بازی های جدید ps4 2023؛ مورد انتظارترین بازی های پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۲۳

بهترین بازی PS4 2023؛ مورد انتظارترین بازی های پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۲۳
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

برای شناخت بهترین بازی PS4 2023 باما همراه باشید که در این مقاله تصمیم به معرفی بازی های پی اس 4 سال 2023 را داریم که بی شک تا کنون نمونه آنرا کمتر دیده اید. در ادامه لیست بازی های جدید ps4 2023 باما همراه باشید.

امروزه نسل بازی های پی اس فور ۲۰۲۲ در حال پایان است زیرا صنعت ساخت بازی به قدری پیشرفت داشته که میتوان هرهفته انتظار عرضه یک بازی جدید برای پلتفرم های مختلف اللخصوص PS4 را داشت. با این اوصاف براساس نیاز شما تصمیم به تهیه لیستی از بازی های پلی استیشن ۴ ۲۰۲۳ را گرفتیم که در این میان میتوانید شاهد معرفی بازی های خوبی باشید که بی شک در آینده ای نه چندان دور انتظارات بسیاری را برآورده خواهند نمود و سبب کسب امتیازات خوبی از سوی کاربران خواهند شد. با پلازا همراه باشید.

فهرست مطالب

بهترین بازی PS4 2023؛ بازی های جدید ps4 2023

برای آنالیز بازی های پی اس 4 سال 2023 فاکتور های مختلفی مورد بررسی قرار گرفت زیرا در این زمینه باید نیاز کاربران و سبک تک تک بازی ها مورد بررسی قرار میگرفت که برای آشنایی شما با بهترین بازی های پلی استیشن ۴ ۲۰۲۳ تصمیم به انجام اینکار گرفتیم. پیشنهاد میشود بهترین بازی های پی اس فور ۲۰۲۲ را نیز از دست ندهید که در این مقاله بازی های خوب زیادی را برایتان معرفی نموده ایم.

1. بازی Minecraft Legends بازی های جدید ps4

1. بازی Minecraft Legends بازی های جدید ps4

 • تاریخ انتشار: 2023
 • توسعه دهنده: Mojang Studios, Blackbird Interactive
 • ناشر: Xbox Game Studios
 • پلتفرم ها: نینتندو سوئیچ، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

بی تردید این نسخه از بازی ماینکرافت جزو بهترین بازی های کامپیوتری 2023 خواهد بود. بازی Minecraft Legends نسل جدیدی از بازی های محبوب ماینکرافت بوده که به افسانه‌های ماینکرافت نیز معروف بوده است. در خط داستانی بازی با یک سرزمین جدید و زیبا مواجه خواهد شد که اسرار های بسیاری در آن وجود داشته است که شما در نقش یک ماجراجو باید به تمامی آنها رسیدگی کنید. خوشبختانه منابع غنی بسیاری در این بازی وجود داشته که با دستیابی به آنها می توانید بر اصلی ترین دشمنان خود یعنی پیگلن ها غلبه کنید. باید بدانید سرزمینی که در آن حضور دارید توسط دشمنان نامبرده تحت خطر قرار گرفته است که اگر فکری برای تقویت آن و یا جلوگیری از حملات آنها نکنید باید شاهد نابودی این سرزمین باشید که هدف اصلی شما جلوگیری از این اتفاق ناگوار بوده است.

