اپلیکیشن ریکاوری اندروید | دانلود قویترین نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده

اپلیکیشن ریکاوری اندروید | نرم افزارهای بازیابی فایل های پاک شده اندروید 2021
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید می‌توانید بیشتر این فایل های پاک شده گوشی را بازیابی کنید. در ادامه ما لیستی از برنامه های بازیابی فایل را فراهم آورده ایم. همراه پلازا باشید.

در حال حاضر برنامه‌های ریکاوری زیادی در گوگل‌پلی قابل دانلود هستند اما سوال مهم این است که کدام یک از آن‌ها بهترین برنامه ریکاوری گوشی هستند؟ با کمک قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید، می‌توانید به بازیابی فایل های پاک شده پرداخته و دوباره فایل‌هایی که حذف کردید را در اختیار داشته باشید.

فهرست مطالب

بهترین برنامه های ریکاوری گوشی اندروید

نکته مهمی که پیش از استفاده از اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی و دیگر گوشی‌ها باید بدانید این است که بسیاری از آن‌ها  به دلیل محدودیت‌هایی سیستم عامل اندروید، برای ریکاوری کامل اطلاعات نیاز به روت بودن گوشی دارند. با این حال دانلود نرم افزار ریکاوری اندروید بدون نیاز به روت هم امکان‌پذیر است اما ممکن است عملکرد آن مانند برنامه‌هایی که نیاز به روت دارند رضایت بخش نباشد.

1. نرم افزار بازیابی اندروید بدون روت Dumpster

بهترین نرم افزار ریکاوری صدا اندروید

اگر به دنبال دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری فایل های پاک شده در گوشی هستید برنامه Dumpster گزینه بسیار عالی است. این برنامه قادر به بازیابی فایل‌های ارسال شده به پوشه Trash و همچنین فایل‌هایی که به صورت مستقیم حذف شدند است و می‌تواند تصاویر را با همان کیفیت اصلی بازیابی کند.

مهمترین ویژگی این اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی و دیگر گوشی‌های اندرویدی، قابلیت Recycle Bin است. با نصب برنامه تمام فایل‌هایی که شما حذف کنید ابتدا به این بخش فرستاده می‌شوند تا اگر خواستید آن‌ها را برگردانید بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید.

تنها موردی که این قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید 2022 نمی‌تواند بازیابی کند، پیامک‌ها است. دامپستر رابط کاربری ساده‌ای دارد و کار با آن بسیار آسان است. این برنامه یک نسخه پولی هم دارد اما برای بازیابی فایل‌ها نیازی به پرداخت پول ندارید و نسخه پولی این برنامه، تنها به عنوان یک برنامه تهیه پشتیبان عمل می‌کند.

 • دانلود اپلیکیشن ریکاوری Dumpster برای: اندروید

2. نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید Undeleter Recover Files & Data

اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی / دانلود نرم افزار ریکاوری اندروید بدون نیاز به روت

اگر گوشی را قبلا روت کردید، بهترین برنامه ریکاوری فیلم اندروید برای شما Undeleter است. البته اگر دستگاه را روت هم نکرده باشید می‌توانید یک کپی کش شده از فایل‌هایی که پاک کردید را با کمک این برنامه بازیابی کنید. با این حال این برنامه بیشتر از همه برای گوشی‌های روت شده مناسب است.

Undeleter قادر است تمام فایل‌ها را دوباره ریکاوری کند و از این نظر بهترین برنامه ریکاوری گوشی سامسونگ و دیگر گوشی‌های روت شده به شمار می‌آید. این برنامه تمام قسمت‌های حافظه گوشی شما را با دقت زیاد زیر و رو می‌کند و می‌تواند انواع مختلف فایل‌ها با پسوندهای متفاوت را بازیابی کند.

البته از آنجایی که روت کردن، گوشی را در معرض خطر قرار می‌دهد بهتر است فقط برای استفاده از این برنامه و بازیابی فایلهای پاک شده اندروید، آن را روت نکنید. اما اگر قبلا این کار را انجام دادید، این برنامه بهترین برنامه ریکاوری گوشی شیائومی و دیگر گوشی‌های روت شده است.

