پنهان كردن فالوورها در اينستاگرام چگونه است؟

پنهان كردن فالوورها در اينستاگرام
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پنهان كردن فالوورها در اينستاگرام چگونه است؟ فهرست فالویینگ های اینستا توسط هرکاربری که حساب شما را دنبال کند قابل مشاهده است؛ با این حال بسیاری از کاربران به‌دنبال راهی برای مخفی کردن یا عدم نمایش این فهرست هستند.

اول از همه باید بگوییم که مخفی کردن لیست فالوور ها ا در اینستاگرام امکان‌پذیر نیست. هیچ دکمه یا گزینه‌ای برای انجام این کار در این برنامه وجود ندارد پس بهتر است وقت خود را با جستجو برای آن هدر ندهید. اما با استفاده از چند راه جایگزین می‌توانید فهرست دنبال کنندگان خود را مخفی کنید. هرچند که این راه‌ها معایبی هم دارند که در ادامه این مطلب پلازا، به آن‌ها خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

روش های پنهان كردن فالوورها در اينستاگرام

برای عدم نمایش فالووینگ ها در اینستاگرام برای برخی کاربران، می‌توانید از 3 روش مختلف کمک بگیرید. می‌توانید حساب خود را پرایوت یا خصوصی کنید تا فقط کسانی که اجازه دنبال کردن آن‌ها را داده‌اید به این فهرست دسترسی داشته باشند. سپس می‌توانید کاربرانی که نمی‌خواهید دنبال‌کنندگان شما را ببینند را از فهرست فالوورها حذف کنید. راه آخر هم بلاک کردن کردن کاربران است. همانطور که گفتیم، از آنجایی که مخفی کردن Following در اینستاگرام امکان‌پذیر نیست، هیچکدام از این راه‌ها ایده‌آل نیستند اما اگر واقعا قصد انجام این کار را دارید، تنها با همین روش‌ها می‌توانید فهرست فالوورها را پنهان کنید.

1. مخفی کردن فالویینگ های در اینستا با پرایوت کردن حساب

در صورتی که حساب شما عمومی باشد، هرکاربری می‌تواند علاوه بر پست‌ها، به فهرست دنبال کنندگان شما دسترسی پیدا کند. اما اگر حسابتان را خصوصی کنید، این اطلاعات تنها توسط کاربرانی که شما را دنبال کرده‌اند قابل دسترسی خواهد بود.

روش انجام این کار در هردو نسخه اندروید و iOS یکسان است. ابتدا به پروفایل خود بروید و روی آیکون منو همبرگری در بالای سمت راست صفحه بزنید. سپس از میان گزینه‌های ظاهر شده، Settings را انتخاب کنید.

پنهان كردن فالوورها در اينستاگرام

در پنجره تنظیمات، گزینه Privacy را انتخاب کنید.

مخفی کردن فالویینگ های در اینستا

از بالای صفحه و در قسمت Account privacy گزینه Private account را فعال کنید.

عدم نمایش فالوورها در اینستا

با این کار حساب شما خصوصی خواهد شد و همه کاربران نمی‌توانند فهرست دنبال کنندگان را ببینند. اما کاربرانی که از قبل شما را دنبال کردند، همچنان به این فهرست دسترسی خواهند داشت. برای عدم نمایش فالوورها در اینستا برای این کاربران، مراحل روش دوم را دنبال کنید.

2. عدم نمایش فالوورها در اینستا با حذف کاربران

در قدم بعدی اگر کاربری در فهرست دنبال کنندگان شما وجود دارد و می‌خواهید این فهرست را از دید او پنهان کنید، باید این کاربر را از فهرست دنبال کنندگان خود حذف کنید. برای انجام این کار به پروفایل و فهرست دنبال کنندگان حساب خود بروید.

پنهان كردن فالوورها در اينستاگرام

برای حذف کاربران، روی گزینه Remove که روبه‌روی نام آن‌ها هست بزنید و بعد دوباره Remove را انتخاب کنید.

3. مخفی کردن فالویینگ های در اینستا با بلاک کردن کاربران

اگر یک حساب تجاری دارید، در این صورت برای پنهان كردن فالوورها در اينستاگرام، امکان پرایوت کردن یا حذف دنبال‌کنندگان را ندارید. اما در این صورت چگونه در اینستاگرام فالوورها را مخفی کنیم؟ تنها راهی که پیش روی شما باقی می‌ماند، بلاک کردن کاربرانی است که نمی‌خواهید به فهرست دنبال‌کنندگان شما دسترسی پیدا کنند.

برای انجام این کار دوباره به فهرست دنبال کنندگان خود بروید. از فهرست به پروفایل کاربری که می‌خواهید او را بلاک کنید بروید. روی سه‌نقطه بالای سمت راست صفحه بزنید و از منو ظاهر شده گزینه Block را انتخاب کنید.

پنهان كردن فالوورها در اينستاگرام

از منو ظاهر شده در پایین صفحه، گزینه اول را انتخاب کنید و در نهایت روی Block بزنید.

پنهان كردن فالوورها در اينستاگرام

در این صورت کاربر با این حساب و هرحساب دیگری که با ایمیل و شماره تلفن حساب اول ساخته باشد، برای شما بلاک می‌شود.

سخن پایانی

همانطور که گفتیم، پنهان كردن فالوورها در اينستاگرام مستقیما امکان‌پذیر نیست. اما با استفاده از این 3 روش بالا، می‌توانید دسترسی کاربرانی که نمی‌خواهید به فهرست دنبال کنندگان شما دسترسی داشته باشند را مسدود کنید. از نظر شما علت نشان ندادن فالوورها در اینستاگرام برای برخی کاربران چیست؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما به‌اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 27 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.4 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.7 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 15 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400