مشاهده استوری اینستاگرام بدون سین شدن امکان پذیر است؟

ترفند دیدن استوری بدون سین
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بسیاری از کاربران به‌دنبال ترفند دیدن استوری بدون سین هستند اما این کار در اینستا امکان‌پذیر نیست؛ روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید به‌صورت موقتی، سین خوردن را عقب بیاندازید ولی به‌طور کلی روشی برای آموزش مشاهده استوری بدون سین خوردن و فهمیدن طرف مقابل وجود ندارد.

همه می‌دانیم که هنگام مشاهده استوری دیگران، آن‌ها می‌توانند نام کاربری ما را در فهرست کسانی که استوری را مشاهده کردند، ببینند. در حالت عادی این موضوع خیلی مهم نیست ولی برخی اوقات هم ممکن است نخواهید طرف مقابل از این موضوع مطلع شود.

فهرست مطالب

ترفند دیدن استوری بدون سین

همانطور که گفتیم، دیدن استوری اینستا بدون سین امکان‌پذیر نیست. این مورد یکی از ویژگی‌های خود اینستاگرام است و تغییر تنظیمات مربوط به آن در دسترس کاربران نیست. اما راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید بدون اینکه طرف مقابل متوجه شود، استوری‌های او را مشاهده کنید. با پلازا همراه شوید تا به چندین روش برای دیدن استوری بدون اینکه طرف بفهمه اشاره کنیم.

1. استفاده از یک حساب ناشناس برای دیدن استوری اینستاگرام بدون سین

بهترین روش برای دیدن هایلایت اینستا بدون سین خوردن، استفاده از یک حساب ناشناس است. اگر یک حساب از قبل دارید می‌توانید آن را به برنامه اضافه و هرزمان که خواستید از آن استفاده کنید. در این صورت با همان حساب ناشناس، می‌توانید استوری‌های دیگران را بدون متوجه شدنشان، مشاهده کنید.

2. با استفاده از حالت هواپیما

اینستاگرام به‌صورت پیش‌فرض، استوری‌ها را زمانی که از طریق وای‌فای به اینترنت متصل شده باشید، در پس‌زمینه بارگذاری می‌کند تا به‌سرعت بتوانید آن‌ها را مشاهد کنید. البته اگر تعداد استوری‌ها زیاد باشد، ممکن است همه آن‌ها بارگذاری نشوند. پس از بارگذاری صفحه مربوط به حساب کاربری که می‌خواهید استوری‌هایش را ببینید، حالت هواپیما را در گوشی فعال کنید.

دیدن استوری اینستا بدون سین خوردن / دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن

سپس به برنامه برگردید و استوری را مشاهده کنید. در این حالت بدون سین خوردن می‌توانید استوری را مشاهده کنید. البته به‌محض اینکه دوباره به اینترنت متصل شوید، استوری کاربر سین خواهد خورد و او متوجه می‌شود.

3. سایت دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن

سایت دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن، از دیگر روش‌هایی است که می‌توانید استفاده کنید. سایت‌ها و برنامه‌های زیادی هستند که ادعا می‌کنند بدون فهمیدن طرف مقابل، از طریق آن‌ها می‌توانید استوری را بدون سین خورد ببینید. البته بسیاری از آن‌ها کار نمی‌کنند و حتی از لحاظ امنیتی نیز قابل اطمینان نیستند. اما اگر دیدن استوری بدون سین خوردن واقعا برایتان مهم است، می‌توانید از آن‌ها نیز کمک بگیرید. البته به‌خاطر داشته باشید که تنها استوری‌های پروفایل‌های عمومی را با این برنامه‌ها و سایت‌ها می‌توانید مشاهده کنید.

یکی از این سایت‌ها که می‌توانید از آن کمک بگیرید، InstaStories است که استوری پروفایل‌های عمومی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
آموزش تصویری جستجو در چت دایرکت اینستاگرام
تیم پلازا26 تیر 1401 20:00
thumbnail
آموزش جامع و تصویری استوری اینستاگرام؛ چگونه در اینستا ...
تیم پلازا12 تیر 1401 14:30

4. ربات دیدن استوری اینستاگرام

علاوه بر سایت، روش دیگری که در این آموزش دیدن استوری بدون سین خوردن به آن اشاره می‌کنیم استفاده از ربات‌های تلگرامی است. این ربات‌ها نیز در عمل تفاوتی با سایت‌ها ندارند و می‌توانند استوری پروفایل‌های عمومی را در اختیار شما قرار دهند. در این صورت بدون نیاز به سین خوردن می‌توانید آن‌ استوری را مشاهده کنید. ربات Story Saver for Instagram یکی از این ربات‌ها است که علاوه بر نمایش استوری، امکان ذخیره کردن آن را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد.

