر این کودکان که حالا به سن نوجوانی و جوانی رسیده‌اند، به همراه مربی خود راهی این سفر طولانی می‌شوند؛ اما همه چیز آنطور نیست که به نظر می‌رسد و اتفاقاتی مسیر این ماموریت را تغییر می‌دهند. فیلم سفرکنندگان موضوع جذابی دارد و یک فیلم 2021 علمی تخیلی است که به علت موضوع جذاب و بازیگران جوان‌پسندش نیز زیاد دیده‌ می‌شود؛ بااین‌حال نمی‌توان منکر ضعف‌های بزرگ در فیلمنامه و منطق روایی آن شد.

4. فیلم نیروی تندر (Thunder Force) ؛ از لیست بهترین فیلم علمی تخیلی 2021

فیلم موجودات فضایی ۲۰۲۱

 • کارگردان: بن فالکون (Ben Falcone)
 • ژانر: علمی تخیلی، ابرقهرمانی، کمدی
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 4.5
 • بازیگران: ملیسا مک کارتی، جیسون بیتمن، پوم کلمنتیف و اوکتاویا اسپنسر

در لیست برترین فیلمهای علمی تخیلی ۲۰۲۱ و حتی فیلم های ابرقهرمانی می‌توان فیلم‌های بسیاری با قهرمان‌های زن پیدا کرد. این موضوع نشانگر همراه شدن سینما جهت حمایت از زنان و بیشتر نشان دادن آن‌ها در ژانرهای متعدد است. داستان فیلم نیروی تندر از  محبوب ترین فیلم های ژانر تخیلی ۲۰۲۱ از یک پالس عظیم از پرتوهای کیهانی در سال 1983 شروع می‌شود.

این پالس قابلیت این را دارد که ژنتیک برخی از انسان‌ها را تغییر دهد و برخی از قدرت‌های فراطبیعی را در آن‌ها آزاد کند. بااین‌حال تنها عده کمی از انسان‌ها دارای قدرت‌های فراطبیعی می‌شوند و آن‌ها نیز کسانی هستند که جامعه‌ستیزی در وجودشان مشاهده می‌شود.

فیلم نیروی تندر در کنار ویژگی‌های علمی تخیلی و ابرقهرمانانه‌اش، صحنه‌های کمدی نیز دارد که می‌تواند مخاطب را در لحظه بخنداند. بااین‌حال از یک فیلم پاپ‌کورنی سرگرم‌کننده فراتر نمی‌رود و نمی‌توان نیز آن‌ را در بالای لیست بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021 و جدیدترین فیلم های تخیلی قرار داد.

5. فیلم استاد یین یانگ (The Yinyang Master) ؛ از لیست بهترین فیلم علمی تخیلی 2021

فیلم های فضایی ۲۰۲۱

 • کارگردان: گوآ جینگمینگ (Guo Jingming)
 • ژانر: علمی تخیلی
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.4
 • بازیگران: دنگ لونگ، مارک چائو،خو کایچنگ و زیوان وانگ

یک اثر از  برترین فیلمهای علمی تخیلی ۲۰۲۱ دیگر که محصول کشور ژاپن است، فیلم استاد یین یانگ است. این فیلم که از فیلم های نتفلیکس در ژانر علمی و تخیلی است، بر اساس مجموعه رمان ژاپنی «Onmyoji» ساخته شده است. داستان فیلم استاد یین یانگ به این شکل است که یکی از شاگردان مدرسه‌ به نام چینگ مینگ به دلیل داشتن خون انسان و اهریمن، در مدرسه و میان دوستانش مورد تبعیض قرار می‌گیرد.

او در میان همین تبعیض‌ها متهم به تلاش برای سرقت یک سنگ ارزشمند و جادویی نیز می‌شود. سنگی که توانایی آن را دارد تا مار غول پیکر نُه سر و پادشاه شیاطین را زنده کند. شاید بتوان این فیلم را مشابه فیلم هالیوودی دکتر استرنج دانست که توانایی اجرای جادوهای قدرتمند را داشت.

به طور کلی و با وجود ضعف‌های فیلمنامه، می‌توان فیلم استاد یین یانگ را یکی از فیلم های علمی تخیلی جدید دانست که علاوه بر بخش علمی تخیلی و فانتزی، تعدادی از مفاهیم فرهنگی کشور ژاپن و چین را نیز پوشش داده است.