2. بازی Resident Evil 4 remake بهترین بازی سال 2023 ps4

2. بازی Resident Evil 4 remake بهترین بازی سال 2023 ps4

 • تاریخ انتشار: 4 فروردین 1402
 • توسعه دهنده: Capcom
 • ناشر: Capcom
 • پلتفرم ها: پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

بازی خوب دیگری که در این لیست توانسته رتبه دوم را کسب کند ریمیک رزیدنت اویل ۴ بوده که بر اساس اطلاعات منتشر شده از شرکت کپکام قرار است شاهد یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۲۳ باشیم این بازی با دریافت نمودن یک طراحی بهبود یافته می تواند یک بازی جدید در سال جاری شناخته شود. البته باید بدانید که خط داستانی وفادار به نسخه اصلی بوده که همین مورد سبب خواهد شد تا دوستداران بازی های ترسناک به ویژه دوستداران بازی های رزیدنت اویل به سمت این گیم روی آورند بر اساس اطلاعات به دست آمده ۴ فروردین ماه ۱۴۰۱ می‌توان شاهد انتشار این بازی از شرکت کپکام بود. باید بدانید نام این بازی در میان مورد انتظارترین عناوین پلی استیشن ۵ قطعی بوده است.

3. بازی Crash Team Rumble بازی های استراتژیک ps4

3. بازی Crash Team Rumble بازی های استراتژیک ps4

 • تاریخ انتشار: 15 فروردین 1402
 • توسعه دهنده: Activision
 • ناشر: Activision
 • پلتفرم ها: پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس

شنیدن نام کراش ناخودآگاه ذهن گیمر های بسیاری به سمت بازی های پلی استیشن سوق داده خواهد شد. اولین نسخه از این بازی محبوب برای نسخه پلی استیشن در نظر گرفته شده بود که همین مورد سبب شده تا گیمر های بسیاری با آن آشنایی داشته باشند. شرکت نام‌آشنای اکتیویژن وظیفه ساخت و انتشار بازی Crash Team Rumble را بر عهده داشته که در این نسخه قرار است شاهد یک گیم پلی چند نفره آنلاین باشیم که تمامی شخصیت های محبوب به همراه شخصیت های جدید در آن ایفای نقش خواهند نمود طبق اطلاعات به دست آمده ۱۵ فروردین ماه۱۴۰۱ می‌توانید به این بازی محبوب دسترسی داشته باشید. بی شک این بازی از بهترین بازی های 2023 Xbox خواهد بود.

4. بازی Final Fantasy 16 بهترین بازی های انحصاری ps4 در سال 2023

4. بازی Final Fantasy 16 بهترین بازی های انحصاری ps4 در سال 2023

 • تاریخ انتشار: 1 تیر 1402
 • توسعه دهنده: Creative Business Unit III
 • ناشر: Square Enix
 • پلتفرم ها: پلی‌استیشن ۵

دنیای فانتزی در فاینال فانتزی ۱۶ مانند نسخه‌های پیشین بوده شرکت اسکوئر انیکس با انتشار خبر ساخت این بازی توانست گیمر های بسیاری را امیدوار به آینده خوب نماید. در طول این بازی با باس فایت های بسیاری مواجه خواهید شد که این مورد بازگوکننده یک گیم پلی دشوار بوده است با استفاده از مهارت هایی که برای شما در نظر گرفته شده باید از سد رقبا و دشمنان که پیش رویتان هستند عبور کنید. این بازی در ۱ تیر ماه ۱۴۰۲ عرضه خواهد شد که اطلاعات تکمیلی آن متقابلاً به سمع حضورتان خواهد رسید. میتوان این بازی را گزینه خوبی در میان بهترین بازی های آفلاین 2023 دانست.

5. بازی TEKKEN 8 بهترین بازی انحصاری ۲۰۲۳ پی اس فور

5. بازی TEKKEN 8 بهترین بازی انحصاری ۲۰۲۳ پی اس فور

 • تاریخ انتشار: 1 تیر 1402
 • توسعه دهنده: Bandai Namuko
 • ناشر: Bandai Namuko
 • پلتفرم ها: پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

