آموزش استفاده از فیلتر اینستاگرام ؛ روش استفاده از فیلتر استوری اینستا

آموزش استفاده از فیلتر اینستاگرام
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

آیا نمی‌دانید نحوه استفاده از فیس فیلتر اینستا چگونه است؟ به دنبال راه‌های جدیدی برای بهبود عکس‌هایی هستید که در شبکه اجتماعی پست می‌کنید؟ در ادامه مقاله آموزش استفاده از فیلتر اینستاگرام همراه ما باشید تا روش های استفاده از فیلتر استوری را به شما توضیح دهیم.

استفاده از فیلتر اینستاگرام یکی از روش های رایج برای زیباسازی چهره بوده که امروزه در این زمینه شاهد تنوع بالایی از فیلترها بوده ایم به نحوی که کاربران برای پیدا نمودن فیلترهای مدنظر خود اقدام به جستجو در فیلترهای اینستا میکنند. اگر در خصوص آموزش سرچ فیلتر اینستا بدنبال یادگیری هستید میتوانید در ادامه این مقاله به نکات خوبی دسترسی داشته باشید که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

فهرست مطالب

فیلتر اینستاگرام چیست؟

فیلترهای اینستاگرام فیلترهای چهره با استفاده از افکت‌های واقعیت افزوده (AR) هستند که می‌توانید روی عکس‌ها و ویدیوهای واقعی خود قرار دهید‌. به جای اشتراک‌گذاری یک سلفی یا سایر عکس‌های اینستاگرام، می‌توانید گوش حیوانات، قلب و غیره را اضافه کنید یا فیلترهای دیگری را اعمال کنید تا سرگرم‌کننده‌تر به نظر برسد. اما مراقب باشید، فیلترهای استوری اینستاگرام با فیلترهای عکس از پیش تعیین شده‌ای که می‌توانید هنگام ارسال عکس در فید خود پیدا کنید، یکسان نیستند.

فیلترهای عکس رنگ متفاوتی را به عکس‌های شما اضافه می‌کنند. فیلترهای استوری اینستاگرام می‌توانند با استفاده از افکت‌های واقعیت افزوده برای افزودن بعد جدیدی به عکس‌های شما، بسیار فراتر از این‌ها باشند. به عبارت دیگر، آن‌ها سرگرم کننده‌تر و تعاملی هستند و پتانسیل زیادی برای تولید محتوا دارند.

آموزش روش استفاده از فیلتر استوری اینستاگرام

دسترسی به فیلترهای استوری اینستاگرام شما آسان است. در اینجا دستورالعمل نحوه استفاده از فیس فیلتر اینستا آمده است.

 • روش استفاده از فیلتر چهره اینستا این است که ابتدا باید به قسمت استوری بروید.
 • برای ایجاد یک استوری جدید، روی دوربین ضربه بزنید.
 • در پایین صفحه نوار را به سمت چپ بکشید و یک افکت انتخاب کنید.
 • به کشیدن انگشت خود ادامه دهید تا تمام افکت‌ها را آزمایش کنید و افکتی را که می‌خواهید استفاده کنید پیدا کنید.
 • می‌توانید به کشیدن انگشت خود به چپ ادامه دهید تا موردی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید.
 • وقتی فیلتر را انتخاب کردید، برای گرفتن عکس ضربه بزنید یا برای گرفتن ویدیو نگه دارید. باید بتوانید فیلتری را که انتخاب کرده اید، ببینید.

نکته خوب این است که می‌توانید روی فیلتر ضربه بزنید تا همه آن‌ها را امتحان کنید تا زمانی که بهترین را برای عکس‌های خود پیدا کنید. فعال کردن فیلتر چهره در لایو اینستاگرام نیز مشابه همین قسمت است.

چگونه فیلترهای جدید اینستاگرام را کشف کنیم؟

اینستاگرام یک گالری افکت معرفی کرده است تا به شما کمک کند فیلترهای بیشتری را کشف کنید.

در اینجا نحوه استفاده از فیس فیلتر اینستا و استفاده از افکت های آرایشی در استوری اینستاگرام آمده است.

 • به استوری بروید.
 • برای دیدن اولین فیلتر، انگشت خود را به چپ بکشید.

نحوه استفاده از فیس فیلتر اینستا

 • به کشیدن انگشت خود به سمت چپ ادامه دهید تا به آخرین مورد بروید.
 • آخرین نماد به شما امکان می‌دهد تا فیلترهای جدید را در گالری افکت کشف کنید.