6. فیلم جنگ فردا (The Tomorrow War) ؛ از لیست بهترین فیلم علمی تخیلی 2021

فیلم علمی تخیلی ۲۰۲۱

 • کارگردان: کریس مک‌کی (Chris McKay)
 • ژانر: علمی تخیلی، درام، اکشن
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.5
 • بازیگران: کریس پرت، ایوان استراهاوسکی، بتی گیلپین، جی. کی. سیمونز

یک اثر از برترین فیلمهای علمی تخیلی ۲۰۲۱ دیگر که محصول آمازون است، فیلم جنگ فرداست. اتفاقات این فیلم از جام‌جهانی قطر شروع می‌شود؛ جایی که در وسط زمین بازی افرادی از آینده به زمین می‌آیند و به انسان برای جنگی که در 30 سال آینده اتفاق خواهد افتاد، هشدار می‌دهند. جنگی که با موجوداتی عجیب و غیرانسانی است و باعث از بین رفتن نسل بشر روی کره زمین می‌شود.

در این میان تمام کشورها در سرتاسر دنیا بسیج می‌شوند تا از طریق سفر در زمان، نیروهایی را برای کمک‌رسانی به انسان‌ها در آینده اعزام کنند. دان فاستر نیز که مردی متاهل و دانشمند و دارای یک فرزند است، برای ماموریتی 7 روزه به آینده اعزام می‌شود. او در آینده اتفاقاتی را می‌بیند که سرنوشت زندگیش را تغییر می‌دهند.

فیلم جنگ فردا یکی از بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021 از منظر سرگرم کردن مخاطب و همزمان ارائه محتوایی جذاب است که البته از عیب و نقص نیز خالی نیست. جنگ فردا یک فیلم بلاک باستری اورجینال است که دنباله فیلم دیگری نیست و موضوع سرگرم‌کننده‌ای دارد که می‌تواند شروعی برای ساخت قسمت‌های بعدی باشد.

7. فیلم روح (The Soul) ؛ از لیست بهترین فیلم علمی تخیلی 2021

بهترین فیلم های تخیلی 2021

 • کارگردان: چنگ وی هائو (Cheng Wei-hao)
 • ژانر: علمی تخیلی، درام، رازآلود
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.6
 • بازیگران: سان آنکه، چانگ چن، جنی چانگ، کریستوفر لی

سینمایی روح محصول کشور تایوان شاید برترین فیلم علمی تخیلی ۲۰۲۱ نباشد، اما یکی از بهترین فیلم های علمی تخیلی ۲۰۲۱ ساخته شده در این ژانر در سال‌های اخیر است. فیلم تخیلی خارجی 2021 روح داستان بنیان‌گذار یک شرکت است که در تلاش است تا درمانی را برای آینده سرطان در دنیا کشف کند. با به قتل رسیدن بنیان‌گذار این شرکت، دادستانی که پیش از آن بیمار بود و به همین دلیل کنار گذاشته شده بود به همراه همسر کارآگاه خودش موظف می‌شوند تا پرونده این قتل را حل کنند.

دادستان و همسرش ضمن تحقیق در مورد مرگ این تاجر، اسرار غریبی را کشف می‌کنند که آن‌ها را با معضل مرگ و زندگی خود روبرو می‌سازد. فیلم روح یکی از فیلم های درام علمی تخیلی 2021 و از جدیدترین فیلم های تخیلی است که تلاش کرده تا ژانر علمی تخیلی را به خوبی با مسئله مرگ و زندگی پیوند بزند.

8. فیلم نقشه چیزهای کوچک عالی (The Map of Tiny Perfect Things)

لیست بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021

 • کارگردان: یان ساموئلز (Ian Samuels)
 • ژانر: علمی تخیلی، رمانتیک
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.8
 • بازیگران: کایلی آلن، کاترین نیوتون، جورجا فاکس، جاش همیلتون

داستان فیلم نقشه چيزهای كوچک عالی که یکی دیگر از فیلم های تخیلی خارجی در سال 2021 محسوب می‌شود، درباره دو نوجوان است که درون چرخه زمانی بی‌پایانی گیر افتاده‌اند و هر روز در همان روز قبلی از خواب بیدار می‌شوند. ایده ساختن فیلم‌هایی با این موضوع از چندین دهه قبل در سینما وجود داشته است. شاید بتوان بهترین نمونه آن را فیلم روز گراندهاگ با بازی بیل موری (Bill Murray) و اندی مک‌دول (Andie MacDowell) دانست.

نقشه‌ چیزهای کوچک نیز که براساس داستانی کوتاه به همین نام ساخته شده است، همان روند کلیشه‌ای فیلم‌های اینچنینی را پیش می‌گیرد. شاید نتوان این فیلم را جزو بهترین فیلم های جهان ساخته شده در این موضوع دانست؛ با‌این‌حال یکی از فیلم های ساخته شده در ژانر علمی تخیلی ۲۰۲۱  جدید است که می‌توان گفت تلاش کرده تا مولفه‌های لازم برای این ژانر را رعایت کند.

