روش های نصب واتساپ بدون شماره تلفن | آیا بدون کد تائید می توان وارد واتساپ شد؟

نصب واتساپ بدون کد تایید / ورود بدون شماره به واتساپ
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

نصب واتساپ بدون شماره ممکن نیست چرا که شما باید حتما برای استفاده از واتساپ یک شماره همراه به این برنامه بدهید. اما حتما لازم نیست برای ورود به این برنامه از شماره تلفن خودتان استفاده کنید. می‌توانید از برنامه‌ها و سرویس‌هایی که شماره تلفن مجازی در اختیارتان قرار می‌دهند کمک بگیرید.

پیام‌رسان واتساپ یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های کاربردی است. با استفاده از این اپلیکیشن برقراری مکالمات به سهولت افزودن شماره تماس صحیح هر مخاطب در سراسر جهان است. به همین سادگی! اما این برنامه یک محدودیت بزرگ دارد و آن هم این است که با نصب واتس اپ باید شماره سیم کارت خودتان را به برنامه بدهید.

برای کمک به حل این مشکل ما نحوه نصب واتساپ بدون شماره را بیان می‌کنیم. در انتها هم به این موضوع خواهیم پرداخت که آیا نصب واتساپ بدون کد تایید امکان دارد یا خیر. با پلازا همراه باشید.

فهرست مطالب

نصب واتساپ بدون شماره امکان پذیر است؟

همانطور که گفتیم نصب واتساپ بدون کد تایید غیرممکن است و شما در هر صورت باید برای ثبت نام در این پیام‌رسان، یک کد دریافت و آن را به برنامه ارائه کنید. به همین ترتیب نصب واتساپ بیزینس بدون کد تایید نیز امکان‌پذیر نیست و در این نسخه هم نیاز به کد تایید دارید. اما اگر تمایلی به ارائه شماره خودتان ندارید، ارسال پیام در واتساپ بدون شماره شخصی هم امکان پذیر است و می‌توانید آن را به چند طریق انجام دهید.

1. ساخت اکانت فیک واتساپ بدون شماره با برنامه TextNow

در این روش شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن‌ موبایلی مثل TextNow یا برنامه‌های مشابه، به نصب واتساپ بدون شماره تلفن همراه بپردازید. برای این کار پس از اینکه یکی از اپلیکیشن TextNow را دانلود و نصب کردید، آن را باز کرده و ثبت نام کنید. ابتدا در صفحه اول برنامه Sign Up را انتخاب کنید.

نصب واتساپ بدون کد تایید - ورود بدون شماره به واتساپ

در صفحه بعد می‌توانید با حساب گوگل یا فیسبوک خود وارد برنامه شوید. اگر تمایلی به استفاده از دیگر حساب‌های خود ندارید، گزینه Sign Up with Email را انتخاب کنید تا یک حساب جداگانه با رمزعبور برای خود ایجاد کنید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
راهنمای نصب چند واتساپ همزمان در کامپیوتر
تیم پلازا21 اسفند 1401 11:30
thumbnail
نحوه تشخیص و رفع هک واتساپ ؛ چگونه بفهمیم واتساپ ما ...
تیم پلازا25 دی 1401 11:30
thumbnail
آموزش ساخت استیکر واتساپ ؛ چطور استیکر دلخواه خود ...
تیم پلازا22 مرداد 1401 06:30
thumbnail
راهنمای دانلود واتساپ ؛ نصب واتس اپ و استفاده از آن ...
سمیرا افشاری26 آبان 1400 17:30

نصب واتساپ بدون شماره تلفن - استفاده از واتساپ بدون شماره

پس از راه اندازی حساب، برنامه از شما می‌پرسد می‌خواهید یک شماره مجازی با کد کشور و شهر خود بسازید یا خیر. گزینه Don’t use location را انتخاب کنید.

ساخت اکانت واتساپ بدون سیمکارت - نصب مجدد واتساپ با شماره قبلی

در صفحه بعدی برنامه از شما کد محل موردنظرتان برای راه اندازی شماره مجازی را می‌خواهد. می‌توانید کد مربوط به ایالت‌ها یا استان‌های کشورهای خارجی را با جستجو در اینترنت پیدا کنید. برای مثال در این صفحه کدهای مربوط به ایالت‌های آمریکا قابل دسترسی است.

ورود بدون شماره به واتساپ - استفاده از واتساپ بدون شماره

با وارد کردن کد، در صفحه بعدی شماره‌های مجازی آزادی که در آن ایالت وجود دارد برایتان به نمایش در می‌آید. این فهرست هر یک دقیقه یک بار به روزرسانی می‌شود. یکی از این شماره‌ها را انتخاب و گزینه Continue را لمس کنید.