بازی های تیکن یکی از بهترین مجموعه های دنیای بازی بوده که شرکت بندی نامکو با انحصاری نمودن آن به نام خود توانست سود عظیمی را از ساخت این بازی کسب کند. حال در سال ۲۰۲۳ شاهد نسخه هشتم از این بازی خواهیم بود که بر اساس اطلاعات به دست آمده می توان آن را جزو سه بازی برتر فایتینگ دانست. طراحی فوق العاده و گرافیک دیدنی از اصلی ترین مزایای بازی بوده که این مورد در کنار جذابیت های بسیار و خط داستانی جدید می تواند شما را برای مدت زمان طولانی سرگرم نماید. پیشنهاد میشود از بازی های برتر گیمینگ موبایل 2023 عبور نکنید. لازم به ذکر است بدانید که تاریخ انتشار بازی های جدید ps4 برای هریک از گزینه های نامبرده مشخص شده است که اگر تغییری در آنها دیدید میتوانید آنرا در بخش نظرات برایمان ارسال کنید.

6. بازی Dragon Age 4 لیست بازی های جدید ps4

6. بازی Dragon Age 4 لیست بازی های جدید ps4

 • تاریخ انتشار: 2023
 • توسعه دهنده: BioWare
 • ناشر: Electronic Arts
 • پلتفرم ها: پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز

با انتشار تریلر سینماتیک بازی عصر اژدهای ۴ خبر خوبی برای گیمر ها به ثبت رسید که این بازی یک محصول تک نفره ولی جذاب بوده که در آن شاهد جذابیت های بسیاری در بخش گیم پلی خواهید بود. خوشبختانه شرکت نام‌آشنای الکترونیک آرتز وظیفه انتشار این بازی را بر عهده داشته است که در این میان می‌توان انتظار یک طراحی گرافیکی با جذابیت بالا را داشت. پروسه ساخت بازی طبق اطلاعاتی که از ناشر به دستمان رسیده در وضعیت بسیار خوبی قرار داشته است که برای تجربه آن نیاز به سه گانه اصلی دیگر که در گذشته انتشار یافته نخواهید داشت. این بازی یکی دیگر از مورد انتظارترین بازی های 2023 ps4 بوده است که داستان و جذابیت بسیاری را در اختیار داشته است. در ادامه لیست مربوط به معرفی بازی های جدید ps4 2023 با پلازا همراه باشید.

7. بازی Hogwarts Legacy؛ لیست بازی های رایگان PS4 برای سال 2023

1. بازی Hogwarts Legacy لیست بازی های رایگان ps4 برای سال 2023

 • تاریخ انتشار: 10 فوریه 2023
 • توسعه دهنده: Avalanche Software
 • ناشر: Warner Bros. Interactive Entertainment
 • پلتفرم ها: نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، مایکروسافت ویندوز

برای برخی گیمرها بازی میراث هاگوارتز یک رویای واقعی درنظر گرفته میشود زیرا از بسیاری جهات به بازی هری پاتر شبیه بوده است. گیمرهای زیادی در انتظار ساخت یک بازی ایده آل مشابه به هری پاتر بوده اند که شرکت برادران وارنر با ساخت Hogwarts Legacy تصمیم به پایان دادن رویای آنها دارند.

داستان بازی در یک مدرسه جادویی جریان داشته که باید نانوشته های دنیای کنونی خود را تغییر دهید و با اسرار ناشناخته بسیاری که تا کنون برای شما یک خیال بوده است را یاد بگیرید. مهم نیست از کجای کره خاکی هستید زیرا این مدرسه میتواند به شما آموزش های خوبی را برای تبدیل شدن به یک جادوگر بدهد. برای دستیابی به عصای جادویی باید مسیرهای دشوار بسیاری را طی کنید که بازی Hogwarts Legacy به شدت با شما مقابله خواهد نمود زیرا گیم پلی دشواری در بازی حکمرفرماست که این مورد یک ویژگی بارز بشمار میرود.

در میراث هاگوارتز چلاش های نوین بسیاری وجود داشته است که با حضور در آنها میتوانید برای مدت زمان طولانی سرگرم شوید. در ادامه لیست بازی های جدید ps4 2023 باما همراه باشید.

