سطل زباله شیائومی کجاست؟ آموزش بازیابی فایل های پاک شده از گوشی های شیائومی

سطل زباله شیائومی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

صاحبان شیائومی Xiaomi اغلب به طور تصادفی فایل‌ها را حذف می‌کنند. در چنین شرایطی به نظر می‌رسد که دیگر نمی‌توان اطلاعات را بازیابی کرد، اما سطل زباله گوشی شیائومی راهی برای بازگرداندن اطلاعات است. واقعیت این است که پس از حذف، فایل‌ها به ذخیره سازی موقت منتقل می‌شوند. بنابراین، کاری که می‌توانید بکنید این است که بدانید سطل آشغال گوشی شیائومی کجاست، می‌توانید به راحتی اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید.

اغلب، وقتی صحبت از حذف تصادفی فایل‌ها می‌شود، منظور از فیلم‌ها و عکس‌هایی است که بیشترین فضا را اشغال می‌کنند. مشاهده این نوع اطلاعات در اندروید از طریق اپلیکیشن “گالری” انجام می‌شود. پوشه سطل زباله نیز در اینجا قرار دارد که باید به آن دسترسی داشته باشید. در ادامه همراه ما باشید به سطل زباله شیائومی کجاست میپردازیم.

فهرست مطالب

سطل زباله گوشی شیائومی

در اینجا به شما نشان می‌دهم که سطل زباله گوشی شیائومی کجاست و چگونه می‌توانید برگرداندن فایل حذف شده از سطل آشغال گوشی شیائومی خود را انجام دهید. و همچنین اگر به‌ طور اتفاقی عکس‌ها و ویدیوهای با ارزش و با اهمیت خود را حذف کرده باشید، ابتدا به این سؤال فکر می‌کنید که سطل بازیافت گوشی من کجاست؟

سطل زباله گالری شیائومی

برای دسترسی به سطل زباله گالری شیائومی مراحل زیر را دنبال کنید:

 • گالری را راه اندازی کنید.
 • به تب “Albums” بروید و روی سه نقطه در بالا کلیک کنید.
 • “Recently deleted” یا “Trash Bin” را باز کنید (نام به نسخه سیستم عامل بستگی دارد)

سطل زباله شیائومی

شایان ذکر است که در Xiaomi ، فایل‌های اخیراً حذف شده برای مدت زمان محدودی در سطل بازیافت ذخیره می‌شوند. به طور کلی، دوره بازیابی از 15 تا 60 روز متغیر است، بنابراین نباید در بازگرداندن اطلاعات تاخیر داشته باشید.

همچنین بخوانید :

برگرداندن فایل حذف شده از سطل آشغال گوشی شیائومی

به طور جداگانه، بیایید در مورد محل پیدا کردن سطل آشغال گوشی شیائومی، جایی که اسناد، APK و سایر انواع فایل‌های غیر مرتبط با گالری قرار می‌گیرند صحبت کنیم. یافتن آنها آسان نیست، اما همچنان ممکن است. همه این‌ها به نسخه سیستم عامل و اینکه آیا شامل ذخیره موقت اطلاعات حذف شده است بستگی دارد:

 • مدیریت فایل (File Manager) را راه اندازی کنید.
 • به تب “دسته ها (Categories)” بروید.
 • بخش Recently Deleted را باز کنید.

سطل آشغال گوشی شیائومی

این همه فایل‌های حذف شده برای بازیابی را نمایش می‌دهد. توجه داشته باشید که ذخیره سازی موقت ممکن است به طور پیش فرض کار نکند و باید با جابجایی نوار لغزنده آن را فعال کنید.

سطل بازیافت در ابر

در نهایت، دارندگان Xiaomi اغلب اطلاعات را در فضای ذخیره سازی ابری آپلود می‌کنند، این می‌تواند Google Drive یا Yandex Drive باشد. در اینجا نیز یک Bin وجود دارد که فایل‌های اخیراً حذف شده در آنجا رفته‌اند.

سطل زباله شیائومی

به طور مشابه از طریق برنامه خدمات یا سایت رسمی پس از ورود به سیستم باز می‌شود

همچنین بخوانید :

سطل زباله مخاطبین گوشی شیائومی کجاست؟

ما می‌توانیم مخاطبین حذف شده را از سطل بازیافت گوشی هوشمند شیائومی بازیابی کنیم، که 30 روز فرصت داریم تا برای همیشه حذف شوند.

روی Contacts ضربه بزنید. منو همبرگری را باز کنید.

سطل آشغال گوشی شیائومی

روی Trash ضربه بزنید.

سطل زباله گوشی شیائومی

روی یک مخاطب ضربه بزنید و نگه دارید.