5. دیدن استوری اینستاگرام بدون سین با دیدن هایلایت‌ها

اگر صبر کنید تا داستان آنها منقضی شود و آنها آن را به یک هایلایت تبدیل کنند، امکان دیدن استوری اینستا بدون فهمیدن طرف مقابل وجود خواهد داشت. زیرا دیدن هایلایت بدون سین خوردن انجام می‌شود و نام شما در لیست افرادی که داستان را مشاهده کرده‌اند ظاهر نمی‌شود. وقتی شخصی داستان قبلی خود را پس از گذشت مدت زمان 24 ساعته به عنوان هایلایت قرار می‌دهد، نمی‌تواند لیست افرادی که داستان را پس از گذشت این مدت زمان در هایلایت مشاهده کرده‌اند، ببیند.

نتیجه‌گیری

همانطور که در این مطلب دیدید، روش‌های زیادی برای سین زدن استوری اینستا بدون فهمیدن وجود ندارد. تنها می‌توانید با استفاده از روش‌های بالا به‌صورت ناشناس استوری را مشاهده کنید. درصورتی که شما ترفند دیدن استوری بدون سین دیگری سراغ دارید، حتما آن را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران پلازا به‌اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران14 دیدگاه
avatar
.
14 شهریور 1401، 20:46
پاسخ
0
0
جالب بود ! من معمولا وقتی تو همچین شرایطی قرار میگیرم کلا استوری رو سین نمیزنم و اصلا بازش نمیکنم 😅 واقعا حوصله ریپلای زدن های بالاجبار رو ندارم ولی راجع به سین زدن استوری بعد از منقضی شدنش یه چیزی بگم 🤔 اگه اون استوری هایلایت نشه چی بنظرم زیاد جواب نیس تهش همون با تاخیر سین زدن با استفاده از حالت هواپیما یا همون اساسا سین نزدن بنظرم راهکار بهتریه 😇 برنامه دیدن استوری اینستا بدون فهمیدن طرف مقابل هم که کلا کنسله من اصلا به اینجور برنامه ها اطمینان ندارم و ریسک نمیکنم که استفاده کنم .
avatar
مائده
.
12 شهریور 1401، 17:48
پاسخ
0
0
نمیدونم ما آدما چرا به این نقطه میرسیم که دلمون میخواد بدون سین کردن استوری افراد دیگه رو ببینیم. اصلا چرا درباره اش کنجکاویم اما نمی خوایم اون فرد بفهمه؟ کاش در چنین شرایطی قرار نگیریم اما من همیشه سعی میکنم هایلایت ها رو ببینم یا بعضی موقع ها وسط صفحه استوری ها نمایش داده میشن بدون اینکه بازشون کنیم. البته این قبلا بود و مدتیه این حالت رو ندیدم. اما تا به حال از سایت دیدن استوری بدون سین استفاده نکردم و یه سوال واقعا امکان پذیره؟
avatar
Gin
.
10 شهریور 1401، 22:49
پاسخ
0
0
راه کاری که برای دیدن استوری اسنتاگرام بدون سین خوردن معرفی می کنین، بیشتر بهش می خوره که را های مختلف فوضولی باشه :) کلا اگه دیدین پیج های عجیب و فیک دارن یهویی به پیجتون حمله می کنن حواستون باشه که قراره بدون اینکه بدایند استوری هاتون سین بخوره. خودتون هم از پیج ها نسازین یاد بگیرین که موو آن کنین از رف ذهنتون رو درگیر زندگیش نکنین زیاد :)
avatar
آسمان
.
04 شهریور 1401، 21:54
پاسخ
0
0
دیدن استوری اینستاگرام بدون سین کردن واقعا ممکن نیست چون الگوریتم اینستاگرام درباره استوری و پست متفاوته. ما میتونیم پست رو ببینیم و کسی متوجه نشه اما در مورد استوری این اتفاق نمیافته. اما راه حل‌های شما خیلی جالب بود اینکه در حالت پرواز ببینیم خیلی جالب بود. اما مگه بدون اتصال به اینترنت استوری ها بالا میاد؟ من بیشتر از ترفند یک اکانت دیگه استفاده میکنم و خیلی خوب و راحته. راستی هایلایت هم خیلی خوبه البته اگه اون استوری هایلایت بشه.
avatar
ارسلان طالبی
.
05 شهریور 1401، 10:10
پاسخ
0
1
@آسمان
بجز اینکه بخوایم استوری اکسمون رو ببینیم ونفهمه این کارا واقعا کاربرد دیگه ای هم داره ؟ :))
avatar
رضا
.
03 شهریور 1401، 19:34
پاسخ
0
0
سلام بنظر من با یه اکانت دیگه برای کنجکاویمون استفاده کنیم یا گوشی رو بذاریم رو حالت هواپیما یا گزینه inestastorisرو دانلود کنید به نظر من همون حالت هواپیما بهترین گزینه اس بیصدا وارد استوریایه دلخواه بشینو ببینید بعد از دیدن از حالت هواپیما بیایین بیرون مثل روح سرگردان به همه استوریا سرک کشیدین و کسی شمارو تدیده به همین راحتی انشالا بدردتون بخوره و کارآمد باشه
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 27 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.4 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.7 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 15 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400