9. فیلم مسافر قاچاق (Stowaway) ؛ از فیلم های علمی تخیلی ۲۰۲۱

فیلم های علمی تخیلی ژنتیکی 2021

 • کارگردان: جوئی پن (Joe Penna)
 • ژانر: علمی تخیلی، درام
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 5.6
 • بازیگران: تونی کولت، دانیل دا کیم، آنا کندریک و شمیر آندرسون

یک فیلم 2021 علمی تخیلی دیگر که در دسته‌بندی فیلم های تخیلی فضایی ۲۰۲۱ قرار می‌گیرد، فیلم مسافر قاچاق است. طرح داستانی فیلم مسافر قاچاق شاید باورنکردنی به نظر برسد. در این داستان سه فضانورد که برای سفر در فضا آموزش دیده‌اند، چند ساعت پس از برخاستن فضاپیمای خود متوجه حضور مسافری در بدنه سفینه می‌شوند.

بااین‌حال وزن خاصی برای آن سفینه در نظر گرفته شده است و مسلما توانایی حمل یک انسان دیگر را ندارد. در این میان این فضانوردان باید راهی پیدا کنند تا وزن سفینه را با کاهش منابعشان کاهش دهند تا هر چهارنفر بتوانند زنده به یک مقصد برسند. این فیلم براساس یک داستان کوتاه علمی تخیلی به نام «The Cold Equations» نوشته تام گادوین (Tom Godwin) ساخته شده است.

این اثر بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021  نیست، از شخصیت‌پردازی‌های چندان خوبی برخوردار نشده و تعادل بین بار درام قصه و بخش علمی آن یعنی فضانوردی نیز به خوبی رعایت نشده است. اما می‌توان آن را یکی از فیلم های علمی تخیلی جدید دانست که برای دو ساعت سرگرم شدن در کنار خانواده یک گزینه مناسب است.

10. فیلم رفتگران فضایی (Space Sweepers)

بهترین فیلم های علمی تخیلی 2020 و 2021

 • کارگردان: جو سونگ هی (Jo Sung-hee)
 • ژانر: علمی تخیلی
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.5
 • بازیگران: سونگ جونگ کی، کیم تایی ری، کیم هیونگ گی، ریچارد آرمیتاج

فیلم رفتگران فضایی یکی از جدیدترین آثار غیرهالیوودی نتفلیکس در ژانر علمی تخیلی است. رفتگران فضایی که از بهترین فیلم های تخیلی 2021 محصول سینمای کره جنوبی محسوب می‌شود، شروعی مانند فیلم Snowpiercer به کارگردانی بونگ جون هو (Bong Joon-ho) دارد. بااین‌حال در ادامه مسیر متفاوتی را پیش می‌گیرد.

این فیلم علمی تخیلی 2021 داستان متفاوتی دارد. در فیلم رفتگران فضایی مشاهده می‌کنیم که افراد در طبقات مختلفی از نظر سطح اقتصادی زندگی می‌کنند. برای مثال آن‌ها که در زمین باقی مانده‌اند، مجبور به زندگی در یک فضای آلوده‌اند. گروهی دیگر از مردم در پایگاه‌های فضایی هستند که زندگی به مراتب بهتری دارند، اما باید برای زندگی و امرار معاش کارهای دشواری انجام بدهند.

گروه آخر را که ثروتمندان تشکیل می‌دهند، در مریخ که عملا حکم بهشت را دارد زندگی می‌کنند. فیلم رفتگران فضایی تلاش کرده است تا اختلافات طبقاتی را به شکلی متفاوت نشان دهد و آن را در قالب یک فیلم بلاک باستری مطرح کند. جلوه‌های ویژه خوب و شخصیت‌پردازی‌های مناسب در این فیلم جزو نقاط قوت آن است.

11. فیلم چشمان مار (Snake Eyes) ؛ از فیلم های علمی تخیلی ۲۰۲۱

فیلم های جنگی تخیلی 2021

 • کارگردان: رابرت شونتکه (Robert Schwentke)
 • ژانر: علمی تخیلی، ماجراجویی، اکشن
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 5.4
 • بازیگران: هنری گولدینگ، اورسلا کوربرو، سامارا ویوینگ، اندرو کوجی

یکی از بهترین فیلم های تخیلی 2021، چشمان مار است که با ترکیبی از بازیگران کشورهای مختلف و با حضور بازیگر نقش اول سریال Money Heist ساخته شده است. داستان این فیلم درباره فردی به نام اسنیک آیز است که پس از نجات یک قبیله مورد استقبال آن‌ها قرار می‌گیرد. او توسط این قبیله آموزش نینجایی می‌بیند و درون این خانواده جایگاهی پیدا می‌کند.

بااین‌حال به مرور و با آشکار شدن اسراری از گذشته‌اش، وفاداری او مورد تردید افراد قبیله قرار می‌گیرد. در این فیلم بلاک باستری می‌توانید ترکیبی از اکشن نینجایی و انتقامی را به تماشا بنشینید. چشمان مار یک فیلم پر زرق و برق علمی تخیلی و خانوادگی است که شاید در دسته بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021 جا نگیرد، اما قطعا سرگرم‌کننده است.

