آیا استفاده از جواهرات و اکسسوری های بزرگ در سال 2023 هم محبوب می‌ماند؟

آیا استفاده از جواهرات و اکسسوری های بزرگ در سال 2023 هم محبوب می‌ماند؟
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

جواهرات اغلب به عنوان لوازم جانبی مد برای تکمیل یک لباس و استایل در نظر گرفته می‌شوند. برای بسیاری از افراد اهل مد، زیبایی یک لباس بدون استفاده از جواهرات و اکسسوری‌های متناسب با آن، کامل دیده نمی‌شود. هر ساله طراحان مد ترندهای جدیدی از لباس، جواهرات و اکسسوری را به دنیا معرفی می‌کنند. اگر اهل مد هستید و ازترندهای روز لباس پیروی می‌کنید به شما توصیه می‌کنم ترندهای جواهرات را نیزدنبال کنید، زیرا طراحان مد ، ترند روز جواهرات را متناسب با مد روز لباس و کیف و کفش معرفی می‌کنند که استفاده از آن‌ها به طور همزمان به شما و استایل‌تان جلوه خاصی می‌دهد. جواهرات علاوه بر زیبایی، در بسیاری از فرهنگ‌ها دارای ارزش نمادین هستند. جواهرات مختلف می‌تواند ملیت، حالات روحی، موقعیت اجتماعی، شخصیت و … شما را به خوبی توصیف کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی جواهرت ترند شده در سال 2023 بپردازیم.

فهرست عناوین مطلب:

خصوصیات جواهرات ترند سال 2023 کدامند؟

در ترند جواهرات 2023 شاهد چشم‌نوازترین و جذاب‌ترین جواهرات از انواع گردنبند با طرح‌های جدید گرفته تا انواع مدل دستبند طلا شیک هستیم. این ترندها با متریال‌های مختلف از طلا و نقره گرفته تا پلاتین و استیل ارائه شده‌اند. نکته دیگری که در طرح‌های 2023 به خوبی نظر بیننده را به خود جلب می‌کند، رنگ بندی و اندازه درشت و بزرگ جواهرت ترند شده می‌باشد. در میان طراحی‌های امسال شاهد مدل‌های اغراق آمیز و سورئال زیادی بودیم، که ممکن است برای همه سلیقه‌ها و سبک‌های شخصیتی کاربردی نباشند و تنها جنبه هنری داشته باشند. برای همین سوال اصلی این است که آیا این ترند ها تا پایان سال محبوبیت خود را حفظ می کنند یا نه؟

آیا استفاده از جواهرات و اکسسوری های بزرگ در سال 2023 هم محبوب می‌ماند؟

گوشواره‌های ترند

در ترند گوشواره طلا شاهد جواهرات بسیار بزرگ با شکل‌های عجیب و غیر قرینه بودیم. این مدل طرح‌ها را در انواع گوشواره حلقه‌ای طلا و مدلهای زیبای گوشواره بخیه‌ای طلا بسیار شاهد بودیم. این مدل‌ها بیشتر توسط افراد خاص که سبکی هنری دارند یا نوجوانان و جوانان مورد استفاده قرار می‌گیرند. کمتر کسی از قشر تحصیل‌کرده و طرفدار سبک کلاسیک را می‌یابید که از گوشواره طلا درشت در استایل خود استفاده نماید، در نتیجه این سبک گوشواره‌ها مختص همه افراد نیست و قطعا نمی‌تواند تمام سیلقه‌ها را پوشش دهد. اما گوشواره‌های آویزدار و گوشواره‌های میخی که همیشه در تمام ترند‌ها حضور پر رنگ دارند، می‌توانند تکمیل کننده این اکسسوری زیبا باشند.

گوشواره‌های ترند

انواع گردنبند ترند 2023

خوشبختانه تنوع طرح درگردنبندهایی که برای سال 2023 به بازارارائه شدند، بسیار زیاد است. از گردنبند‌های چند لایه که ترکیب احساس سرزندگی و احساسان نوستالژیکی دهه‌های گذشته را تداعی می‌کند گرفته، تا گردنبند‌های چوکر پر زرق و برق با متریال‌های مختلفی مانند چرم، همگی بخوبی می‌توانند از نوجوانان تینیجر تا بانوان سالمند کلاسیک پوش را ساپورت کنند. بنابراین با توجه به ترند انواع گردنبند با طرح‌های جدید می‌توان گفت این مدل اکسسوری می‌تواند تا پایان سال محبوبیت خود را حفظ نماید.

تنوع بی‌نظیر انگشترهای ترند امسال

به جرات می‌توان گفت انگشتر ظریف طلا جزو اکسسورهایی است که همیشه در ترند جواهرات هر سال حضور پر رنگ داشته و در انواع مدل‌هایی که ارائه می‌شود از حلقه ساده گرفته تا انگشتر نگین‌دار، همگی مورد استقبال قشرهای مختلف و رده‌های سنی متفاوت قرار می‌گیرند. در ترند امسال علاوه بر انگشترهای طلا با جواهر درشت، انگشترهای ساده با سبک مینیمالیستی هم ارائه شده است. در طراحی بسیاری از این مدل‌ها شما می‌توانید انواع سنگ‌های تزئینی رنگی و قیمتی را در رنگبندی مختلف و برش‌های متنوع ببینید. حتی در این بین جواهرات مرواریدی هم با طرح های مدرن بسیار جلب توجه کرده‌اند. بنابراین با این تنوع رنگ، مدل و متریال به جرات می‌توان گفت که انگشترهای ترند 2023 تا مدت‌‎ها می‌توانند مورد توجه اقشار مختلف جامعه قرار بگیرند. بهترین مدل‌های انگشتر نگین دار طلا در روبی گالری موجود است که به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری به فروش می‌رسد.

دستبند های طلا 2023

دستبند طلا همواره جزو جدانشدنی دست‌های بانوان شیک پوش است. در بین انواع مدل دستبند طلا شیک که در مد و فشن سال 2023 ترند شده‌اند، دستبند کارتیر طلا مانند همیشه جزو ثابت طرح‌های ارائه شده می‌باشد. در کنار این دستبند همیشه زیبا و جذاب، انواع دستبند النگویی بزرگ در با سنگ‌های جذاب رنگی چشم را نوازش می‌دهند. این سبک دستبند‌ها بیشتر در بین قشر هنرمند و سلبریتی یا نوجوانان مورد پسند قرار می‌گیرد و کمتر در دست بانوان میان سال یا سخت پسند می‌توان این مدل دستبند را مشاهده کرد، بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که این سبک از دستبند ترند 2023 خیلی در بین اقشار مختلف نمی‌تواند خودنمایی کند.

کلام آخر

خیلی از کارشناسان مد، ترند زیورآلات 2023 را در واقع بازگشت به دهه 1980 میلادی می‌دانند. در کلکسیون جواهرات سال 2023 ، طراحان در بسیاری از اکسسوری‌ها به فرم طبیعی سنگ‌ها دست نزده‌اند و آن‌ها را با همان شکل در ترکیب با سایر متریال‌ها مانند طلا، نقره و … به کار برده‌اند. داشتن احساس سر زندگی و شینطت نوستالژیک، درون مایه اصلی ترند 2023 می باشد، که در تمامی اکسسوری‌های ارائه شده به خوبی می‌توان دید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400