بهترین کانال های تلگرامی بورس | بهترین کانال های تلگرام سیگنال بورسی

بهترین کانال های تلگرامی بورس
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با عضویت در بهترین کانال های تلگرامی بورس می‌توانید در جریان آخرین اخبار و تغییرات قرار بگیرید. در این مطلب با پلازا همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم به کانال های تلگرامی سیگنال بورس که می‌توانید مدنظر قرار دهید.

با توجه به تغییرات لحظه‌ای بورس و شاخص‌های مختلف، اطلاع از آخرین اخبار این حوزه برای افرادی که حضور پررنگی در دنیای بورس دارند، امری حیاتی است. مثل همیشه بهترین مرجع برای اطلاع از این اخبار هم شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های پیام‌رسان مثل تلگرام است. تلگرام با توجه به امکانات قابل توجهی که ارائه می‌کند، به یکی از بسترهای اصلی برای فعالان این حوزه تبدیل شده است و از کانال‌ها و گروه‌های بورسی زیادی میزبانی می‌کند. اما بهترین کانال های تلگرامی بورس کدام هستند؟ برای آشنایی با آن‌ها همراه ما باشید.

فهرست مطالب

بهترین کانال های تلگرامی بورس

برای عضویت در بهترین کانال های تلگرامی سیگنال بورس، حق انتخاب خیلی زیادی دارید. تعداد این کانال‌ها بسیار زیاد است و هرکدام نیز رقابت نزدیکی برای جذب مخاطبین با یکدیگر دارند.

1. بورس نیوز

بهترین کانال های تلگرامی بورس

بورس‌نیوز یکی از معروف‌ترین وبسایت‌های خبری تحلیلی بورس است. کانال تلگرامی این سایت نیز در حال حاضر بیش از 80 هزار مشترک دارد. در این کانال شما علاوه بر اطلاع از آخرین شاخص‌ها و اخبار مربوط به بورس، از اخبار اقتصادی نیز مطلع شوید. در این کانال همچنین اخبار مهم سایر حوزه‌ها نیز پوشش داده می‌شود.

2. عرضه اولیه

کانال های تلگرامی سیگنال بورس

کانال عرضه اولیه همانطور که از نامش پیداست، به تحلیل عرضه اولیه سهام شرکت‌های مختلف در بورس و همچنین پوشش اخبار مرتبط می‌پردازد. این کانال همچنین اخبار مربوط به این سهام را نیز پوشش می‌دهد. با وجود اینکه بیشتر تحلیل‌های آن شخصی هستند اما این کانال توانسته تعداد قابل توجهی از کاربران علاقه‌مند به بورس را جذب کند.

3. shahrebours.com | شهر بورس

کانال های تلگرامی سیگنال بورس

گزینه بعدی در لیست کانال های تلگرامی بورس، کانال شهر بورس است. این کانال هم متعلق به یک سایت متمرکز بر دنیای بورس است و بیشتر بر روی پوشش اخبار اقتصادی و همچنین خبرهای مهم بورسی تمرکز دارد.

4. معامله گر منظم

بهترین کانال های بورس تلگرام

یکی از کانال‌هایی که می‌توانیم جزو بهترین کانال های آموزش بورس در تلگرام معرفی کنیم، کانال معامله گر منظم است. در این کانال می‌توانید به تحلیل‌های فنی در مورد شاخص‌های مختلف و همچنین قیمت سهام دسترسی داشته باشید. البته در نگاه اول ممکن است این کانال بیشتر برای افراد حرفه‌ای مناسب باشد اما با گذشت کمی زمان می‌توانید با اصطلاحات مختلف آشنایی بیشتری پیدا کنید.

5. اخبار بورس | Tse Press؛ بهترین کانال های بورس در تلگرام

کانال های تلگرامی سیگنال بورس

اخبار بورس، یکی از کانال های معتبر بورس در تلگرام است. این کانال نیز همانطور که از نامش پیداست بیشتر از همه بر اخبار اقتصادی مرتبط به بورس تمرکز دارد. در این کانال می‌توانید به اخبار حوزه‌ها و دسته‌بندی‌های مختلف در این زمینه دسترسی پیدا کنید.

6. SenaNews سنانیوز

کانال های تلگرامی سیگنال بورس

 

کانال سنانیور، متعلق به پایگاه خبری بازار سرمایه ایران است. این کانال نیز از کانال های تلگرامی بورس اوراق بهادار است و تمامی اخبار مرتبط به اقتصاد و حوزه‌های مالی را پوشش می‌دهد. شما همچنین می‌توانید به گزارشات روزانه مربوط به بازار سرمایه نیز در این کانال دسترسی داشته باشید.

7. حمید کوشکی(تحلیل کاربردی)

بهترین کانال های بورس تلگرام

کانال تگرام تحلیل کاربردی، کمی متفاوت‌تر از دیگر کانال های تلگرام بورس فارکس است. در این کانال علاوه بر بورس می‌توانید جدیدترین تحلیل‌های اقتصادی در حوزه‌های مختلف مثل قیمت ارز و سکه و همچنین پیش‌بینی قیمت‌ها در آینده را نیز مطالعه کنید. در بخش بورس نیز می‌توانید گزارشات تحلیلی مختلف مرتبط به صنعت‌ها و عملکرد آن‌ها را مشاهده کنید.

8. فراچارتیست | کتابخانه بورس و فارکس

کانال های تلگرامی سیگنال بورس

یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب کانال های آموزش بورس تلگرام، فراچارتیست است. این کانال به‌صورت روزانه محتوای آموزشی در مورد بورس مثل راه شناسایی و تشخیص امواج و همچنین معرفی چهره‌های مطرح معامله‌گر جهانی می‌پردازد و می‌تواند سطح اطلاعات شما در مورد این دنیا را بهبود ببخشد.

9. بتا سهم

بهترین کانال های بورس تلگرام

کانال بتا سهم، از بهترین کانال های تلگرامی بورس است و علاوه بر پوشش اخبار به‌صورت روزانه، گزارشات فنی را در کنار بررسی وضعیت شرکت‌ها و همچنین ارائه گزارشات زنده از بازار را در اختیارتان قرار می‌دهد.

10. استراتژی برتر

بهترین کانال های تلگرامی بورس

استراتژی برتر را نمی‌توان جزو کانال های تلگرامی سیگنال بورس به‌حساب آورد چرا که به گفته مدیران این کانال، تحلیل‌های آن‌ها جنبه سیگنال‌دهی ندارند. با این حال در این کانال می‌توانید به‌صورت روزانه از تحلیل‌های نمادهای مختلف مطلع و از آخرین تغییرات نیز مطلع شوید.

سخن پایانی

در این مطلب با 10 نمونه از بهترین کانال های تلگرامی بورس آشنا شدیم. در صورتی که شما نیز کانال دیگری می‌شناسید که جایش در این فهرست خالی است، در بخش نظرات همراه ما باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400