8. بازی Assassin’s Creed Mirage؛ بازی های آفلاین رایگان PS4 در سال 2023

2. بازی Assassin’s Creed Mirage بازی های آفلاین رایگان ps4 در سال 2023

 • تاریخ انتشار : 2023
 • توسعه دهنده: Ubisoft
 • ناشر: Ubisoft
 • پلتفرم ها: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S

به بغداد خوش آمدید. در بازی جدید یوبی سافت با عنوان Assassin’s Creed Mirage قرار است بار دیگر به ریشه های فرنچایز این بازی ویدیویی برگردید. هدفی که در مورد عبور از یک شهر بزرگ برای شما درنظر گرفته شده بی شک شمارا با اخوان مسلمین بسیاری مواجه خواهد نمود که برای رسیدن به اهدافتان و اهداف مردم باید از هر راهی برای پیشبرد آرمان های خود استفاده کنید.

بازی Assassin’s Creed Mirage با دارا بودن آموزش های مخفی کاری و هنرهای ترور کاری میتواند گزینه خوب و جدیدی در میان بازی های اساسین باشد. نگران نباشید زیرا همان طور که گفته شد این بازی ریشه اصلی خود را دنبال خواهد نمود و در نقش یک قاتل کهنه کار تحت نظر باید در دردسر های بسیاری حضور پیدا کنید و یا باعث و بانی بوجود آمدن آنها شوید.

بازی Assassin’s Creed Mirage با قرار دادن شما در شهر بغداد تصمیم دارد نسل جدیدی از بازی های اساسین را به تصویر بکشد که در این میان با گیم پلی دشواری سروکار خواهید داشت. در این مقاله می توانید با تاریخچه بازی های اساسین آشنا شوید. در ادامه گزینه های بیشتری در خصوص بازی های جدید ps4 2023 معرفی شده که نباید از دستشان دهید.

9. بازی Street Fighter 6؛ مورد انتظارترین بازی های PS4 در سال 2023

3. بازی Street Fighter 6 مورد انتظارترین بازی های ps4 در سال 2023

 • تاریخ انتشار: 2023
 • توسعه دهنده: Capcom
 • ناشر: Capcom
 • پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

پس از انتشار ناموفق Street Fighter 5 شرکت کپکام تصمیم به ساخت نسخه جدیدی گرفت تا بتواند فرنچایز این بازی جذاب را تغییر دهد. با وجود اینکه برای بازی های این کالکشن سال ها بروزرسانی انجام گرفت اما هنوز بوی نسخه بدی که در سال گذشته شاهد انتشار آن بوده ایم به میان می آید. کپ کام با درنظر گرفتن محتوای تک نفره برای بازی Street Fighter 6 تصمیم به ابتکار عمل جدیدی دارد که با حضور در حالت کمپین گسترده گیمر بتواند در یک محیط جهان باز کاوش نماید.

اولویت بندی در بازی Street Fighter 6 کار اسانی نخواهد بود زیرا بطور یکسان باید از گیمرهای معمولی و FGC پذیرایی شود که این مورد نیازمند آزمایش های بسیار روی بازی بوده است. با این اوصاف میتوان انتظار یک طراحی دیدنی و جذاب را در این بازی داشت که جدا از این مورد صدای عالی بازی که از تریلر ها قابل لمس بوده میتواند شمارا در یک محیط عالی با گیم پلی روان قرار دهد. بازی در تاریخ نامشخصی در سال 2023 عرضه خواهد شد. در ادامه لیست بازی های جدید ps4 2023 باما همراه باشید.