12. فیلم اکسیژن (Oxygen)

فیلم علمی تخیلی 2021

 • کارگردان: الکساندر آژا (Alexandre Aja)
 • ژانر: علمی تخیلی، درام
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.5
 • بازیگران: ملانی لوران و مالیک زیدی

فیلم اکسيژن داستان زن جوانی است که پس از بیدار شدن در یک محفظه سربسته، محافظت شده و هوشمند، چیزی را به یاد نمی‌آورد. این زن که با یک هوش مصنوعی به نام میلو گیر افتاده است، باید تلاش کند تا قبل از به پایان رسیدن ذخیره اکسیژن و مرگش، به یاد آورد که چگونه در آن محفظه قرار گرفته و راه نجاتش چیست.

به مرور و در طول فیلم، این زن با کمک هوش مصنوعی خود یعنی میلو، متوجه می‌شود که او یک دانشمند به نام الیزابت هنسون است و تحقیقات بسیاری برای کمک به نجات انسان‌ها پس از شیوع یک ویروس خطرناک انجام داده است. او در ادامه به حقایق تکان‌دهنده‌ای در مورد خود دسترسی پیدا می‌کند و داستان فیلم در انتها برای مخاطب شوکه‌کننده خواهد بود.

اکسیژن یک فیلم خوش ساخت در ژانر علمی تخیلی است که از نظر کارگردانی، انتخاب بازیگر و هم نوع روایت تک لوکیشنی، در سطح قابل قبولی قرار دارد. شاید نتوان اکسیژن را بهترین فیلم تک لوکیشنی دانست، اما حتما یکی از فیلم های علمی تخیلی جدید است که از پس سرگرم ساختن مخاطب برمی‌آید.

13. فیلم خارج از حصار (Outside The Wire)

فیلم های علمی تخیلی ۲۰۲۱

 • کارگردان: میکائیل هافستروم (Mikael Håfström)
 • ژانر: علمی تخیلی، اکشن
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 5.4
 • بازیگران: آنتونی مک‌کی، دانسون ادریس، کریستینا تونتری، امیلی بیچام

یکی از فیلم های علمی تخیلی جدید که در آینده‌ای نزدیک اتفاق می‌افتد، فیلم خارج از حصار است. داستان این فیلم جهان در معرض خطر سلاح‌های کشتار جمعی را نشان می‌دهد که فقط یک نفر می‌تواند جلوی آن‌ها را بگیرد. آن یک نفر نیز کسی نیست جز خلبان یک هواپیمای بدون سرنشین که طی یک عملیات و برای از بین بردن سلاح دشمن مجبور به قربانی کردن دو نیروی خودی می‌شود.

از این پس برای مجازات این خلبان او را مجبور به همکاری با یک افسر رباتیک پیشرفته می‌کنند. موضوع شاید تکراری این فیلم آن را از لیست فیلم‌های متفاوت خارج کرده است؛ اما به طور کلی خارج از حصار یکی از فیلمهای علمی تخیلی خارجی ۲۰۲۱ است که ارزش قرار گرفتن در لیست بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021 را دارد.

14. فیلم مورتال کمبت (Mortal Kombat) ؛ بهترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱

بهترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱

 • کارگردان: سیمون مک‌کوئید (Simon McQuoid)
 • ژانر: علمی تخیلی، اکشن
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.1
 • بازیگران: لوئیس تان، جو تسلیم، جسیکا مک‌نامی، جاش لاوسون، لودی لین، تادانابو آسانو، مکاد بروکس و هیرویوکی سانادا

فیلم مورتال کمبت که براساس یک بازی رزمی پر از خشونت ساخته شده است، به گفته سازندگانش یک اثر سینمایی برای تمام طرفداران سینما بود. بااین‌حال پس از پخش این فیلم بیشتر طرفداران بازی و گیمرها توانستند با محیط فیلم ارتباط برقرار کنند و به وجد بیایند.

فیلم مورتال کمبت نبردهایی را به تصویر می‌کشد که به خوبی طراحی شده‌اند و قدرت جذب مخاطب را دارند. گرچه به نظر می‌رسد بودجه کلانی که برای فیلم خرج شده نتوانسته است موفقیتی بزرگ به فیلم و عوامل سازنده خود ببخشد؛ اما به طور کلی می‌توان این فیلم را در لیست فیلمهای علمی تخیلی خارجی ۲۰۲۱ که ارزش یک بار دیدن را دارند، قرار داد.

