رویداد جدید ایکس باکس 2023 + شایعات و شنیده ها

رویداد جدید ایکس باکس 2023 + شایعات و شنیده ها
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سال 2022 برای XBOX سال بدی بوده زیرا نتوانست از بازی های خود بازخورد و امتیازات خوبی را کسب کند. به همین دلیل قرار است در رویداد جدید ایکس باکس 2023 شاهد بازی های خوبی باشیم که در ادامه به اطلاعات بیشتری اشاره خواهد شد.

شرکت ایکس باکس سال ۲۰۲۲ را به صورت ناامیدانه ای پشت سر گذاشت که این مورد در خصوص بازی های ایکس باکس به طور جد قابل رویت بوده است. با توجه به سال بدی که شرکت ایکس باکس پشت سر گذاشت پیش بینی می شود سال ۲۰۲۳ برای این شرکت سال خوبی باشد زیرا در این خصوص قرار از بازی‌های خوبی نظیر استارفیلد ، رد فال و فورزا موتور اسپورت که نسخه جدید از بازی های شرکت هستند انتشار داده شود. به همین دلیل پیش بینی می شود سال ۲۰۲۳ در رویداد جدید از این شرکت علاوه بر بازیهای نامبرده شاهد انتشار و معرفی بازی های دیگری نیز باشیم. ایکس باکس با همکاری بتسدا قصد دارد این رویداد را آغاز کند که امروزه این رویداد به رویداد بتسدا ۲۰۲۳ نیز معروف بوده است.

فهرست مطالب

رویداد جدید ایکس باکس 2023

دلیل بدقولی یا عدم موفقیت مایکروسافت در 2022

در میان ناامیدی از عدم افشای اطلاعات جدید از مایکروسافت در The Game Awards، به نظر می رسد که این شرکت قرار است در سه ماهه اول 2023 رویداد جدیدی را راه اندازی کند که این مورد با رویداد بتسدا ۲۰۲۳ یکی خواهد بود. به همین دلیل میتوان انتظار معرفی بازی های خوبی را داشت و بی تردید اخبار جدیدی از بازی های در دست ساخت نیز عرضه میشود که در ادامه به اطلاعات بیشتری از ان اشاره خواهیم داشت.

رویداد اختصاصی ایکس باکس ۲۰۲۳

روزنامه‌نگار ویندوز سنترال طبق توییت جدیدی که در توییتر منتشر نموده اعلام کرده که مایکروسافت در حال آماده‌سازی رویداد جدید خود در سه ماهه اول سال 2023 بوده است زیرا سال ۲۰۲۲ هیچ یک از بازی های مایکروسافت در میان برترین های حوزه خودش وجود نداشت و این مورد سبب شد تا سال بدی در کارنامه درخشان این کمپانی مطرح به ثبت رسد. بازاریابی و شروع تبلیغات سه محصول جدید مایکروسافت که ردفال ، فورزا موتور اسپورت و استارفیلد بوده در سه ماهه اول شکل خواهد گرفت این مورد پیش‌بینی می‌شود با ویژگی‌های خوب ظاهری و داستانی همراه باشد.

همچنین بخوانید :

در مقاله اخیر Windows Central میتوان گفتگوی اخیر روزنامه نگار Jez Corden را مطالعه کرد که وی ادعا نموده گروه عظیمی از مایکروسافت در حال برنامه ریزی جهت آغاز رویداد جدید این شرکت هستند که این مورد در 3 ماهه اول آغاز خواهد شد. در واقع تمام اخبار و شایعات این حوزه از خبر این روزنامه نگار به ثبت رسید که ماهیت مشابه با رویداد های قبلی را خواهد داشت.

دلیل بدقولی یا عدم موفقیت مایکروسافت در 2022

اخیرا آرون گرینبرگ که مدیر اجرایی شرکت ایکس باکس بوده در خصوص عدم حضور بازی های مایکروسافت در جوایز برتر سال اعلام نمود که برنامه ریزی بسیار خوبی برای سال جاری درنظر گرفته شده است که این مورد برای طرفداران و گیمرهایی که انتظار ساخت بازی های خوبی از این شرکت را دارند خواهد بود. جزئیات بیشتری در این زمینه عرضه نشده ولی به سه بازی جدیدی که قرار است در روز های آتی عرضه شود اشاره شد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم داشت.