سطل زباله گوشی شیائومی

در صورت تمایل، مخاطبین بیشتری را انتخاب کنید.

سطل زباله شیائومی

منو را باز کنید.

سطل زباله گوشی شیائومی

روی Recover ضربه بزنید.

سطل آشغال گوشی شیائومی

سطل زباله پیامک گوشی شیائومی کجاست؟

بسیاری از افراد ممکن است به طور تصادفی پیام‌های متنی مهم را حذف کنند و سپس ندانند چگونه آنها را بازیابی کنند. بنابراین، مهم است که بدانید چگونه آنها را به سرعت بازیابی کنید. در این‌جا چند روش بازیابی اس‌ام‌اس های پاک شده در شیائومی آشنا می‌شوید و به طور کلی می‌توان از این روش‌ها برای سایر برندهای تلفن همراه نیز استفاده کرد.

نحوه بازیابی اس ام اس های حذف شده در شیائومی با پشتیبان

دستگاه‌های شیائومی معمولاً دارای برنامه‌ای به نام Backup هستند که به شما امکان می‌دهد از انواع مختلف داده‌ها از جمله پیام‌های متنی نسخه پشتیبان تهیه کنید. این می‌تواند گزینه ساده‌ای برای بازیابی پیامک‌های حذف شده در شیائومی باشد، اگر خودتان به پیکربندی یا تهیه نسخه پشتیبان دقت کرده باشید. برای بازیابی پیامک خود مراحل زیر را دنبال کنید:

به مسیر Settings > Mi Account بروید و مطمئن شوید که وارد حساب شیائومی خود شده‌اید. روی Restore from Backup بزنید و فایل بکاپ را بازگردنید.

سطل زباله گوشی شیائومی

روی بکاپ بزنید و فایل‌هایی را که می‌خواهید بازیابی کنید علامت بزنید یا علامت آن را بردارید، اگر یک نسخه پشتیبان از پیامک دارید، باید در این مرحله ظاهر شوند. گزینه Restore را انتخاب کنید و یک لحظه منتظر بمانید تا اعلان پایان بازیابی ظاهر شود.

نکته: این نوع بازیابی نسخه پشتیبان دارای چندین معایب است. اولین مورد این است که اگر قبلاً نسخه پشتیبان تهیه نکرده باشید، یا پیکربندی نکرده باشید که به صورت خودکار انجام شود، برای شما کار نخواهد کرد، به سادگی هیچ داده‌ای برای بازیابی وجود نخواهد داشت. دومین عیب این است که داده‌ها ممکن است رونویسی شوند که باعث از دست دادن اطلاعات پس از ایجاد نسخه پشتیبان می‌شود.

پیام های متنی حذف شده در شیائومی را با Google Drive بازیابی کنید

کاربران شیائومی و به طور کلی سایر دستگاه‌های اندرویدی این امکان را دارند که با حساب‌های Google خود پشتیبان‌گیری کنند. این معمولاً به تلاش زیادی از طرف کاربر نیاز ندارد و معمولاً داده‌های مهم را در صورت گم شدن تلفن همراه یا حذف اشتباهی آن ذخیره می کند. برای دسترسی به پشتیبان Google Drive، این مراحل را دنبال کنید:

مرحله 1: در منوی برنامه‌ها، برنامه Google Drive را جستجو کنید.

مرحله 2: همه فایل‌هایی را که در Drive خود ذخیره شده‌اند مشاهده خواهید کرد، می‌توانید از موتور جستجو برای یافتن فایل مورد علاقه خود استفاده کنید.

مرحله 3: هنگامی که فایل مورد نظر خود را پیدا کردید، آن را به مدت طولانی فشار دهید و دانلود را انتخاب کنید.

سطل آشغال گوشی شیائومی

نکته: ذخیره پیامک در نسخه‌های پشتیبان به عنوان فایل‌های Google Drive به آسانی مثلاً مخاطبین نیست. برنامه پیش‌فرض پیام‌های شیائومی امکان ایجاد نسخه پشتیبان مستقیماً در Drive یا بازیابی آن را از آنجا ندارد، به عنوان مثال، برنامه Contacts. اگر به صورت دستی یک نسخه پشتیبان تهیه نکرده و آن را در گوگل درایو آپلود نکرده باشید، ممکن است این روش برای شما کارساز نباشد.

سخن پایانی

در این مطلب با نحوه استفاده از سطل زباله گوشی شیائومی آشنا شدیم و همچنین بررسی کردیم که چگونه سطل زباله گالری شیائومی را فعال کنیم و نگاهی به آن داشته باشیم. اگر شما نیز روش دیگری برای بازیابی موارد حذف شده می‌شناسید، در بخش نظرات با ما و سایر کاربران به‌اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400