15. فیلم ماهی کوچک (Little Fish)

بهترین فیلم های فضایی 2021

 • کارگردان: چاد هارتیگان (Chad Hartigan)
 • ژانر: علمی تخیلی، درام، عاشقانه
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.9
 • بازیگران: اولیویا کوک، جک اوکانل، رائول کاستیلو، سوکو

یکی دیگر از فیلم های علمی تخیلی خارجی 2021 فیلم ماهی کوچک است که به طور عجیبی دنیای امروزی را به تصویر کشیده است. در این فیلم دنی اسیر یک ویروس عجیب و ناشناخته شده است که باعث فراموشی و از دست رفتن حافظه در انسان‌ها می‌شود. هزاران محقق در حال مطالعه روی این ویروس هستند و در این میان افراد بسیاری هر روز حافظه خود را از دست می‌دهند.

در این میان یک زوج جوان در تلاش هستند تا خود را از این وضعیت نجات دهند تا اینکه یکی از آن دو به این ویروس مبتلا می‌شود. در عصری که سایه کرونا چندین سال است بر آن سنگینی می‌کند، شاید اتفاقاتی مانند خط داستانی فیلم ماهی کوچک نیز بعید و دور نباشد. ماهی کوچک یک فیلم 2021 علمی تخیلی است که دیدن آن ممکن است در این وضعیت پیشنهاد آسانی برای همه نباشد؛ بااین‌حال اگر به موضوعش علاقه‌مند هستید، تماشای آن را از دست ندهید.

16. فیلم گودزیلا علیه کینگ کونگ (Godzilla vs. Kong)

فیلم موجودات فضایی ۲۰۲۱

 • کارگردان: آدام وینگارد (Adam Wingard)
 • ژانر: علمی تخیلی، اکشن
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.3
 • بازیگران: الکساندر اسکاشگورد، میلی بابی براون، ربکا هال، برایان تایری هنری، شون اوگوری، ایزا گونزالس، جولین دنیسون

یکی دیگر از فیلمهای علمی تخیلی خارجی ۲۰۲۱ برای طرفداران این ژانر، فیلم گودزیلا علیه کینگ کونگ است. این فیلم موجودات فضایی ۲۰۲۱ که به رویارویی و زورآزمایی دو تا از هیولاهای اساطیری تاریخ فرهنگ عامه می‌پردازد، تاکنون قسمت‌های دیگری نیز داشته است و در نهایت نیز جدیدترین قسمت آن در سال جاری منتشر شد.

تماشای این فیلم شاید چیز زیادی برای مخاطب نداشته باشد و نکته هوشمندانه‌ای نیز به او نیاموزد؛ بااین‌حال یک فیلم تماشایی درباره بی اهمیت بودن نوع بشر و مضراتش برای سیاره‌ای است که روی آن زندگی می‌کنیم. فیلم گودزیلا علیه کینگ کونگ در تلاش است تا تایتان‌ها را جانشینانِ برحق روی سیاره زمین معرفی کند که آمده‌اند تا زمین را از دست انسان‌ها نجات دهند.

17. فیلم رتبه رئیس (Boss Level)

فیلم های فضایی ۲۰۲۱

 • کارگردان: جوئی کارناهان (Joe Carnahan)
 • ژانر: علمی تخیلی، اکشن
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.8
 • بازیگران: مل گیبسون، فرانک گریلو، اریک اعتباری، ویل ساسو، نائومی واتس، آنابل والیس و راب گرانکووسکی

یکی دیگر از فیلمهای علمی تخیلی خارجی ۲۰۲۱ که جایگاه خوب و ویژه‌ای میان مخاطبان پیدا کرد، فیلم رتبه رئیس است. مل گیبسون (Mel Gibson) و فرانک گریلو (Frank Grillo) از سال 2016 برای حضور در این فیلم 2021 علمی تخیلی قرارداد امضا کرده بودند. این فیلم داستان زندگی سرباز نیروی ویژه و بازنشسته‌ای است که در یک حلقه زمانی گیر افتاده است و این اتفاق هربار باعث مرگ او می‌شود.

او لازم است که برای رهایی از این وضعیت افرادی را پیدا کند تا بتوانند این چرخه را متوقف کنند. فیلم رتبه رئیس یک اکشن پر زرق و برق علمی تخیلی است که حضور مل گیبسون و دیگر بازیگران توانایش به آن اعتبار بیشتری بخشیده است.

18. فیلم سعادت (Bliss) ؛ بهترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱

فیلم علمی تخیلی ۲۰۲۱

 • کارگردان: مایک کیهیل (Mike Cahill)
 • ژانر: علمی تخیلی
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 5.3
 • بازیگران: سلما هایک، اوون ویلسون، مدلین زیما، نستا کوپر

یکی دیگر از فیلم های علمی تخیلی جدید که موضوع آن درباره جهان‌های موازی است، فیلم سعادت است. فیلم درباره یک دانشمند زن به نام ایزابل است که جهانی موازی و شبیه‌سازی شده را خلق می‌کند. او در تلاش است تا به انسان‌ها نشان دهد که جهان بدون پیشرفت‌های کنونی چگونه پیش می‌رفت. ایده فیلم جالب است و داستان دو خطی فیلم می‌تواند بسیار مشتاق‌کننده باشد.