روش استفاده از فیلتر استوری اینستاگرام

به خاطر داشته باشید، گالری افکت فیلترهای مارک دار را شامل نمی‌شود، اما همچنان می‌توانید بسیاری از فیلترهای جدید را کاوش کنید. می‌توانید فیلترهای جدید را از دسته‌های مختلف کاوش کنید:

شخصی سازی فیلتر اینستاگرام

 • اینستاگرام
 • عکس‌های سلفی
 • عشق
 • رنگ و نور
 • سبک‌های دوربین
 • حالات
 • خنده دار
 • محیط اطراف
 • حیوانات
 • علمی تخیلی و فانتزی
 • مناسبت‌ها
 • فندوم

فیلتر های اینستا کجاست ؟

در پاسخ به سوال اینکه فیلتر های اینستا کجاست باید بدانید که مکان و موقعیت ثابتی برای نگهداری و مدیریت فیلتر ها در برنامه اینستاگرام وجود نداشته است. در واقع شما با وارد شدن به بخش دوربین برنامه اینستاگرام میتوانید افکت و فیلتر هایی که وارد برنامه نموده اید و یا از پیش در اینستای شما وجود داشته را مشاهده کنید.

در این میان ممکن است با افزودن فیلتر های جدید امکان مشاهده آنها در این بخش برای شما امکان پذیر نباشد که در چنین مواردی پیشنهاد می شود که یک بار از برنامه خارج شوید و مجددا وارد شوید تا با نمایان شدن افکت های جدیدی که به برنامه اضافه کرده مواجه باشید. به طور کلی در این مقاله سعی کردیم به اطلاعات متنوعی در خصوص آموزش ذخیره فیلتر اینستا و یا استفاده از فیلتر اینستاگرام در استوری اشاره داشته باشیم.

حال اگر به دنبال این هستید که پاسخی برای این که چگونه در اینستا فیلتر دانلود کنیم؟ پیشنهاد می شود با ما همراه باشید. روش های مختلفی برای دانلود فیلتر جدید برای اینستاگرام وجود داشته که یکی از معتبر ترین و اصلی ترین آنها خود برنامه بوده در این زمینه شرکت سازنده اینستا با در نظر گرفتن افکت و فیلتر های جدید در هر روز رسانی در صدد این است تا نیاز کاربران از فیلتر های جدید و به روز را تامین کند.

در این میان رقابت شدید اینستا با برنامه های مشابه نظیر تیک تاک سبب شده تا بخش مجزایی برای ساخت افکت های امروزی در شرکت سازنده اینستا پیاده‌سازی شود که در این میان می‌توان گفت که در هر بروزرسانی برنامه شاهد فیلتر های خوبی در این زمینه بوده ایم.

در پاسخ به سوال اینکه چگونه فیلتر های اینستاگرام را فعال کنیم باید بدانید که بخش خاصی برای فعال کردن فیلتر ها وجود ندارد شما با یک بار استفاده از فیلتر مد نظر خود می توانید شاهد فعال شدن آن در برنامه باشید. نکته مهم دیگری که می‌توان به آن اشاره داشت استفاده از فیلترها در تماس‌های تصویری بوده است.

اگر شما نیز جزو اشخاصی هستید که دنبال کنندگان بسیاری را در اختیار دارید ممکن است گاهی اوقات قصد داشته باشید با یکی از فالووران و یا اشخاصی که دوست دارید تماس تصویری برقرار کنید. در این میان فیلترها نقش مهمی در زیباسازی چهره شما خواهند داشت. در این زمینه نیز مانع و مشکلی سد راه شما نیست. به محض برقراری تماس تصویری در پایین صفحه فیلتر و افکت هایی برای شما به نمایش در خواهد آمد که با انتخاب فیلتر مربوطه می توانید شاهد تغییرات آن روی چهره خود باشید. اگر در خصوص اینکه چگونه در تماس تصویری اینستا از فیلتر استفاده کنیم با سوال یا مشکلی مواجه هستید می توانید در بخش نظرات با ما همراه باشید.

فیلترها را از استوری های دوستانتان امتحان کنید

ممکن است در گذشته با فیلترهایی از استوری دوستانتان برخورد کرده باشید. به عنوان مثال، شخصی در حال بازی با مسابقه “شما کدام شخصیت دیزنی هستید” است و شما می‌خواهید آن را امتحان کنید. برای استفاده از فیس افکت های استوری دیگران، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای استفاده از فیلتر، روی گوشه سمت چپ بالای صفحه روی نام فیلتر کلیک کنید. این روش سریع استفاده از فیلتر استوری اینستاگرام برای بازی با یک فیلتر جدید است، اما لزوما بهترین روش برای کاوش فیلترهای جدید نیست.