باتوجه به اینکه روند ساخت و انتشار 3 بازی Forza Motorsport ، Redfall و استارفیلد طبق گفته های عرضه شده در اوایل سال 2023 انجام خواهد شد میتوان تصور کرد که مایکروسافت در هفته های آینده روند تبلیغات بازی های جدید خود را آغاز کند زیرا برای هریک زمان ساخت بسیاری را سپری نموده است. از دیگر عناوین ایکس باکس که قرار است در آینده رونمایی شود میتوان به Perfect Dark ، Fable و Avowed اشاره داشت که در خصوص این بازی ها هیچ بروزرسانی محتوایی و خبری انجام نگرفته است و بی شک طرفداران به شدت امیدوارند تا اخبار و ظرفیت های اصلی این بازی هارا بشناسند.

در هر صورت، به نظر می رسد که مایکروسافت به زودی در مورد آینده نزدیک Xbox چیز بیشتری برای گفتن داشته باشد ، بنابراین منتظر بروزرسانی های بعدی این مقاله باشید.

زمان برگزاری رویداد جدید ایکس باکس 2023

همانطور که گفته شد اطلاعات دقیقی در این باره عرضه نشده است ولی میتوان انتظار سه ماهه اول سال 2023 را برای برگزاری رویداد بتسدا ۲۰۲۳ داشت که بی تردید شاهد معرفی بازی های بسیار خوبی خواهیم بود.

دلیل بدقولی یا عدم موفقیت مایکروسافت در 2022

بی تردید شما نیز در روز های گذشته شاهد خبری مبنی بر اینکه گوگل و انویدیا به کمپانی سونی پیوستند تا مانع خرید شرکت اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت شوند بوده اید. این مورد یکی از دغدغه های اصلی مایکروسافت در سال 2022 بوده زیرا آنها بدنبال انحصاری سازی بازی های اکتیویژن بوده اند که اگر چنین چیزی رخ میداد قطعا سود عظیمی به این کمپانی اضافه میشد ولی شرکت های مختلفی با طفرقه پراکنی و قرار دادن مانع های مختلف برمسیر مایکروسافت بدنبال کنسل نمودن این خرید بوده اند. حتی پیگیری این موضوع از رتبه های عالی ایالات متحده آمریکا سبب شد تا اگر این خرید صورت گیرد شرکت مایکروسافت باید مالیات عظیمی را بابت این خرید به کشور آمریکا تقدیم کند که هنوز بطور رسمی این خرید قطعی نشده است.

دلیل بدقولی یا عدم موفقیت مایکروسافت در 2022

این مورد از دید پلازا اصلی ترین دلیل ضعف مایکروسافت در سال گذشته بوده است که براساس گفته های مدیر اجرایی ایکس باکس یعنی آرون گرینبرگ قرار است سال 2023 سال خوبی برای گیمرها باشد به نحوی که تمام تلخی های سال گذشته را فراموش کنند. این مورد را میتوان از 3 بازی در دست ساخت این شرکت فهمید که باید منتظر بود و دید که آیا میتواند به این هدف دست پیدا کند یا خیر.

در این خصوص کمیسیون تنظیم بازار و مدیریت آن در کشور شیلی قرار داد خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت را به تصویر رساند ولی بعد از آن خبر بدی مبنی براینکه تصاحب 70 میلیارد دلاری آن به گوش رسید. گوگل و انویدیا به کمپانی سونی پیوسته اند تا مانع از این خرید بزرگ شوند. در ماه آگوست 2022 یک دادگاه داخلی برگذار شد که مدارک آن به سازمان FTC آمریکا ارسال شد و هردو کمپانی نگرانی های خود مبنی براینکه با این خرید، بازار به شکل عجیبی به سمت محصولات آن سوق داده شد را اعلام کردند.

سخن پایانی

در سال های اخیر شاهد همکاری بسیار خوب دو شرکت ایکس باکس و بتسدا بوده ایم که این مورد سبب ساخت بازی های خوبی شد که توانستند امتیازات بالایی را کسب کنند. حال در سال جاری و رویداد جدید ایکس باکس 2023 قرار است شاهد انتشار بازی های خوبی باشیم که بی شک امتیازات بالایی را کسب خواهند نمود. این ایونت بله رویداد بتسدا ۲۰۲۳ نیز معروف بوده که قرار است دیگر محصولات اختصاصی بتسدا نیز در آن معرفی شود. نظر شما در مورد این همکاری چیست؟ آیا مایکروسافت برای ایکس باکس قصد ساخت مسیر جدیدی را داشته؟ و اینکه آیا روند معرفی بازی های دیگر به غیر از 3 بازی معرفی شده در این رویداد انجام خواهد گرفت یا خیر؟ شما عزیزان میتوانید نظر خود را در مورد این رویداد و بازی های نامبرده بیان کنید. بی شک نظرات شما در تکمیل شدن مقاله تاثیرگذار بوده است. همچنین میتوانید نکات جامانده که از دید خودتان مهم هستند را برای ما در بخش نظرات ارسال کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400