گرچه فیلم نمی‌تواند از پس تمام لحظه‌های علمی و درام خود برآید و خطوط داستانی در بسیاری نقاط ضعیف می‌شود، اما تماشای فیلم سعادت به لطف بازیگرانش سرگرم‌کننده است و می‌تواند لذتی کوتاه را به مخاطبین خود هدیه کند.

19. فیلم ارتش مردگان (Army of the Dead)

بهترین فیلم های تخیلی 2021

 • کارگردان: زک اسنایدر
 • ژانر: علمی تخیلی، ترسناک، اکشن
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.1
 • بازیگران: دیو باتیستا، تیگ نوتارو، آنا دلارگوئرا، الا پورنل

ارتش مردگان یک فیلم 2021 علمی تخیلی و همزمان ترسناک است که توسط شبکه نتفلیکس منتشر شده است. این فیلم که ترکیبی از چند ژانر است، داستان چند شخصیت است که آماده می‌شوند تا به رهبری یک شخص، دست به سرقتی بزرگ از برجی بزنند که توسط زامبی‌ها تسخیر شده است.

خط داستانی فیلم ارتش مردگان قابل حدس است و می‌توان تصور کرد که در مسیر این سرقت چه اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ای انتظار این گروه سارق را می‌کشد. ارتش مردگان یک اکشن پر زرق و برق و زامبی محور و علمی تخیلی با لایه‌های انسانی است که از قضا سرگرم‌کننده نیز ساخته شده است.

20. فیلم یک مکان ساکت؛ قسمت دوم (A Quiet Place Part II)

لیست بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021

 • کارگردان: جان کرازینسکی (John Krasinski)
 • ژانر: علمی تخیلی، ترسناک
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.2
 • بازیگران: امیلی بلانت، میلیسنت سایموندز، نواه ژوپ، کیلین مورفی و جیمون هونسو

در ادامه‌ی این لیست باید یکی از بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021 را به شما معرفی کنیم. فیلمی که قسمت اول آن نیز بسیار محبوب شد و جایگاه ویژه‌ای بین مخاطبین فیلم‌های آخرالزمانی پیدا کرد. داستان فیلم یک مکان ساکت در قسمت اول با ظهور موجوداتی ناشناخته روی زمین شروع شد که به انواع صدا حساسیت داشتند.

دنیایی را تصور کنید که این موجودات نابینا با شنوایی قوی، به انسان‌ها حمله کرده و آن‌ها را نابود می‌سازند. در نتیجه حضور این موجودات روی زمین، زندگی انسان‌ها روی این سیاره نیز ناامن شده است. موضوع اصلی فیلم یک مکان ساکت دوم نیز تلاش انسان‌ها برای بقا و زندگی روی این سیاره است. داستان قسمت دوم این مجموعه فیلم از جایی شروع می‌شود که 472 روز از پیدایش این موجودات گذشته و اکنون تعداد کمی از مردم زمین زنده مانده‌اند.

21. فیلم تلماسه (Dune) ؛ از بهترین فیلم های فضایی 2021

فیلم های علمی تخیلی ژنتیکی 2021

 • کارگردان: دنیس ویلنوو (Denis Villeneuve)
 • ژانر: علمی تخیلی، ماجراجویی
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 8
 • بازیگران: تیموتی شالامی، زندیا، اسکار ایزاک، ربکا فرگوسن

بهترین فیلم علمی تخیلی 2021 فیلم تلماسه با حضور ستارگان درخشان هالیوود است. این فیلم از برترین فیلمهای علمی تخیلی ۲۰۲۱ درباره جنگی است که بین خانواده‌های قدرتمند رخ می‌دهد. این جنگ سر ماده‌ای ارزشمند به نام اسپایس است که در سیاره‌ای به نام اراکیس وجود دارد. خانواده یا گروهی که این ماده را در تصاحب داشته باشد، از قدرت بالایی برخوردار خواهد بود. تماشای این فیلم موجودات فضایی ۲۰۲۱ با بازی زندایا و تیموتی شالامی را از دست ندهید.

22. جاودانگان (Eternals)

بهترین فیلم های علمی تخیلی 2020 و 2021

 • کارگردان: کلویی ژائو (Chloé Zhao)
 • ژانر: اکشن، فانتزی، علمی تخیلی
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.3
 • بازیگران: هری استایلز، آنجلینا جولی، کیت هرینگتون، ریچارد مدن

محبوب ترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱ فیلم جاودانگان و دنباله ای بر نسخه های پیشین خود است. این بهترین فیلم علمی تخیلی 2021 درباره جاودانگان است که قرار است باهم متحد شده تا بر علیه دیوانت ها بجنگند.