10. بازی Path of Exile 2؛ بازی های 2023 پلی استیشن فور رایگان

4. بازی Path of Exile 2 بازی های 2023 پلی استیشن فور رایگان

 • تاریخ انتشار: 2023
 • توسعه دهنده: Grinding Gear Games
 • ناشر: Grinding Gear Games
 • پلتفرم ها: Xbox One, PS4, PC

اگر بدنبال یک بازی نقش آفرینی و اکشن جدید هستید که گیم پلی سرگرم کننده ای را ارائه دهد پیشنهاد میشود بدون فکر کردن به سراغ بازی Path of Exile 2 بروید. این بازی باشکوه در راه است که بعد از انتشار آن شاهد امتیازات بالا و بررسی های عالی خواهید بود. شرکت سازنده با درنظر داشتن مزایای ظاهری قصد دارد یکی از گرافیکی ترین بازی های سال 2023 را به خود اختصاص دهد.

تیم سازنده بازی Path of Exile 2 مدت ها ثابت نموده که در زمینه سرگرم نگه داشتن گیمرها مهارت بالایی داشته است. برای رفع مشکلات بازی بروزرسانی و آپدیت های وسیعی  درنظر گرفته شده که در این میان میتوانید به کشف و غارت های جدید دست داشته باشید. اگر بدنبال بازی های بیشتری در لیست بازی های جدید ps4 2023 هستید باما همراه باشید.

11. بازی Granblue Fantasy: Relink؛ بازی های PS4 دو نفره ۲۰۲۳

5. بازی Granblue Fantasy: Relink بازی های ps4 دو نفره ۲۰۲۳

 • تاریخ انتشار: 2023
 • توسعه دهنده: Cygames
 • ناشر: Cygames
 • پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5, PC

Granblue Fantasy: Relink را میتوان یک اکشن و نقش آفرینی دانست که در دنیای Granblue تنظیم شده است. این فرنچایز با Granblue Fantasy بر روی پلتفرم‌های تلفن همراه آغاز بکار کرد که منحصرا در کشور ژاپن عرضه میشد و حال شرکت سازنده با درنظر گرفتن آن برای کشور های مختلف تصمیم دارد که قدرت بالای خود در ساخت بازی های انیمه ای را به رخ دیگران بکشد. در این بازی شاهد نبردهای بسیار قوی خواهید بود که به صورت انیمیشن مانند شکل گرفته اند. همین مورد سبب شده تا بازی Granblue Fantasy: Relink میزبان گیمرهای بسیاری از سراسر جهان باشد. در ادامه لیست جهت معرفی بازی های بیشتر و بهتر باما همراه باشید.

12. بازی Wo Long: Fallen Dynasty؛ بهترین بازی‌های رایگان کنسول پلی استیشن ۴ در سال 2023

6. بازی Wo Long: Fallen Dynasty بهترین بازی‌های رایگان کنسول پلی استیشن ۴ در سال 2023

 • تاریخ انتشار : 2023
 • توسعه دهنده : Team Ninja
 • ناشر : Koei Tecmo Games
 • پلتفرم ها : PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

بازی Wo Long: Fallen Dynasty  به نظر میرسد ادامه فعالیت شرکت تیم نینجا باشد که این استودیو در سال 2017 بازی Nioh را ساخته بود. بطور کلی این شرکت به ساخت بازی های نقش آفرینی پرداخته که در این زمینه نیز موفق بوده است. حضور در محیط شیطانی و طراحی هنری بازی میتواند شمارا با یک بازی کاملا جدید رو به رو کند ک در چرخه بازاریابی احساس خوب و قهرمانانه خواهید داشت. وجود خط داستانی مناسب در کنار دنیای وسیع میتواند گیم پلی خوب بازی Wo Long: Fallen Dynasty را از همان ابتدا برای شما خوب و سرگرم کننده معرفی نماید.