استفاده از واتساپ بدون شماره - نصب مجدد واتساپ با شماره قبلی

دوباره به صفحه اول برنامه برخواهید گشت و می‌توانید شماره مجازی که برای نصب واتساپ بدون کد ساختید، را مشاهده کنید.

استفاده از واتساپ بدون شماره -ساخت اکانت واتساپ بدون سیمکارت

حال باید شماره جدید خود را در واتس اپ تایید کنید. برای این کار واتس اپ را دوباره نصب کنید و شماره جدیدی که از برنامه TextNow دریافت کردید را وارد کنید. حدود 1 دقیقه صبر کنید تا فرآیند ارسال اس ام اس با مشکل مواجه و گزینه مربوط به Call Me فعال شود.

پس از این کار از شما خواسته می‌شود که زنگ زدن به شماره مورد نظر را تایید کنید. با زدن روی دکمه Call Me، واتساپ از طریق برنامه TextNow با شما تماس گرفته و یک کد تایید را برای شما ارائه می‌دهد. حال با وارد کردن این کد تایید می‌توانید فرایند ورود به واتساپ بدون شماره تلفن شخصی را تکمیل کنید.

2. نصب واتساپ با شماره ثابت؛ ورود به واتساپ بدون شماره تلفن همراه

با استفاده از این روش می‌توانید با خط خانگی خود به نصب واتساپ بدون سیم کارت بپردازید. برای این کار هنگام نصب واتساپ، یک شماره تلفن ثابت را وارد کرده و پنج دقیقه صبر کنید تا فرآیند ارسال اس ام اس لغو شود. سپس روی دکمه Call Me زده تا واتس اپ با شما تماس برقرار کند. کد تایید 6 رقمی که در گوشی خوانده می‌شود را در واتساپ وارد کرده و از واتساپ بدون شماره تلفن همراه خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که این روش مخصوص نسخه بیزنس واتساپ است و نه نسخه معمولی.

3. نصب واتس اپ با شماره دیگران

یکی دیگر از روش‌های ورود به واتساپ بدون شماره تلفن خصوصی، استفاده از یک سیم کارت دیگر است. اگر گوشی دیگری دارید می‌توانید از سیم‌کارت آن گوشی برای نصب واتساپ بدون شماره، در تلفن دیگرتان استفاده کنید.

فقط کافی است در صفحه اول ثبت نام واتساپ، شماره سیم کارت تلفن دیگر را وارد و پس از دریافت کد برای نصب واتس اپ در آن تلفن، کد را در گوشی خودتان به واتساپ بدهید.

سوالات متداول

1. آیا بدون کد تائید می‌توان وارد واتساپ شد؟

خیر. وارد شدن به واتساپ بدون کد امکان ندارد. کد واتساپ بدون درخواست شما ارسال نمی‌شود و شما در هر صورت یا با استفاده از خط تلفن ثابت یا شماره تلفن مجازی باید کد تایید را از واتساپ دریافت و صفحه ثبت نام به برنامه بدهید. در غیر این صورت واتساپ قادر به تایید هویت شما نیست و اجازه ثبت نام نمی‌دهد.

2. آیا نصب واتساپ با ایمیل امکان‌پذیر است؟

دریافت کد از طریق ایمیل و بدون شماره تلفن امکان پذیر نیست چرا که واتساپ کد تایید را فقط از طریق تماس صوتی یا پیام کوتاه ارسال می‌کند.

3. چگونه بدون کد وارد واتساپ شویم؟

برای ورود به واتساپ حتما نیاز به کد و شماره تلفن موبایل دارید و بدون آن‌ها نمی‌توانید در این برنامه ثبت نام کرده و از آن استفاده کنید.

4. نصب مجدد واتساپ با شماره قبلی امکان‌پذیر است؟

بله تا زمانی که اکانت خود را حذف نکرده باشید می‌توانید با شماره تلفنی که قبلا استفاده کردید، واتساپ را نصب کنید.

5. چگونه در واتساپ ناشناس بمانیم؟

می‌توانید از بخش حریم خصوصی به تنظیمات مختلفی برای تصویر پروفایل، آخرین بازدید، درباره من و وضعیت دسترسی پیدا و مشخص کنید کدام دسته از کاربران می‌توانند این قسمت‌ها را ببینند. همچنین برای آنکه از شماره تلفن شخصی خود استفاده نکنید هم می‌توانید مانند بالا از برنامه‌های ساخت شماره مجازی برای واتساپ استفاده کنید.