23. فیلم فینچ (Finch)

فیلم های جنگی تخیلی 2021

 • کارگردان: میگل سپاچنیک (Miguel Sapochnik)
 • ژانر: علمی تخیلی، درام، بقا
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.9
 • بازیگران: تام هنکس، کلب لندری جونز

معرفی فیلم علمی تخیلی ۲۰۲۱ را با فینچ ادامه می‌دهیم. فینچ یک فیلم علمی تخیلی، پسا‌آخرالزمانی و بقا است که در آن شاهد نقش‌آفرینی تام هنکس هستیم. فیلم فینچ، از برترین فیلم های علمی تخیلی ۲۰۲۱، داستان رباتی را به تصویر می‌کشد که برای محافظت از یک سگ ساخته شده است و حالا اتفاقات زیادی را از سر گذرانده، تجربیات متعددی کسب کرده و چیزهایی درباره احساسات انسانی همچون عشق، دوستی و معنی زندگی یاد می‌گیرد.

این عنوان از بهترین فیلم های تخیلی 2021 پس از انتشار با نظرات نسبتا مثبت منتقدان مواجه شد. به نظر آن‌ها نقش‌آفرینی تام هنکس، جلوه‌های تصویری و جذابیت کلی این اثر شایسته تحسین است. در کنار این نکات مثبت، برخی منتقدان از کمبود ایده و نوآوری در این فیلم انتقاد کردند.

24. فیلم آواز قو (Swan Song) ؛ بهترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱

فیلم های علمی تخیلی ۲۰۲۱

 • کارگردان: بنجامین کلیری (Benjamin Cleary)
 • ژانر: علمی تخیلی، درام، عاشقانه
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.8
 • بازیگران: ماهرشالا علی، نائومی هریس، آکوافینا، گلن کلوز

در فهرست بهترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱ نام فیلم آواز قو نیز به چشم می‌خورد. این فیلم داستان مردی را روایت می‌کند که متوجه می‌شود به یک بیماری کشنده مبتلاست. او در این شرایط می‌تواند انتخاب کند که برای محافظت از خانواده‌اش، پس از مرگ یک نسخه کپی شده از او جایش را بگیرد.

فیلم آواز قو، از عناوین محبوب در لیست بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021 است. بسیاری از منتقدان بازی ماهرشالا علی در این فیلم را تحسین کرده‌اند. اگر قصد تماشای بهترین فیلم های علمی تخیلی ژنتیکی 2021 را دارید، آواز قو گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

25. فیلم آخر هفته طولانی (Long Weekend)

بهترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱

 • کارگردان: استیو بازیلون (Steve Basilone)
 • ژانر: علمی تخیلی، عاشقانه، کمدی-درام
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.1
 • بازیگران: فین ویتراک، زوئی چائو، کیسی ویلسون، جیم رش، دیمون وینس جونیور

فیلم آخر هفته طولانی یکی دیگر از فیلم های علمی تخیلی ۲۰۲۱ است که در این فهرست به شما معرفی می‌کنیم. در این فیلم داستان نویسنده‌ای را مشاهده می‌کنیم که درست وقتی در زندگی‌اش به بن‌بست می‌خورد با زنی مرموز آشنا می‌شود.

این فیلم درباره سفر در زمان در فهرست بهترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱ قرار می‌گیرد و تماشای آن به تمام علاقه‌مندان ژانر علمی تخیلی پیشنهاد می‌شود. این بهترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱ مورد تأیید منتقدانی قرار گرفت که بازی ویتراک و چائو و همچنین اتفاق غیرمنتظره‌ای که در فیلم رخ داد را تحسین کردند.

همچنین بخوانید :

26. فیلم بیدار (Awake)

بهترین فیلم های فضایی 2021

 • کارگردان: مارک روسو (Mark Raso)
 • ژانر: علمی تخیلی، تریلر
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 4.9
 • بازیگران: جینا رودریگز، جنیفر جیسن لی، بری پپر، فین جونز

بیدار، بهترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱ است که در آن شاهد اتفاقی عجیب هستیم. اتفاقی که کلیه وسایل الکترونیکی را نابود می کند و از آن بدتر، باعث می‌شود انسان‌ها دچار بی‌خوابی شوند. محققان سعی می‌کنند قبل از اینکه این بی‌خوابی غیرقابل توجیه باعث نابودی نوع بشر شود، درمانی برای آن پیدا کنند. در این شرایط زنی به نام جیل متوجه می‌شود که ممکن است دختر کوچکش کلید حل این مشکل باشد. حالا او در یک دوراهی گیر کرده است: تحت هر شرایطی از فرزندانش محافظت کند، یا اینکه همه‌چیز را در راه نجات دنیا فدا کند.