 • دانلود برنامه بازیابی Undeleter Recover Files & Data برای: اندروید

3. EaseUS MobiSaver؛ قوی ترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید با کامپیوتر

دانلود اپلیکیشن ریکاوری اندروید / دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری فایل های پاک شده در گوشی

این برنامه یکی از اپلیکیشن های بازیابی اطلاعات گوشی و قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید با کامپیوتر است که با کمک گرفتن از کامپیوتر فعالیت می‌کند. شما باید گوشی را از طریق کابل USB به کامپیوتر متصل کرده و سپس به اسکن و بازیابی اطلاعات گوشی اندروید از جمله بازیابی مخاطبین اندروید بپردازید. این برنامه بهترین اپلیکیشن ریکاوری اندروید برای مواقعی است که گوشی یا تبلت به هردلیلی روشن نمی‌شود. البته برای استفاده از آن باید از قبل گزینه USB debugging را هم فعال کرده باشید.

با دانلود اپلیکیشن ریکاوری برای گوشی EaseUS، علاوه بر تصاویر و ویدیوها می‌توانید پیامک‌ها و دیگر فایل‌های پاک شده را هم بازیابی کنید. برای استفاده از آن نیازی به روت بودن گوشی نیست اما در این صورت نمی‌توانید تمام فایل‌ها را بازگردانید. اگر بخواهید فایل‌ها را به طور کامل برگردانید باید گوشی روت شده باشد.

4. نرم افزار بازیابی عکس اندروید DiskDigger photo recovery

بازیابی فایل های پاک شده اندروید / بهترین برنامه ریکاوری فیلم اندروید / اپ برگرداندن اطلاعات گوشی شیائومی

این برنامه همانطور که از اسمش پیداست یک نرم افزار بازیابی عکس اندروید است. رابط کاربری آن بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. با کمک آن به راحتی علاوه بر تصاویر می‌توانید به بازیابی فیلم‌های پاک شده هم بپردازید. با این حال حتی این برنامه هم تنها زمانی تمام پتانسیل خود را نشان می‌دهد که دستگاه شما روت شده باشد.

اگر گوشی روت نشده باشد، برنامه تنها کش دستگاه را اسکن می‌کند که فایده چندانی ندارد. اما اگر گوشی روت شده باشد، تمام قسمت‌های گوشی از جمله کارت حافظه اسکن و بررسی می‌شود. از این جهت این برنامه بهترین اپلیکیشن ریکاوری فیلم اندروید به حساب می‌آید.

 • دانلود اپلیکیشن ریکاوری عکس DiskDigger برای: اندروید

5. DigDeep Image Recovery؛ بهترین اپلیکیشن ریکاوری عکس اندروید

قویترین نرم افزار ریکاوری سامسونگ / بهترین برنامه ریکاوری گوشی سامسونگ / بازیابی فایل های پاک شده اندروید

شاید بهترین اپلیکیشن ریکاوری برای اندروید مخصوص تصاویر و بازیابی ویدیو پاک شده اندروید برنامه DigDeep باشد که می‌تواند تصاویر و ویدیوهایی که به تازگی پاک کردید را ریکاوری کنید. این برنامه نیاز به دسترسی روت ندارد و بسیاری از کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. با این حال همانطور که گفتیم تنها با کمک آن می‌توانید فایل‌هایی که به تازگی پاک کردید را بازیابی کنید. این نرم افزار ریکاوری اندروید آخرین برنامه معرفی شده در این لیست بوده است که نام آن در میان بهترین برنامه های ریکاوری اندروید به خوبی درخشیده است و این مورد میتواند شمارا با ابزار های خوبی مواجه کند.

رابط کاربری این برنامه به عنوان قویترین برنامه ریکاوری گوشی برای تصاویر، بسیار ساده است و شما پس از نصب تنها کافی است دستورات برنامه را دنبال کنید تا بتوانید به راحتی فایل‌ها را به گوشی برگردانید. در ادامه میتوانید به لینک دانلود برنامه بازیابی فایل های پاک شده اندروید دسترسی داشته باشید.