روش استفاده از فیلتر چهره اینستا

Lenslist چیست؟

یک راه خوب برای کاوش فیلترهای جدید از طریق Lenslist، پایگاه داده‌ای از فیلترها، جلوه‌ها و سازندگان واقعیت افزوده است. ساختار سایت برای استفاده آسان است و به شما کمک می‌کند فیلترها را کشف کنید و حتی فیلترهای خاص را جستجو کنید. فیلترهایی وجود دارد که می‌توانید در فیس‌بوک و اسنپ‌چت نیز از آن‌ها استفاده کنید و تنوع آن شما را بدون فیلترهای جدید رها نمی‌کند.

فعال کردن فیلتر چهره در لایو اینستاگرام

چگونه فیلترهای اینستاگرام خود را بسازیم؟

آیا می‌دانستید که می‌توانید فیلترهای اینستاگرام خود را بسازید؟ فیس بوک فیلترهای AR سفارشی را در سال 2019 با پلت فرم Spark AR Studio خود معرفی کرد. برای ایجاد افکت‌های واقعیت افزوده برای استوری‌های اینستاگرام و شخصی سازی فیلتر اینستاگرام، نیازی به متخصص بودن ندارید. چندین راهنمای مفید توسط Facebook برای شروع شما وجود دارد. همچنین می‌توانید قبل از ایجاد فیلترهای خود، از دیگران الهام بگیرید. این یک فرصت عالی برای هر کسی است که احساس خلاقیت می‌کند، و همچنین برای برندهایی است که می‌خواهند از استوری‌های اینستاگرام حداکثر استفاده را ببرند.

واقعیت افزوده ابعاد جدیدی به زندگی می‌بخشد و می‌تواند به برجسته شدن برندها کمک کند. از زمان راه اندازی عمومی Spark AR Studio، بسیاری از برندها فیلترهای مخصوص به خود را ایجاد کرده اند.

چرا باید فیلترهای اینستاگرام اختصاصی خود را ایجاد کنم؟

دلایل زیادی وجود دارد که برندها فیلتر اینستاگرام خود را بسازند. بیایید به برخی از مهمترین آن‌ها نگاه کنیم.

یک فیلتر AR سفارشی می‌تواند به شما در افزایش آگاهی از برند به خلاقانه ترین روش کمک کند. تبلیغ محصولات یا خدمات خود از طریق افکت‌های بازی آسان تر است و به همین دلیل است که بسیاری از برندها فیلترهای خود را می‌سازند. همچنین افزایش وابستگی برند خود را از طریق آزمون‌ها و فیلترهای تعاملی برای کشف مخاطبان جدیدی که مشتاق کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات شما هستند، آسان‌تر می‌کند.

آیا در تلاش هستید که دنبال کنندگان خود را درگیر نگه دارید؟ فیلترهای اینستاگرام می‌توانند به شما کمک کنند. آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند شخصیت برند خود را در حین تعامل با دنبال کنندگان خود برجسته کنید. کاربران اینستاگرام زمان زیادی را صرف بازی با فیلترها می‌کنند و این فرصتی عالی برای یک برند است تا توجه فالوورهای خود را جلب کند. افزایش تعامل می‌تواند به مشتریان جدید ختم شود حتی زمانی که شما این کار را برنامه ریزی نکرده اید.

سخن پایانی

در این مطلب با آموزش استفاده از فیلتر اینستاگرام همراه شما بودیم. فیلترهای اینستاگرام هنوز جدید هستند و راه زیادی در پیش دارند. به همین دلیل زمان مناسبی است که آن‌ها را به عنوان راهی جدید برای ارتباط با مخاطبان خود امتحان کنید. آن‌ها می‌توانند به برند شما کمک کنند که از نظر خلاقیت با ابزارهای جدید جلوتر از زمان خود باشد. این فقط در مورد فروش محصولات شما نیست، بلکه در مورد ارزش بلندمدت ایجاد اعتماد نیز هست. فیلترهای اینستاگرام در حال حاضر بسیار محبوب هستند. همه آن‌ها را دوست دارند و می‌توانند به شما کمک کنند تا ایده‌های خلاقانه جدیدی را امتحان کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400