27. فیلم خاطره‌پردازی (Reminiscence)

فیلم موجودات فضایی ۲۰۲۱

 • کارگردان: لیزا جوی (Lisa Joy)
 • ژانر: نئو-نوآر، علمی-تخیلی،‌ تریلر
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 5.9
 • بازیگران: هیو جکمن، ربکا فرگوسن، بتندی نیوتن، کلیف کرتیس

فیلم‌هایی که در آینده روایت می‌شوند و از تکنولوژی‌های ناشناخته استفاده می‌کنند، می‌توانند در فهرست بهترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱ قرار بگیرند. در فیلم خاطره‌پردازی با نیک و واتس همراه مي‌شویم که با کمک یک دستگاه، می‌توانند موقعیتی را به وجود بیاورند که افراد خاطراتشان را مرور و دوباره زندگی کنند. در این میان، یک مشتری جدید به محل کار آن‌ها می‌آید و از‌ آن‌ها می‌خواهد با مرور خاطراتش، کلیدهای گم‌شده‌اش را پیدا کنند. دردسرهای نیک و واتس درست از همین‌جا آغاز می‌شوند.

28. فیلم مادر/اندروید (Mother/Android)

فیلم های فضایی ۲۰۲۱

 • کارگردان: ماتسون تاملین (Mattson Tomlin)
 • ژانر: نئو-نوآر، علمی-تخیلی،‌ تریلر
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 4.9
 • بازیگران: کلویی گریس مورتس، الجی اسمیت، رائو کاستیلو

فهرست بهترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱ را با یک اثر علمی تخیلی و پسا-آخرالزمانی دیگر به اتمام می‌رسانیم. فیلم مادر / اندروید داستان یک زن باردار و پارتنرش را روایت می‌کند که سعی می‌کنند همزمان با حمله و تسلط هوش مصنوعی بر کره زمین، خود را به شهر بوستون در آمریکا برسانند. این عنوان از فیلم های جنگی تخیلی 2021 به مقابله انسان‌ها و ربات‌ها می‌پردازد، و انتخاب خوبی برای دوستداران ژانر علمی تخیلی است.

سوالات متداول

بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021 کدام فیلم ها هستند؟

برخی از بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021 عبارتند از بیوه سیاه، سفرکنندگان، جنگ فردا، مسافر قاچاق، رفتگران فضایی و...

کلام آخر

در این مقاله تعدادی از فیلم های علمی تخیلی جدید را که در سال 2021 منتشر شده‌اند به شما معرفی کردیم. شما کدام یک از فیلمهای علمی تخیلی خارجی ۲۰۲۱ که در این فهرست معرفی شد را مشاهده کرده‌اید؟ بهترین فیلم های علمی تخیلی 2020 و 2021 که دیده‌اید، کدامند؟ تماشای کدام فیلم های فضایی ۲۰۲۱ را به دوستانتان پیشنهاد می‌کنید؟ نظر خود را راجع به محبوب ترین فیلم تخیلی ۲۰۲۱ از دیدگاه خود با ما و دیگر کاربران پلازا به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
الی
.
19 مرداد 1401، 20:48
پاسخ
0
1
من خیلی از فیلم های علمی تخیلی خوشم میاد. از فیلم هایی که توش پیشرفت انسان ها و ساخت انواع ربات‌ها رو نشون میده مثل هویت بورن گرفته تا فیلم های علمی تخیلی ژنتیکی. فیلم‌های ژنتیکی باحالن چون همش دنبال یک راه برای پیداکردن زهر یا پادزهر و یا کشف درمان یک بیماری ناشناخته هستن و متفاوت هستن. فیلم بیوه سیاه با بازی اسکارلت جوهانسون عالی بود. این فیلم به خاطر کرونا ۳ بار اکرانش به تاخیر افتاد. اما فیلم خیلی پرفروشی بود و جز ۱۰ فیلم برتر و پرفروش سال ۲۰۲۱ شد.
avatar
.
16 مرداد 1401، 23:01
پاسخ
0
0
سبک فیلم های علمی تخیلی به این صورته که معمولا انسان با یه مسئله و موضوع بزرگ و خطرناکی رو به روعه مثلا موجودات ماورایی که ممکنه خطر جانی براش داشته باشن انسان باید برای بقا تلاش کنه با در نظر گرفتن رشد تکنولوژی و همچنین رشد انسان ها هر چقدر پیش میریم انتظار داریم فیلم های با کیفیت تر در لول خوبی تولید بشه اگه دنبال دانلود فیلم علمی تخیلی فضایی هستین این لیست خیلی بهتون کمک میکنه فیلم تلماسه و فیلم ارتش مردگان به شدت جذابه و به شخصه دیدنشون رو توصیه می کنم . "
avatar
هادی خطیبی
.
18 اردیبهشت 1401، 02:26
پاسخ
2
0
چرت تر از فیلم اکسیژن ندیدم حیفه حجم نت برا این فیلم،واقعا چرا باید توی این لیست باشه؟!؟!
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400