13. بازی Dead Island 2 بهترین بازی PS4 2023

7. بازی Dead Island 2 بهترین بازی ps4 2023

 • تاریخ انتشار : February 3, 2023
 • توسعه دهنده : Dambuster Studios
 • ناشر : Deep Silver
 • پلتفرم ها : PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S, Microsoft Windows, PlayStation 5

بدون شوخی و دروغگویی باید بدانید که بازی Dead Island 2 در راه است و خیلی بهتر از تریلر های عرضه شده بوده که در این میان در دنیای مجازی عرضه شده است. اینبار شما شاهد مجموعه ای از شخصیت های کالیفرنیایی خواهید بود که در حال حاظر تبدیل به زامبی شده اند. بله بازی Dead Island 2 در راستای مبارزه با زامبی ها بوده که باید جان سالم بدر ببرید اما همیشه این مورد یکسان نخواهد بود زیرا گشم پلی دشوار بازی لحظاتی شمارا تبدیل به زامبی خواهد نمود که برای رهایی از این بیماری باید دست به اقدامات خشونت آمیز بسیاری بزنید.

14. بازی The Wolf Among Us 2؛ بازی های پی اس 4 سال 2023

8. بازی The Wolf Among Us 2 بازی های پی اس 4 سال 2023

 • تاریخ انتشار: 2023
 • توسعه دهنده: Telltale Games
 • ناشر: Telltale Games
 • پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

یکی از جذاب ترین و مورد انتظار ترین محصولات شرکت Telltale Games بازی The Wolf Among Us 2 بوده که با داستان و شخصیت های جدیدی در دست ساخت بوده است. این بازی به همان اندازه ای جذاب است که نسخه های پیشین آن بوده اند. داستان براساس سری کمیک Fables شکل خواهد گرفت که میتوانید در داستانی نوین با طراحی بهبود یافته حضور پیدا کنید و سرگرم شوید. پیشنهاد میشود بهترین بازی ماشین پلی استیشن 4 ۲۰۲۳ از دید خودتان را برای ما ارسال کنید.

سخن پایانی

معرفی بهترین بازی PS4 2023 به پایان رسید که در این میان بازی های پی اس 4 سال 2023 خوبی را برایتان معرفی نمودیم. نظر شما در این باره چیست؟ شما عزیزان میتوانید گزینه های پیشنهادی خود که در میان بازی های پی اس فور ۲۰۲۲ وجود نداشت را برای ما در بخش نظرات ارسال کنید. از نظر شما بهترین بازی های پی اس فور ۲۰۲۲ کدام عناوین هستند؟ بی شک ارتباط شما در معرفی بازی های پلی استیشن ۴ ۲۰۲۳ میتواند به رشد بهتر مقاله کمک شایانی نماید. در این لیست به 14 بازی خوب اشاره شد که میتوانید نظر خود را نسبت به آنها بیان کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران6 دیدگاه
avatar
rghanm
.
06 دی 1401، 20:29
پاسخ
0
1
یوبی سافت هم شورشو در آورد کل جهان آورد زورش میاد ایران باستان رو بیاره
avatar
Omid
.
04 دی 1401، 15:37
پاسخ
0
2
اینا کجاش بهترین بازیا بود اصلا جالب نبود که
avatar
CK Crash king
.
29 آذر 1401، 08:58
پاسخ
1
3
حاجی اصل کاری هارو یادت رفت. رزیدنت 4 ریمیک، کرش تیم رمبول ،فاینال فانتزی ،تیکن 8........
avatar
اعظم شعبانی
.
29 آذر 1401، 11:36
پاسخ
2
1
@CK Crash king
سلام ممنون از همراهی شما حتما به لیست اضافه می شه به زودی
avatar
ناشناس
.
27 آذر 1401، 23:20
پاسخ
0
13
چقدر مسخره😐بهترین بازی ها رو گذاشتید کنار چسپیدید به مزخرفات😕این لیست رو به کسی که هنوز بازیهای کامپیوتری رو تجربه نکرده نشون بدی شاخ درمیاره.توی کل این لیست فقط assasins creed:mirageخیلی قشنگه خداییش ولی بقیش دوهزار نمی ارزه
avatar
ممدh
.
26 آذر 1401، 16:11
پاسخ
4
3
سلام جای عصراژدها۴ مایکرافت لیجن .رزیدنت ایول۴‌
نمایش 1 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400