6. ساخت اکانت واتساپ بدون شماره چگونه است؟

برای انجام این کار باید از یک شماره مجازی به جای شماره تلفن واقعی استفاده کنید. برنامه‌های زیادی هستند که امکان ساخت شماره مجازی را به شما می‌دهند. یکی از این برنامه‌ها که می‌توانید برای ورود به واتساپ بدون شماره تلفن از آن کمک بگیرید، TextNow است.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
آموزش ساخت کانال در واتساپ ؛ طریقه ساختن کانال واتس ...
تیم پلازا29 اسفند 1401 08:30
thumbnail
استیکر واتساپ ؛ نحوه استفاده و دانلود بهترین استیکر ...
تیم پلازا02 بهمن 1401 10:30
thumbnail
نحوه تشخیص و رفع هک واتساپ ؛ چگونه بفهمیم واتساپ ما ...
تیم پلازا25 دی 1401 11:30
thumbnail
آموزش ساخت استیکر واتساپ ؛ چطور استیکر دلخواه خود ...
تیم پلازا22 مرداد 1401 06:30

سخن پایانی

با وجود اینکه نصب واتساپ بدون شماره امکان‌پذیر نیست اما لزومی ندارد برای ثبت نام از شماره شخصی خودتان استفاده کنید. می‌توانید از یک تلفن ثابت یا شماره مجازی استفاده کنید. با استفاده از روش‌های بالا می‌توان یک اکانت واتساپ بدون سیمکارت ساخت و تا حد زیادی از حریم خصوصی خود در این برنامه محافظت کرد. اگر روش دیگری نیز سراغ دارید، حتما در بخش نظرات آن را با ما و سایر کاربران به‌اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران50 دیدگاه
avatar
.
19 آذر 1401، 14:22
پاسخ
0
0
اگه شماره مجازی بزنم موقعی که واتساپ بروز رسانی خواست اون موقع چه اتفاقی میوفتده؟
avatar
عطرین
.
09 شهریور 1401، 15:48
پاسخ
0
1
کاش میشد که شماره ها توی واتساپ ناشناس میموند تو این دو سه سال کرونا که همچی آنلاین و مجازی شد همین شماره ها معضلی بود برای من! بخاظر شغلم که معلمی هست همهههه شمارمو داشتن چون متأسفانه برعکس تلگرام که شماره ها برای افراد غریبه نشون داده نمیشد؛ واتساپ این قابلیت و نداره و شماره رو هیچجوره نمیتونی ناشناس نگه داری ... اینکه چگونه در واتساپ ناشناس بمانیم یچیز حدودا محالیه! مگر از راهکار شما برای گرفتن شماره های مجازی استفاده کرد که اونم خیلی به نظرم جواب نیست! چون ممکنه یهو اکانت از دسترس خارج بشه و نتونی برگردونیش!
avatar
Mani
.
08 شهریور 1401، 21:13
پاسخ
1
1
راه کاری هست که بشه نصب واتساپ بدون متوجه شدن مخاطبین رو انجام داد؟ یا نه فقط باید بلاکشون کرد؟ من فقط برای یک سری از امور کاریم مجبورم که این اپ رو نصب کنم وگرنه اصلا دوست ندارم که روی گوشیم داشته باشمش. این اپ واقعا که انگار از همه چی عقبه با اینکه به عنوان یکی از پر مخاطب ترین پیام رسان های دنیا شناخته میشه، اما تازه داره با یک سری از آپدیت هاش امکاناتی رو به این اپ اضافه می کنن که اپی مثل تلگرام از چند سال پیش داشت. واقعا که مزخرفه.
avatar
روشنک
.
07 شهریور 1401، 17:19
پاسخ
0
1
واتساپ پیام رسونیه که بیشتریا ازش استفاده میکنند اما من زیاد ازش استفاده ایی ندارم به نظرم تلگرام بهتره اما هرکسی سلیقه خودشو داره هرجهت تاحالا نمیدونستم همچین کاریم میشه انجام داد "ورود به واتساپ بدون نصب...بااستفاده از اپلیکیشن موبایل نصب واتساپ بدون شماره درست کن ....میشه یه حساب فیک درست کرد ساخت اکانت واتساپ بدون شماره موبایل امکان پذیره ...میشه با حساب گوگل وارد برنامه بشین....برنامهtextnow نصب کنیدوازشماره های مجازی اکانت بزنید به همین راحتی یه اکانت فیک دارین که میتونید ازش استفاده کنید"
avatar
.
06 شهریور 1401، 23:11
پاسخ
0
0
نصب واتساپ بدون شماره خیلی راحته. شما می توانین برنامه واتساپ را رو روی گوشی خودتون نصب کنین و پس اجرای آن به جای وارد کردن شماره موبایل تون، یک شماره تلفن ثابت وارد کنین. برای مثال شماره ی منزل. با این کار ابتدا واتساپ تلاش می کنه کد احراز هویت را از طریق پیامک برای شما ارسال کنه، پس از پایان زمان مربوط به ارسال پیام شما می توانین احراز هویت از طریق تماس تلفنی را انتخاب کنین
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400