6. Photo Recovery: Data Recovery

قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید

برنامه بعدی از سوی سازندگانش به‌عنوان قویترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده معرفی شده است. این برنامه قادر است تمامی داده‌های حذف شده را بازیابی و به‌صورت خودکار از آن‌ها بکاپ تهیه کنید. از آن علاوه بر حافظه داخلی برای کارت حافظه نیز می‌توانید استفاده کنید.

این اپلیکیشن همچنین قابلیت پشتیبان‌گیری ابری نیز دارد و می‌تواند اسناد با فرمت‌های مختلف را بازیابی کند.

7. Deleted Photo Recovery App؛ برنامه های بازیابی فایل اندروید

برنامه های بازیابی فابل اندروید

اپلیکیشن Deleted Photo Recovery App یکی از اپلیکیشن های بازگردانی فایل های موبایل اندروید است که اخیرا منتشر شده و توانسته نظر مثبت کاربران را به خود جلب کند. برنامه می‌تواند تصاویر، اپلیکیشن‌ها، ویدیوها و فایل‌های اخیرا پاک شده را بازیابی کند. برنامه احتیاجی به روت ندارد و حتی امکان اشتراک گذاری تصاویر را نیز دارد.

 • دانلود برنامه Deleted Photo Recovery App برای: اندروید

8. File Recovery – Restore Files؛ قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید

برنامه های بازیابی فابل اندروید

گزینه بعدی که می‌توانید برای دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده گوشی درنظر داشته باشید، File Recovery است. برنامه مانند سایر اپ‌های این فهرست می‌تواند فایل‌های و تصاویر حذف شده را از حافظه گوشی اسکن کرده و با توجه به پشتیبانی از فرمت‌های مختلف، آن‌ها را بازیابی کند. همچنین برنامه می‌تواند فایل‌های مخفی را نیز شناسایی کند. برنامه برای اجرا نیازی به دسترسی روت ندارد.

 • دانلود برنامه File Recovery – Restore Files برای: اندروید

سوالات متداول

1. آیا برای بازیابی فایل های پاک شده اندروید باید گوشی را روت کنیم؟

بیشتر برنامه‌های ریکاوری از جمله بهترین نرم افزار ریکاوری صدا اندروید برای بازیابی اطلاعات شما نیاز به دسترسی به روت دارند. بدون روت نمی‌توانید فایل‌هایی که واقعا از حافظه پاک شدند یا آسیب دیدند را بازیابی کنید.

2. قویترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید کدام است؟

بستگی دارد چه فایلی را بخواهید ریکاوری کنید. اگر می‌خواهید تصاویر و ویدیوها را بازیابی کنید بهترین گزینه DiskDigger است اما اگر فایل‌های دیگر را می‌خواهید بازیابی کنید اپلیکیشن Dumpster قویترین نرم افزار ریکاوری سامسونگ و دیگر گوشی‌های اندرویدی به حساب می‌آید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بازیابی پیام های واتساپ؛ چگونه پیامهای حذف شده واتس ...
تیم پلازا08 خرداد 1402 09:30
thumbnail
چگونه رمز فراموش شده جیمیل را پیدا کنیم؟
تیم پلازا16 اردیبهشت 1402 14:30
thumbnail
آموزش تصویری گام به گام تغییر رمز اینستاگرام و روش ...
تیم پلازا25 اسفند 1401 14:30
thumbnail
آموزش جامع پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی اندروید
طاهره غلامیان15 تیر 1401 15:30

سخن پایانی

با دانلود برنامه های بازیابی فایل اندروید می‌توانید بسیاری از فایل‌هایی که قبلا پاک کردید را دوباره بازیابی کنید. گرچه برای استفاده از قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید، گوشی شما باید روت شده باشد در غیر این صورت تعداد فایل‌های قابل بازیابی خیلی محدودتر خواهد شد. نظر شما در مورد بازیابی فایل های پاک شده اندروید چیست؟ اگر تا به حال تجربه کار با قویترین نرم افزار ریکاوری سامسونگ و دیگر گوشی‌های اندرویدی را داشتید حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
غلامسرور ساربانی
.
12 بهمن 1400، 12:41
پاسخ
1
4
تمام نرم افزار دروغ میگن
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400